Marketing i Sprzedaż, Efektywne zespoły, Nieruchomości, Kryptowaluty i Blockchain

Seminarium ASBIRO – Czerwiec 2018

Jako przedsiębiorcy na co dzień zmagamy się z wieloma trudnościami związanymi z prowadzeniem naszych firm. Każdy z nas znajduje się w innej sytuacji, przewodzi innym zespołem oraz ma swoją własną unikalną wartość do zaoferowania na rynku. Każdy z nas jest też na innym etapie rozwoju swojego biznesu i inne potrzeby są dla nas w danym momencie priorytetem. Dlatego też czerwcowe seminarium ASBiRO będzie inne niż te dotychczasowe. Będzie rewolucją!

Zdobądź bilet już teraz!

Gdzie i kiedy

23-24 czerwca 2018 w Warszawie na UKSW, ulica Wóycickiego 1/3 w auli im. Roberta Schumana, budynek 21 (mapa)

Do tej pory seminaria organizowaliśmy wokół jednego dużego tematu biznesowego lub gospodarczego i zapraszaliśmy na nie wszystkich naszych studentów oraz gości, razem prawie 600 osób na każdej imprezie, na jednej sali. Zauważyliśmy jednak, że zawsze jest tak, że główny temat seminarium nie wpisuje się w zainteresowania wszystkich. Część studentów się bardzo cieszy z danego tematu, a druga część w tym samym czasie się nudzi bo temat seminarium ich nie porywa. Oczywiście słyszymy od Was, że jeszcze nie istnieje sposób na to, aby zaspokoić potrzeby KAŻDEJ osoby, bo każdy potrzebuje czegoś innego. I może rzeczywiście się to nie uda, ALE… my w ASBiRO się nie poddajemy i chcemy zawsze jak najlepiej spełniać swoją rolę w rozwijaniu biznesów naszych studentów więc podejmujemy się tego wyzwania i zmieniamy formułę naszych seminariów w taki sposób, aby każdy uczestnik znalazł na nich tematy, które odpowiadają jego potrzebom.

Tym razem nie będzie jednego głównego tematu seminarium, a 4 różne zagadnienia biznesowe, które chcemy dopasować do zróżnicowanych potrzeb przedsiębiorców.

Jeśli jesteś początkującym przedsiębiorcą, który dopiero szuka swojego miejsca na rynku, świetnie odnajdziesz się na wykładach z MARKETINGU & ZDOBYWANIA KLIENTÓW. Jeśli klientów masz już sporo i biznes szybko Ci się rozwija, prawdopodobnie zatrudniasz już pracowników i interesujesz się ZARZĄDZANIEM ZESPOŁEM. Jeśli Twoja firma działa świetnie i przynosi Ci duże zyski, z pewnością chcesz te pieniądze bezpiecznie zainwestować tak, aby ich nie stracić. Wśród społeczności ASBiRO jest wielu inwestorów, z których wiodącą grupą są inwestorzy w nieruchomości, którzy na seminarium będą mogli dzielić się doświadczeniami z zakresu INWESTOWANIA W NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE. Mamy też od Was feedback, że warto poruszyć na seminarium tematy związane z KRYPTOWALUTAMI I TECHNOLOGIĄ BLOCKCHAIN oraz tym, jak przedsiębiorcy mogą ją wykorzystać aby tworzyć innowacyjne rozwiązania w swoich biznesach.

Tym samym w czerwcu na seminarium spodziewajcie się poznać wykładowców-przedsiębiorców i inwestorów, którzy na czterech równoległych salach, przez cały weekend, będą dzielić się swoimi wieloletnimi doświadczeniami w danym zakresie.

Gość specjalny seminarium – William Danko, Współautor  „Sekretów Amerykańskich Milionerów”

William Danko

William Danko

Specjalnie na zaproszenie ASBIRO oraz Fijorr Publishing, w czerwcu przyjeżdża do Polski William Danko, współautor (obok nieżyjącego już Thomasa Stanleya) bestsellera wszechczasów „Sekrety amerykańskich milionerów” (The Millionaire Next Door: The Surprising Secrets of America’s Wealthy). Jego najnowsza książka nosi tytuł „Prawdziwi milionerzy, czyli droga do prosperity”. Danko wraz ze Stanleyem zdobyli sławę dzięki temu, że zburzyli mit milionera, jako kogoś żyjącego w świecie ludzi wybitnych i wyjątkowych, w wieży z kości słoniowej, otoczonego zbytkami. Obaj udowodnili, że jest to mit nie mający wiele wspólnego z prawdą. Wyniki ich badań zaskoczyły Amerykę, a potem cały świat i do dziś są przytaczane w wielu środowiskach. Oto okazało się, że więcej ludzi naprawdę bogatych znaleźć można w dzielnicach klasy średniej niż w enklawach uchodzących za zamożne. Parafrazując Danko i Stanleya można by powiedzieć, że więcej milionerów mieszka dziś na Kabatach niż w Konstancinie.

Większość ludzi ma o bogactwie całkowicie fałszywe pojęcie. Bogactwo nie oznacza bowiem- jak się powszechnie mniema- wysokich pensji czy zarobków. Jeśli nawet zarobiłeś dużo pieniędzy, lecz wszystko co zarobiłeś wydałeś, nie staniesz się ani odrobinę bogatszy. Majątkiem jest tylko to, co udało ci się zgromadzić, a nie to, co wydałeś. W jaki sposób ludzie stają się bogaci? Spadek, szczęście w interesach, dyplom prominentnej uczelni czy nawet inteligencja rzadko są źródłem powstanie fortun. Bogactwo, majątek jest najczęściej owocem ciężkiej pracy, uporu, systematyczności, a w jeszcze większym stopniu samodyscypliny (…)”
Sekrety Amerykańskich Milionerów fragment książki

Tematyka seminarium

Podczas seminarium wykłady będą podzielone na 4 bloki tematyczne. Oto one:

Zacznij efektywnie – czyli marketing, sprzedaż i pozyskiwanie klientów w firmie

Wszyscy wiemy jak istotne w każdym biznesie są sprzedaż i marketing. Nie można wyobrazić sobie prowadzenia przedsiębiorstwa bez klientów. Tak samo firma nie może wzrastać bez rozszerzania swojego zakresu o nowe grupy docelowe. Tematy te dotyczą zarówno osób, które jeszcze nie mają swojej działalności, początkujących przedsiębiorców jak i tych, którzy prowadzą swoje biznesy od kilku już lat. 

Uczestnicy seminarium będą mieli możliwość poznania różnorodnych narzędzi marketingowych i sprzedaży, które umożliwią im zwiększenie efektywności biznesu. Wielu z nas ma poczucie, że mogłoby lepiej zarządzać swoim wizerunkiem w sieci. Wierzymy, że istnieją triki, dzięki którym w prosty i tani sposób można w znacznym stopniu zwiększyć rozpoznawalność swojej marki na rynku i zwiększyć sprzedaż. Sprzedaż dla jednych z nas jest prosta i przychodzi naturalnie, dla innych może być wyzwaniem i sprawiać trudności.

Wykładowcy zdradzą swoje skuteczne tajniki sprzedażowe. Poruszą tematy dotyczące skutecznej sprzedaży produktów, tego co jest w niej najważniejsze i na czym należy się skupić.

Internet daje dzisiaj olbrzymie i różnorodne możliwości dotarcia do nowych klientów i związania ich z naszymi markami na długi okres czasu. Podczas wykładów uczestnicy dowiedzą się w jaki sposób można pozyskiwać klientów przez internet, jak uzyskać dostęp do bazy mailingowej oraz w jaki sposób incognito sprawdzić konkurencję. Każdy uczestnik podczas prelekcji 5 wykładowców otrzyma cenne wskazówki i praktyczne informacje do zastosowania w swoim biznesie bezpośrednio po seminarium.

Zbuduj fantastyczny zespół, który zadba o Twoich klientów

Każdy przedsiębiorca na pewnym etapie rozwoju swojej firmy dociera do momentu, kiedy nie jest w stanie zrobić wszystkiego samodzielnie i potrzebuje kompetentnych pracowników. Każdy przedsiębiorca chce współpracować z najlepszymi ludźmi. Wszyscy szukamy pracowników solidnych, utalentowanych i odpowiedzialnych. Potrzebujemy osób uczciwych oraz pracowitych, którzy zadbają o naszą firmę tak jak my o nią dbamy. Równocześnie szukamy pracowników, których wymagania finansowe nie sprawią, że pójdziemy z torbami.

Niektórzy z nas ciągle szukają odpowiednich ludzi i kolejna rekrutacja powoduje kolejne rozczarowanie.

Pracownicy pojawiają się i po chwili odchodzą, a obowiązki znów spadają na nasze barki. Wielu z nas ma już stałych współpracowników, którzy są przywiązani do firmy i chętnie pracują. Od czasu do czasu dochodzi jednak do zgrzytów w zespole, które hamują rozwój firmy i chcemy ich uniknąć. Wielu z nas zna również sytuacje, kiedy trzeba się z którymś z pracowników pożegnać i zwykle nie są to łatwe chwile.

Ponadto nieustannie zastanawiamy się nad tym jak wdrażać nowe osoby do naszych firm? Jaką politykę wynagrodzeń ustalić? Jak przekazywać pracownikom nowe zadania? Jak ich rozliczać z wykonanej pracy? Jak rozwiązywać konflikty w zespole? Oraz oczywiście jak zorganizować pracę w firmie w taki sposób, aby każdy pracował efektywnie i lubił to co robi? Tego typu pytania nieustannie padają na naszych zajęciach i podczas integracji. Zadamy je otwarcie podczas tego seminarium i wspólnie z wykładowcami będziemy szukać najlepszych odpowiedzi. Zaprosimy do zabrania głosu pięciu naszych doświadczonych przedsiębiorców, którzy w wybitny sposób zarządzają swoimi pracownikami i wiele możemy się od nich nauczyć.

Nieruchomości komercyjne

Zakup nieruchomości w celach inwestycyjnych bywa jedną z decyzji, które stanowią największe wyzwanie. Stają przed nimi wielkie firmy, inwestorzy instytucjonalni, małe spółki i osoby fizyczne. Czynniki finansowe i regulacyjne, począwszy od znalezienia nieruchomości odpowiadającej celom inwestycyjnym potencjalnego właściciela, poprzez opcje finansowania, aż do zagadnień podatkowych, mają znaczący wpływ na przyszłą rentowność inwestycji.

Nieruchomości komercyjne to złożone inwestycje, które mogą przynieść prognozowane zyski albo doprowadzić do nieprzewidywalnych strat. Przepływ strumieni pieniężnych, warunki finansowania, podatki i mnóstwo innych czynników ma istotny wpływ na wyniki finansowe osiągane przez nieruchomość komercyjną.

Zaproszeni przez nas praktycy i eksperci podejmą się wyzwania przybliżenia tematu inwestycji komercyjnych- nieruchomości biurowe, handlowe i przemysłowe, odchodząc tym samym od bardzo powszechnego już tematu mieszkań.

W tym bloku tematycznym poruszone zostaną również kwestie zarządzania nieruchomością komercyjną, kwestie podatkowe i prawne omówione na konkretnych case’ach inwestycyjnych ASBiROwców.

Kryptowaluty i technologia blockchain

Technologia blockchain rozwija się w ogromnym tempie, niewykluczone, że będzie to jeszcze większa rewolucja niż Internet. Kilkanaście lat temu przedsiębiorcy pytali po co im strona internetowa, aby skutecznie prowadzić biznes? Dziś każda firma w jakimś stopniu korzysta z możliwości jakie oferuje Internet, a tych sceptyków sprzed lat, którzy nie uwierzyli w siłę Internetu już na rynku dawno nie ma.

Tak jak obecnie Internet jest wykorzystywany w każdym biznesie, tak za parę lat blockchain może stać się podstawą istnienia firm. Czy warto przegapić ten moment i zignorować możliwości jakie daje?

Blockchain, to zdecentralizowana baza danych, w której nie ma centralnych komputerów i scentralizowanego miejsca przechowywania danych. Służy do księgowania poszczególnych transakcji lub np. zapisów księgowych. Zapisy są szyfrowane z użyciem kryptografii. Blockchain ma wiele zastosowań. Jest to np. księga rachunkowa w bankowości, system uwierzytelniania dokumentów, energetyka, handel, ect. Blockchain eliminuje także konieczność, potwierdzania legalności przeprowadzonej transakcji, przez osoby trzecie, czy też przez tzw. instytucje zaufania publicznego.

Na seminarium dowiemy się jakie możliwości już dziś oferuje dla nas technologia blockchain. Dowiemy się jak być o krok przed konkurencją. Czy Ty już dzisiaj oferujesz w swoim biznesie możliwość płatności kryptowalutami, np. bitcoin, ethereum? Zastanawiasz się czy warto inwestować w kryptowaluty? Chciałbyś wiedzieć jak zastosować technologię blockchain w Twoim biznesie? Interesuje Cię co o kryptowalutach mówi prawo oraz Urząd Skarbowy? A może nie wiesz skąd czerpać wiedzę na ten temat? Podczas wykładów postaramy odpowiedzieć na powyższe pytania.

Nie jesteś jeszcze studentem ASBiRO?

Nasze seminaria to idealny moment, aby wpaść na Uczelnię ASBiRO i poznać nas osobiście. Takie otwarte wydarzenia, dla wszystkich studentów oraz osób spoza naszej społeczności organizujemy tylko trzy razy w roku, a kolejne odbędzie się dopiero w październiku 2018. Jeśli więc zastanawiasz się czym jest ASBiRO, jak działamy, czego możemy Cię nauczyć- wpadnij do nas na seminarium 23/24 czerwca. Będziesz mógł uczestniczyć nie tylko w naszych wykładach, ale przede wszystkim osobiście poznasz wielu niesamowitych przedsiębiorców i inwestorów z naszej asbirowej społeczności, którzy chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami nie tylko na wykładach, ale również w kuluarach przy wieczornym piwie. Koniecznie zadzwoń do nas i zapytaj o szczegóły!

ASBiRO TV – Live na Facebook i YouTube

Równocześnie w trakcie wykładów będzie prowadzona nasza transmisja live ASBIRO TV na Facebook i YouTube. To dziewięciogodzinne transmisje na żywo w sobotę i niedzielę. Podczas live przeprowadzane są rozmowy i wywiady z różnymi przedsiębiorczymi osobami. W czasie naszej ubiegłej edycji, przez dwa dni przepytaliśmy około sześćdziesiąt osób. Nagraliśmy ponad osiemnaście godzin materiału. W czerwcu rusza kolejny sezon.

Spotkaj się z nami w sobotni wieczór na wspólnej kolacji

Podczas każdego wydarzenia wiele osób niezwykle ceni sobie nasze sobotnie integracje. Po zakończonych sobotnich wykładach wszyscy uczestnicy konferencji oraz wykładowcy spotykają się wspólnie, aby dowiedzieć się wszystkiego, czego nie można było powiedzieć ze sceny. Takie nieformalne rozmowy są dla wielu naszych studentów główną częścią każdego wydarzenia. 

Pamiętaj o tym, żeby zarezerwować sobie ten wieczór na spotkanie z innymi uczestnikami konferencji. Dzięki temu będziesz mógł zdobyć jeszcze więcej cholernie praktycznej wiedzy z pierwszej ręki. Nie zmarnuj takiej okazji, bo w przypadku wielu naszych wykładowców jest to być może jedna okazja, żeby móc spokojnie zadać pytanie i uzyskać pomoc w sytuacji, w której się znajdujesz.

Gala ASBiRO 

Z myślą o integracji, wymianie doświadczeń i tym, że spotkania ASBiRO odbywają się w wyjątkowej atmosferze, przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego- Galę ASBiRO.

Będzie to uroczysta kolacja w towarzystwie Dj- a, na którą zapraszamy wszystkich uczestników Seminarium (wstęp na galę zapewnia bilet VIP).

BILET VIP:

 1. WSTĘP NA SEMINARIUM- UDZIAŁ W WYKŁADACH (SOBOTA I NIEDZIELA)

4 RÓWNOLEGŁE SALE, 4 RÓŻNE ZAGADNIENIA BIZNESOWE:

MARKETING & BUDOWANIE ZESPOŁU

ZARZĄDZANIE ZESPOŁEM

INWESTOWANIE W NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE

KRYPTOWALUTY I TECHNOLOGIA BLOCKCHAIN

2. UDZIAŁ W GALI ASBiRO:

LOKALIZACJA

Klub Arco Warszawa, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 19

Czekamy na Was o godzinie 20.00 po sobotnich wykładach ;)

Mapa

Jeśli przyjedziecie na miejsce samochodem, klub dysponuje płatnymi miejscami parkingowymi.

OSOBY TOWARZYSZĄCE 

Jeżeli jeszcze nie zaprosiliście osoby towarzyszącej, do 19.06.2018 r. macie czas :) Dokonajcie zapisu  na naszej stronie- wybierając jedną z opcji do zapisu w ramce- zaznaczając opcję – zapisywanie gości.

STRÓJ

Co do ubioru na Gali- elegancko, ale przede wszystkim wygodnie:) Chcemy, żeby każdy czuł się swobodnie. Mile widziane asbirowe barwy: kolor zielony i czarny.

Smart casual- swobodna elegancja, dowolny strój dobrany ze starannością i elegancją. Mężczyźni nie muszę zakładać krawata, dopuszczone jest obuwie z odkrytymi palcami u kobiet, u mężczyzn jeansy. 

MENU

Postaraliśmy się dla Was o różnorodne menu.

 • Szampan
 • Kolacja: 

Przekąska zimna

 • Terrina warzywna z delikatnym musem

Zupa serwowana (do wyboru):

 • Borowikowe consomme z makaronem orichette i świeżym szczypiorkiem
 • Minestrone ze świeżych warzyw z pomidorami – pozycja wegańska

Danie główne serwowane (do wyboru):

 • Duszony łosoś z sałatką wiosenną na ryżu pilaf z sosem krewetkowym
 • Eskalopki cielęce w sosie z suszonych pomidorów podane z bukietem warzyw oraz ziemniakami pieczonymi z rozmarynem
 • Papryka faszerowana grzybami i kaszą kus kus – pozycja wegańska

Ciasta:

 • Sernik z brzoskwiniami w polewie czekoladowej
 • Szarlotka z kruszonką
 • Ciasto piaskowe z owocami sezonowymi
 • Podczas Gali będzie możliwość zakupienia alkoholu. Będą do dyspozycji dwa bary.

UCZESTNICY GALI

Uczestnikami Gali będą nasi Studenci, Absolwenci oraz Wykładowcy. którzy są prelegentami na Seminarium. Będzie to świetna możliwość do rozmowy, pytań, których nie zadacie podczas wykładów, wymiany doświadczeń i integracji. 

Możecie również liczyć na obecność naszego Teamu :)

DODATKOWE ATRAKCJE

Przygotowaliśmy dla Was program artystyczny oraz kilka niespodzianek.

Miedzy innymi:

 • Taneczny występ Michała Kaczorowskiego
 • Muzyczny występ Martina Lechowicza
 • Konkurs
 • Nagrody

Imprezę uświetni nam towarzystwo Dj-a. 

To będzie niezapomniana integracja. Dobre jedzenie, świetna zabawa i wyjątkowa atmosfera.

Seminaria to szczególny czas, kiedy masz możliwość posłuchać wykładowców z najwyższej półki, nieczęsto jest okazja, żeby móc z nimi swobodnie porozmawiać. Właśnie dlatego stworzyliśmy przestrzeń do takich spotkań dla uczestników naszych seminariów. Podczas każdego wydarzenia wiele osób niezwykle ceni sobie nasze integracje. Po zakończonych sobotnich wykładach wszyscy uczestnicy konferencji oraz wykładowcy będą mieli okazję spotkać się właśnie na tej Gali, gdzie zapewne będą trwały dalsze dyskusje oraz networking. Nie może Cię tam zabraknąć. 

Zapisz się już dziś, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona :) Czekamy na Ciebie. To będzie niezapomniana integracja!!

Wybierz bilet VIP, by wziąć udział w gali

Kochani Absolwenci,

Dla was przygotowaliśmy specjalną ofertę udziału w Gali ASBiRO w cenie 197zł. W cenie biletu zapraszamy również na seminarium :)

Kliknij, by dowiedzieć się więcej

Jesteś naszym Studentem?

Weź udział w Gali!

Kliknij, by dowiedzieć się więcej

Jesteś naszym Wykładowcą?

Weź udział w Gali!

Kliknij, by dowiedzieć się więcej

Katarzyna Czubak

+48574236673 k.czubak@asbiro.pl

Noclegi

Jeżeli dojeżdżasz na nasze zajęcia spoza Warszawy i potrzebujesz noclegu, chętnie pomożemy Ci w znalezieniu hotelu. Dysponujemy kilkoma zaprzyjaźnionymi hotelami, w których nocujemy podczas zjazdów. Koszt jednego noclegu bez śniadania waha się od 33 do 70 zł. Informacje o noclegach są przesyłane zarejestrowanym uczestnikom około 1,5 tygodnia przed wydarzeniem.

 

Nagrania z zajęć

Wszystkie wykłady na seminarium będą nagrywane. Jeżeli będziesz uczestnikiem Premium lub VIP (zapiszesz się, opłacisz i pojawisz na miejscu) to po seminarium nagrania zostaną Ci udostępnione w naszych systemie udostępniania nagrań online.

Harmonogram

23 czerwca 2018 (sobota)

Jedna sala

Sala „Zarządzanie Zespołem”

 • Procedury w zarządzaniu pracownikami
 • Przerwa kawowa
 • Dopasowanie kompetencji pracownika do stanowiska/obowiązków w firmie

Sala „Marketing&Sprzedaż”

 • 7 sposobów na zwiększenie liczby klientów przez internet.
 • Przerwa kawowa
 • Skuteczna reklama na Facebook w 2018 roku. Tricki i patenty

Sala „Nieruchomości Komercyjne”

 • Lokale użytkowe – przekształcenia
 • Przerwa kawowa
 • Zagdanienia prawne przy inwestycjach komercyjnych

Sala „Kryptowaluty”

 • Kryptowaluty w biznesie wczoraj, dziś i jutro
 • Przerwa kawowa
 • Wszyscy jesteście przestępcami – polskie prawo a kryptowaluty.

24 czerwca 2018 (niedziela)

Sala „Zarządzanie Zespołem”

 • Andrzej Burzyński
  Co robić aby pracownik wykonywał to za co otrzymuje zapłatę?
 • Przerwa kawowa
 • Zarządzanie zespołem pracującym zdalnie – praktyczne rady i narzędzia
 • Przerwa obiadowa
 • Jak być Liderem, który porwie za sobą tłumy?
 • Przerwa kawowa
 • Rozdanie dyplomów absolwentom
   

Sala „Marketing&Sprzedaż”

 • Integracja procesów sprzedażowych
 • Przerwa kawowa
 • Pozyskiwanie klienta zaczyna się od głowy. Klienta!
 • Przerwa obiadowa
 • 10 prostych narzędzi internetowych, które jednorazowo uruchomione natychmiast generują zapytania i podnoszą sprzedaż
 • Przerwa kawowa
 • Jak być kombajnem multimedialnym- czyli jak tworzyć treść promocyjno-marketingową na kilka kanałów jednocześnie

Sala „Nieruchomości Komercyjne”

 • Nieruchomosci komercyjne jako sposób na optymalizację podatkową i źródło dochodu pasywnego” – studium przypadku
 • Przerwa kawowa
 • Realizacja projektu budowlanego nieruchomości komercyjnej
 • Przerwa obiadowa
 • Inwestycja komercyjna – case
 • Przerwa kawowa
 • Inwestycje UK – nieskończony zysk z nieruchomości

Sala „Kryptowaluty”

 • Blockchain jako zmiana optyki tworzenia biznesu. Czego musiałem się nauczyć, by podołać wyzwaniom
 • Przerwa kawowa
 • Jak zostać górnikiem w XXI wieku.
 • Przerwa obiadowa
 • Blockchain w biznesie: czy na pewno go chcesz?
 • Przerwa kawowa
 • Blockchain w energetyce na przykładzie stacji ładowania w KPRP i firm energetycznych

* Każdy wykład będzie nagrywany i udostępniony wszystkim uczestnikom seminarium, którzy wykupią dostęp do nagrań (Bilet Premium lub VIP). Oznacza to, że wybierając jeden z dwóch wykładów trwających równolegle, nic Cię nie ominie, ponieważ drugi wykład otrzymasz po seminarium w wersji audio i wideo.

 

 

Wybierz swój bilet

 StandardPremiumVIP
Uczestnictwo w Gali ASBiRO  
Pełny dostęp do nagrań z wykładów z tematów: Marketing & Zdobywania klientów, Zarządzania Zespołem, Inwestowania w nieruchomości komercyjne, Kryptowalut i technologii Blockchain 
Uczestnictwo i możliwość spotkania ze współautorem książki „Sekrety amerykańskich milionerów” – William’em Danko
Uczestnictwo w wykładach na 4 salach tematycznych
Aktywne konto w Klubie ASBiRO na 365 dni
Kontakty do wykładowców
Uczestnictwo w porannym networkingu
Uczestnictwo w sobotniej integracji
 WybierzWybierzWybierz

 

 

Zapisz się!

Zapisy zakończone. Zapraszamy na kolejne wydarzenia!

Zapisy zakończone. Zapraszamy na kolejne wydarzenia
 • Standard

  Co zapewnia ten bilet?
  209 zł*
  * 169 dla Klubu ASBiRO
 • Premium

  Co zapewnia ten bilet?
  269 zł*
  * 219 dla Klubu ASBiRO
 • VIP

  Co zapewnia ten bilet?
  419 zł*
  * 329 dla Klubu ASBiRO
Zapisy zakończone. Zapraszamy na kolejne wydarzenia
 • Standard

  Co zapewnia ten bilet?
  249 zł*
  * 199 dla Klubu ASBiRO
 • Premium

  Co zapewnia ten bilet?
  329 zł*
  * 259 dla Klubu ASBiRO
 • VIP

  Co zapewnia ten bilet?
  499 zł*
  * 399 dla Klubu ASBiRO
Zapisy zakończone. Zapraszamy na kolejne wydarzenia
 • Standard

  Co zapewnia ten bilet?
  289 zł*
  * 229 dla Klubu ASBiRO
 • Premium

  Co zapewnia ten bilet?
  379 zł*
  * 299 dla Klubu ASBiRO
 • VIP

  Co zapewnia ten bilet?
  589 zł*
  * 469 dla Klubu ASBiRO

Masz pytania? Skontaktuj się z Karoliną!

Katarzyna Wojdyła

570571372 k.wojdyla@asbiro.pl