Wykładowcy

Poniżej znajduje się lista naszych wykładowców. Są to bardzo nieprzeciętne osoby, łączy ich jednak to, że każda z tych osób jest przedsiębiorcą lub osobą odnoszącą sukces w innych dziedzinach np. w sporcie, sztuce. Są to ludzie zatrudniający po 300-700 osób, ale także maili przedsiębiorcy prowadzący niewielkie 5-10 osobowe firmy. Każda z tych osób jednak ma swoje indywidualne doświadczenie, które przekazuje innym w naszej szkole.

Zostań wykładowcą

Jeżeli jesteś doświadczonym, choć może małym przedsiębiorcą ale od dawna wewnętrznie czułeś, że ludzie dookoła postępują strasznie głupio i nieracjonalnie to zapraszamy dop współpracy. Jeżeli kiedykolwiek przeszła Ci przez głowę myśl, by coś z tym zrobić, ale odłożyłeś ten impuls na później musząc zająć się swoją firmą – skontaktuj się z nami mailowo: k.czubak@asbiro.pl

Współpraca z nami nie jest bardzo męcząca, ani zanadto czasochłonna. Sprowadza się do kilkunastu godzin rocznie i jest Twoją małą cegiełką. Kiedy jednak zbierzemy się wszyscy razem, przekażemy kursantom naszej szkoły potężną dawkę praktycznego doświadczenia.

Lista wykładowców