Spotkania klubów lokalnych

Liczba studentów, absolwentów oraz wykładowców ASBIRO jest liczona w wielu tysiącach. Oddolnie powstała inicjatywa, aby osoby związane z ASBIRO spotykały się lokalnie, zupełnie niezależnie, przy piwie i dyskutowały na interesujące je tematy.

Zapraszamy każdego chętnego. Aby dołączyć do naszego grona i poznać kilka ciekawych osób, które prowadzą swoje własne firmy, skontaktuj się proszę z lokalnym koordynatorem. On przekaże ci szczegółowe informacje i potwierdzi aktualność następnego spotkania.

Mazowieckie – Warszawa

Osoba koordynująca

Krzysztof Kuc

450 000 450 k.kuc@asbiro.pl

Ostatni wtorek miesiąca, godz. 18:00

Świetlica Wolności ul. Nowy Świat 6/12 Warszawa

Aktualne informacje na temat spotkań dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/groups/asbiro.warszawa/

https://web.facebook.com/groups/537237006444886

Kujawsko-pomorskie – Bydgoszcz

Osoba koordynująca

Paulina Ćwik

727 928 230 paulina.cwik94@gmail.com

Aktualne informacje na temat spotkań dostępne pod adresem:

Pomorskie – Trójmiasto

Osoba koordynująca

Karol Bauer

727 911 833 k.bauer@asbiro.pl

Aktualne informacje na temat spotkań dostępne pod adresem: 

www.facebook.com/Asbiro-Trójmiasto-189226421559986 

Podkarpackie – Rzeszów

Osoba koordynująca

Dominik Homa

d.homa@asbiro.pl

Aktualne informacje na temat spotkań dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/groups/asbiro.rzeszow/

Śląskie – Gliwice

Osoba koordynująca

Ewa Morawetz

531 224 242 e.morawetz@asbiro.pl

Aktualne informacje na temat spotkań dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/poniedzialkowyrozwoj/

Śląskie – Powiat zawierciański

Osoba koordynująca

Paweł Koza

791 508 610 p.koza@asbiro.pl

Wkrótce dokładna lokalizacja.

Podlaskie – Białystok

Osoba koordynująca

Karolina Gosk

k.gosk@asbiro.pl
Osoba koordynująca

Piotr Oponowicz

p.oponowicz@asbiro.pl

Jeden czwartek w miesiącu (wg. terminarza na FB), godz. 18.30

Camera Cafe, ul. Lipowa 14 lok 11

Aktualne informacje na temat spotkań dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/Klub-Asbiro-Bia%C5%82ystok-1401513596829878/

Opolskie – Opole

Osoba koordynująca

Michał Kosel

m.kosel@asbiro.pl

Aktualne informacje na temat spotkań dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/AsbiroOpole

Małopolskie – Kraków

Osoba koordynująca

Kamil Pawlik

669 024 408 k.pawlik@asbiro.pl

Aktualne informacje na temat spotkań dostępne pod adresem:

https://web.facebook.com/KrakowskiKlubAsbiro/ 

https://www.facebook.com/groups/asbirokrakow

Łódzkie – Łódź

Osoba koordynująca

Wojciech Biliński

519 711 560 w.bilinski@asbiro.pl

Aktualne informacje na temat spotkań dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/groups/53073766713161

Kujawsko-Pomorskie – Brodnica

Osoba koordynująca

Paweł Czyża

733 840 722 p.czyza@asbiro.pl

Aktualne informacje na temat spotkań dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/Klub-Asbiro-Brodnica-287687041641277/

Zachodniopomorskie – Szczecin

Osoba koordynująca

Daniel Makowski

535 409 596 d.makowski@asbiro.pl

Aktualne informacje na temat spotkań dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/groups/189303811627370/

Lubelskie – Lublin

Osoba koordynująca

Marcin Sołtys

500 829 158 m.soltys@asbiro.pl

Aktualne informacje na temat spotkań dostępne pod adresem: 

https://web.facebook.com/groups/754104351445644/ 

Wielkopolskie – Poznań

Osoba koordynująca

Marek Nowakowski

739 589 301 m.nowakowskik@asbiro.pl

Aktualne informacje na temat spotkań dostępne pod adresem: 

https://www.facebook.com/Asbiro-Pozna%C5%84-100110058068048/ 

Brak klubu w Twoim mieście?

Jeżeli w Twoim mieście nie powstał jeszcze lokalny klub ASBiRO. Spróbuj własnych sił i załóż klub ASBIRO w twoim mieście! Dla osób aktywnych, które promują idee ASBiRO i prowadzą kluby ASBiRO mamy przewidziane specjalne bonusy :)

Jeżeli chcesz zapytać…

Paulina Gronowska

737609092 p.gronowska@asbiro.pl