Spotkania Klubów Lokalnych

Liczba studentów, absolwentów oraz wykładowców ASBIRO jest liczona w wielu tysiącach. Oddolnie powstała inicjatywa, aby osoby związane z ASBIRO spotykały się lokalnie, zupełnie niezależnie, przy piwie i dyskutowały na interesujące je tematy.

Zapraszamy każdego chętnego. Aby dołączyć do naszego grona i poznać kilka ciekawych osób, które prowadzą swoje własne firmy, skontaktuj się proszę z Lokalnym Koordynatorem. Przekaże Ci szczegółowe informacje i potwierdzi aktualność następnego spotkania.

Zobacz gdzie w twojej okolicy
znajduje się Klub ASBIRO

Mazowieckie – Warszawa

Oskar Morozow

o.morozow@asbiro.pl
Zobacz aktualne informacje
na temat spotkań i klubu

Mazowieckie – Radom

Rafał Kita

r.kita@asbiro.pl
Zobacz aktualne informacje
na temat spotkań i klubu

Podkarpackie – Rzeszów

Zobacz aktualne informacje
na temat spotkań i klubu

Śląskie – Bielsko-Biała


Podlaskie – Białystok

Karolina Gosk

k.gosk@asbiro.pl

Piotr Oponowicz

p.oponowicz@asbiro.pl
Zobacz aktualne informacje
na temat spotkań i klubu

Łódzkie – Łódź

Zobacz aktualne informacje
na temat spotkań i klubu

Zachodniopomorskie – Szczecin

Krzysztof Pronobis

697 618 680 k.pronobis@asbiro.pl
Zobacz aktualne informacje
na temat spotkań i klubu

Wielkopolskie – Poznań

Maksym Zajdel

m.zajdel@asbiro.pl
Zobacz aktualne informacje
na temat spotkań i klubu

Dolnośląskie – Wrocław

Ewelina Skrzypczyk

883 986 699 e.skrzypczyk@asbiro.pl
Zobacz aktualne informacje
na temat spotkań i klubu

Lubelskie – Lublin

Patryk Karaś

p.karas@asbiro.pl
Zobacz aktualne informacje
na temat spotkań i klubu
Zobacz stronę Klubu

 

Brak klubu w Twoim mieście?

Jeżeli w Twoim mieście nie powstał jeszcze Lokalny Klub ASBiRO, spróbuj własnych sił zakładając Klub ASBIRO w twoim mieście! Dla osób aktywnych, które promują idee ASBiRO i prowadzą kluby ASBiRO mamy przewidziane specjalne bonusy :)

Jeżeli chcesz zapytać…

Aleksandra Pronobis

783542808 o.pronobis@asbiro.pl