Poznaj Biznes w Kanadzie & USA – VIP

 

Poznaj Biznes z ASBIRO

Stany Zjednoczone są bardzo ważnym kierunkiem biznesowym dla polskich przedsiębiorców. ASBIRO już od paru lat jeździ do USA. Jeździmy m.in. na konferencje Freedom Fest, spotykamy się z lokalnymi przedsiębiorcami, odwiedzamy firmy takie jak: DEKA , GOOGLE i budujemy relacje biznesowe. Uczymy się także lokalnej kultury biznesu.

W 2019 organizujemy kolejny wyjazd do USA, tym razem połączony z wizyta w Kanadzie. Będzie to wyjazd, podczas którego spotkasz się z milionerami i inwestorami, którzy opowiedzą o tym jak wygląda rynek ameryki i jak się na niego dostać. To będą spotkania na wyższym poziomie! 

Kiedy i gdzie?

1-14 WRZEŚNIA 2019

TORONTO  – NIAGARA – BOSTON – MANCHESTER – NOWY JORK

 

Wyjazdy międzynarodowe ASBiRO pozwalają Ci znaleźć się przed konkurencją. Dowiadujesz się rzeczy, których oni jeszcze nie wiedzą. Dochodzi do Ciebie, że można coś inaczej.
Bartosz Langa Uczestnik wyjazdu Poznaj Biznes w Tajlandii

Te kraje już poznaliśmy:

Dlaczego lecimy do Kanady – Toronto

Kanada to drugi co do wielkości kraj na świecie, z liczbą ludności o 3 miliony mniejszą niż Polska. Gęstość zaludnienia jest przez to bardzo mała, pokonywane odległości ogromne i zdarza się, że przez dłuższą chwilę na autostradzie jest tylko Twój samochód i…łoś. Kulturowo Kanada to niezła mieszanka – z dużym wpływem kultury francuskiej, brytyjskiej i amerykańskiej. Pod względem zachowania Kanadyjczycy podobni są do Amerykanów – są jednak mniej „szołmeńscy”, bardziej stonowani i przemili. Dolar kanadyjski jest aktualnie trochę tańszy od USD ale ceny trochę wyższe (natomiast nikt w Polsce nie obraziłby się na litr paliwa za ok 3 PLN). Ze względu na małe zaludnienie i starzejące się społeczeństwo Kanada jest bardzo otwarta na wszelkie formy inwestycji, imigracji, współpracy.

Dlaczego lecimy do USA

Każdy marzy o tym, aby jego firma zaistniała na rynku amrykańskim. Jedziemy do USA aby zbudować relacje biznesowe oraz poznać ludzi, którzy prowadzą swoje firmy i uczyć się od nich jak odnieść sukces w tej części świata.

Czy cudzoziemiec może założyć firmę w Stanach Zjednoczonych, nie będąc rezydentem?

“Tak, możesz!” Każdego dnia cudzoziemcy zakładają firmy amerykańskie, od dużych przedsiębiorstw po małe sklepy. Dostęp do amerykańskiego rynku jest kluczem do sukcesu wielu firm na całym świecie. Najskuteczniejszym sposobem dotarcia na ten rynek jest firma amerykańska, aby skorzystać z największego na świecie, najlepiej zintegrowanego rynku krajowego przy najniższej stawce podatkowej. Założenie firmy w USA jako nierezydenta jest stosunkowo łatwe. Dla obcokrajowca z amerykańską spółką jest to:

 • Łatwiejsza do sprzedaży na rynku amerykańskim, z punktu widzenia celnego i podatkowego
 • Uzyskaj dostęp do rynków kapitałowych w USA dla kapitału podwyższonego ryzyka, aniołów i rynków publicznych
 • Popraw reputację swojej firmy, zarówno dla klientów z USA, jak i dla wielu rynków zagranicznych
 • Łatwiej dostać wizę do pracy w USA (chociaż akceptacja NIE jest gwarantowana!
Dzięki ASBIRO wyjazd był połączeniem wyjazdu z „pilotem”, czyli miękkim lądowaniem jak by coś i możliwością zrealizowania się w podróży w sposób zupełnie swobodny… Coś niebywałego!
Anna Uczestniczka wyjazdu Chin 2016

Czego się dowiesz podczas wyjazdu

Poza cennymi kontaktami, które zdobędziesz podczas tego wyjazdu, odpowiemy sobie również na ważne pytania:
 • Jak wygląda biznes w Kanadzie, dlatego warto szukać swoich klientów właśnie tam
 • Jak założyć firmę w Kanadzie, jakie są możliwości dla Polskich firm
 • Jak wejść na rynek USA, jak budować sieć sprzedaźy w USA
 • Dlaczego warto szukać inspiracji na rynku amerykańskim
 • Jakie produkty można eksportować / importować do/z USA
 • Jak zrobić biznes w Ameryce!
Dzięki temu wyjazdowi udało mi się nawiązać ciekawą współpracę związaną z realizacją dużej ilości stron internetowych! Dodatkowo kilka osób chce wspólnie działać. Uwielbiam ASBIRO :)
Jacek Uczestnik wyjazdu do Monachium

Ludzie są największą korzyścią

Ten wyjazd do będzie duża dawka spotkań i rozmów biznesowych z ludźmi, którzy osiągneli sukces na tym rynku. W naszej szkole uczymy przez doświadczenie, dlatego warto uczyć się od NAJLEPSZYCH!

 

TAD WITKOWICZ

Pochodzący spod Kodnia amerykański miliarder polskiego pochodzenia. Zbudował Artel, CrossComm oraz Adlex, które sprzedał za setki milionów dolarów. ttp://www.tadwitkowicz.pl
 

WILLIAM DANKO

Współautor (obok nieżyjącego już Thomasa Stanleya) bestsellera wszechczasów „Sekrety amerykańskich milionerów” (The Millionaire Next Door: The Surprising Secrets of America’s Wealthy), bestsellera The New York Times. Jego najnowsza książka nosi tytuł „Prawdziwi milionerzy, czyli droga do prosperity”. Danko wraz ze Stanleyem zdobyli sławę dzięki temu, że zburzyli mit milionera.

ZACK LABIENIEC – kierownik Zagranicznego Biura Handlowego PAIH. Przybliży nam rynek kanadyjski.

INNY PRZEDSIĘBIORCY, z Bostonu i Manchesteru oraz Nowego Jorku, z którymi się spotkamy.

Nigdzie indziej się tego nie dowiesz!

 • zdobędziesz wiedzę biznesową o tym kraju z pierwszej ręki, dzięki spotkaniom i rozmowom z lokalnymi przedsiębiorcami i milionerami
 • zbudujesz sieć kontaktów oraz relacje, które mogą zaowocować w przyszłości
 • przekonasz się sam, jak wygląda amerykański rynek
 • na co zwrócić uwagę przy rozmowach biznesowych

Program wyjazdu do Kanady & USA – VIP

 1. TORONTO – zwiedzanie miasta. Spotkanie z Zack Labieniec – kierownik Zagranicznego Biura Handlowego PAIH oraz z innymi przedsiębiorcami.
 2. WODOSPAD NIAGARA – Wypożyczenie samochodów, przejazd do Wodospadów Niagara – zwiedzanie. Przekroczenie granicy i wjazd do USA.
 3. ALBANY – spotkanie z Williamem Danko – autorem bestsellera „Sekrety Amerykańskich Milionerów”.
 4. BOSTON / MANCHESTER – spotkanie z Tadem Witkowiczem oraz z innymi lokalnymi inwestorami i przedsiębiorcami. Wizyta na Harvard Business School w Bostonie.
 5. NOWY JORK – konferencja oraz spotkanie z lokalnymi przedsiębiorcami, netowrking biznesowy. Czas wolny na zwiedzanie :)

 

Ile muszę zainwestować w ten wyjazd?

Dla nas każdy wyjazd to inwestycja. Wyjazdy z serii „Poznaj Biznes” organizowane przez ASBIRO za każdym razem pokazują, jak zarabiać więcej dzięki możliwościom drzemiącym w innych krajach.

Koszty organizacyjne: 1900 zł

Koszt organizacyjny dla członka Klubu ASBIRO to 1800 zł

 • Cena zawiera: koordynację całego wyjazdu, pomoc w rezerwacjach oraz organizację spotkań / mini konferencji z wybranymi przedsiębiorcami, networking biznesowy oraz wspólne integracje dla uczestników z zaproszonymi prelegentami.
 • Cena nie zawiera: przelotów do Kanady oraz USA,  zakwaterowania, wynajęcia samochodów oraz posiłków, ubezpieczenia oraz kosztów wizy do USA, innych własnych wydatków podczas wyjazdu.

 

Planowane koszty wyjazdu:

 • loty z Polski do Toronto, powrót z NYC do Polski – ok 2 500 zł / osoba (AirCanada)
 • wynajęcia samochodu (4-5 osobowy) – 2 000 zł + paliwo ok 1000 zł na cały wyjazd na samochód
 • zakwaterowania (13/14 nocy) ok 3000 zł / osoba w pokoju 2/4 osobowym
 • wyżywienia ok 300-500$ 
 • wiza do USA – 160$ (aplikacja w PL przed wyjazdem)
 • ubezpieczenie ok 500 zł na cały pobyt
 • inne wydatki (zwiedzanie, integracje, pamiątki) – 500 $

Cały budżet to ok 10 000 zł

 

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA DO 20 OSÓB!

Zapisz się

Zapisy zakończone

Masz jakieś pytanie?