W czym możemy pomóc?

Kontakt

Biuro Obsługi Klienta

Poniżej znajdziesz listę osób do których możesz zwrócić się o pomoc. Jeżeli nie wiesz do kogo napisać, śmiało pisz lub dzwoń do naszego Biura Obsługi Klienta. Odpowiemy na Twoje pytania lub skierujemy Cię do odpowiedniej osoby z naszego teamu, która przekaże szczegółowe informacje. 

Biuro obsługi klienta

Karolina Gdula

572030587 bok@asbiro.pl

Kursy, Studia, Seminaria, Wyjazdy

Kurs Podstawowy, Opiekun Wykładowców

Koordynator Kursu

Katarzyna Czubak

574 236 673 k.czubak@asbiro.pl

Warsztaty Biznesowe, Rezerwacja Noclegów

Koordynator Warsztatów

Katarzyna Wojdyła

570 571 372 k.wojdyla@asbiro.pl

Kurs Rozszerzony

Koordynator Kursu

Karolina Gdula

572030587 bok@asbiro.pl

Kurs Zaawansowany, Lokalne Kluby ASBiRO

Koordynator kursu

Paulina Gronowska

737609092 p.gronowska@asbiro.pl

Kurs Zaawansowany - Specjalizacja Zarządzanie

Opiekun grupy

Tomasz Borowski

663804625 t.borowski@asbiro.pl

Kurs Zaawansowany - Specjalizacja Nieruchomości

Opiekun grupy

Tatiana Majewska

517676546 t.majewska@asbiro.pl

Studia MBA Przedsiębiorczość

Koordynator kursu

Paulina Kolka

723599530 p.kolka@asbiro.pl

Integracje ASBIRO, Biznes Camp, szkolenia zagraniczne

Organizator

Iwona Jabrzyk

504151691 i.jabrzyk@asbiro.pl

Konkurs biznesplanów "Plan na Start"

Koordynator konkursu

Paulina Kolka

723599530 p.kolka@asbiro.pl

Marketing & Media Społecznościowe, ASBiRO TV

Koordynator

Weronika Matwiejczuk

w.matwiejczuk@asbiro.pl

Media Społecznościowe

Koordynator

Paulina Fuchs

500592341 p.fuchs@asbiro.pl

Fundacja ASBIRO, Szkoła ASBiRO w Zambii

Publikowanie audycji

Moderator

Artur Sadowski

Strona internetowa i sprawy techniczne

Serwis internetowy ASBIRO

Nagrania

Manufaktura Video Jan Bernat

asbiro@manufaktura.video

Zarząd Uczelni ASBIRO

W sprawach współpracy prosimy o kontakt bezpośrednio z zarządem:

Uczelnia ASBIRO

zarzad@asbiro.pl

Rektor Uczelni ASBiRO

Marcin Chmielowski

Prezes ASBIRO

Asia Śliwka

Współzałożyciel ASBIRO

Jan Fijor

Uczelnia ASBiRO

Uczelnia ASBiRO
ul. Milionowa 12,
93-193 Łódź

NIP:
728-268-57-09
 
REGON:
100491414