W czym możemy pomóc?

Kontakt

Biuro Obsługi Klienta

Poniżej znajdziesz listę osób do których możesz zwrócić się o pomoc. Jeżeli nie wiesz do kogo napisać, śmiało pisz lub dzwoń do naszego Biura Obsługi Klienta. Odpowiemy na Twoje pytania lub skierujemy Cię do odpowiedniej osoby z naszego teamu, która przekaże szczegółowe informacje. 

Biuro obsługi klienta

Julia Hutnik

786861540 bok@asbiro.pl

Studia i Kursy

Kurs Podstawowy - Rekrutacja

Seminaria, Kurs Podstawowy

Julia Hutnik

786861540 bok@asbiro.pl

Warsztaty Biznesowe

Klub Asbiro Masters

Katarzyna Wojdyła

570 571 372 k.wojdyla@asbiro.pl

Studia Licencjackie - Rekrutacja

Karolina Gdula

572030587 k.gdula@asbiro.pl

Studia Licencjackie: Zarządzanie I Rok

Wiktoria Sokół

505392422 w.sokol@asbiro.pl

Studia Licencjackie: Zarządzanie I Rok

Studia Licencjackie: Zarządzanie II Rok

Izabela Podsiadło

533 100 077 i.podsiadlo@asbiro.pl

Studia MBA: Specjalizacja Zarządzanie

Paulina Gronowska

737609092 p.gronowska@asbiro.pl

Studia MBA: Specjalizacja Nieruchomości

Tatiana Majewska

517676546 t.majewska@asbiro.pl

Studia MBA: Specjalizacja Marketing

Katarzyna Pyrak

608248749 k.pyrak@asbiro.pl

Pozostałe projekty edukacyjne

Wyjazdy Biznesowe, Mastermind

Lokalne Kluby Asbiro­­ ­­­­ ­­­­ ­­­­ ­­­­ ­­­­ ­­­­ ­­­­ ­­­­ ­­­­ ­­­­ ­­­­ ­­­­ ­­­­ ­­­­ ­­­­ ­­­­ ­­­­ ­­­­ ­­­­ ­­­­ ­­­­ ­­­­ ­­­­ ­­­­ ­­­­ ­­­­ ­­­­ ­­­­ ­­­­ ­­­­ ­­­­ ­­­­ ­­­­ ­­­­ ­­­­ ­­­­ ­­­­ ­­­­ ­­­­ ­­­­ ­­­­ ­­­­ ­­­ ­­

Paulina Gronowska

737609092 p.gronowska@asbiro.pl

Alternatywny Kurs Podstaw Przedsiębiorczości­­ ­­­­ ­­­­ ­­­­ ­­­­ ­­­­ ­­­­ ­­­­ ­­­­ ­­­­ ­­­­ ­­­­ ­­­­ ­­­­ ­­­­ ­­­­ ­­­­ ­­­­ ­­­­ ­­­­ ­­­­ ­­­­ ­­­­ ­­­­ ­­­­ ­­­­ ­­­­ ­­­­ ­­­­ ­­­­ ­­­­ ­­­­ ­­­­ ­­­­ ­­­­ ­­­­ ­­­­ ­­­­ ­­­­ ­­­­ ­­­­ ­­­­ ­­­­ ­­­ ­­ ­­

Katarzyna Pyrak

608248749 k.pyrak@asbiro.pl

Igrzyska Przedsiębiorczości, Alternatywne Lekcje Przedsiębiorczości

Program "Przedsiębiorca w kryzysie"

Tatiana Majewska

517676546 t.majewska@asbiro.pl

Konkurs biznesplanów "Plan na start"

Fundacja Asbiro, Szkoła w Zambii

Marketing

PR & Marketing

Weronika Matwiejczuk

880208138 w.matwiejczuk@asbiro.pl

Media społecznościowe

Media społecznościowe

Wiktoria Sokół

505392422 w.sokol@asbiro.pl

Media społecznościowe

Dominika Szczerek

d.szczerek@asbiro.pl

Publikacja audycji z przedsiębiorcami

Artur Sadowski

Strona internetowa i sprawy techniczne

Serwis internetowy ASBIRO

Nagrania z zajęć

Manufaktura Video Jan Bernat

asbiro@manufaktura.video

Pomoc techniczna

Jakub Adamik

j.adamik@asbiro.pl

Władze Uczelni

W sprawach związanych z Uczelnią prosimy o kontakt z Rektoratem, a w sprawach współpracy skontaktuj się bezpośrednio z zarządem:

Rektor

dr Elżbieta Marciniak

zarzad@asbiro.pl

Rektorat

Ewa Adamik

rektorat@asbiro.pl

Kanclerz

Asia Śliwka

a.sliwka@asbiro.pl

Szef wszystkich szefów :)

Katarzyna Czubak

574 236 673 k.czubak@asbiro.pl

Zastępca Kanclerza

Rafał Szklarek

r.szklarek@asbiro.pl

Uczelnia ASBiRO

Uczelnia ASBiRO
ul. Milionowa 12,
93-193 Łódź

Nr konta:
PL 60 1560 0013 2367 0781 3535 0001
Getin Bank
SWIFT: GBGCPLPK

NIP:
728-268-57-09
 
REGON:
100491414