Wykładowcy

Poniżej znajdziesz listę naszych Wykładowców. Są to bardzo nieprzeciętne osoby. Łączy je to, że każda z tych osób jest przedsiębiorcą lub osobą odnoszącą sukces w innych dziedzinach np. w sporcie, sztuce. Są to ludzie zatrudniający po 300-700 osób, ale także mali przedsiębiorcy prowadzący niewielkie 5-10 osobowe firmy. Każda z tych osób jednak ma swoje indywidualne doświadczenie, które przekazuje innym na naszej uczelni.

Zostań Wykładowcą

Jeżeli jesteś doświadczonym przedsiębiorcą, prowadzisz małą, średnią czy dużą firmę, borykasz się na co dzień z problemami i odnosisz sukcesy- zapraszamy do współpracy. Nasi Wykładowcy to doświadczeni przedsiębiorcy, którzy we własnych firmach sprawdzili zagadnienia, o których mówią podczas zajęć i nie mają problemów, aby opowiadać nie tylko o swoich sukcesach, ale również o swoich porażkach. Chcą by na ich doświadczeniu i błędach mogło uczyć się jak najwięcej młodych osób, które dopiero startują w biznesie lub już go rozwijają. 

Współpraca z nami nie jest bardzo męcząca, ani czasochłonna. Sprowadza się do kilkunastu godzin rocznie i jest Twoją małą cegiełką w rozwój przedsiębiorczości.

Chciałbyś podzielić się z nami swoim doświadczeniem? Skontaktuj się mailowo z Opiekunem Wykładowców, Kasią Czubak: k.czubak@asbiro.pl

Nasi wykładowcy