W czym możemy pomóc?

Kontakt

Biuro Obsługi Klienta

Poniżej znajdziesz listę osób do których możesz zwrócić się o pomoc. Jeżeli nie wiesz do kogo napisać, śmiało pisz lub dzwoń do naszego Biura Obsługi Klienta. Odpowiemy na Twoje pytania lub skierujemy Cię do odpowiedniej osoby z naszego teamu, która przekaże szczegółowe informacje. 

Biuro obsługi klienta

Julia Hutnik

786861540 bok@asbiro.pl

Kursy, Studia, Seminaria, Wyjazdy

Kurs Podstawowy, Opiekun Wykładowców

Koordynator Kursu

Katarzyna Czubak

574 236 673 k.czubak@asbiro.pl

ASBiRO Masters, Warsztaty Biznesowe

Koordynator Kursów

Katarzyna Wojdyła

570 571 372 k.wojdyla@asbiro.pl

Studia Licencjackie Zarządzanie

Koordynator Studiów, Opiekun grupy

Karolina Gdula

572030587 k.gdula@asbiro.pl

Studia Podyplomowe MBA - Specjalizacja Zarządzanie, Lokalne Kluby ASBiRO

Koordynator Studiów, OPIEKUN GRUPY

Paulina Gronowska

737609092 p.gronowska@asbiro.pl

Studia Podyplomowe MBA - Specjalizacja Nieruchomości

Opiekun grupy

Tatiana Majewska

517676546 t.majewska@asbiro.pl

Studia Podyplomowe MBA - Specjalizacja Marketing, Wyjazdy ASBiRO

Opiekun grupy, ORGANIZATOR

Iwona Jabrzyk

504151691 i.jabrzyk@asbiro.pl

Media Społecznościowe: YT, Strategia, ASBiRO TV

Koordynator

Paulina Fuchs

500592341 p.fuchs@asbiro.pl

Fundacja ASBIRO, Szkoła ASBiRO w Zambii

Publikowanie audycji

Moderator

Artur Sadowski

Alternatywne Lekcje Przedsiębiorczości, Igrzyska Przedsiębiorczości

Koordynator

Klaudia Mrug

737 360 848 k.mrug@asbiro.pl

Alternatywny Kurs Podstaw Przedsiębiorczości

Koordynator

Katarzyna Pyrak

608248749 k.pyrak@asbiro.pl

Media Społecznościowe: Facebook

Koordynator

Wiktoria Sokół

505392422 w.sokol@asbiro.pl

Strona internetowa i sprawy techniczne

Serwis internetowy ASBIRO

Nagrania

Manufaktura Video Jan Bernat

asbiro@manufaktura.video

Zarząd Uczelni ASBIRO

W sprawach związanych z Uczelnią prosimy o kontakt z Rektoratem, a w sprawach współpracy skontaktuj się bezpośrednio z zarządem:

REKTORAT UCZELNI

Ewa Adamik

rektorat@asbiro.pl

Uczelnia ASBIRO

zarzad@asbiro.pl

Rektor Uczelni ASBiRO

dr Elżbieta Marciniak

Kanclerz ASBIRO

Asia Śliwka

Uczelnia ASBiRO

Uczelnia ASBiRO
ul. Milionowa 12,
93-193 Łódź

Nr konta:
PL 60 1560 0013 2367 0781 3535 0001
Getin Bank
SWIFT: GBGCPLPK

NIP:
728-268-57-09
 
REGON:
100491414