Ekspansja na Rynki zagraniczne, Ekonomia Filozofia i Polityka, Prawo i Podatki, Social Media i Nieruchomości

Seminarium ASBIRO – Październik 2018

 1. ASBIRO łączy w sobie to co najlepsze w uczelniach biznesowych z odpowiedziami na problemy, które stawia przed przedsiębiorcami prowadzenie własnej firmy. Zagadnienia i tematy poruszane przez wykładowców – praktyków, dotyczą codziennych problemów firmy i sytuacji kryzysowych. W wielu rozmowach nasi studenci dawali znać, które tematy chcą jeszcze zgłębić. Podczas październikowego seminarium skupimy się na tych najpilniejszych zagadnieniach. Wykładowcy rozwiną i w praktyczny sposób przekażą wskazówki które pomogły im osiągnąć sukces. Uczestnicy seminarium spotkają się z różnorodnymi tematami, aby każdy z nich mógł znaleźć coś dla siebie. Spędzą czas, w którym znajdą odpowiedzi na pytania dotyczące najdokuczliwszych problemów w swoim przedsiębiorstwie.

Zdobądź bilet już teraz!*

* Możesz zaprosić również osoby towarzyszące

Gdzie i kiedy

Warszawa ul. Bobrowiecka 9 – Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Fundacja Nowe Horyzonty budynek A, 20-21 październik 2018

Mirosław Kuliś, twórca tygodnika Angora

Gość specjalny – Mirosław Kuliś

Mirosław Kuliś często podkreśla, że stworzył Angore od zera. Jest absolwentem matematyki Uniwersytetu Łódzkiego. Zdobywał swoje doświadczenie jako reporter w „Expressie Ilustrowanym”, Polskim Radio,” Sztandarze Młodych”, „Głosie Robotniczym”, tygodniku „Odgłosy”. Przede wszystkim jest znany jako założyciel i wydawca tygodnika „Angora” oraz miesięczników „Mobile Internet” i „F1Racing”. Historia „Angory” i jej sposób tworzenia jest bardzo ciekawy i barwny. Jej sukces wciąż fascynuje. „Angora” istnieje na rynku od ponad dwudziestu kilku lat. Przez ten czas nastąpiły wielkie zmiany. Objętość tygodnika stale się zwiększała. Pierwszy numer liczył 16 stron, przez kolejne siedem lat liczba stron wzrosła do 80. Z biegiem czasu poprawiła się również jakość papieru, na którym drukowano pismo. Powstawały coraz to nowe, z każdym numerem ciekawsze rubryki, świadczące o rozwoju „Angory”. W tym momencie średnia sprzedaż pisma jest bardzo wysoka i sięga 360 tysięcy tygodniowo. „Angora” rozwinęła się w czasach, w których dominował drukowany sposób przekazu informacji. Jako jedna z niewielu gazet obroniła się również w dobie cyfryzacji i wciąż jest potrzebna ludziom. Mirosław Kuliś zachęca młode osoby to wychodzenia ze swoich stref komfortu i odwagi do kreowania nowych pomysłów. Mówi, że najlepsze pomysły biznesowe powstają wtedy, gdy nie ma się pieniędzy, a nie wtedy, kiedy człowiek zastanawia się, gdzie je może ulokować.

Henryk Siodmok, prezes zarządu Grupy Atlas

Gość specjalny – Henryk Siodmok

Na prośbę ASBiRO i Fijorr Publishing podczas seminarium październikowego jeden z wykładów poprowadzi Henryk Siodmok. Od 2007 roku pełni funkcję prezesa zarządu w Grupie ATLAS. W poprzednich latach był wiceprezesem w US Pharmacia sp. z o.o. oraz wiceprzewodniczącym Rady Nadzorczej Grupy LOTOS SA. Swoje doświadczenie zdobył pełniąc również funkcję prezesa zarządu Carman Polska sp. z o.o. oraz FLiD Drumet S.A. Obronił pracę doktorską w SGH w 2004 roku dotyczącą zarządzania relacjami z klientami w organizacjach sieciowych. Przy tych wszystkich osiągnięciach nie ukrywa również, że zdarzały mu się chwile zwątpienia, podczas których musiał sam poradzić sobie z upadkiem. Za każdym razem znajdował w sobie siłę, żeby powstać i wiarę, że to co robi jest słuszne. Podczas seminarium październikowego podzieli się ze słuchaczami swoim doświadczeniem i opowie o tym co jest najważniejsze przy prowadzeniu biznesu.

Zmieniamy i ulepszamy się dla Was.

Dlatego i tym razem będziecie mieć do wyboru jeden z 5 różnorodnych tematów. Jeśli czujecie, że potrzebujecie poznać właściwe podejście do myśli ekonomicznej polecamy Temat Wolnościowy Ekonomia Filozofia i Polityka. Jeśli od zawsze myślami jesteście w odległych krajach i chętnie śledzicie wyjazdy ASBIRO przyjrzyjcie się Sali Ekspansja na Rynki zagraniczne. Jeśli marketing jest Waszą dziedziną i śledzicie na bieżąco nowości na grupach społecznościowych odwiedźcie Salę Social Media. Jeśli szukacie rozwiązań na uciążliwe zagadnienia prawne i podatkowe, zapraszamy na Salę Prawo i Podatki. Jeśli myślicie o inwestycjach polecamy Salę Nieruchomości.

Dla tych którzy tak jak my nie mogą być w kilku miejscach naraz, ale bardzo chcieliby uczestniczyć w równoległych wykładach przygotowaliśmy bilet PREMIUM z dostępem do wszystkich nagrań z 5 sal tematycznych.

Ekspansja na Rynki zagraniczne

4 lata temu w ASBiRO rozpoczęliśmy projekt wyjazdów biznesowych. Celem wyjazdów było poznanie innych krajów pod względem możliwości biznesowych. Chcieliśmy poznać – jak na prawdę prowadzi się firmę w danym kraju, nie tylko czytać o suchych gospodarczych faktach. Naszą przygodę rozpoczęliśmy w Wielkiej Brytanii, potem pojechaliśmy do Liechtensteinu oraz do Czech. Następnie ruszyliśmy poza Europę do: Tajlandii, Chin, Zambii i USA. Odwiedziliśmy już 18 krajów. Spotykamy nie tylko lokalnych przedsiębiorców, ale także Polaków, którzy z sukcesem prowadzą swoje firmy w danym kraju. Zapraszamy specjalistów z branży: księgowej oraz prawnej, którzy przybliżają tematy dotyczące zakładania spółek dla obcokrajowców i rozliczenia handlu międzynarodowego. Na bieżąco odpowiadają na pytania dot. naszych konkretnych sytuacji. Lokalni przedsiębiorcy dzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą co jest bezcenne przy prowadzeniu biznesu. Uczestnicy wyjazdów zbudowali międzynarodowe relacje biznesowe, które poszerzyły kontakty i możliwości. Uczestnikami wyjazdów są przedsiębiorcy i ich osoby towarzyszące.

Plany wyjazdowe na najbliższy rok: Norwegii (27-30 września 2018), Rumunii (9-12 listopada 2018), Peru z Boliwią (kwiecień/maj 2019), Kanada z USA (sierpień/wrzesień 2019), Szwecja (listopad 2019).

Podczas tego Seminarium poznasz sekrety wychodzenia poza Polskę na inne rynki zagraniczne, sprzedawania świetnych produktów i bardzo dobrych usług. Dowiesz się jak przygotować się na wejście na nowy rynek oraz jakie problemy mogą się pojawić. Dlaczego warto otwierać nowe oddziały w innych krajach. Poznasz możliwości, jakie są zagranicą, przedsiębiorców, którzy wchodzą na rynki europejskie, a także na rynki azjatyckie. Jak firmy IT odnajdują się na rynkach USA i Australii. Jeśli szukasz nowych miejsc zbytu swoich usług lub produktów ta sala jest dla Ciebie :)

Na tej sali poruszymy następujące tematy:

 • umowy międzynarodowe, najczęściej popełniane błędy,
 • ekspansja na rynki azjatyckie,
 • budowanie biznesu w Niemczech, Austrii oraz w Szwajcarii,
 • rynek europejski (case study),
 • rynek amerykański.

Sala Wolnościowa Ekonomia Filozofia i Polityka

Zarejestrowanie działalności gospodarczej lub wymyślenie sposobu na zaspokojenie potrzeb klienta nie jest pierwszym krokiem do odniesienia sukcesu jako przedsiębiorca. Pierwszym krokiem jest stworzenie warunków ekonomiczno- społecznych w których takie coś jak działalność gospodarcza czy sukces gospodarczy może w ogóle zaistnieć.

Nierozsądnym byłoby wypominać naszym dziadkom, a nawet rodzicom, że nie spróbowali swojego szczęścia w biznesie. Najzwyczajniej nie mieli takiej możliwości. Żyli w czasach, gdzie prywatna inicjatywa nie tylko była pogardzana, ale także zakazana i surowo karana. Za przedsiębiorczość trafiało się do więzienia. Zamiast otwierać firmy i bogacić siebie i kraj drukowali bibułę i rzucali kamieniami w czołgi. Musieli najpierw wywalczyć kapitalizm, a więc własność prywatną środków produkcji i wolny rynek, aby móc bez skrępowania sprzedawać wytworzone przez siebie produkty.

Prowadząc firmę warto nie tylko korzystać z możliwości jakie daje kapitalizm, ale także rozumieć mechanizmy działające na rynku. Rozumienie tych zasad to gwarancja tego, że w przyszłości prowadzenie prywatnych firm ciągle będzie możliwe i nie zatracimy się z powrotem w socjalizmie. A jak nie trudno zauważyć niestety jesteśmy na dobrej drodze do utraty tego, co nasi dziadkowie i rodzice wywalczyli. Dlatego też w ASBIRO często mówimy o fundamentach jakimi są filozofia i ekonomia i dlatego też jedną z sal na seminarium przeznaczamy na wykłady czy dyskusje właśnie na te tematy. Serdecznie zapraszamy.

Prawo i Podatki

… czyli temat, który nam przedsiębiorcom często kradnie spokojny sen. Wszyscy doskonale wiemy, że jako właściciele biznesów powinniśmy być obyci zarówno z zagadnieniami prawnymi, jak i podatkowymi. Jak to mówią „nieznajomość prawa szkodzi” i niejednemu przedsiębiorcy już poważnie zaszkodziła. Tylko jak być na bieżąco z tymi zagadnieniami, jeśli są one często na tyle niezrozumiale skonstruowane i zawiłe, że przyprawiają nas o ból głowy?

Sposób jest bardzo prosty- przedsiębiorcy powinni dobrze żyć z prawnikami i specjalistami od tematów podatkowo- księgowych, aby zawsze w trudnej sytuacji móc wykorzystać „telefon do przyjaciela” i poprosić o pomoc. Niemniej jednak i w takim przypadku trzeba być czujnym i starać się samodzielnie zgłębiać te dwie dziedziny, które warunkują rozwój naszych firm.

Na seminarium jedną salę wykładową organizujemy wyłącznie pod kątem tematów związanych z prawem i podatkami. Będziecie mieli okazję spotkać się z zaprzyjaźnionymi z ASBiRO specjalistami z różnych dziedzin prawno-podatkowo-księgowych, którzy nie tylko opowiedzą nam o bieżących zmianach, jakie nas czekają, ale również uproszczą dla nas ich interpretację i pozwolą nam je zrozumieć. Co więcej, jak na prawdziwych wykładowców ASBiRO przystało, podpowiedzą nam jak te meandry polskiego prawodawstwa wykorzystać na naszą korzyść.

Na sali Prawo i Podatki dowiecie się:

 • jakie zmiany czekają przedsiębiorców w najbliższym czasie i jak się do nich przygotować
 • jaka wybrać formę prawną działalności oraz w jaki sposób przekształcić aktualną na formę bardziej korzystną i bezpieczną
 • w jaki sposób przedsiębiorca powinien skutecznie zabezpieczać swój majątek
 • jakie są legalne i skuteczne metody optymalizacji prawno-podatkowych, z których każdy z nas może skorzystać

Nieruchomości

Temat inwestowania w nieruchomości wciąż cieszy się dużym zainteresowaniem. Społeczność ASBIRO zrzesza wiele osób związanych z branżą nieruchomości. Będziemy mogli spotkać się w tej sali tematycznej podczas jednego wydarzenia, które pozwoli nam wymienić się dotychczas zdobytymi doświadczeniami i zainspirować nowymi rozwiązaniami.

Jeśli dziś nieruchomości są dla Ciebie tematem nowym, po tym spotkaniu- wyjdziesz z praktyczną wiedzą którą już następnego dnia możesz wprowadzić w działanie. Przygotuj nurtujące Cię pytania, obawy, wątpliwości- na pewno uzyskasz na nie odpowiedzi.

Jak wygląda rynek nieruchomości w Polsce? Dzięki wykładowcom reprezentującym różne części kraju będziemy mogli nakreślić mapę pod kątem spektrum nieruchomości i nasycenia lokalnych rynków.

Wybierając tę salę tematyczną masz gwarancję spotkania inwestorów, przedsiębiorców, ekspertów, a przede wszystkim pasjonatów nieruchomości i kreatorów nowych inwestycji. Standardowo poznasz tylko prawdziwe case study projektów inwestycyjnych naszych wykładowców. Jeżeli poważnie myślisz o nieruchomościach, inwestujesz lub przygotowujesz się do pierwszych transakcji lub chcesz zapewnić spokojną przyszłość sobie i swoim dzieciom, osiągnąć finansową niezależność ta sala jest dla Ciebie. Podpowiemy jak najlepiej ulokować Twoje wolne środki i podamy kontakty do osób, które na pewno pomogą z branży nieruchomości. Chcemy, żebyś mógł sam wykorzystać możliwości, które są dostępne na rynku, nauczyć się je dostrzegać oraz samemu kreować.

Social Media

Wszyscy wiemy jak istotne w sprzedaży, budowaniu marki i pozyskiwaniu klientów stały się Social Media. Właściwie już powoli nie można sobie wyobrazić istnienia firmy, która nie funkcjonuje w przestrzeni wirtualnej. Liczba użytkowników mediów społecznościowych w Polsce ciągle rośnie i ważne jest, aby współczesny przedsiębiorca skutecznie potrafił dotrzeć do swoich klientów. Uczestnicy seminarium będą mieli okazję dowiedzieć się dlaczego tak ważne dla ich biznesów jest posiadanie kont na Facebooku, Instagramie, LinkedIn i innych tego typu platformach. Wykładowcy zdradzą nam tajniki Content Marketingu i przedstawią jakie treści są najbardziej pożądane, jak komunikować się z klientem na portalach społecznościowych i jak angażować swoich fanów. Dodatkowo uczestnicy dowiedzą się jak właściwie promować w Social Mediach swój biznes. Poznamy tajniki reklamy na Facebooku i dowiemy się jak skutecznie stargetować odbiorców, aby wyciągnąć maksimum korzyści z zainwestowanego budżetu.

Nie jesteś jeszcze studentem ASBiRO?

Nasze seminaria to idealny moment, aby wpaść na Uczelnię ASBiRO i poznać nas osobiście. Takie otwarte wydarzenia, dla wszystkich studentów oraz osób spoza naszej społeczności organizujemy tylko trzy razy w roku, a kolejne odbędzie się dopiero w marcu 2019. Jeśli więc zastanawiasz się czym jest ASBiRO, jak działamy, czego możemy Cię nauczyć- wpadnij do nas na seminarium 20/21 października. Będziesz mógł uczestniczyć nie tylko w naszych wykładach, ale przede wszystkim osobiście poznasz wielu niesamowitych przedsiębiorców i inwestorów z naszej asbirowej społeczności, którzy chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami nie tylko na wykładach, ale również w kuluarach przy wieczornym piwie. Koniecznie zadzwoń do nas i zapytaj o szczegóły!

Wykupując pakiet PREMIUM lub VIP stajesz się aktywnym członkiem społeczności ASBiRO. Co za tym idzie będziesz mógł korzystać z naszych ogromnych zniżek, mieć dostęp do 217 nagrań, które z każdym miesiącem są zwiększane o 4 nagrania.

ASBiRO TV – Live na Facebook i YouTube

Równocześnie w trakcie wykładów będzie prowadzona nasza transmisja live ASBIRO TV na Facebook i YouTube. To dziewięciogodzinne transmisje na żywo w sobotę i niedzielę. Podczas live przeprowadzane są rozmowy i wywiady z różnymi przedsiębiorczymi osobami. W czasie naszej ubiegłej edycji, przez dwa dni przepytaliśmy około sześćdziesiąt osób. Nagraliśmy ponad osiemnaście godzin materiału. W czerwcu rusza kolejny sezon.

Noclegi

Jeżeli dojeżdżasz na nasze zajęcia spoza Warszawy i potrzebujesz noclegu, chętnie pomożemy Ci w znalezieniu hotelu. Dysponujemy kilkoma zaprzyjaźnionymi hotelami, w których nocujemy podczas zjazdów. Koszt jednego noclegu bez śniadania waha się od 33 do 70 zł. Informacje o noclegach są przesyłane zarejestrowanym uczestnikom około 1,5 tygodnia przed wydarzeniem.

 

Nagrania z zajęć 

Wszystkie wykłady na seminarium będą nagrywane. Jeżeli będziesz uczestnikiem Premium lub VIP (zapiszesz się, opłacisz i pojawisz na miejscu) to po seminarium nagrania zostaną Ci udostępnione w naszych systemie udostępniania nagrań online.

After Party ASBiRO

Wspólne rozpoczęcie kolejnego roku edukacji 😊

Seminaria to szczególny czas, kiedy masz możliwość posłuchać wykładowców z najwyższej półki. Nieczęsto jest okazja, żeby móc z nimi swobodnie porozmawiać. Właśnie dlatego stworzyliśmy przestrzeń dla takich spotkań. Podczas każdego wydarzenia wiele osób niezwykle ceni sobie nasze integracje. Po zakończonych sobotnich wykładach wszyscy uczestnicy konferencji oraz wykładowcy będą mieli okazję spotkać się na wspólnej kolacji, gdzie zapewne będą trwały dalsze dyskusje i networking. Nie zmarnuj takiej okazji, bo w przypadku naszych wykładowców i studentów jest to być może jedyna okazja, żeby móc spokojnie zadać pytanie i uzyskać pomoc w sytuacji, w której się znajdujesz. Pamiętaj o tym, żeby zarezerwować sobie ten wieczór na spotkanie z innymi uczestnikami konferencji. Dodatkowo prócz rozmów przy kolacji, będziemy mogli tanecznie wejść w nowy rok Asbirowy.

Ostatnia Gala cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem i Waszym zadowoleniem. To była pierwsza impreza o takim charakterze. Wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom. Tym razem postanowiliśmy nasz kolejny rok rozpocząć Integracją w formie wspólnej kolacji bufetowej oraz z jeszcze większą ilością zabawy, którą uświetni nam DJ.

Spotkaj się z nami w sobotni wieczór na wspólnej kolacji w towarzystwie DJ-a.

Czeka Cię niezapomniana integracja, wymiana doświadczeń, świetna zabawa i wyjątkowa atmosfera.
Nie może Cię tam zabraknąć.

Zapisz się już dziś, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona. :)

SZCZEGÓŁY:

LOKALIZACJA:

Klub Arco Warszawa, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 19

Czekamy na Was o godzinie 21.00 po sobotnich wykładach ;)

MAPA

Jeśli przyjedziecie na miejsce samochodem, klub dysponuje płatnymi miejscami parkingowymi.

KOLACJA

Kolacja odbędzie się w formie bufetu. Podczas imprezy będzie możliwość zakupienia alkoholu.

Przekąski zimne oraz sałatki:

• Roladki z kurczaka, szpinaku, suszonych pomidorów i sera pleśniowego • Terina z dorsza z kaparami, koprem i oliwą cytrynową

• Tortilla z grillowanymi warzywami, guacamole i pomidorową salsą

• Tartinki z wędzoną szynką i mini piklami

• Sałatka z brokuł, prażonych pestek słonecznika, grillowanych karczochów i dressingu ziołowego • Sałatka z pieczonych warzyw korzennych, czarnuszki i dressingu miodowego

• Pasta z białej fasoli i sezamu

Dania gorące:

• Zupa pomidorowa z makaronem i oliwą bazyliową

• Karmazyn panierowany w ziołach z kremowym sosem limonkowym

• Pieczona szynka w sosie tymiankowym

• Pierogi ruskie z cebulą i szczypiorem

• Kopytka szpinakowe z masłem

• Młoda marchew z miodem i cynamonem

Desery:

• Torcik truskawkowy z migdałami

• Banan w tempurze z pomarańczowym karmelem

Napoje i alkohole…

• Woda mineralna (gazowana i niegazowana)

• Soki owocowe

• Softy (Coca Cola, Fanta Sprite)

• Kawa świeżo parzona

• Herbata

• Welcome drink (prossecco)

WEJŚCIÓWKA NA AFTER PARTY- OSOBY TOWARZYSZĄCE

Jest możliwość zaproszenia osoby towarzyszącej, do 18.10.2018 r. macie czas :) 

STRÓJ

Impreza ma luźny charakter, więc przyjedźcie w wygodnym stroju, w takim, w którym czujecie się najlepiej.

UCZESTNICY AFTER PARTY

Uczestnikami After Party będą nasi Studenci, Wykładowcy oraz pozostali uczestnicy Seminarium. Będzie to świetna możliwość do rozmowy, pytań, których nie zadacie podczas wykładów, wymiany doświadczeń i integracji. 

Możecie również liczyć na obecność naszego Teamu :)

Czekamy na Ciebie.

Jeśli jesteś uczestnikiem naszych kursów wystarczy że wykupisz bilet na Integrację Asbiro, ponieważ udział w Seminarium masz w ramach zajęć

Jeśli chcesz wziąć udział w seminarium i w integracji, a obecnie nie uczestniczysz w naszym kursie, zachęcamy do zakupu biletu na Seminarium i biletu na Integrację Asbiro.

Zdobądź wejściówkę na After Party ASBiRO

 

Harmonogram

20 października 2018 (sobota)

Jedna sala

 • Rozpoczęcie seminarium
  -
 • Wykład Inauguracyjny: historia przedsiębiorcy
  -
 • Przerwa kawowa
  -
 • Wykład Inauguracyjny: Fundamenty sukcesu w biznesie i w życiu
  -

Ekspansja na Rynki Zagraniczne

 • szczegóły

  Bezpieczny handel z Chinami, jak osiągnąć sukces?

  mniej
  -
 • Przerwa obiadowa
  -
 • Fundacja Asbiro w Afryce szczegóły

  Fundacja Asbiro w Afryce

  mniej
  -
 • Przerwa kawowa
  -

Sala Wolnościowa

 • szczegóły

  Nanny State Index. Państwo kontra konsument - skutki państwowego paternalizmu.

  mniej
  -
 • Przerwa obiadowa
  -
 • szczegóły

  Jak zarabiać na poglądach wolnościowych i naukach Austriackiej Szkoły Ekonomii?

  mniej
  -
 • Przerwa kawowa
  -

Prawo i Podatki

 • szczegóły

  Planowane zmiany podatkowe na rok 2019

  mniej
  -
 • Przerwa obiadowa
  -
 • szczegóły

  Formy prawne prowadzenia biznesu- najbardziej optymalne rozwiązania

  mniej
  -
 • Przerwa kawowa
  -

Nieruchomości

 • szczegóły

  Najem krótkoterminowy jako pomysł na biznes

  mniej
  -
 • Przerwa obiadowa
  -
 • szczegóły

  Flipy mieszkaniowe-jak zacząć nawet bez wiedzy i kapitału

  mniej
  -
 • Przerwa kawowa
  -

Social Media

 • szczegóły

  Sekrety największych agencji reklamowych. Jak to wykorzystać i stworzyć skuteczną reklamę w internecie?

  mniej
  -
 • Przerwa obiadowa
  -
 • szczegóły

  Jak budować lejki sprzedażowe w Social Mediach, czyli od zera do milionera w praktyce

  mniej
  -
 • Przerwa kawowa
  -

21 października 2018 (niedziela)

Ekspansja na Rynki Zagraniczne

 • szczegóły

  Umowy międzynarodowe - prawo handlowe

  mniej
  -
 • Przerwa kawowa
  -
 • szczegóły

  Rynek DACH (Deutschland Austria CH-Szwajcaria)

  mniej
  -
 • Przerwa obiadowa
  -
 • szczegóły

  E-sklepy w Unii Europejskiej

  mniej
  -
 • Przerwa kawowa
  -
 • szczegóły

  How to develop your business in the UK (wykład w j.ang)

  mniej
  -

Sala Wolnościowa

 • szczegóły

  Przedsiębiorczość idei, czyli jak wygrać wybory które odbędą się za dwadzieścia lat?

  mniej
  -
 • Przerwa kawowa
  -
 • szczegóły

  ZPP z perspektywy byłego przedsiębiorcy. Relacja polityki i biznesu.

  mniej
  -
 • Przerwa obiadowa
  -
 • -
 • Przerwa kawowa
  -
 • szczegóły

  Czy można usprawiedliwić państwo?

  mniej
  -

Prawo i Podatki

 • szczegóły

  Aspekty prawne przy budowaniu start-upów

  mniej
  -
 • Przerwa kawowa
  -
 • szczegóły

  Korzyści i zagrożenia wynikające z międzynarodowej optymalizacji podatkowej na przykładzie Czech i Malty

  mniej
  -
 • Przerwa obiadowa
  -
 • szczegóły

  Dlaczego pieniądze na naszym koncie mogą zniknąć w ułamku sekundy?

  mniej
  -
 • Przerwa kawowa
  -
 • szczegóły

  Firma w UK. Korzyści i problemy czyli czego przedsiębiorcy zwykle nie wiedzą

  mniej
  -

Nieruchomości

 • szczegóły

  Mieszkania inwestycyjne

  mniej
  -
 • Przerwa kawowa
  -
 • szczegóły

  Inwestowanie w nieruchomości gruntowe.

  mniej
  -
 • Przerwa obiadowa
  -
 • szczegóły

  Jak kupić nieruchomość bez gotówki i zarobić milion. Inwestowanie w Szwecji.

  mniej
  -
 • Przerwa kawowa
  -
 • szczegóły

  Jak sfinansować flipa lub podnajem

  mniej
  -

Social Media

 • szczegóły

  Wizerunek osobisty jako siła napędowa firmy.

  mniej
  -
 • Przerwa kawowa
  -
 • szczegóły

  Jak w rok zbudować markę numer 1 w niszowej branży.

  mniej
  -
 • Przerwa obiadowa
  -
 • szczegóły

  Q&A Jak skutecznie znaleźć klientów i zamknąć sprzedaż z pomocą biznesowych Social Mediów.

  mniej
  -
 • Przerwa kawowa
  -
 • szczegóły

  Pozyskiwanie i wykorzystywanie danych marketingowych, czyli jak zdobyć przewagę nad konkurencją właściwym przygotowaniem.

  mniej
  -

 

Wybierz swój bilet

 StandardPremium
Możliwość uczestniczenia w 5 sal tematycznych (2 dni konferencji)
Kontakt do wykładowców
Poranny networking
Uczestnictwo w integracji w Portosie

Aktywne konto 365 dni

 
Nagrania z wszystkich 5 sal tematycznych 
 WybierzWybierz

Zapisz się!

Zapisy zakończone. Zapraszamy na kolejne wydarzenia!

Zapisy zakończone. Zapraszamy na kolejne wydarzenia
 • Standard

  Co zapewnia ten bilet?
  269 zł*
  * 219 dla Klubu ASBiRO
 • Premium

  Co zapewnia ten bilet?
  349 zł*
  * 279 dla Klubu ASBiRO
 • After Party

  197 zł
Zapisy zakończone. Zapraszamy na kolejne wydarzenia
 • Standard

  Co zapewnia ten bilet?
  319 zł*
  * 259 dla Klubu ASBiRO
 • Premium

  Co zapewnia ten bilet?
  419 zł*
  * 339 dla Klubu ASBiRO
 • After Party

  197 zł
Zapisy zakończone. Zapraszamy na kolejne wydarzenia
 • Standard

  Co zapewnia ten bilet?
  379 zł*
  * 299 dla Klubu ASBiRO
 • Premium

  Co zapewnia ten bilet?
  489 zł*
  * 389 dla Klubu ASBiRO
 • After Party

  197 zł

Masz pytania? Skontaktuj się z Tatianą!

Tatiana Majewska

517676546 majewska821@gmail.com