Skuteczna sprzedaż telefoniczna krok po kroku – Barbara Piasek

Na naszym kanale YouTube udostępniamy kolejny wykład, naszego kolejnego doświadczonego przedsiębiorcy. Zobacz na YouTube Barbara Piasek w tym wykładzie prezentuje schemat rozmowy telefonicznej. Wyjaśnia, jak dociera do osób decyzyjnych bądź zajmujących najwyższe stanowiska w firmie. Pokazuje jak formułować pytania, zbijać obiekcje, jakimi zasadami kierować się podczas prezentacji oferty. Basia przedsiębiorca, posiada ponad 10-letnie doświadczenie zebrane (…)

NAGRANIA DLA AKTYWNYCH KLUBOWICZÓW – KWIECIEŃ

Klubowicze ASBiRO mamy dla was dobre wieści, otrzymujecie od nas kolejny pakiet czterech nagrań dostępny tylko dla aktywnych członków. Praktyczna wiedza, gotowa do zastosowania od zaraz, jest już dostępna na waszych kontach. W tym pakiecie Aktywnym Klubowiczom udostępniliśmy kolejne wykłady w pakiecie Kwiecień. Pamiętajcie, to że nagrania są udostępnione, to nie znaczy, że były nagrywane (…)

Jak skalować usługi w obszarze IT? Obsługują największe spółki giełdowe w Polsce – Wojciech Wencel

Jak skalować usługi w obszarze IT? Obsługują największe spółki giełdowe w Polsce – Wojciech Wencel Na naszym kanale YouTube udostępniamy kolejny wykład, naszego kolejnego doświadczonego przedsiębiorcy. Zobacz na YouTube Wojciech Wencel w tym wykładzie przedstawia w jaki sposób jego firma skaluje i dostarcza usługi IT dla największych spółek notowanych na giełdzie. Wojtek, przedsiębiorca. Ma 15 (…)

Nagrania z Liberty Fest „Co robić z pieniędzmi” są dostępne w naszym sklepie.

Liberty Fest „Co robić z pieniędzmi” Pierwszy raz w historii seminariów ASBIRO, większość wykładów odbywała się równolegle na dwóch salach. W tym pakiecie otrzymasz aż 20 wartościowych wkładów wraz z tłumaczeniem. Nagrania z tego wydarzenia są już dostepne w naszym sklepie! W dzisiejszych – skomplikowanych i niebezpiecznych – czasach optymalne lokowanie pieniędzy jest trudniejsze i bardziej (…)

NAGRANIA DLA AKTYWNYCH KLUBOWICZÓW – MARZEC

Klubowicze ASBiRO mamy dla was dobre wieści, otrzymujecie od nas kolejny pakiet czterech nagrań dostępny tylko dla aktywnych członków. Praktyczna wiedza, gotowa do zastosowania od zaraz, jest już dostępna na waszych kontach. W tym pakiecie Aktywnym Klubowiczom udostępniliśmy kolejne wykłady w pakiecie Marzec. Pamiętajcie, to że nagrania są udostępnione, to nie znaczy, że były nagrywane (…)

Biznes Camp w Bieszczadach 2018 | 05-12.08

Biznes CAMP, Biznesowy tydzień w BIESZCZADACH! Biznes Camp, który ASBIRO organizuje już od kilku lat, jest idealnym miejscem nie tylko do odpoczynku, ale również aby nauczyć się, jak mądrze prowadzić biznes i pomnażać swój majątek, żeby z każdym kolejnym rokiem wyniki były coraz lepsze! Nasza wakacyjna integracja. Biznesowy tydzień w gronie przedsiębiorców na łonie natury! (…)

Blisko bankructwa, gorzka prawda o przedsiębiorczości – Michał Kosel

Blisko bankructwa, gorzka prawda o przedsiębiorczości – Michał Kosel Na naszym kanale YouTube udostępniamy kolejny wykład, naszego kolejnego doświadczonego przedsiębiorcy. Zobacz na YouTube Michał Kosel – opowiada o własnych historiach biznesowych, o dwukrotnym otarciu się o bankructwo, o włamaniach do firmy, położonych projektach biznesowych, starciach z policją, kontrolach, itd. Michał młody przedsiębiorca, praktyk, który przeszedł przez (…)

4 równoległe sale tematyczne – seminarium Asbiro

MARKETING i SPRZEDAŻ | EFEKTYWNE ZESPOŁY NIERUCHOMOŚCI | KRYPTOWALUTY i BLOCKCHAIN Jako przedsiębiorcy na co dzień zmagamy się z wieloma trudnościami związanymi z prowadzeniem naszych firm. Każdy z nas znajduje się w innej sytuacji, przewodzi innym zespołem oraz ma swoją własną unikalną wartość do zaoferowania na rynku. Każdy z nas jest też na innym etapie (…)

NAGRANIA DLA AKTYWNYCH KLUBOWICZÓW – LUTY

Klubowicze ASBiRO mamy dla was dobre wieści, otrzymujecie od nas kolejny pakiet czterech nagrań dostępny tylko dla aktywnych członków. Praktyczna wiedza, gotowa do zastosowania od zaraz, jest już dostępna na waszych kontach. W tym pakiecie Aktywnym Klubowiczom udostępniliśmy kolejne wykłady w pakiecie Luty. Pamiętajcie, to że nagrania są udostępnione, to nie znaczy, że były nagrywane (…)

Biznes gastronomiczny w Polsce i Wietnamie – Anh Tuan Vu

Biznes gastronomiczny w Polsce i Wietnamie – Anh Tuan Vu Na naszym kanale YouTube udostępniamy kolejny wykład, naszego kolejnego doświadczonego przedsiębiorcy. Zobacz na YouTube Anh Tuan Vu – opowiada o swoim biznesie gastronomicznym w Polsce. Jak to się stało, że otworzył kilka restauracji w Warszawie. Antek, przedsiębiorca pochodzący z Wietnamu. Do Polski wyemigrował w latach 90-tych. (…)