Nadchodzące

Poznaj Gruzję z ASBIRO

20 sie 2024 – 28 sie 2024

Chętny na przygodę życia w Gruzji razem z ASBIRO? Poznaj 8 najważniejszych korzyści wyjazdu Wyjazd biznesowy z ASBIRO to nie tylko konferencja – to podróż po fascynującym świecie biznesu i przygody! Razem odkryjemy Gruzję z zupełnie innej perspektywy. Poznasz lokalnych przedsiębiorców, weźmiesz udział w inspirujących warsztatach, a także… Jeśli marzysz o pełnym inspiracji wyjeździe biznesowym, (…)

Przeszłe

Poznaj biznes w Holandii

02 kwi 2024 – 06 kwi 2024

Poznaj kluczowe aspekty biznesu w Holandii z ASBIRO! Wyjątkowy wyjazd edukacyjny i networking w sercu Europy.

Poznaj Indie z ASBIRO

08 mar 2023 – 19 mar 2023

Dla nas każdy wyjazd to inwestycja. Wyjazdy z serii „Poznaj Biznes” organizowane przez ASBIRO za każdym razem pokazują, jak zarabiać więcej dzięki możliwościom drzemiącym w innych krajach, ponadto będzie to Twoja niezapomniana przygoda życia! Tym razem czeka nas intensywna aglomeracja Mumbaju, Pune, a następnie przepiękne Goa 🇮🇳 Masz pytanie?

Poznaj AFRYKĘ z ASBIRO !!

11 lis 2021 – 25 lis 2021

11-25 LISTOPADA 2021 Wyjazd biznesowy z ASBIRO, to nie nudna konferencja a wydarzenie, które pokaże Ci świat z innej strony! Jeśli chcesz dowiedzieć się jak żyje się w Afryce, poznać ciekwaych ludzi plus zwiedzić kawałek świata to ten wyjazd jest właśnie dla Ciebie! Jedziemy do ZAMBII, gdzie Uczelnia ASBIRO prowadzi Fundację dzięki, której pomaga w (…)

Poznaj Biznes w Izraelu!

19 sty 2020 – 22 sty 2020

Zapisz się 19-22 STYCZNIA 2020 Wyjazd biznesowy z ASBIRO, to nie nudna konferencja a wydarzenie, które pokaże Ci świat z innej strony! Jeśli chcesz dowiedzieć się jak działa rynek w Izraelu a przy tym poznać przedsiębiorców i nawiązać z nimi relację biznesowe, plus odwiedzić kawałek świata to ten wyjazd jest właśnie dla Ciebie! 👇Zobacz, które (…)

Poznaj Biznes w Kanadzie & USA – VIP

01 wrz 2019 – 14 wrz 2019

  Poznaj Biznes z ASBIRO Stany Zjednoczone są bardzo ważnym kierunkiem biznesowym dla polskich przedsiębiorców. ASBIRO już od paru lat jeździ do USA. Jeździmy m.in. na konferencje Freedom Fest, spotykamy się z lokalnymi przedsiębiorcami, odwiedzamy firmy takie jak: DEKA , GOOGLE i budujemy relacje biznesowe. Uczymy się także lokalnej kultury biznesu. W 2019 organizujemy kolejny (…)

Poznaj Biznes w Szwecji

10 lip 2019 – 14 lip 2019

10 – 14 lipca 2019 Poznaj biznes w Szwecji – to połączenie spotkań biznesowych z lokalnymi przedsiębiorcami, networking i zwiedzenie tego pięknego kraju. Poznaj szwedzki rynek! Celem wyjazdu jest poznanie „od środka” szwedzkiego rynku, znalezienie możliwości i inspiracji w tym kraju oraz zdobycie kontaktów biznesowych czyli poznanie ludzi, którzy właśnie tu osiągnęli swój sukces! Tu (…)

Poznaj Peru z ASBIRO

05 kwi 2019 – 18 kwi 2019

W ASBIRO lubimy co jakiś czas pojechać w nieco bardziej egzotyczne miejsca, które wciąż są mało odkryte a jednocześnie poszerzają nasz światopogląd. Nie tylko poznajemy kraj, ludzi odkrywamy nowe miejsca ale również łączymy to z aktywną wyprawą w gronie przedsiębiorczych osób.  Tym razem zabieramy Was na wyjazd do Peru – będzie to wyprawa do Imperium (…)

Poznaj Biznes w Rumunii

09 lis 2018 – 12 lis 2018

Z ASBIRO odwiedzamy kraje, które wciąż są mało znane a jednocześnie mają świetny potencjał biznesowy. Kto by pomyśla, że Rumunia stanie się nową „zieloną wyspą” Europy. Rozwój rumuńskiej gospodarki bije rekordy szybkości. Niskie podatki przyciągnają inwestorów. Pojechaliśmy się przekonać jakie możliwości biznesowe oferuje Rumunia dla polskich przedsiębiorców. Kiedy i gdzie? 9-12 listopad 2018 – Bukareszt (…)

Poznaj Biznes w Norwegii

27 wrz 2018 – 30 wrz 2018

W ASBIRO nie tylko latamy w odległe zakątki świata, ale także odwiedzamy ciekawe kraje w Europie. Tym razem zabraliśmy Was na wyjazd do Norwegii – było to połączenie spotkań biznesowych z pobytem na łonie natury. Kiedy i gdzie? 27-30 września 2018 – Oslo Poznaj Biznes z ASBIRO Pierwszy zagraniczny wyjazd zorganizowaliśmy 5 lat temu. Zaczęliśmy (…)

Poznaj biznes w Wietnamie

03 kwi 2018 – 14 kwi 2018

W ASBIRO lubimy co jakiś czas pojechać w nieco bardziej egzotyczne miejsca, które wciąż są mało odkryte a jednocześnie mają świetny potencjał biznesowy. Nie tylko poznajemy tam lokalny biznesowy klimat ale również łączymy to z wakacjami z gronie przedsiębiorczych osób.  Tym razem zabraliśmy Was na wyjazd do Wietnamu – było to połączenie spotkań biznesowych z (…)

Poznaj Biznes na Filipinach

08 sty 2018 – 22 sty 2018

W ASBIRO lubimy co jakiś czas pojechać w nieco bardziej egzotyczne miejsca, które wciąż są mało odkryte a jednocześnie mają świetny potencjał biznesowy. Nie tylko poznajemy tam lokalny biznesowy klimat ale również łączymy to z wakacjami z gronie przedsiębiorczych osób.  Tym razem zabieramy Was na wyjazd „Poznaj Biznes na Filipanach” – będzie to połączenie konferencji (…)

Poznaj Biznes na Białorusi

14 wrz 2017 – 17 wrz 2017

Coraz więcej firm szuka możliwości rozwoju w oparciu o możliwości dostępne za naszą wschodnią granicą. ASBIRO miało już okazję odwiedzić Ukrainę w czasie, który wydawał się być mało sprzyjający robieniu tam biznesu. Okazało się, że uczestnicy wyjazdu odkryli tam wiele możliwości związanych z handlem, outsourcingiem oraz inwestycjami. Kiedy i gdzie?  14-17 września 2017 – Mińsk (…)

Targi w Chinach 2017

12 kwi 2017 – 06 maj 2017

Prowadzisz już biznes? Importujesz? Przymierzasz się do eksportu? Nie masz pomysłu na to, w którą stronę poprowadzić swoją biznesową przygodę? Pomoc znajdziesz w Chinach!  Możliwości są ogromne i szkoda by było zmarnować okazję do tego, żeby skutecznie wyprzedzić konkurencję. W tym roku po raz kolejny (już powoli tracimy rachubę) wybraliśmy się do Państwa Środka, żeby (…)

Poznaj Biznes w Australii

08 mar 2017 – 22 mar 2017

Pewnie dokładnie pamiętasz, kiedy założyłeś firmę, a do tego wciąż żywe są wspomnienia związane z kolejnymi klientami, zleceniami, zrealizowanymi celami, pierwszym pracownikiem i tak dalej. A pamiętasz, kiedy ostatni raz byłeś na wakacjach? Jeśli tak, jesteś szczęściarzem, ale zdziwiłbyś się jak wiele osób prowadzących własne biznesy w ogóle nie wyjeżdża na dłuższe wakacje! Pomyśleliśmy, że (…)

Poznaj Biznes w Estonii

07 mar 2017 – 10 mar 2017

W marcu odbyło się jedno z największych seminariów organizowanych przez ASBIRO, które miało tytuł „Czas na startup”. Zgromadziło ono około 500 osób, które korzystając z wieloletniego doświadczenia naszych wykładowców uczyli się, w jaki sposób budować projekty biznesowe, które będą odnosić sukcesy nie tylko w lokalnie, ale również międzynarodowo. Jest niewiele narodów, od których możemy się (…)

American Dream 2016

08 wrz 2016 – 23 wrz 2016

Wielu z nas słyszały, ale nie wszyscy mieli okazję się przekonać, co rzeczywiście sprawiło, że Stany Zjednoczone stały się w ubiegłym wieku tak niesamowicie zamożnym krajem. Choć obecnie pretendentów do tytułu najbogatszego kraju świata jest znaczenie więcej, niż jeszcze kilka, czy kilkanaście lat temu, to wciąż Stany Zjednoczone są symbolem bogactwa i zamożności oraz dowodem (…)

TARGI w Chinach 2016 – Kanton, Shanghai, Pekin

28 kwi 2016 – 12 maj 2016

Wiele osób prowadzących firmy marz o ekspansji zagranicznej i Chiny mienią się jako niekończący się rynek zbytu a jednocześnie kraj, w którym produkowane jest dosłownie wszystko. Choć mogłoby się wydawać, że przy tak potężnym rynku zbytu i możliwościach importowych robienie biznesu w Chinach jest jedynie kwestią wyboru odpowiedniej branży, sprawa nie jest wcale taka prosta. (…)

Rocznica powstania Liberlandu

15 kwi 2016 – 18 kwi 2016

Wielu z naszych studentów i sympatyków zwróciło uwagę na wydarzenie z zeszłego roku, kiedy Vít Jedlička, czeski polityk i aktywista libertariański utworzył nowe państwo w całości oparte na zasadach wolnościowych – Liberland! Od samego początku ASBIRO mocno kibicowało Vítowi i w tym roku wybraliśmy się właśnie do Liberlandu świętować pierwszy rok istnienia państwa. Kiedy i gdzie?  (…)

Konferencja Start Ups In Germany – Monachium 2016

15 kwi 2016 – 17 kwi 2016

Często szukamy nowych możliwości biznesowych w najdalszych zakątkach świata. Jest to zresztą całkowicie uzasadnione, bo wielu naszych wykładowców i studentów skorzystało już z możliwości jakie daje mieszkanie na przykład w Tajlandii i prowadzenie dochodowego biznesu z bardzo przyjemnego zakątka świata. Oczywiście Tajlandia nie koniecznie jest rozwiązaniem dla każdego z nas. Okazuje się jednak, że bardzo (…)

Poznaj Biznes w Tajlandii oraz Singapurze

15 lut 2016 – 29 lut 2016

Na początku tego roku odbył się najpopularniejszy pod względem liczby uczestników wyjazd ASBIRO – Poznaj Biznes w Tajlandii. Wzięło w nim udział 65, które przez kilka tygodni podróżowały po Tajlandii poznając zarówno polskich jak i tajskich przedsiębiorców. Poza tymi spotkaniami mieliśmy również spotkania w Tajsko-Singapurskiej Izbie Handlowej oraz Izbie Handlowej w Hong Kongu, dzięki czemu mogliśmy się (…)

Poznaj Biznes w Zambii

04 sty 2016 – 16 sty 2016

Już od kilku lat ASBIRO jest aktywnie zaangażowanie w działalność w Afryce. Jak dotąd udało nam się już osiągnąć sporo sukcesów na Czarnym Lądzie. Na początku tego roku zaprosiliśmy Was do wzięcia udziału w wyjeździe z serii „Poznaj Biznes w…” i tym razem zabraliśmy Was do Zambii, gdzie od lat mieszka jeden z wykładowców ASBIRO (…)

Poznaj Biznes na Ukrainie

07 lis 2015 – 11 lis 2015

ASBIRO dba o jak najszersze horyzonty biznesowe organizując wyjazdy zagraniczne w mniej i bardziej odległe zakątki świata. Tym razem wybraliśmy się na Ukrainę, do Lwowa, gdzie mieliśmy możliwość poznać ukraińskie realia biznesowe oraz to jak my możemy na nich skorzystać. Kiedy i gdzie?  7-11 listopada 2015 – Lwów (Ukraina) Poznaj Biznes na Ukrainie Przez ostatnie lata (…)

Poznaj Biznes na Litwie

24 wrz 2015 – 28 wrz 2015

Wilno jest czwartym najprzyjaźniejszym miejscem do prowadzenia biznesu w Europie. Gdy nasz student Litwin powiedział nam to i zaoferował pomoc w zorganizowaniu wyjazdu na Litwę nie mogliśmy odmówić. Kiedy?  24-28 wrzesień 2015 Gdzie? Kowno / Wilno, Litwa Wyjazdy z serii Poznaj Biznes Nasza Uczelnia istnieje w Polsce blisko 10 lat. Wielu z naszych absolwentów wyjechało (…)

USA 2015: Freedomfest

26 cze 2015 – 13 lip 2015

Od kilku lat jeździmy w wakacje do USA na konferencję FreedomFest dodatkowo w tym roku polecieliśmy wcześniej, aby pozwiedzać Kalifornię. Kiedy? 26 czerwiec 2015 – 13 lipca 2015 Gdzie? USA, Kalifornia + Las Vegas   OGÓLNA IDEA WYJAZDU Naszym głównym celem był Freedom Fest. Jest to zdecydowanie największa na świecie konferencja (blisko 5 tys. osób) (…)

Chiny – Hongkong, Kanton, Macau 2015

10 kwi 2015 – 22 kwi 2015

Że Chiny to, że Chiny tamto. Wiele ludzi się mądrzy, a zaledwie kilka ma o Chinach i imporcie jakiekolwiek pojęcie. W kwietniu byliśmy w Chinach, na jednym z największych targów dla importerów w Kantonie. Kiedy? 10-15 kwietnia 2015 – Hongkong 16-19 kwietnia 2015 – Kanton 20-22 kwietnia 2015 – Macau Historia wyjazdów do Chin Karolina (…)

Poznaj Biznes w Niemczech 2015

26 mar 2015 – 30 mar 2015

Kilka lat temu zorganizowaliśmy wyjazd do Niemiec. W tym roku pojechaliśmy znowu. Zorganizowaliśmy wykłady prowadzone przez lokalnych przedsiębiorców, którzy opowiedzieli nam o warunkach prowadzenia tam biznesu. Nie zabrakło, również piwa i długich dyskusji. Kiedy? 26-30 marzec 2015 Gdzie? Monachium, Bawaria, Niemcy Wyjazdy z serii Poznaj Biznes Nasza Uczelnia istnieje w Polsce blisko 10 lat. Wielu (…)

MITGSW Gwatemala 2015

25 mar 2015 – 27 mar 2015

W 1997 roku we współpracy z Fundacją Absolwentów MIT powstała organizacja, która zajęła się organizowaniem na całym świecie konkursów na najlepszy start-up. W tym roku wielki światowy finał odbywał się w Gwatemali i nie zabrakło tam naszych studentów. Kiedy? 25-27 marzec 2015 My jedziemy pozwiedzać 2 tygodnie wcześniej Gdzie? Gwatemala City Czym dokładnie jest MIT (…)

Poznaj biznes w Tajlandii

13 sty 2015 – 28 sty 2015

Byliśmy w Tajlandii, gdzie od ponad 2 lat mieszka i prowadzi biznes nasz wykładowca Piotr Motyl. Piotr poznał nas z wieloma lokalnymi przedsiębiorcami, jego wspólnikami i partnerami, którzy opowiedzieli o możliwościach jakie daje Tajlandia. Kiedy? 13-28 stycznia 2015 Gdzie? Bangkok, Koh Chang, Tajlandia Relacja z wyjazdu Skąd pomysł na wyjazdy do innych krajów? Jak wiecie (…)

Poznaj biznes w Czechach

07 lis 2014 – 11 lis 2014

Kilkudniowy wyjazd do Czech, gdzie oprócz wykładów na temat tamtejszych przepisów, prawa i podatków poznaliśmy wielu czeskich przedsiębiorców, napiliśmy się z nimi piwa oraz zaprzyjaźniliśmy. Kiedy? 7 – 11 listopada 2014 Gdzie? Ostrava, Czechy Skąd pomysł na wyjazdy do innych krajów? Jak wiecie nasza Uczelnia bardzo silnie zaangażowała się ostatnio w organizacje wyjazdów szkoleniowych do (…)

Spotkanie z księciem Hansem-Adamem Liechtensteinem

10 sie 2014 – 16 sie 2014

„Nie pytaj, co twój kraj może zrobić dla ciebie, zapytaj, co ty możesz zrobić dla swojego kraju.” To prawdopodobnie najsłynniejsza maksyma autorstwa Johna Kennedy’ego. Po blisko 50 latach od chwili, gdy została wypowiedziana książę Hans-Adam II Liechtenstein postanowił ją zakwestionować. Jest to jeden z powodów, dla których uważamy, że jest to postać niesamowicie interesująca. W (…)

Freedomfest – Las Vegas 2014

09 lip 2014 – 12 lip 2014

Kiedy się odbył? Od 9 lipca 2014 Do 12 lipca 2014 środa – sobota Gdzie? Planet Hollywood Las Vegas, USA       Co to jest Freedom Fest? Jest to największy na świecie zjazd wolno myślących ludzi pełny wykładów, spotkań, debat i dyskusji. Na 7 równoległych sesjach prowadzone są zajęcia z filozofii, nauki, technologi, sztuki (…)