Wykładowcy

Poniżej znajdziesz listę naszych Wykładowców. Są to bardzo nieprzeciętne osoby. Łączy je to, że każda z tych osób jest przedsiębiorcą lub osobą odnoszącą sukces w innych dziedzinach np. w sporcie, sztuce. Są to ludzie zatrudniający po 300-700 osób, ale także mali przedsiębiorcy prowadzący niewielkie 5-10 osobowe firmy. Każda z tych osób jednak ma swoje indywidualne doświadczenie, które przekazuje innym na naszej uczelni.

Zostań Wykładowcą

Jeżeli jesteś doświadczonym przedsiębiorcą, prowadzisz małą, średnią czy dużą firmę, borykasz się na co dzień z problemami i odnosisz sukcesy- zapraszamy do współpracy. Nasi Wykładowcy to doświadczeni przedsiębiorcy, którzy we własnych firmach sprawdzili zagadnienia, o których mówią podczas zajęć i nie mają problemów, aby opowiadać nie tylko o swoich sukcesach, ale również o swoich porażkach. Chcą by na ich doświadczeniu i błędach mogło uczyć się jak najwięcej młodych osób, które dopiero startują w biznesie lub już go rozwijają. Ponadto jeśli jesteś osobą związaną z biznesem i posiadasz tytuł naukowy zapraszamy Cię również do współpracy w celu rozwoju naszych studiów licencjackich i podyplomowych. 

Współpraca z nami nie jest bardzo męcząca, ani czasochłonna. Sprowadza się do kilkunastu godzin rocznie i jest Twoją małą cegiełką w rozwój przedsiębiorczości.

Chciałbyś podzielić się z nami swoim doświadczeniem? Skontaktuj się mailowo z Opiekunem Wykładowców, Patrycją Pirogowicz: p.pirogowicz@asbiro.pl

NAJWYŻEJ OCENIENI WYKŁADOWCY W SEMESTRZE ZIMOWYM 2023/2024:

Honorowi Wykładowcy

Honorowi Wykładowcy to Przedsiębiorcy, którzy szczególnie zaangażowani są w rozwój naszej Uczelni.

Są zaprzyjaźnieni z nami już od kilku a nawet kilkunastu lat, dzieląc się swoją ogromną wiedzą i doświadczeniem z naszymi studentami i uczestnikami kursów. Tworzą i rozwijają z nami przedsiębiorczość. Serdecznie dziękujemy im za ich wkład w rozwój Uczelni ASBiRO.

Marek Bernaciak

Zobacz Profil

Andrzej Burzyński

Zobacz Profil

dr Maciej Dutko

Zobacz Profil

dr Jacek Gniadek

Zobacz Profil

Paweł Królak

Zobacz Profil

Jan Kubań

Zobacz Profil

dr Elżbieta Marciniak

Zobacz Profil

Robert Okulski

Zobacz Profil

Jacek Weigl

Zobacz Profil

Nasi wykładowcy