SUKCES TO RELACJE / SKLEPY INTERNETOWE / NIERUCHOMOŚCI / SKUTECZNA REKRUTACJA

Seminarium ASBIRO – 26-27 października 2019

Zapisz się

Zobacz jak wyglądają nasze Seminaria

Jesteś przedsiębiorcą i szukasz ludzi, z którymi znajdziesz wspólny język?  Odwiedź Uczelnię ASBIRO. Spotkasz tutaj przedsiębiorców praktyków i otrzymasz odpowiedzi na pytania, które każdy właściciel firmy zadaje sobie na początku, jak i w trakcie swojej drogi. Nasi wykładowcy przekażą Ci wskazówki, które pomogły im osiągnąć sukces, a Ty będziesz mógł wybrać sobie salę i tematy, które najbardziej Cię interesują.

Zdobądź bilet już teraz!*

* Możesz zaprosić również osoby towarzyszące

Gdzie i kiedy?

26-27 października 2019 r. Auditorium Maximum (budynek nr 21) Aula Roberta Schumana ul. Wóycickiego 1 /3 , 01-938 Warszawa (mapa)

Tematyka Seminarium

Podczas październikowego Seminarium zajęcia będziemy organizować na dwóch równoległych salach tematycznych. Tym razem przygotowaliśmy dla Ciebie następujące tematy:

 • Sukces to relacje (dla każdego poziomu zaawansowania)
 • Sklepy internetowe (dla każdego poziomu zaawansowania)
 • Inwestowanie w nieruchomości na wyspach (dla każdego poziomu zaawansowania)
 • Skuteczna rekrutacja (dla każdego poziomu zaawansowania)

Niestety nie da się uczestniczyć w wykładach na wszystkich salach równolegle ;) Dlatego też podczas Seminarium to Ty decydujesz jakie wykłady i sale wybierasz, które Cię najbardziej interesują, a jeśli zdecydujesz się na zakup BILETU PREMIUM po konferencji otrzymasz dostęp do wszystkich wykładów w wersji video i mp3, abyś mógł nadrobić wykłady z sal, których podczas konferencji nie wybrałeś. Dostęp do tych nagrań otrzymasz od nas bez limitu czasowego i dodatkowo co miesiąc udostępnimy Ci nowe 4 nagrania z naszych regularnych zajęć na kursach. Baza naszej wiedzy online jest ogromna! :)

Sukces to relacje

Kiedy powstaje jakaś idea biznesowa, ludzie potrzebują innych, by móc ją urzeczywistnić, ponieważ świat biznesu to tak naprawdę świat ludzkich relacji. To one w połączeniu z pomysłami zamieniają się w funkcjonujące firmy.
„Biznes to relacje między ludźmi nie liczby, gdyby było inaczej, najbogatsi byliby matematycy” – tak o relacjach mówił Jan Kulczyk.
Choć wszyscy mamy świadomość tego, jaką rolę odgrywają relacje w naszym życiu zawodowym i prywatnym, to niezbyt często mamy czas na refleksję czy właściwie je budujemy.

Jeśli przyjrzymy się bliżej słowom „firma”, „rynek”, „popyt”, „podaż” itp., to okaże się, że każde z nich jest wirtualnym tworem, za którym kryją się właśnie ludzie i wspomniane relacje między nimi.

Na sali Sukces to Relacje dowiesz się:

Jaka jest idea budowania relacji?
Co jest jej celem i dlaczego warto dbać, by była jak najlepsza?A skoro tworzy się samoistnie, dlaczego nie zacząć tworzyć jej w świadomy sposób? Może warto zadbać o jej jakość, aby w przyszłości przyniosła dorodne owoce w postaci wyjątkowej znajomości np. marki? Może warto zadbać o kilka małych elementów procesu komunikacji, które go ulepszą?
Jakimi zasadami powinni kierować się przedsiębiorcy, żeby relacja biznesowa, jak i każda inna, niezależnie od formy kontaktu, satysfakcjonowała wszystkie strony?

Sklepy Internetowe

Prowadzenie profesjonalnego sklepu internetowego nie jest proste. Związane jest to ze sprzedażą, zamówieniami, płatnościami i dość dużą konkurencję.
Jedną z zalet prowadzenia sprzedaży w internecie jest szeroki wybór narzędzi pozwalających skierować swoją ofertę produktową do użytkowników posiadających bardzo konkretne oczekiwania.
Klienci kupują w sklepach internetowych ze względu na atrakcyjne ceny w porównaniu z cenami produktów w sklepach stacjonarnych, wygodę i oszczędność czasu a także możliwość łatwego porównywania cen w różnych sklepach.

Na tej sali przedsiębiorcy podzielą się wiedzą na temat trendów związanych z prowadzeniem sklepu internetowego.
Opowiedzą m.in o tym: 

 • jak zakładać i czy zakładać sklep internetowy,
 • jak wybrać domenę,
 • co najlepiej się sprzedaje w internecie,
 • ile kosztuje założenie sklepu internetowego,
 • jakie są korzyści z prowadzenia sklepu internetowego,
 • podstawowe kwestie prawne związane ze sklepem online,
 • jak wypromować sklep internetowy ( newsletter, social media, blog ),
 • jakie narzędzia stosują najlepsze sklepy internetowe,
 • jak wyglądają płatności i wysyłka

Bardzo ważna kwestią są klienci. Powinniśmy więc wiedzieć co tak naprawdę potrzebują klienci, czego szukają, co ich kręci.
Kupowanie to w większości przypadków decyzja emocjonalna. Warto wiedzieć jakie emocje mogą wywołać decyzję o zakupie. Jakie są zwyczaje zakupowe i jakie wartości na stronie e-sklepu internetowego skłaniają ich do zakupu.
Zrozumienie odbiorców docelowych jest niezbędne do osiągnięcia sukcesu.

Inwestowanie w nieruchomości na wyspach

Podczas tego Seminarium na nieruchomościowej sali postanowiliśmy wyjść poza granice Polski. Często najatrakcyjniejsze okazje inwestycyjne zdarzają się w krajach o nie do końca stabilnej sytuacji politycznej. Dosyć istotną kwestią, która może wpłynąć znacząco na wartość rynku nieruchomości na wyspach jest Brexit. Dlatego postanowiliśmy zaprosić do podzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem, prelegentów z UK oraz Irlandii. Będzie to okazja do porównania i analizy obu tych rynków oraz poznania wielu interesujących inwestorów, przedsiębiorców, ekspertów, a przede wszystkim pasjonatów nieruchomości i to nie tylko z Polski.

Czy ulokowanie kapitału w nieruchomości w powyżej wymienionych państwach jest dobrą inwestycją, szczególnie w tym okresie?

Przyjdź do nas i sprawdź :)

 

Skuteczna rekrutacja

Na tej sali wykładowcy podzielą się swoim doświadczeniem jak w ich firmach wygląda proces rekrutacji.
Rekrutacja jest jednym z podstawowych elementów rozwoju firmy. Dobrze dobrane osoby do kultury organizacyjnej firmy oraz do stanowiska, które posiadamy jest kluczowe do osiągnięcia skuteczności.
Proces rekrutacji bardzo się zmienił na przestrzeni ostatnich lat. Już nie tak łatwo znaleźć dobrego, rzetelnego pracownika.
Na tej sali dowiesz się jak nowoczesne firmy rekrutują pracowników, krok po kroku,dobierając ludzi do potrzeb firmy, a zarazem wykorzystując ich potencjał.
Dziś już nie wystarczy CV oraz List motywacyjny, dziś proces rekrutacji to przemyślana strategia jakich ludzi zatrudnimy.
Nowoczesna rekrutacja to wiele przemyślanych i sprawdzonych działań ze strony działu rekrutacyjnego , które są szczegółowo przemyślane i zaplanowane.
Nie mamy miejsca na przypadki lub łudzenie się że dana osoba się sprawdzi.
Na tej sali poznasz sposoby i narzędzia których używają firmy aby zrekrutować właściwe osoby.

Nie jesteś jeszcze naszym studentem?

Nasze seminaria to idealny moment, aby wpaść na Uczelnię ASBiRO i poznać nas osobiście. Poczuć przedsiębiorcze powietrze. Takie otwarte wydarzenia, dla wszystkich studentów oraz osób spoza naszej społeczności organizujemy tylko trzy razy w roku. Jeśli więc zastanawiasz się czym jest ASBiRO, jak działamy, czego możemy Cię nauczyć- przyjedź do nas na SEMINARIUM 26-27 PAŹDZIERNIKA. Będziesz mógł uczestniczyć nie tylko w naszych wykładach, ale przede wszystkim osobiście poznasz wielu niesamowitych przedsiębiorców i inwestorów z naszej asbirowej społeczności, którzy chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami nie tylko na wykładach, ale również w kuluarach przy wieczornym piwie.
Koniecznie zadzwoń do nas i zapytaj o szczegóły!

Wykupując bilet Premium na Seminarium stajesz się aktywnym członkiem społeczności ASBiRO. Co za tym idzie będziesz mógł korzystać z naszych ciekawych zniżek, mieć dostęp do 229 nagrań z wykładów, które już się odbyły na naszej Uczelni, a pula tych nagrań zwiększa się z każdym miesiącem. To gigantyczna dawka bardzo praktycznej wiedzy!

ASBiRO TV – Live na Facebook i YouTube

Równocześnie w trakcie wykładów będzie prowadzona nasza transmisja live ASBiRO TVna Facebooku i YouTube. Są to transmisje na żywo w sobotę i niedzielę. Podczas live przeprowadzane są rozmowy i wywiady z różnymi przedsiębiorczymi osobami. W czasie naszej ubiegłej edycji, przez dwa dni przepytaliśmy około sześćdziesiąt osób. Nagraliśmy ponad osiemnaście godzin materiału. Sprawdź koniecznie kim są nasi studenci i wykładowcy!

 

Nagrania z zajęć 

Wszystkie wykłady na seminarium będą nagrywane. Jeżeli zakupisz bilet Premium (zapiszesz się, opłacisz i pojawisz na miejscu) to po seminarium nagrania zostaną Ci udostępnione na Twoim koncie ASBiRO. Będziesz mógł z nich korzystać tak długo jak będziesz miał aktywne Asbirowe konto.

Sobotnia Integracja- Portos

Po sobotnich wykładach zapraszamy Cię na integrację do zaprzyjaźnionej restauracji w hotelu Portos. Będą tam nasi wykładowcy oraz uczestnicy konferencji. Będziesz mógł dowiedzieć się wszystkiego, czego nie można było powiedzieć ze sceny. Przeniesiemy tu dalsze dyskusje i networking. Właśnie takie nieformalne rozmowy są dla naszych studentów bardzo wartościowe, może uda Ci się nawet rozpocząć z kimś wspólny projekt… Będzie okazja, żeby dobrze zjeść, wypić wspólne piwo a przede wszystkim porozmawiać z doświadczonymi osobami i skorzystać z ich inwestycyjnej mądrości. Nie może Cię tu zabraknąć…  

Noclegi

Jeżeli dojeżdżasz na nasze zajęcia spoza Warszawy i potrzebujesz noclegu, chętnie pomożemy Ci w znalezieniu hotelu. Współpracujemy z zaprzyjaźnionymi hotelami, w których nocujemy podczas zjazdów. Koszt jednego noclegu bez śniadania waha się od 40 do 70 zł.

Harmonogram

26 października 2019 (sobota)

AULA

 • Uroczyste rozpoczęcie Seminarium.
  -
 • Wykład inauguracyjny- Firma, która działa bez właściciela.
  -
 • Wykład inauguracyjny- Firma, która działa bez właściciela.
  -
 • Wręczenie nagród zwycięzcom konkursu "Plan na Start".
  -

Sukces to relacje

 • Jak wykorzystać moc storytellingu w budowaniu wysokiej jakości relacji?
  -
 • Jak wyjątkowe wystąpienia publiczne budują trwałe relacje?
  -
 • Jak dzięki relacjom (i nie tylko) odwiedziłem każdy kraj na świecie co najmniej 2 razy?
  -

Nieruchomości

27 października 2019 (niedziela)

Sklepy internetowe

Skuteczna rekrutacja

 • Jak w ciągu 6 miesięcy trzykrotnie powiększyć zespół (z 8 do 24 osób) bez chaosu i spadku jakości.
  -
 • Rekrutacja młodych jako gra wojenna, czyli co ma wspólnego teoria gier, sztuka wojny i milenialsi.
  -
 • Rekrutacja jako spotkanie biznesowe – czyli dobre praktyki w znalezieniu najlepszych ludzi na rynku.
  -
 • Sekrety rekrutacji najlepszych pracowników fizycznych w branży usługowej.
  -
 • Rekrutacja w mojej firmie.
  -

Wybierz swój bilet

 StandardPremium
Dwa dni konferencji
Kontakt do wykładowców
Poranny networking
Uczestnictwo w integracji w Portosie

Aktywne konto 365 dni

 
Nagrania z wszystkich sal tematycznych 
 WybierzWybierz

Zapisz się!

Zapisy zakończone. Zapraszamy na kolejne wydarzenia!

Zapisy zakończone. Zapraszamy na kolejne wydarzenia
 • Standard

  Co zapewnia ten bilet?
  269 zł*
  * 219 dla Klubu ASBiRO
 • Premium

  Co zapewnia ten bilet?
  349 zł*
  * 279 dla Klubu ASBiRO
Zapisy zakończone. Zapraszamy na kolejne wydarzenia
 • Standard

  Co zapewnia ten bilet?
  319 zł*
  * 259 dla Klubu ASBiRO
 • Premium

  Co zapewnia ten bilet?
  419 zł*
  * 339 dla Klubu ASBiRO
Zapisy zakończone. Zapraszamy na kolejne wydarzenia
 • Standard

  Co zapewnia ten bilet?
  379 zł*
  * 299 dla Klubu ASBiRO
 • Premium

  Co zapewnia ten bilet?
  489 zł*
  * 389 dla Klubu ASBiRO

Masz pytania? Skontaktuj się z Pauliną!

Paulina Gronowska

737609092 p.gronowska@asbiro.pl