Kim jesteśmy i co robimy?

ASBIRO w liczbach

  • 5,1kStudentów
  • 5,7 mldMajątek wykładowców
  • 926Wykładowców
  • 71kŁącznie obserwujących na social mediach

Uczelnia ASBiRO to nie tylko Uczelnia wyższa. Jesteśmy przede wszystkim środowiskiem dla wszystkich przedsiębiorczych osób, które oprócz wiedzy praktycznej zdobędą u nas kontakty i wsparcie. Bo przedsiębiorcy powinni trzymać się razem!

Jesteśmy nietypową Uczelnią, bo stworzoną przez przedsiębiorców dla przedsiębiorców. Nie znajdziesz u nas zbędnej teorii i wiedzy wyłącznie z książek. Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do naszych Studentów i Kursantów – nie na odwrót! Dołączają do nas głównie osoby z własnymi firmami. Jednak swoje miejsce i wsparcie odnajdą również osoby, które dopiero planują założyć własną działalność.

Naszymi wykładowcami są wyłącznie przedsiębiorcy i wieloletni praktycy biznesu, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami i wiedzą. Nie tylko na zajęciach, ale również podczas #IntegracjiASBiRO.

Niezależnie od poziomu zaawansowania na jakim jesteś, znajdziesz Tu wiedzę i miejsce dla siebie. Przez prawie 20 lat pracujemy nad tym, żeby rozwijać przedsiębiorczość w Polsce – nie tylko poprzez Kursy i Studia, ale również konferencje, wyjazdy biznesowe, konkursy na biznes plan, zajęcia dla przedsiębiorczej młodzieży i wiele innych projektów. Dzielimy się również bezpłatną wiedzą poprzez Facebooka, Youtube, Spotify, TikToka i LinkedIn. Jesteśmy, aby wzajemnie sobie pomagać, wspierać się i wspólnie radzić z wyzwaniami w prowadzeniu firm.

Czym jest uczelnia ASBIRO?

I czego się nauczysz?

Nasza misja!

  • Pomagamy zdobyć tylko praktyczną i przydatną wiedzę w celu budowania profesjonalnych firm – na każdym etapie rozwoju!
  • Tworzymy środowisko dla przedsiębiorców z różnorodnych branż i na różnym poziomie zaawansowania – zamiast konkurencji stawiamy na współpracę oraz integrację.
  • Na pierwszym miejscu stawiamy Studentów – staramy się ograniczyć do minimum biurokrację oraz dostosowywać program do aktualnych potrzeb rynkowych.
  • Stale rozszerzamy współpracę z przedsiębiorcami i wykładowcami, którzy mają dużą wiedzę biznesową i mogą się nią dzielić z innymi.
  • Uczymy o realiach prowadzenia firmy, a nie tylko pięknych momentach – nasi Wykładowcy szczerze opowiadają o swoich kosztownych błędach, aby nie były powielane przez początkujących.
  • Szerzymy wiedzę o przedsiębiorczości i Austriackiej Szkoły Ekonomii wśród ambitnych młodych ludzi i jesteśmy dla nich wsparciem w otwieraniu pierwszych biznesów.

Ścieżka rozwoju „Asbirowca”

Jeśli jesteś już zaawansowanym przedsiębiorą, to nie musisz zaczynać od samego początku. U nas możesz przeskoczyć od razu Studia Podyplomowe MBA.

Historia ASBIRO

ASBiRO powstało w 2006 roku, jednak historia naszej Uczelni sięga już roku 2003.
Wtedy jeszcze nie przypuszczaliśmy, że organizowane przez nas pojedyncze spotkania z przedsiębiorcami, doprowadzą do powstania największej społeczności dla małych i średnich przedsiębiorców w kraju. Przed Tobą jedyna w swoim rodzaju, alternatywna uczelnia wyższa stworzona przez przedsiębiorców dla przedsiębiorców.

To tutaj biznesu i inwestowania uczą wyłącznie praktycy.

TEAM ASBIRO

To właśnie my :)

Dbamy o to, żeby każda osoba, która do nas dołączy czuła się jak u siebie i nawiązała wartościowe kontakty. Nasze Panie i Panowie z Centrum Organizacji Studiów są zawsze uśmiechnięci i reagują na Twoje potrzeby. Trzymamy pieczę nad jakością zajęć i merytoryką – nasi wykładowcy przechodzą przez specjalny proces rekrutacji. Jesteśmy również otwarci na wszystkie wskazówki od Studentów. Jesteśmy elastyczni – rynek się zmienia dlatego my również rozwijamy się i wprowadzamy nowości każdego roku.

Poznaj nas

Porównaj wszystkie nasze Studia i Kursy

Opinie

Więcej znajdziesz klikając w ten przycisk

Tutaj też dzielimy się wiedzą: