DOBRY START/ SKALOWANIE BIZNESU/ PORAŻKI BIZNESOWE/ NIERUCHOMOŚCI + STREFA INWESTORA

Seminarium ASBIRO – 15-16 czerwca 2019

Zapisz się

Zobacz jak wyglądają nasze Seminaria

"Przedsiębiorcy uczą innych przedsiębiorców" to zdanie najlepiej określa Uczelnię ASBiRO! Łączymy w sobie to co najlepsze w uczelniach biznesowych. Zagadnienia i tematy poruszane przez naszych wykładowców - praktyków - dotyczą codziennych problemów firm, które sami prowadzą. Prelegenci rozwijają i w praktyczny sposób przekazują wskazówki, które pomogły im osiągnąć sukces i uchronić przed kłopotami. Są one odpowiedziami na pytania, które pewnie i Ty sobie stawiasz, jako obecny lub przyszły przedsiębiorca. Na naszym Seminarium czeka na Ciebie kilka sal tematycznych. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś dla siebie :)

Zdobądź bilet już teraz!*

* Możesz zaprosić również osoby towarzyszące

Gdzie i kiedy?

15-16 czerwca 2019 r. Centrum Konferencyjno- Szkoleniowe                                               
ul. Bobrowiecka 9 Warszawa 
(mapa)

Tematyka Seminarium

Podczas czerwcowego Seminarium zajęcia będziemy organizować na dwóch równoległych salach tematycznych. Tym razem przygotowaliśmy dla Ciebie następujące tematy:

 • A Ty potrafisz mówić o swoich porażkach? FuckUp story (dla każdego poziomu zaawansowania)
 • Skalowanie biznesu (dla bardziej zaawansowanych przedsiębiorców)
 • Dobry Start (dla początkujących przedsiębiorców)
 • Nieruchomości + strefa inwestora (dla przedsiębiorców i inwestorów)

Oczywiście nie da się uczestniczyć w wykładach na wszystkich salach równolegle ;) Dlatego też podczas Seminarium będziesz mógł swobodnie wybierać wykłady i sale, które Cię najbardziej interesują, a jeśli zdecydujesz się na zakup BILETU PREMIUM po konferencji otrzymasz dostęp do wszystkich wykładów w wersji audio i mp3, abyś mógł nadrobić wykłady, które podczas konferencji Cię ominęły. Dostęp do tych nagrań otrzymasz od nas bez limitu czasowego + co miesiąc udostępnimy Ci nowe 4 nagrania z naszych regularnych zajęć na kursach. Baza naszej wiedzy online jest ogromna! :) 

A Ty potrafisz mówić o swoich porażkach? FuckUp story

Całkowita nowość na Seminarium ASBiRO! Sala dotycząca porażek, która pokazuje, że każdy przedsiębiorca ma za sobą pewne nietrafione decyzje biznesowe.

To właśnie niepowodzenia kreują nas czasem bardziej niż sukcesy. Sztuką jest przyznanie się do błędu i wzięcie odpowiedzialności. To dzięki nim możemy nauczyć się wstawać i iść dalej, dlatego też wychodzimy z nową koncepcją na tematykę sali. Nasi wykładowcy pomogą Ci uczyć się na swoich błędach. Ich niepowodzenia wynikały z różnych przyczyn: robienia interesów z niewłaściwymi partnerami, złej oceny sytuacji rynkowej, przeszacowania własnych sił, podjęcia złych decyzji; w oparciu o ich doświadczenie dowiesz się jak wyciągać największą wartość ze swoich niepowodzeń i co zrobiliby inaczej.

Dobry Start 

Dla kogo?

Chcesz spróbować, jak to jest być samodzielnym przedsiębiorcą? Czujesz, że praca na etacie nie jest dla Ciebie? A może szukasz wskazówek, które rozpędzą Twój biznes? Jeśli tak, nasi zaprzyjaźnieni przedsiębiorcy przeprowadzą Cię przez pierwsze kroki w tworzeniu własnej firmy.

Na tej sali znajdziesz inspiracje, której szukasz lub jeśli już założyłeś swoją firmę dowiesz się jak budować ją od podstaw i nie popełnić zbyt wielu błędów. Zastanawiałeś się kiedyś jak osiągnąć sukces pomimo dużej konkurencji na rynku? Skuteczne pozyskiwanie klientów i budowanie silnej marki to największe wyzwania dla młodych firm. Chcesz dowiedzieć się jak skutecznie wystartować z własnym biznesem? Jak stać się konkurencyjnym? Jak zaistnieć w świadomości klientów? Jak dobrze zaplanować i realizować pierwsze kluczowe działania w Twojej firmie? 

Nasi wykładowcy kiedyś również zadawali sobie te same pytania. Dziś mają świetnie prosperujące firmy i bagaż doświadczeń w pokonywaniu trudności biznesowych. Podczas wykładów opowiedzą Ci o swoich doświadczeniach i doradzą jak dobrze zacząć w biznesie. 

Skalowanie biznesu 

Dla kogo?

Posiadasz już całkiem nieźle działającą firmę, ale chciałbyś ją w szybkim czasie rozwinąć i poszerzyć swoje zasięgi? A może chciałbyś wejść na nowe rynki z produktami i usługami, które już rozwijasz? Często czujesz, że mimo zarudnionych pracowników ciągle masz mnóstwo wyzwań na swoich barkach i brakuje Ci czasu aby je wszystkie zrealizować i jeszcze czasem znaleźć czas na odpoczynek? Jeśli właśnie z takimi problemami się spotykasz, nasi wykładowcy powiedzą Ci jak skutecznie skalować biznes, aby Twoja firma działała jak w szwajcarskim zegarku bez Twojego ciągłego zaangażowania. 

Strategia jest jednym z kluczowych elementów budowania i rozwijania firmy. Dzięki niej właściwie wyznaczysz sobie cel Twojego przedsiębiorstwa. Dobrze sprecyzowane cele i plany ich osiągnięcia znacząco poprawia jakość firmy. Z tym zagadnieniem wiążą się również procedury, które są szkieletem rozwijającej się firmy, dlatego na tej sali dowiesz się jaki model biznesowy najlepiej zastosować, jak ulepszać to co jest dobre i jak poprawić to co jeszcze nie działa jak powinno, jak stworzyć i wdrożyć procedury, które pozwolą Ci efektywniej zarządzać firmą.

Nieruchomości

Dla kogo?

Dla osób już działających w branży nieruchomości i posiadających doświadczenie w inwestowaniu w nieruchomości. Nasza społeczność zrzesza wiele osób związanych z branżą nieruchomości. Będziesz miał możliwość wymiany dotychczas zdobytych doświadczeń i inspirowania się nowymi rozwiązaniami. Wśród ASBiRO mamy studentów i wykładowców, którzy rozwinęli się niesamowicie pod naszymi skrzydłami, chcielibyśmy, aby to właśnie oni podzieli się z Tobą swoimi sukcesami i wyzwaniami.

Wybierając ten temat na naszym seminarium gwarantujemy, że spotkasz wielu interesujących inwestorów, przedsiębiorców, ekspertów, a przede wszystkim pasjonatów nieruchomości. Jeżeli poważnie myślisz o nieruchomościach, inwestujesz lub przygotowujesz się do pierwszych transakcji, chcesz osiągnąć finansową niezależność, ta sala jest właśnie dla Ciebie. 

Nie jesteś jeszcze naszym studentem?

Nasze seminaria to idealny moment, aby wpaść na Uczelnię ASBiRO i poznać nas osobiście. Takie otwarte wydarzenia, dla wszystkich studentów oraz osób spoza naszej społeczności organizujemy tylko trzy razy w roku. Jeśli więc zastanawiasz się czym jest ASBiRO, jak działamy, czego możemy Cię nauczyć- wpadnij do nas na seminarium 15/16 czerwca. Będziesz mógł uczestniczyć nie tylko w naszych wykładach, ale przede wszystkim osobiście poznasz wielu niesamowitych przedsiębiorców i inwestorów z naszej asbirowej społeczności, którzy chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami nie tylko na wykładach, ale również w kuluarach przy wieczornym piwie. Koniecznie zadzwoń do nas i zapytaj o szczegóły!

Wykupując bilet Premium na Seminarium stajesz się aktywnym członkiem społeczności ASBiRO. Co za tym idzie będziesz mógł korzystać z naszych ciekawych zniżek, mieć dostęp do 229 nagrań z wykładów, które już się odbyły na naszej Uczelni, a pula tych nagrań zwiększa się z każdym miesiącem. To gigantyczna dawka bardzo praktycznej wiedzy!

ASBiRO TV – Live na Facebook i YouTube

Równocześnie w trakcie wykładów będzie prowadzona nasza transmisja live ASBiRO TV na Facebooku i YouTube. Są to transmisje na żywo w sobotę i niedzielę. Podczas live przeprowadzane są rozmowy i wywiady z różnymi przedsiębiorczymi osobami. W czasie naszej ubiegłej edycji, przez dwa dni przepytaliśmy około sześćdziesiąt osób. Nagraliśmy ponad osiemnaście godzin materiału. Sprawdź koniecznie kim są nasi studenci i wykładowcy!

 

Nagrania z zajęć 

Wszystkie wykłady na seminarium będą nagrywane. Jeżeli zakupisz  bilet Premium (zapiszesz się, opłacisz i pojawisz na miejscu) to po seminarium nagrania zostaną Ci udostępnione na Twoim koncie ASBiRO. Będziesz mógł z nich korzystać dożywotnio. 

 

 

Sobotnia Integracja- Świetlica Wolności

Po sobotnich wykładach zapraszamy Cię na integrację do zaprzyjaźnionej Świetlicy Wolności- Pubu na ul. Nowy Świat 6/12 w Warszawie. Będą tam nasi wykładowcy, studenci oraz uczestnicy konferencji. Będziesz mógł dowiedzieć się wszystkiego, czego nie można było powiedzieć ze sceny. Przeniesiemy tu dalsze dyskusje i networking. Właśnie takie nieformalne rozmowy są dla naszych studentów bardzo wartościowe, może uda Ci się nawet rozpocząć z kimś wspólny projekt… Będzie okazja, żeby dobrze zjeść, pobawić się, wypić wspólnie piwo, a przede wszystkim porozmawiać z doświadczonymi osobami i skorzystać z ich inwestycyjnej mądrości. Nie może Cię zabraknąć!

Noclegi

Jeżeli dojeżdżasz na nasze zajęcia spoza Warszawy i potrzebujesz noclegu, chętnie pomożemy Ci w znalezieniu hotelu. Współpracujemy z zaprzyjaźnionymi hotelami, w których nocujemy podczas zjazdów. Koszt jednego noclegu bez śniadania waha się od 40 do 70 zł. 

Harmonogram

15 czerwca 2019 (sobota)

WYKŁAD INAUGURACYJNY

 • Rozpoczęcie Seminarium
  -
 • Skuteczne skalowanie biznesu z zaangażowaniem technologii i zespołu.
  -
 • Przerwa
  -

A TY POTRAFISZ MÓWIĆ O PORAŻKACH? FUCKUP STORY.

 • "Jak ideały i brak kontroli sprawiły, że straciłem biznes wart kilka milionów"
  -
 • "Jak w pare chwil z przedsiębiorcy stałem się przestępcą podatkowym"
  -
 • Przerwa obiadowa
  -
 • Jak pozwolić sobie na błędy aby móc zarabiać miliony."
  -
 • FuckUp Story przy zatrudnianiu i zwalnianiu pracowników
  -
 • Przerwa
  -
 • O największych błędach które popełniłem, oraz o największym błędzie, którego nie popełniłem
  -
 • Jak nie tracić milionów czyli: Jak popełniając 5 błędów straciłem 3/4 dorobku firmy rozwijanej przez 6 lat
  -

SKALOWANIE BIZNESU

 • Od jakiego etapu rozwoju firmy rozpoczynamy skalowanie biznesu.
  -
 • Przerwa obiadowa
  -
 • 0 to 1 - jak w przewidywalny sposób budować skalę biznesu od 0 do 1 mln przychodu miesięczne
  -
 • Przerwa
  -
 • Jak wykluczyć się skutecznie z biznesu aby on mógł dalej rosnąć bez Ciebie
  -

16 czerwca 2019 (niedziela)

NIERUCHOMOŚCI

 • szczegóły

  Od pomysłu do realizacji- jak zbudować biznes oparty na nieruchomościach.

  mniej
  -
 • Przerwa
  -
 • szczegóły

  "Od pomysłu do realizacji- projekt inwestycji w kamienicę."

  mniej
  -
 • Przerwa
  -
 • szczegóły

  Najczęściej popełniane błędy w tworzeniu ofert, które zabijają sprzedaż.

  mniej
  -
 • Przerwa obiadowa
  -
 • szczegóły

  Od pomysłu do realizacji- pensjonat w Zakopanem.

  mniej
  -
 • Przerwa
  -
 • szczegóły

  Od pomysłu do realizacji- mini apartamenty.

  mniej
  -

DOBRY START

 • szczegóły

  Jak szybko zbudować dochodowy sklep internetowy

  mniej
  -
 • Przerwa
  -
 • szczegóły

  10 rzeczy, o których warto wiedzieć budując własny biznes

  mniej
  -
 • Przerwa
  -
 • szczegóły

  Błędy w prowadzeniu biznesu, z którymi musiałem sobie poradzić

  mniej
  -
 • Przerwa obiadowa
  -
 • szczegóły

  Jak zbudować firmę, z której będziesz dumny?

  mniej
  -
 • Przerwa
  -
 • Prowadzenie działalności w Irlandii: różnice, podobieństwa, ułatwienia. Jak wygląda współpraca z inwestorem- Dragons Dan
  -

Wybierz swój bilet

 StandardPremium
Dwa dni konferencji
Kontakt do wykładowców
Poranny networking
Uczestnictwo w integracji w Portosie

Aktywne konto 365 dni

 
Nagrania z wszystkich sal tematycznych 
 WybierzWybierz

Zapisz się!

Zapisy zakończone. Zapraszamy na kolejne wydarzenia!

Zapisy zakończone. Zapraszamy na kolejne wydarzenia
 • Standard

  Co zapewnia ten bilet?
  319 zł*
  * 259 dla Klubu ASBiRO
 • Premium

  Co zapewnia ten bilet?
  419 zł*
  * 329 dla Klubu ASBiRO
Zapisy zakończone. Zapraszamy na kolejne wydarzenia
 • Standard

  Co zapewnia ten bilet?
  379 zł*
  * 309 dla Klubu ASBiRO
 • Premium

  Co zapewnia ten bilet?
  499 zł*
  * 399 dla Klubu ASBiRO
Zapisy zakończone. Zapraszamy na kolejne wydarzenia
 • Standard

  Co zapewnia ten bilet?
  449 zł*
  * 359 dla Klubu ASBiRO
 • Premium

  Co zapewnia ten bilet?
  579 zł*
  * 469 dla Klubu ASBiRO

Masz pytania? Skontaktuj się z Karoliną!

Karolina Gdula

572030587 k.gdula@asbiro.pl