BŁĘDY W BIZNESIE, NIERUCHOMOŚCI, KOMUNIKACJA I ZARZĄDZANIE, BIZNES ONLINE

Seminarium ASBIRO – Marzec 2019

"Przedsiębiorcy uczący innych przedsiębiorców" to zdanie najlepiej określa ASBiRO. Łączymy w sobie to co najlepsze w uczelniach biznesowych. Zagadnienia i tematy poruszane przez naszych wykładowców- co najważniejsze praktyków- dotyczą codziennych problemów firmy i sytuacji kryzysowych. Prelegenci rozwijają i w praktyczny sposób przekazują wskazówki które pomogły im osiągnąć sukces. Są one odpowiedziami na pytania, które stawiasz sobie Ty jako obecny lub przyszły przedsiębiorca.  Wychodzimy naprzeciw Waszym potrzebom i podczas marcowego seminarium skupimy się na tych zagadnieniach, które najbardziej Was interesują. W wyborze tematów kierowaliśmy się Waszymi opiniami, propozycjami i pomysłami. Czeka Was kilka sal tematycznych. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Zdobądź bilet już teraz!*

* Możesz zaprosić również osoby towarzyszące

Gdzie i kiedy?

2-3 marca 2019 r. w Warszawie na UKSW, ulica Wóycickiego 1/3 w auli im. Roberta Schumana, budynek 21 (mapa)

Andrzej Kuźmicki – Prezes Zarządu GAIA sp. z o.o.

Gość specjalny
– Andrzej Kuźmicki

Andrzej Kuźmicki – Prezes Zarządu GAIA sp. z o.o. jej twórca i główny udziałowiec. Przedsiębiorca pasjonat od 22 roku życia.

Filary, na których się wspiera:

Rodzina, najbliżsi dający poczucie bezpiecznej przystani, na których zawsze można polegać. Jedyny pewnik w świecie gdzie zmiana jest normą.

Droga Dojo. Karate Kyokushinkai gdzie nauczył się podstawowej zasady „Jeżeli możesz uniknąć walki nie walcz, ale jeżeli nie masz innego wyjścia to zrób to z pełną siłą, po prostu skutecznie.” Karate oznaczało dla niego połączenie siły fizycznej, siły umysłu oraz ducha. Pozostawiło w nim trwały ślad: odporność i determinację pchającą go do nowych wyzwań.

Droga biznesu. Firmy różnej wielkości, gdzie jak to w życiu, były upadki i wzloty. Raz  po mimo bankructwa, wyciągnął cenną naukę i znowu stanął na nogi. Ciekawostką było, że będąc na finansowym dnie pytany o to co dalej, odpowiadał „ Potrzebuję półtora roku, aby stworzyć kolejne przedsięwzięcie” i  tak też się stało.

Droga życia. W pewnym momencie odkrył swoje prawdziwe powołanie – budowanie ludzi.
Gdy sobie to uzmysłowił i jasno przedstawił jako system działania na przyszłość, organizacja, którą prowadzi nabrała niebywałego rozpędu. Od pięciu lat wraz ze swoimi ludźmi tworzy plany wzrostu firmy wyrażone w konkretnych wartościach liczbowych i realizują je z niebywałą precyzją.
Powołanie to chętnie realizuje również poza biznesem.

Droga wiary. Temat głęboki i najwyższej wagi, który sam najchętniej puentuje cytatem z listu św. Pawła do Tymoteusza „Dobry bój bojowałem, biegu dokonałem, wiarę zachowałem; A teraz oczekuje mnie wieniec sprawiedliwości, który mi w owym dniu da Pan, sędzia sprawiedliwy, a nie tylko mnie, lecz i wszystkim, którzy umiłowali przyjście Jego”. Ma szczerą nadzieję, że kiedyś na końcu swego życia, będzie mógł to z pełnym przekonaniem powiedzieć.

Zdzisław Dąbczyński – Założyciel i Prezes Zarządu WIMED

Gość specjalny
– Zdzisław Dąbczyński

Zdzisław Dąbczyńskiprzedsiębiorca, autor, inspirator. Założyciel i prezes zarządu firmy WIMED, która jest liderem produkcji znaków drogowych i urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego w Polsce i Europie Wschodniej.

Przedsiębiorca

Jako prezes firmy WIMED stawia na wysoką kulturę organizacyjną, ciągłe doskonalenie zespołu pracowników, a także wdrażanie innowacyjnych rozwiązań zwiększających bezpieczeństwo ruchu drogowego. Wraz z zespołem inżynierów opatentował unikatowy system konstrukcji „Prolife”, który zmniejsza skutki wypadków powstających w wyniku zderzenia pojazdu z instalacjami wsporczymi znaków i tablic drogowych. Z natury jest kreatorem, dlatego nieustannie poszerza ofertę firmy o nowe produkty, ostatnio o siłownie zewnętrze (WIMED Fitness Outdoor). Obecnie koncentruje się na radykalnej zmianie systemu produkcji znaków drogowych, zarówno w wymiarze stosowanych materiałów, jak i dostaw oraz montażu.

Autor

Jest człowiekiem ciekawym świata, który obserwuje rzeczywistość i poszukuje przyczyn wielu codziennych zjawisk. Sumę zawodowych i osobistych doświadczeń opisał w książce „Inspiracje i drogowskazy. Jak rozsądnie przemierzać drogi i bezdroża życia” (Studio Emka, wyd. 2016). Z jednej strony jest to autentyczna opowieść polskiego przedsiębiorcy, który przed trzydziestu laty, w trudnym okresie transformacji ustrojowej, wybrał własną drogę i zaczął produkować znaki drogowe. Z drugiej zaś strony jest to pełen inspiracji podręcznik, który podaje sprawdzone recepty na to, jak zmienić swoje życie na lepsze. Każdy, kto odnajduje w sobie zacięcie do działania i przedsiębiorczości, odkryje w tej książce źródło wielu cennych inspiracji.

Inspirator

Z wielką pasją dzieli się wiedzą i doświadczeniem. Przekaz, który pozwala inaczej spojrzeć na własne życie, a także wzmocnić zmysł przedsiębiorczości, kieruje przede wszystkim do ludzi młodych, u progu kariery zawodowej, do środowiska firm rodzinnych, a także do osób pracujących w korporacjach. Obserwacjami dzielił się m. in. z liderami firm rodzinnych w ramach spotkań pod patronatem Deloitte, z pracownikami Deloitte Polska, z uczestnikami Małopolskiego Tygodnia Przedsiębiorczości, a także z podopiecznymi Fundacji Pomyśl o przyszłości Ryszarda Florka i z młodymi studentami Uniwersytetu Dzieci. Jego wystąpieniom od zawsze towarzyszą piosenki oparte na inspirujących tekstach, które bezpośrednio nawiązują do treści książki i prezentacji. Prowadzi bloga, kanał na YouTube, a także profil na Facebooku. Obecnie przygotowuje do wydania pierwszą płytę z autorskimi tekstami piosenek, a także drugą książkę poświęconą przedsiębiorczości.

 

Tematyka Seminarium

Podczas marcowego seminarium będziecie mieć do wyboru jeden z 4 różnorodnych zagadnień. Tym razem przygotowaliśmy dla Was następujące tematy:

 • Błędy w Biznesie
 • Nieruchomości
 • Komunikacja i Zarządzanie
 • Biznes Online

Dla tych, którzy tak jak my nie mogą być w kilku miejscach naraz, ale bardzo chcieliby uczestniczyć w równoległych wykładach przygotowaliśmy bilet PREMIUM z dostępem do nagrań ze wszystkich sal.

Błędy w Biznesie

Nikt z nas nie lubi popełniać błędów w biznesie jak i w życiu osobistym. Jednak się one zdarzają, a w życiu przedsiębiorcy prawdopodobieństwo popełnienia błędu jest ogromne. Z popełnionych błędów powinniśmy wyciągać jak najwięcej wniosków i wprowadzać konstruktywne zmiany w firmie. Co prawda nauka na własnych błędach jest najbardziej bolesną nauką, ale najskuteczniejszą metodą zmiany na lepsze i poprawy swojej sytuacji. Błędy zdarzają się nie tylko osobom mniej doświadczonym, będącym na początku drogi do sukcesu, dotyczącą również osób z ogromnym doświadczeniem, niezależnie od skali prowadzonego biznesu. Często nie jesteśmy w stanie przewidzieć skutków danej decyzji a błędy są nierozłącznym elementem prowadzenia firmy. Popełnianie błędów jest też pozytywnym aspektem. Jeśli popełniasz błędy to znaczy, że działasz i podejmujesz nowe wyzwania.

Nasi wykładowcy opowiedzą jakie błędy popełnili, jakie błędy popełniają aktualnie. Dzięki jakim decyzjom są w tym miejscu dziś i jaką rolę odegrały w rozwoju firmy podjęte niekoniecznie dobre decyzje.

Najbardziej jesteśmy narażeni na popełnianie błędów na początku naszej drogi przedsiębiorczości, więc chcemy, aby doświadczenie naszych prelegentów doprowadziło do tego, że Ty nie popełnisz takich samych błędów jak oni. Wyciągniesz lekcję z ich działań. Zwrócisz uwagę na błędy innych, by samemu ich nie popełniać. Własne porażki uczą najbardziej, ale dzięki wiedzy innych możesz zaoszczędzić czas, nie tracąc pieniędzy, energii i dobrych współpracowników.

Nieruchomości

Temat nieruchomości w dalszym ciągu cieszy się dużym zainteresowaniem. Dlatego i tym razem nie może go zabraknąć. Nasza społeczność ASBiRO zrzesza wiele osób związanych z branżą nieruchomości. Będziesz miał możliwość wymiany dotychczas zdobytymi doświadczeniami i inspiracji nowymi rozwiązaniami.

Wśród ASBiRO mamy studentów, którzy rozwinęli się niesamowicie pod naszymi skrzydłami, chcielibyśmy, aby to właśnie oni podzieli się z Tobą swoimi sukcesami, inwestycjami, postępami. Jeśli dziś nieruchomości są dla Ciebie tematem nowym, po tym spotkaniu- wyjdziesz z praktyczną wiedzą którą już następnego dnia możesz wprowadzić w działanie. Wybierając ten temat masz gwarancję spotkania inwestorów, przedsiębiorców, ekspertów, a przede wszystkim pasjonatów nieruchomości i kreatorów nowych inwestycji. Jeżeli poważnie myślisz o nieruchomościach, inwestujesz lub przygotowujesz się do pierwszych transakcji, chcesz osiągnąć finansową niezależność ta sala jest właśnie dla Ciebie.

Podpowiemy jak najlepiej ulokować Twoje wolne środki i podamy kontakty do osób, które na pewno pomogą z branży nieruchomości. Chcemy, żebyś mógł sam nauczyć się i wykorzystać możliwości, które są dostępne na rynku.

Komunikacja i Zarządzanie

Komunikacja ma ogromne znaczenie w prowadzeniu firmy i zarządzaniu zespołem. Te dwa aspekty nieodzownie się ze sobą łączą. Im bardziej zarządzanie skierowane jest na ludzi, tym ważniejszy staje się proces komunikacji w firmie.

Skuteczny proces komunikowania się jest kluczowy dla odniesienia przez firmę sukcesu na rynku. Pracownicy często przekazują informacje nieefektywnie, osobie zarządzającej oraz współpracownikom co naraża firmę na stratę czasu i pieniędzy. Jakość komunikacji ma wpływ na zaangażowanie pracowników oraz relacje interpersonalne w zespole. Świadome zarządzanie komunikacją z firmie i zespole, jest fundamentem w budowaniu relacji w zespole. Umiejętność komunikacji to jeden z podstawowych obszarów, w którym każdy przełożony musi się wciąż doskonalić. Nie ma efektywnego zarządzania bez efektywnej komunikacji.

Jeśli chcesz zgłębić wiedzę w zakresie zarządzania pracownikami, procesami, finansami, projektami oraz znać tajniki sposobu komunikacji, zobaczymy się właśnie na tej sali.

Biznes Online

Zastawiasz się nad otwarciem swojego biznesu, ale nie chcesz inwestować w powierzchnię biurową lub użytkową, a także w szereg sprzętów? Właśnie na tej sali dowiesz się czym jest e-biznes i jak wykorzystać jego potencjał. Internet oferuje wiele możliwości na uruchomienie własnej działalności gospodarczej, często za niewielką lub żadną opłatę.

Biznes online z łatwością pokonuje granice terytorialne. W biznesie elektronicznym nie ma takich ograniczeń jak godziny otwarcia firmy czy jej miejsce. Przedsiębiorca może dotrzeć do jak największej grupy potencjalnych klientów i wyjść poza ramy przedsiębiorstwa typowo regionalnego. Nasi wykładowcy podzielą się z Tobą swoim doświadczeniem biznesowym, opowiedzą jak oni prowadzą swoje biznesy online.  

Niektórzy z nich zajmują się zakładaniem stron internetowych, inni prowadzą swój sklep internetowy czy bloga. Produkują i sprzedają usługi, sprowadzają produkty z zagranicy i sprzedają na allegro czy amazon. Są specjalistami mediów społecznościowych a także prowadzą szkolenia online i webinary.

Zdecydowanie biznes online wykorzystują potencjał jaki tkwi w Internecie oraz technologii informacyjno – komunikacyjnej. Przyjdź koniecznie i dowiedz się więcej na ten temat.

Nie jesteś jeszcze naszym studentem?

Nasze seminaria to idealny moment, aby wpaść na Uczelnię ASBiRO i poznać nas osobiście. Takie otwarte wydarzenia, dla wszystkich studentów oraz osób spoza naszej społeczności organizujemy tylko trzy razy w roku, a kolejne odbędzie się w marcu 2019. Jeśli więc zastanawiasz się czym jest ASBiRO, jak działamy, czego możemy Cię nauczyć- wpadnij do nas na seminarium 2/3 marca. Będziesz mógł uczestniczyć nie tylko w naszych wykładach, ale przede wszystkim osobiście poznasz wielu niesamowitych przedsiębiorców i inwestorów z naszej asbirowej społeczności, którzy chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami nie tylko na wykładach, ale również w kuluarach przy wieczornym piwie. Koniecznie zadzwoń do nas i zapytaj o szczegóły!

Wykupując bilet Premium na Seminarium stajesz się aktywnym członkiem społeczności ASBiRO. Co za tym idzie będziesz mógł korzystać z naszych ciekawych zniżek, mieć dostęp do 217 nagrań, które z każdym miesiącem są zwiększane o 4 nagrania.

ASBiRO TV – Live na Facebook i YouTube

Równocześnie w trakcie wykładów będzie prowadzona nasza transmisja live ASBiRO TV na Facebook i YouTube. Są to transmisje na żywo w sobotę i niedzielę. Podczas live przeprowadzane są rozmowy i wywiady z różnymi przedsiębiorczymi osobami. W czasie naszej ubiegłej edycji, przez dwa dni przepytaliśmy około sześćdziesiąt osób. Nagraliśmy ponad osiemnaście godzin materiału. 

 

Nagrania z zajęć 

Wszystkie wykłady na seminarium będą nagrywane. Jeżeli będziesz uczestnikiem biletu Premium (zapiszesz się, opłacisz i pojawisz na miejscu) to po seminarium nagrania zostaną Ci udostępnione na Twoim koncie ASBiRO.

 

 

Sobotnia Integracja- Portos

Po sobotnich wykładach zapraszamy Cię na integrację do zaprzyjaźnionej restauracji w hotelu Portos. Będą tam nasi wykładowcy oraz uczestnicy konferencji. Będziesz mógł dowiedzieć się wszystkiego, czego nie można było powiedzieć ze sceny. Przeniesiemy tu dalsze dyskusje i networking. Właśnie takie nieformalne rozmowy są dla naszych studentów bardzo wartościowe, może uda Ci się nawet rozpocząć z kimś wspólny projekt… Będzie okazja, żeby dobrze zjeść, wypić wspólne piwo a przede wszystkim porozmawiać z doświadczonymi osobami i skorzystać z ich inwestycyjnej mądrości. Nie może Cię tu zabraknąć…  

Noclegi

Jeżeli dojeżdżasz na nasze zajęcia spoza Warszawy i potrzebujesz noclegu, chętnie pomożemy Ci w znalezieniu hotelu. Dysponujemy kilkoma zaprzyjaźnionymi hotelami, w których nocujemy podczas zjazdów. Koszt jednego noclegu bez śniadania waha się od 33 do 70 zł. Po dokonaniu zapisu na Seminarium, rezerwacji noclegu można dokonać logując się na swoje konto ASBiRO w zakładce Mój kalendarz (Noclegi).

UWAGA! Zapisy online na noclegi zostały już zamknięte, gdyż wszystkie dostępne pokoje zostały zarezerwowane. Polecamy znaleźć nocleg już we własnym zakresie.

Harmonogram

2 marca 2019 (sobota)

Wykłady Inauguracyjne- Aula Schumana

Sala 1- Komunikacja i Zarządzanie

 • szczegóły

  Jak zwiększyć zyski poprawiając zarządzanie ludźmi ?

  mniej
  -
 • szczegóły

  Budowanie skutecznego zespołu międzykulturowego.

  mniej
  -
 • szczegóły

  Zarządzanie ludźmi czyli dlaczego topisz pieniądze dwa razy.

  mniej
  -

Sala 2- Biznes Online

 • szczegóły

  Sklep internetowy w 5 krokach

  mniej
  -
 • szczegóły

  Profil osobisty online czy marka osobista konwertująca na Twój biznes. Wybór należy do Ciebie.

  mniej
  -
 • szczegóły

  9 etapów rozwoju firmy przez sprzedaż. Sprzedażowa strategia marketingowa na 1 stronie A4.

  mniej
  -

3 marca 2019 (niedziela)

Sala 1- Błędy w Biznesie

 • szczegóły

  4 kluczowe błędy w prowadzeniu biznesu.

  mniej
  -
 • szczegóły

  Jak przetrwać bankructwo i wyjść na prostą.

  mniej
  -
 • szczegóły

  Błędy w biznesie.

  mniej
  -
 • szczegóły

  Błędy i katastrofy w przedsięwzięciach biznesowych.

  mniej
  -

Sala 2- Nieruchomości

 • szczegóły

  Ile tak naprawdę można zarobić na najmie?

  mniej
  -
 • szczegóły

  Moje flipy i błędy które popełniłam tylko raz.

  mniej
  -
 • szczegóły

  Inwestycje w grunty. Co warto wiedzieć zanim zaczniesz.

  mniej
  -
 • szczegóły

  Finanse w nieruchomościach.

  mniej
  -

Wykład Kończący- Aula Schumana

Wybierz swój bilet

 StandardPremium
Dwa dni konferencji
Kontakt do wykładowców
Poranny networking
Uczestnictwo w integracji w Portosie

Aktywne konto 365 dni

 
Nagrania z wszystkich sal tematycznych 
 WybierzWybierz

Zapisz się!

Zapisy zakończone. Zapraszamy na kolejne wydarzenia!

Zapisy zakończone. Zapraszamy na kolejne wydarzenia
 • Standard

  Co zapewnia ten bilet?
  269 zł*
  * 219 dla Klubu ASBiRO
 • Premium

  Co zapewnia ten bilet?
  349 zł*
  * 279 dla Klubu ASBiRO
Zapisy zakończone. Zapraszamy na kolejne wydarzenia
 • Standard

  Co zapewnia ten bilet?
  319 zł*
  * 259 dla Klubu ASBiRO
 • Premium

  Co zapewnia ten bilet?
  419 zł*
  * 339 dla Klubu ASBiRO
Zapisy zakończone. Zapraszamy na kolejne wydarzenia
 • Standard

  Co zapewnia ten bilet?
  379 zł*
  * 299 dla Klubu ASBiRO
 • Premium

  Co zapewnia ten bilet?
  489 zł*
  * 389 dla Klubu ASBiRO

Masz pytania? Skontaktuj się z Moniką!