NAGRANIA DLA AKTYWNYCH KLUBOWICZÓW – LUTY

Klubowicze ASBiRO mamy dla was dobre wieści, otrzymujecie od nas kolejny pakiet czterech nagrań dostępny tylko dla aktywnych członków. Praktyczna wiedza, gotowa do zastosowania od zaraz, jest już dostępna na waszych kontach. W tym pakiecie Aktywnym Klubowiczom udostępniliśmy kolejne wykłady w pakiecie Luty. Pamiętajcie, to że nagrania są udostępnione, to nie znaczy, że były nagrywane (…)

Biznes gastronomiczny w Polsce i Wietnamie – Anh Tuan Vu

Biznes gastronomiczny w Polsce i Wietnamie – Anh Tuan Vu Na naszym kanale YouTube udostępniamy kolejny wykład, naszego kolejnego doświadczonego przedsiębiorcy. Zobacz na YouTube Anh Tuan Vu – opowiada o swoim biznesie gastronomicznym w Polsce. Jak to się stało, że otworzył kilka restauracji w Warszawie. Antek, przedsiębiorca pochodzący z Wietnamu. Do Polski wyemigrował w latach 90-tych. (…)

NAGRANIA DLA AKTYWNYCH KLUBOWICZÓW – STYCZEŃ

Klubowicze ASBiRO mamy dla was dobre wieści. Biorąc udział w seminarium jako nasi aktywni klubowicze możecie skorzystać ze specjalnej zniżki. W marcu 2018 organizujemy seminarium „Co robić z pieniędzmi„. Do końca stycznia oszczędź 100 PLN. Dodatkowo aktywni klubowicze otrzymują od nas dostęp do kolejnych nagrań w naszym klubie. Praktyczna wiedza, gotowa do zastosowania od zaraz, (…)

Jak zarobić 40 tysięcy kupując mieszkanie – Daniel Siwiec

Jak zarobić 40 tysięcy kupując mieszkanie – Daniel Siwiec Na naszym kanale YouTube udostępniamy kolejny wykład, naszego kolejnego doświadczonego przedsiębiorcy. Zobacz na YouTube Daniel Siwiec – prowadził wykład na naszym seminarium ” Inwestowanie w nieruchomości”, w którym podzielił się swoją strategią inwestycyjną jaką stosuje w nieruchomościach. Daniel wierzy, że w życiu nie ma przypadków. Jego (…)

NAGRANIA DLA AKTYWNYCH KLUBOWICZÓW – GRUDZIEŃ

Świąteczna atmosfera daje nam się we znaki, nowy rok tuż tuż. Składamy najlepsze życzenia dla wszystkich przedsiębiorczych osób, by Wasze firmy rozwijały się jeszcze szybciej i jeszcze prężniej niż dotychczas, w nowym 2018 roku. W marcu 2018 organizujemy seminarium „Co robić z pieniędzmi„. Skorzystaj ze specjalnej zniżki i do końca grudnia zapłacisz nawet o 200 złotych (…)

[Szkolenie na żywo] 7 Strategii dzięki którym rok 2018 będzie Twoim najlepszym rokiem sprzedażowym!

7 Strategii dzięki którym rok 2018 będzie Twoim najlepszym rokiem sprzedażowym! Brzmi ciekawie? Ostatecznie jest jeden czynnik, który zdecyduje o tym, czy Twój biznes okaże się sukcesem, czy też będziesz musiał szukać sobie nowego zajęcia.  Bez sprzedaży nie ma biznesu! Dobrze o tym wiesz, bo inaczej nie pakowałbyś się prowadzenie własnej działalności, a może jednak? (…)

Jak sprawić aby zachować swój obecny majątek i jego wartość?

Co robić z pieniędzmi? – seminarium ASBiRO W dzisiejszych – skomplikowanych i niebezpiecznych czasach – optymalne lokowanie pieniędzy jest trudniejsze i bardziej ryzykowne niż kiedykolwiek wcześniej. Jakkolwiek by to śmiesznie nie brzmiało, w naszym środowisku jest bardzo dużo osób, które nie tyle myślą o tym jak zarabiać coraz większe ilości pieniędzy. Czy Ty wiesz jak sprawić (…)

NAGRANIA DLA AKTYWNYCH KLUBOWICZÓW – LISTOPAD

Rok akademicki uważamy za rozpoczęty i to w jakim stylu. Nasze październikowe seminarium zgromadziło na sali ponad 1000 osób zainteresowanych tematyką inwestowania w nieruchomości. Dziękujemy wam za zaufanie.  Klubowicze ASBiRO mamy dla was dobre wieści. Dajemy wam dostęp do kolejnych nagrań w naszym klubie. Praktyczna wiedza, gotowa do zastosowania od zaraz, jest już dostępna na waszych kontach. (…)

Miejsce, gdzie poznasz równych sobie przedsiębiorców!

Naszym celem jest stworzenie przestrzeni dla osób, które prowadzą własną firmę, lub właśnie chcą ją założyć. ASBIRO to jedyna uczelnia w Polsce, w której wykładowcami są wyłącznie przedsiębiorcy.  Możesz tu spotkać i porozmawiać z prawdziwymi praktykami i pasjonatami własnych biznesów, którzy chętnie dzielą się swoim doświadczeniem z uczestnikami kursu. Kim są nasi wykładowcy? Tylko i (…)

NAGRANIA DLA AKTYWNYCH KLUBOWICZÓW – SIERPIEŃ:)

Gorący sierpień to idealny czas do wypoczynku jak i rozwoju. Środek wakacji, ten czas możesz wykorzystać w praktyczny i pożyteczny sposób. Jeśli tak jak i my, nie lubisz marnować czasu, połącz przyjemne z pożytecznym. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy letni pakiet nagrań dla aktywnych klubowiczów. Dużo praktycznej wiedzy od naszych niezwykle doświadczonych przedsiębiorców. W tym pakiecie Aktywnym Klubowiczom (…)