O nas

ASBiRO powstało w 2006 roku, jednak historia naszej Uczelni sięga już roku 2003. Wtedy jeszcze nie przypuszczaliśmy, że organizowane przez nas pojedyncze spotkania z przedsiębiorcami, doprowadzą do powstania największej społeczności dla małych i średnich przedsiębiorców w kraju. Przed Tobą jedyna w swoim rodzaju, alternatywna uczelnia wyższa stworzona przez przedsiębiorców dla przedsiębiorców. To tutaj biznesu i inwestowania uczą wyłącznie praktycy.

O UCZELNI

Uczelnia ASBiRO to kilkanaście tysięcy przedsiębiorców z krwi i kości z różnych branż. Kilkuset wykładowców- praktyków biznesu, którzy na zajęciach i integracjach dzielą się SWOIMI doświadczeniami. Pomysły i rady jakie dają z prowadzenia biznesu to żyłą złota! Studenci naszej Uczelni to również przedsiębiorcy lub osoby, które dopiero marzą o założeniu własnej firmy. Nasze kursy i studia są dopasowane do każdego poziomu zaawansowania w biznesie. Kurs Podstawowy i studiów licencjackich, studia podyplomowe w formule MBA i Klub ASBiRO Masters. Każdy program, każde zajęcia i każde spotkanie na Uczelni ASBiRO jest tworzone dla ludzi, którzy od życia chcą czegoś więcej niż praca za biurkiem. Jesteśmy tu, aby wzajemnie sobie pomagać, wspierać się i wspólnie radzić z wyzwaniami w prowadzeniu firm.

NASZA MISJA

To, na czym nam zależy od samego początku, to tworzenie przestrzeni do wymiany doświadczeń między przedsiębiorcami, którzy każdego dnia, często w osamotnieniu, stawiają czoła wyzwaniom i problemom w prowadzeniu własnych firm.

Uczelnia ASBiRO jest alternatywą dla starego modelu edukacji, który przyucza młodych ludzi do bycia dobrymi pracownikami w korporacji czy urzędzie. Pomijając przy tym kształcenie z ważnych aspektów życia takie jak prowadzenie firmy, finanse, bogacenie się czy inwestowanie. W ASBiRO uważamy, że uczyć biznesu powinni Ci, którzy sami zbudowali własne firmy.

Każda firma jest inna. To co genialnie działa w jednej, może doprowadzić do bankructwa drugą. Na zajęciach przedstawiamy wiele różnych perspektyw patrzenia na to samo zagadnienie. Dzięki temu student poszerza swoje horyzonty i z wielu metod działania świadomie wybiera te, które sprawdzą się w jego firmie.

TEAM ASBIRO

To ludzie, którzy dbają o każdy szczegół i organizują środowisko dla przedsiębiorców, takich jak Ty.

FILM DOKUMENTALNY