Newsletter

Będziemy Cię informować o nowościach w ASBIRO.

Spotkania

Liczba studentów, absolwentów oraz wykładowców ASBIRO jest liczona w wielu tysiącach. Oddolnie powstała inicjatywa, aby osoby związane z ASBIRO spotykały się lokalnie, zupełnie niezależnie, przy piwie i dyskutowały na interesujące je tematy.

Zapraszamy każdego chętnego. Aby dołączyć do naszego grona i poznać kilka ciekawych osób, które prowadzą swoje własne firmy, skontaktuj się proszę z lokalnym koordynatorem. On przekaże ci szczegółowe informacje i potwierdzi aktualność następnego spotkania.

Mazowieckie – Warszawa

 

2 razy w miesiącu, godz. 19:00

Chata ASBIRO,
ul. Kwitnącego Sadu 10

Iwona Jabrzyk

klub@asbiro.pl
tel. 504 15 16 91

Aktualne informacje na temat spotkań dostępne pod adresem: https://web.facebook.com/groups/537237006444886

Pomorskie – Gdańsk

Karol_Bauer  

Osoba koordynująca:

Karol Bauer

k.bauer@asbiro.pl
tel. 727 911 833

Podkarpackie – Rzeszów

 

Osoba koordynująca:

Dominik Homa

d.homa@asbiro.pl
tel. 606 196 168

Aktualne informacje na temat spotkań dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/groups/asbiro.rzeszow/

Śląskie – Gliwice

 

Osoba koordynująca:

Ewa Morawetz

morawetz4@o2.pl
tel. 531 224 242

Aktualne informacje na temat spotkań dostępne pod adresem:
https://www.facebook.com/poniedzialkowyrozwoj/

Podlaskie – Białystok

 

Co drugi czwartek, godz. 18.30
Camera Cafe, ul. Lipowa 14 lok 11

Osoba koordynująca:

Karolina Gosk

k.gosk@asbiro.pl

 

Osoba koordynująca:

Piotr Oponowicz

p.oponowicz@asbiro.pl

Aktualne informacje na temat spotkań dostępne pod adresem:
https://www.facebook.com/Klub-Asbiro-Bia%C5%82ystok-1401513596829878/

Opolskie – Opole

 

Osoba koordynująca:

Michał Kosel

m.kosel@asbiro.pl

Aktualne informacje na temat spotkań dostępne pod adresem:
https://www.facebook.com/AsbiroOpole

Łódzkie – Łódź

 

Osoba koordynująca:

Wojciech Biliński

biuro@wb-media.pl
tel. 519 711 560

Aktualne informacje na temat spotkań dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/groups/530737667131611

 

Jeżeli jeszcze w Twoim mieście jeszcze nie powstał lokalny klub ASBiRO. Spróbuj własnych sił i załóż klub ASBIRO w twoim mieście! Dla osób aktywnych, które promują idee ASBiRO i prowadzą kluby ASBiRO mamy przewidziane specjalne bonusy :)

Jeżeli chcesz zapytać…


Paulina Mikucka
p.mikucka@asbiro.pl
tel. 737 609 092

O nas

ASBIRO to jedyna uczelnia w Polsce, w której wykładowcami są wyłącznie przedsiębiorcy. To co nas odróżnia od innych szkół to właśnie praktyczne podejście do przedsiębiorczości.

Naszym celem jest stworzenie przestrzeni dla osób, które prowadzą własną firmę, lub właśnie chcą ją założyć.

więcej »