Nadchodzące

Seminarium ASBIRO – Marzec 2019

03 mar 2019 – 04 mar 2019

Zdobądź bilet już teraz!* * Możesz zaprosić również osoby towarzyszące Tematyka Seminarium Podczas marcowego seminarium będziecie mieć do wyboru jeden z 4 różnorodnych zagadnień. Tym razem przygotowaliśmy dla Was następujące tematy: Błędy w Biznesie Nieruchomości Komunikacja i Zarządzanie Biznes Online Dla tych, którzy tak jak my nie mogą być w kilku miejscach naraz, ale bardzo (…)

Przeszłe

Seminarium ASBIRO – Październik 2018

20 paź 2018 – 21 paź 2018

Zdobądź bilet już teraz!* * Możesz zaprosić również osoby towarzyszące Gość specjalny – Mirosław Kuliś Mirosław Kuliś często podkreśla, że stworzył Angore od zera. Jest absolwentem matematyki Uniwersytetu Łódzkiego. Zdobywał swoje doświadczenie jako reporter w „Expressie Ilustrowanym”, Polskim Radio,” Sztandarze Młodych”, „Głosie Robotniczym”, tygodniku „Odgłosy”. Przede wszystkim jest znany jako założyciel i wydawca tygodnika „Angora” (…)

Seminarium ASBIRO – Czerwiec 2018

23 cze 2018 – 24 cze 2018

Zdobądź bilet już teraz! Do tej pory seminaria organizowaliśmy wokół jednego dużego tematu biznesowego lub gospodarczego i zapraszaliśmy na nie wszystkich naszych studentów oraz gości, razem prawie 600 osób na każdej imprezie, na jednej sali. Zauważyliśmy jednak, że zawsze jest tak, że główny temat seminarium nie wpisuje się w zainteresowania wszystkich. Część studentów się bardzo (…)

Co robić z pieniędzmi

03 mar 2018 – 04 mar 2018

Celem naszego kolejnego, marcowego (3-4 marca 2018) seminarium jest praktyczne zapoznanie uczestników z narzędziami i wehikułami inwestycyjnymi, w które bezpiecznie i racjonalnie możemy ulokować własne nadwyżki finansowe, dzięki czemu będzie możliwe zbudowanie kapitału niezbędnego do realizacji naszych planów życiowych. Kiedy i gdzie? 3-4 marca 2018 w Warszawie na UKSW, ulica Wóycickiego 1/3 w auli im. Roberta Schumana, (…)

Największa konferencja o nieruchomościach 2017

21 paź 2017 – 22 paź 2017

Wielu chce zarabiać na nieruchomościach, ale niewielu wie, jak to robić skutecznie. Jeszcze inni próbują uczyć innych, ale sami nie mają za dużo doświadczenia. Pewnie spotkałeś się już z ideą wolności finansowej – osiąganie pasywnego przychodu, który pozwala Ci pokryć Twoje życiowe potrzeby. Być może jesteś już na drodze to tej wolności. A może masz (…)

Jak oni sprzedają

04 mar 2017 – 05 mar 2017

Jest tak naprawdę tylko jedna rzecz, która decyduje o tym, jak skończy Twoja firma. Możesz się szkolić w różnych dziedzinach związanych z tworzeniem modeli biznesowych, rekrutacją i zarządzaniem zespołem, przywództwem i tak dalej. Ostatecznie jest jeden czynnik, który zdecyduje o tym, czy Twój biznes okaże się sukcesem, czy też będziesz musiał szukać sobie nowego zajęcia. (…)

Inwestowanie w czasach kryzysu

18 cze 2016 – 19 cze 2016

Podczas naszego ostatniego seminarium pt. „Czas na startup” pojawiały się pytania od naszych studentów, w jaki sposób w startupy mogą inwestować. W gronie osób biorących udział w naszych kursach jest bardzo dużo doświadczonych przedsiębiorców. Udało im się przez lata zbudować dobrze prosperujące firmy, które wciąż usprawniają, w czym pomaga im właśnie ASBIRO i oferowane przez (…)

Czas na startup

19 mar 2016 – 20 mar 2016

Pamiętasz pierwsze tygodnie i miesiące prowadzenia firmy? Marzenia o staniu się kolejnym rewolucyjnym przedsiębiorcą na miarę Richarda Bransona? Zmagania z myślami o niepewnej przyszłości i jednocześnie marzenia o wielkim biznesie? Wielu studentów ASBIRO jest właśnie na tym etapie – chcą wystartować, uczą się i zmagają z ogromną niepewnością. Jeszcze innym już się udało. Jednym za (…)

Inwestowanie w nieruchomości w UK

09 sty 2016 – 10 sty 2016

Kiedy pierwszy raz organizowaliśmy seminarium na temat nieruchomości okazało się, że nie tylko studenci ASBIRO byli bardzo zainteresowani tematem, ale również kilkuset sympatyków, którzy wzięli udział w seminarium. Równolegle z działalnością ASBIRO w Polsce dynamicznie rozwija się ASBIRO UK, gdzie od dwóch lat razem z Markiem Niedźwiedziem organizujemy w szkolenia poświęcone zakładaniu spółek LTD. Szkolenia (…)

Biznes w Afryce

17 paź 2015 – 18 paź 2015

[ENGLISH VERSION] Jeśli dobrze prowadzimy nasz biznes wcześniej czy później dochodzimy do miejsca, w którym nasz lokalny i krajowy rynek to za mało. Wtedy zaczynamy się zastanawiać, jak dotrzeć do klientów zagranicznych. W takim momencie większość przedsiębiorców próbuje poszerzyć działalność o rynki zachodnie, które są nam lepiej znane. Jednocześnie ta popularność sprawia, że próbujemy swoich (…)

Jak znaleźć i zatrzymać wartościowych pracowników

20 cze 2015 – 21 cze 2015

Prowadząc firmę często frustruje nas to, że to my, jako ich właściciele, jesteśmy osobami, które muszą wykonywać najwięcej pracy. Często jest tak, że poświęcamy ponad 60 godzin tygodniowo, żeby nasza firma mogła się rozwijać. Pytanie, czy tak musi być i jaki jest sposób na to, żeby firma nie pochłaniała nam tak dużej części życia. Po (…)

David Stockman – Jak rząd wprowadza w błąd przedsiębiorców i obywateli?

25 wrz 2014 – 26 wrz 2014

Na zaproszenie Uczelni ASBIRO oraz Wydawnictwa Fijorr Publishing do Polski, na inaugurację naszych zajęć w październiku przyjedzie David Stockman. David jest skrajnie wolnorynkowym politykiem amerykańskim, członkiem partii republikańskiej. Był przyjacielem Ronalda Reagana jak i ministrem finansów w jego gabinecie. Z okazji wizyty Davida w Polsce organizujemy seminarium na temat tego, jak rząd wprowadzając w błąd (…)