Stefa Rozwoju

– czyli DODATKOWE inicjatywy, które wpierają rozwój SPOŁECZNOŚCI ASBiRO

Ludzie ASBIRO to społeczność ludzi kreatywnych, aktywnych, przedsiębiorczych, nieustannie dążących do rozwoju osobowego jak i biznesowego. Jednocześnie będących w otwartości na wzajemną pomoc i wsparcie. Aktywnie wspieramy różnorodne inicjatywy, które cieszą się dużą popularnością wśród uczestników umożliwiając im rozwój zainteresowań poza zajęciami, poszerzanie kompetencji, nabywanie wiedzy i umiejętności. 

Sprawdź, czy znajdziesz coś dla siebie 😊

KOŁA NAUKOWE

Koła Naukowe oferują rozwój i doskonalenie różnorodnych umiejętności. Umożliwiają udział w ciekawych projektach i badaniach, a także spotkania z innymi uczestnikami o podobnych zainteresowaniach. To także doskonała okazja, aby poznać specjalistów z branży i nawiązać ważne kontakty biznesowe i inwestycyjne. Dołączając do kół naukowych, możesz również zdobyć cenne doświadczenie zawodowe i zwiększyć swoje szanse na rynku.


KN Samoświadomość w Biznesie


KN Klub Inwestycyjny ASBiRO


KN Negocjacje


LOKALNE KLUBY ASBiRO

Lokalne Kluby to oddolna inicjatywa naszych studentów, którzy
po powrocie do domu czuli, że chcą się spotykać, aby przedyskutować ważne dla nich kwestie również w swoich miastach. Brakowało im spotkań z lokalnymi przedsiębiorcami w duchu otwartości i wsparcia jakie poznali podczas asbirowych wykładów oraz integracji.
Poznaj Ludzi ASBiRO w Twoim mieście…

POMOC PRZEDSIĘBIORCY W KRYZYSIE

Znalazłeś się w trudnej sytuacji, potrzebujesz porady specjalisty lub ludzi, którzy przechodzili podobne sytuacje? Przyczyna nie jest ważna. Ważne jest to, że kryzys zabił wiele firm, a ich właścicieli zostawił z niczym. Nie wiadomo co robić…strach, długi, depresja, kłótnie rodzinne. W ramach pomocy dla tych wszystkich osób, które mają trudne chwile i najprawdopodobniej czeka ich bankructwo, długi i upadłość, postanowiliśmy zorganizować akcję ratunkową złożoną z dwóch projektów…

TOASTMASTERS

ASBiRO Toastmasters

To inicjatywa umożliwiająca rozwój umiejętności przemawiania i komunikacji interpersonalnej, a także, poznanie nowych technik i strategii publicznego przemawiania. Dodatkowo wspiera rozwój praktycznych umiejętności niezbędnych przedsiębiorcom, liderom zespołów czy też wykładowcom. Kliknij tutaj jeśli chcesz przejść do strony www Toastmasters.

ASBiRO INVESTORS

Międzynarodowy Klub Inwestycyjny przeznaczony głównie dla polskiej społeczności rozrzuconej na wszystkich kontynentach. Ideą jest wymiana informacji i doświadczeń na lokalnych rynkach w tematach inwestycyjnych, a także życia, pracy i biznesu.

Nie znalazłeś aktywności dla siebie lub masz inny pomysł na rozkręcenie rozwojowej inicjatywy w naszej społeczności?

Skontaktuj się z nami

Katarzyna Wojdyła

570571372 k.wojdyla@asbiro.pl