[Szkolenie na żywo] 7 Strategii dzięki którym rok 2018 będzie Twoim najlepszym rokiem sprzedażowym!

7 Strategii dzięki którym rok 2018 będzie Twoim najlepszym rokiem sprzedażowym! Brzmi ciekawie? Ostatecznie jest jeden czynnik, który zdecyduje o tym, czy Twój biznes okaże się sukcesem, czy też będziesz musiał szukać sobie nowego zajęcia.  Bez sprzedaży nie ma biznesu! Dobrze o tym wiesz, bo inaczej nie pakowałbyś się prowadzenie własnej działalności, a może jednak? (…)

Jak sprawić aby zachować swój obecny majątek i jego wartość?

Co robić z pieniędzmi? – seminarium ASBiRO W dzisiejszych – skomplikowanych i niebezpiecznych czasach – optymalne lokowanie pieniędzy jest trudniejsze i bardziej ryzykowne niż kiedykolwiek wcześniej. Jakkolwiek by to śmiesznie nie brzmiało, w naszym środowisku jest bardzo dużo osób, które nie tyle myślą o tym jak zarabiać coraz większe ilości pieniędzy. Czy Ty wiesz jak sprawić (…)

Miejsce, gdzie poznasz równych sobie przedsiębiorców!

Naszym celem jest stworzenie przestrzeni dla osób, które prowadzą własną firmę, lub właśnie chcą ją założyć. ASBIRO to jedyna uczelnia w Polsce, w której wykładowcami są wyłącznie przedsiębiorcy.  Możesz tu spotkać i porozmawiać z prawdziwymi praktykami i pasjonatami własnych biznesów, którzy chętnie dzielą się swoim doświadczeniem z uczestnikami kursu. Kim są nasi wykładowcy? Tylko i (…)

NAGRANIA DLA AKTYWNYCH KLUBOWICZÓW – SIERPIEŃ:)

Gorący sierpień to idealny czas do wypoczynku jak i rozwoju. Środek wakacji, ten czas możesz wykorzystać w praktyczny i pożyteczny sposób. Jeśli tak jak i my, nie lubisz marnować czasu, połącz przyjemne z pożytecznym. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy letni pakiet nagrań dla aktywnych klubowiczów. Dużo praktycznej wiedzy od naszych niezwykle doświadczonych przedsiębiorców. W tym pakiecie Aktywnym Klubowiczom (…)

Największa konferencja o nieruchomościach 2017

Wielu chce #zarabiać_na_nieruchomościach, ale niewielu wie, jak to robić skutecznie. Jeszcze inni próbują uczyć innych, ale sami nie mają za dużo doświadczenia.  Pewnie spotkałeś się już z ideą wolności finansowej – osiąganie pasywnego przychodu, który pozwala Ci pokryć Twoje życiowe potrzeby. Być może jesteś już na drodze to tej wolności.  A może masz poczucie, że to (…)

NAGRANIA DLA AKTYWNYCH KLUBOWICZÓW – LIPIEC :)

Okres wakacyjny trwa w najlepsze. Nasi ASBiROwcy porozjeżdżali się po różnych stronach świata. Dla osób które, jak i my, nie lubią marnować czasu i łączą przyjemne z pożytecznym przygotowaliśmy specjalny, letni pakiet nagrań dla aktywnych klubowiczów.  Jak zwykle, solidna porcja praktycznej wiedzy, prosto od naszych wykładowców. W tym pakiecie Aktywnym Klubowiczom udostępniliśmy kolejne wykłady z (…)

Dni Otwarte ASBiRO | 23-24 września 2017

Dni Otwarte ASBiRO to 44 wykłady na 4 równoległych salach! Jeżeli chcesz poznać Ducha Uczelni ASBIRO, to nasze dni otwarte są do tego idealną okazją. W jednym miejscu zbierzemy ponad setkę naszych wykładowców, mnóstwo studentów jak i naszych absolwentów. Na każdej z tych sal będziemy prezentować wykłady z różnych tematów: Zaczniemy od problemów zarządzania pracownikami (…)

Biznes jest prosty! Jak stworzyłem markę Krüger&Matz – Michał Leszek

Zapraszamy do obejrzenia najnowszego wykładu na kanale YouTube ASBiRO: Posłuchaj wykładu naszego wykładowcy Michała Leszka. Twórca marki Krüger&Matz – stworzył najbardziej wyrazistą markę na rynku polskiej elektroniki. W tym wykładzie Michał opowiada o pasji tworzenia, fascynacji, sukcesie i jego kosztach oraz własnym podejściu do marketingu i biznesu. Michał opowiada o różnych perspektywach spojrzenia na ten sam biznes (…)

NAGRANIA DLA AKTYWNYCH KLUBOWICZÓW – CZERWIEC :)

Wakacje czas zacząć! Klubowicze ASBiRO w ten szczególny dzień, udostępniamy dla was nagrania z pakietu ASBiRO. W najbliższym czasie zobaczymy się dopiero w sierpniu, nasza Iwonka przygotowała specjalną, weekendową edycję Biznes Camp. Zapraszamy! 2-6 sierpnia: https://biznes-camp.pl/klub/ W tym pakiecie Aktywnym Klubowiczom udostępniliśmy kolejne wykłady z Czerwca. Pamiętajcie, to że nagrania są udostępnione, to nie znaczy, że były nagrywane w (…)

Poznaj biznes Białoruś & Filipiny

WYJAZD  ___________________ BIAŁORUŚ Ustrój kraju, o którym już pewnie słyszałeś, sprawia, że nie kojarzymy Białorusi z jakimikolwiek biznesowymi możliwościami. Po niedawnym zniesieniu wiz dla Polaków można jeszcze łatwiej się tam wybrać i dołączyć do grona firm, które zarabiają więcej właśnie dzięki możliwościom, które są słabo odkryte. Podczas wyjazdu poznasz przedsiębiorców z różnych branż, którzy już (…)