Wykładowcy

Poniżej znajduje się lista naszych Wykładowców. Są to bardzo nieprzeciętne osoby. Łączy je to, że każda z tych osób jest przedsiębiorcą lub osobą odnoszącą sukces w innych dziedzinach np. w sporcie, sztuce. Są to ludzie zatrudniający po 300-700 osób, ale także mali przedsiębiorcy prowadzący niewielkie 5-10 osobowe firmy. Każda z tych osób jednak ma swoje indywidualne doświadczenie, które przekazuje innym w naszej szkole.

Zostań Wykładowcą

Jeżeli jesteś doświadczonym, choć może małym przedsiębiorcą ale od dawna wewnętrznie czułeś, że ludzie dookoła postępują strasznie głupio i nieracjonalnie to zapraszamy do współpracy. Jeżeli kiedykolwiek przeszła Ci przez głowę myśl, by coś z tym zrobić, ale odłożyłeś ten impuls na później zajmując się swoją firmą – skontaktuj się z nami mailowo: k.czubak@asbiro.pl

Współpraca z nami nie jest bardzo męcząca, ani zanadto czasochłonna. Sprowadza się do kilkunastu godzin rocznie i jest Twoją małą cegiełką. Kiedy jednak zbierzemy się wszyscy razem, przekażemy kursantom naszej szkoły potężną dawkę praktycznego doświadczenia.

Nasi Wykładowcy