Poznaj Biznes na Filipinach

W ASBIRO lubimy co jakiś czas pojechać w nieco bardziej egzotyczne miejsca, które wciąż są mało odkryte a jednocześnie mają świetny potencjał biznesowy. Nie tylko poznajemy tam lokalny biznesowy klimat ale również łączymy to z wakacjami z gronie przedsiębiorczych osób. 

Tym razem zabieramy Was na wyjazd „Poznaj Biznes na Filipanach” – będzie to połączenie konferencji związanej z możliwościami biznesowymi tego kraju z odpoczynkiem na dzikiej filipińskiej plaży.

Kiedy i gdzie? 

8-22 stycznia 2018 – Manila (mapa)

Poznaj Biznes z ASBIRO

Jednym z naszych sztandarowych wyjazdów z serii „Poznaj Biznes z ASBIRO” była Tajlandia, gdzie zabraliśmy już ze sobą przez ostatnie lata około 100 polskich przedsiębiorców. Ten wyjazd zawsze był szczególny dzięki połączeniu rozwoju firmy, poznawania nowych rynków oraz wypoczynkowi na plaży. Teraz lecimy na Filipiny, żeby odkryć nowe miejsce i poznać ludzi, którzy tam osiągają sukces!

Wyjazdy międzynarodowe ASBiRO pozwalają Ci znaleźć się przed konkurencją. Dowiadujesz się rzeczy, których oni jeszcze nie wiedzą. Dochodzi do Ciebie, że można coś inaczej.
Bartosz Langa Uczestnik wyjazdu Poznaj Biznes w Tajlandii

Te kraje już poznaliśmy:

Dlaczego lecimy na Filipiny

Filipiny jako jeden z „Azjatyckich Tygrysów” jest bardzo atrakcyjnym kierunkiem dla przedsiębiorców, inwestorów, producentów i handlowców. 

Filipiny to nie tylko kraj z ogromnymi możliwościami dostępu do siły roboczej, ale również szeroki rynek zbytu, co gwarantuje dwunasta pozycja na świecie pod względem liczby ludności!

Wzrost gospodarczy na poziomie 6,5% sprzyja działalności gospodarczej, a strategiczne położenie przy najważniejszych szlakach handlowych świata zapewnia niemal nieograniczony dostęp do wszystkich najważniejszych ośrodków handlowych, gospodarczych czy przemysłowych.

Dodatkowym atutem jest położenie geograficzne – ciepły, łagodny klimat i mnóstwo cudownych plaż to dodatkowe atuty Filipin!

Dzięki ASBIRO wyjazd był połączeniem wyjazdu z „pilotem”, czyli miękkim lądowaniem jak by coś i możliwością zrealizowania się w podróży w sposób zupełnie swobodny… Coś niebywałego!
Anna Uczestniczka wyjazdu Chin 2016

Czego się dowiesz podczas wyjazdu

Poza cennymi kontaktami, które zdobędziesz podczas tego wyjazdu odpowiemy sobie również na ważne pytania:

 • Jaka wygląda biznes na Filipinach
 • Jak się mieszka na Filipinach, i dlaczego aż tylu Polaków tam się przeprowadziło
 • Jak wygląda handel pomiędzy Polską a Filipinami
 • Jak budować kontakty biznesowe z lokalnymi
 • Jak wygląda rynek nieruchomości

Dzięki temu wyjazdowi udało mi się nawiązać ciekawą współpracę związaną z realizacją dużej ilości stron internetowych! Dodatkowo kilka osób chce wspólnie działać. Uwielbiam ASBIRO :)
Jacek Uczestnik wyjazdu do Monachium

Ludzie są największą korzyścią

Na Filipnach przede wszystkim poznasz ludzi, którzy już mieli okazję dobrze poznać Filipiny. Jedną z tych osób będzie Józef Sarach, który na Filipnach mieszka już od ponad 30 lat, gdzie prowadzi szkołę i jednocześnie wspiera wiele firm w zakresie rozwoju biznesu polsko-filipińskiego generując przy tym obroty liczone w milionach dolarów.

Nigdzie indziej tego się nie dowiesz!

 • zdobędziesz wiedzę biznesową o tym kraju z pierwszej ręki, dzięki spotkaniom i rozmowom z lokalnymi przedsiębiorcami
 • zbudujesz sieć kontaktów oraz relacje, które mogą zaowocować w przyszłości
 • poznajesz Filipiny biznesowo i turystycznie
 • przekonasz się sam, jak wygląda życie na Filipinach

Program wyjazdu na Filipiny

 1. Cześć I
  8-11 stycznia 2018 – Manila – Konferencja i Spotkania Biznesowe

  8-9 stycznia – przylot do Manili (Przylot uczestników z różnych zakątków świata, wspólne zakwaterowanie w Hotelu, Aklimatyzacja po podróży, Zwiedzanie Manili, Networking i Integracje)

  10- Konferencja z Przedsiębiorcami oraz Business Maching

 2. Cześć II
  11-15 stycznia  – Odpoczynek, Zwiedzanie i Plażowanie na rajskich filipińskich plażach

  Wybierzemy wyspę (albo dwie), na którą lecimy. Na miejscu będzie czas na odpoczynek. Opcji jest wiele, od plażowania po nutkownanie i zwiedzanie ciekawych miejsc. Co komu w duszy gra! 

 3.  Cześć III

  16-20 stycznia – wycieczka w inne zakątki Filipin.

Ile muszę zainwestować w ten wyjazd

Dla nas każdy wyjazd to inwestycja. Wyjazdy z serii „Poznaj Biznes” organizowane przez ASBIRO za każdym razem pokazują jak zarabiać więcej dzięki możliwościom drzemiącym w innych krajach

Koszty organizacyjne: 890 zł 

 • Cena zawiera: organizację wyjazdu (noclegów, przelotów, przewodnika), program i opieka oraz Konferencje Biznesową w Manili i inne spotkania 
 • Cena nie zawiera: przelotów na Filipiny, zakwaterowania oraz wyżywienia i wszystkich dodatkowych atrakcji.

Średnie koszty wyjazdu na osobę:

 • bilety lotnicze (PL- Filipiny – PL, oraz loty wewnętrzne) – ok 3000 zł
 • zakwaterowanie (12-14 dni) – ok 1500 zł/os
 • wyżywienie i zwiedzanie – ok 1500 zł

Liczba miejsc: 50 osób

Zapisz się

Zapisy zakończone

Jeżeli chcesz zapytać…

Iwona Jabrzyk
i.jabrzyk@asbiro.pl
+48 504 151 691