Seminarium ASBIRO – Marzec 2019

ASBIRO łączy w sobie to co najlepsze w uczelniach biznesowych z odpowiedziami na problemy, które stawia przed przedsiębiorcami prowadzenie własnej firmy. Zagadnienia i tematy poruszane przez wykładowców – praktyków, dotyczą codziennych problemów firmy i sytuacji kryzysowych. W wielu rozmowach nasi studenci informowali nas, które tematy chcą jeszcze zgłębić. Podczas marcowego seminarium skupimy się na tych najpilniejszych zagadnieniach. Wykładowcy rozwiną i w praktyczny sposób przekażą wskazówki które pomogły im osiągnąć sukces. Uczestnicy seminarium spotkają się z różnorodnymi tematami, aby każdy z nich mógł znaleźć coś dla siebie.

Czeka Cię kilka sal tematycznych, więcej szczegółów już wkrótce...

Zdobądź bilet już teraz!*

* Możesz zaprosić również osoby towarzyszące

Gdzie i kiedy

Warszawa ul. Bobrowiecka 9 – Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Fundacja Nowe Horyzonty budynek A, 2-3 marca 2019

Nie jesteś jeszcze studentem ASBiRO?

Nasze seminaria to idealny moment, aby wpaść na Uczelnię ASBiRO i poznać nas osobiście. Takie otwarte wydarzenia, dla wszystkich studentów oraz osób spoza naszej społeczności organizujemy tylko trzy razy w roku, a kolejne odbędzie się w marcu 2019. Jeśli więc zastanawiasz się czym jest ASBiRO, jak działamy, czego możemy Cię nauczyć- wpadnij do nas na seminarium 2/3 marca. Będziesz mógł uczestniczyć nie tylko w naszych wykładach, ale przede wszystkim osobiście poznasz wielu niesamowitych przedsiębiorców i inwestorów z naszej asbirowej społeczności, którzy chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami nie tylko na wykładach, ale również w kuluarach przy wieczornym piwie. Koniecznie zadzwoń do nas i zapytaj o szczegóły!

Wykupując bilet na Seminarium stajesz się aktywnym członkiem społeczności ASBiRO. Co za tym idzie będziesz mógł korzystać z naszych ogromnych zniżek, mieć dostęp do 217 nagrań, które z każdym miesiącem są zwiększane o 4 nagrania.

ASBiRO TV – Live na Facebook i YouTube

Równocześnie w trakcie wykładów będzie prowadzona nasza transmisja live ASBIRO TV na Facebook i YouTube. To dziewięciogodzinne transmisje na żywo w sobotę i niedzielę. Podczas live przeprowadzane są rozmowy i wywiady z różnymi przedsiębiorczymi osobami. W czasie naszej ubiegłej edycji, przez dwa dni przepytaliśmy około sześćdziesiąt osób. Nagraliśmy ponad osiemnaście godzin materiału. 

Noclegi

Jeżeli dojeżdżasz na nasze zajęcia spoza Warszawy i potrzebujesz noclegu, chętnie pomożemy Ci w znalezieniu hotelu. Dysponujemy kilkoma zaprzyjaźnionymi hotelami, w których nocujemy podczas zjazdów. Koszt jednego noclegu bez śniadania waha się od 33 do 70 zł. Informacje o noclegach są przesyłane zarejestrowanym uczestnikom około 1,5 tygodnia przed wydarzeniem.

 

Nagrania z zajęć 

Wszystkie wykłady na seminarium będą nagrywane. Jeżeli będziesz uczestnikiem biletu Premium (zapiszesz się, opłacisz i pojawisz na miejscu) to po seminarium nagrania zostaną Ci udostępnione w naszych systemie udostępniania nagrań online.

Wybierz swój bilet

  Standard Premium
Dwa dni konferencji
Kontakt do wykładowców
Poranny networking
Uczestnictwo w integracji w Portosie

Aktywne konto 365 dni

 
Nagrania z wszystkich 5 sal tematycznych  
  Wybierz Wybierz

Zapisz się!

Skorzystaj z oferty first minute i kup bilety w najniżych cenach! 1 grudnia 2018 podwyższamy ceny.

Możesz zapisać osoby towarzyszące.

 • Standard

  Co zapewnia ten bilet?
  269 zł*
  * 219 dla Klubu ASBiRO
  -20.00 zł jeśli płacisz BTC
 • Premium

  Co zapewnia ten bilet?
  349 zł*
  * 279 dla Klubu ASBiRO
  -20.00 zł jeśli płacisz BTC
Masz jeszcze czas by skorzystać z tańszej oferty.

 • Standard

  Co zapewnia ten bilet?
  319 zł*
  * 259 dla Klubu ASBiRO
  -20.00 zł jeśli płacisz BTC
 • Premium

  Co zapewnia ten bilet?
  419 zł*
  * 339 dla Klubu ASBiRO
  -20.00 zł jeśli płacisz BTC
Masz jeszcze czas by skorzystać z tańszej oferty.

 • Standard

  Co zapewnia ten bilet?
  379 zł*
  * 299 dla Klubu ASBiRO
  -20.00 zł jeśli płacisz BTC
 • Premium

  Co zapewnia ten bilet?
  489 zł*
  * 389 dla Klubu ASBiRO
  -20.00 zł jeśli płacisz BTC

Masz pytania? Skontaktuj się z Moniką!