PSYCHOLOGIA W NIERUCHOMOŚCIACH / ZARZĄDZANIE CZASEM / PRAKTYKI MAŁŻEŃSKIE PRZEDSIĘBIORCÓW / PRZYGOTOWANIE DO KRYZYSU

Seminarium ASBIRO – 29 lutego – 1 marca 2020

Zapisz się

Zobacz jak wyglądają nasze Seminaria

Jesteś przedsiębiorcą i szukasz ludzi, z którymi znajdziesz wspólny język?  Odwiedź Uczelnię ASBIRO. Spotkasz tutaj przedsiębiorców praktyków i otrzymasz odpowiedzi na pytania, które każdy właściciel firmy zadaje sobie na początku, jak i w trakcie swojej drogi. Nasi wykładowcy przekażą Ci wskazówki, które pomogły im osiągnąć sukces, a Ty będziesz mógł wybrać sobie salę i tematy, które najbardziej Cię interesują.

Zdobądź bilet już teraz!*

* Możesz zaprosić również osoby towarzyszące

Kiedy i  Gdzie?

29 lutego – 1 marca 2020 r.

PGE Narodowy

Adres: al. Księcia Józefa Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa

Tematyka Seminarium

Podczas Seminarium zajęcia będziemy organizować na dwóch równoległych salach tematycznych. Tym razem przygotowaliśmy dla Ciebie następujące tematy:

 • Psychologia w nieruchomościach
 • Zarządzanie czasem
 • Przygotowanie do kryzysu
 • „Praktyki małżeńskie” przedsiębiorców

Niestety nie da się uczestniczyć w wykładach na wszystkich salach równolegle ;) Dlatego też podczas Seminarium to Ty decydujesz jakie wykłady i sale wybierasz, które Cię najbardziej interesują, a jeśli zdecydujesz się na zakup BILETU PREMIUM po konferencji otrzymasz dostęp do wszystkich wykładów w wersji video i mp3, abyś mógł nadrobić wykłady z sal, których podczas konferencji nie wybrałeś. Dostęp do tych nagrań otrzymasz od nas bez limitu czasowego i dodatkowo co miesiąc udostępnimy Ci nowe 4 nagrania z naszych regularnych zajęć na kursach. Baza naszej wiedzy online jest ogromna! :)

Psychologia w nieruchomościach

Aspekty psychologiczne w nieruchomościach są równie ważne jak wiedza merytoryczna. Jeśli twoja praca jest związana z nieruchomościami, to dobrze zdajesz sobie sprawę jak ważne są relacje z klientami oraz innymi specjalistami z tej branży. Umiejętności zrozumienia potrzeb klienta i ich zaspokojenie znacząco decydują o sukcesie w sprzedaży i zakupie nieruchomości, zarządzaniu najmem oraz negocjacjach. Każdy z obszarów nieruchomości jest na swój sposób specyficzny i reprezentuje odmienne potrzeby klientów. 

Na tej sali odpowiemy na pytania: 

 • Jakich używać technik znanych w psychologii sprzedaży?
 • Jaką wybrać taktykę podczas negocjacji?
 • Jakie popełniamy błędy wpływające na naszą skuteczność?
 • Jak postępować z trudnymi lokatorami? 

Zarządzanie czasem

„Odkładanie na później to największy złodziej. Kradnie Twój czas, sukcesy, cele, życie…” – Brian Tracy

W naszym życiu, mamy tyle obowiązków, zadań i projektów do zrealizowania, że często pojawia się problem jak to wszystko pogodzić. Jak zorganizować swój dzień, tydzień i miesiąc na tyle dobrze, aby mieć czas na wszystko. Najważniejsze to zdefiniować swoje priorytety, a dopiero potem ułożyć je w harmonogram zadań w ciągu całego tygodnia, miesiąca czy roku.


Czego dowiesz się na tej sali:

 • Jakich narzędzi używać do planowania zadań i projektów?
 • Jak zmienić nawyki i lepiej organizować swój czas pracy?
 • Jak radzić sobie z dużymi zadaniami, albo tymi niechcianymi?
 • Jak się zmotywować do działania?
 • Jak wykorzystać swój własny rytm dnia w organizacji czasu pracy?

Pamiętaj, że….

„Organizacja czasu wymaga od Ciebie Trzech S: samodyscypliny, samorozwoju i samokontroli” – Brian Tracy 

„Praktyki małżeńskie” przedsiębiorców

Co każdy przedsiębiorca wiedzieć powinien przed zmianą stanu cywilnego? Jak zabezpieczyć majątek firmy, kapitał czy nieruchomości, a także jak zabezpieczyć rodzinę przed zobowiązaniami finansowymi. Co z tą intercyzą – kiedy warto ją podpisać, a w jakich przypadkach jest zbędna. Przed czym faktycznie chroni? Kredyty, a rozdzielność majątkowa.

Na tej sali przedsiębiorcy podzielą się wiedzą na temat zagadnień prawnych, a także doświadczeń własnych dotyczących zabezpieczenia majątku, a także rodziny. Poruszone zostaną m.in. zagadnienia:

 • Co przedsiębiorca wiedzieć powinien przed zawarciem związku małżeńskiego?
 • Jakie są korzyści rozdzielności majątkowej?
 • Podstawowe kwestie prawne związane z ochroną majątku?
 • Jakie narzędzia stosują przedsiębiorcy do ochrony majątku?
 • Jakie narzędzia stosują przedsiębiorcy do zabezpieczenia rodziny?
 • Zobowiązania kredytowe – różne warianty i zabezpieczenia?

Przygotowanie do kryzysu

Czy stoimy przed obliczem kryzysu gospodarczego? Zastanawiałeś się jak można się do niego przygotować i zabezpieczyć swoją firmę? Jak działać kiedy już nadejdzie?

Wiedząc, że żyjemy w bardzo nieprzewidywalnych, dynamicznych czasach. Mając świadomość wysiłku i poświęconego czasu, które kosztowało Cię zbudowanie i rozwinięcie swojego biznesu, chcemy, abyś mógł spać spokojnie nie martwiąc się o to, co stanie się z Twoimi pieniędzmi jutro, za kilka czy kilkanaście lat. Nikt z nas nie jest w stanie przygotować się w stu procentach na zmiany, ale bazując na doświadczeniu i wiedzy innych możemy się na nie bardzo dobrze przygotować. Na Sali Przygotowanie do kryzysu dowiesz się jak postępować w danej sytuacji, gromadzić, mnożyć i chronić swój majątek w obliczu trudnych warunków w świecie finansów.

Podczas tego seminarium będziesz miał możliwość posłuchać ludzi, którzy nie jeden kryzys mają za sobą i będą się z nami dzielić praktyczną wiedzą, którą każdy z nas będzie mógł zastosować i dzięki temu zwiększać swoje zyski. Co najważniejsze uniknąć błędów na drodze w rozwoju swojej firmy.

Nie jest to prawdą, że w dobie kryzysu tracą wszyscy. Co więcej, doświadczeni inwestorzy, którzy rozumieją sytuację, potrafią osiągać ponadprzeciętne wyniki właśnie w tym czasie. Nie jest to prostym zadaniem. Każdy z nas chciałby wiedzieć, jaki ruch należy wtedy wykonać.

Niezależnie od tego czy jesteśmy w przededniu kryzysu, czy nie nastąpi on w najbliższym czasie przezorny przedsiębiorca powinien być przygotowany na dekoniunkturę i recesję. Dowiesz się, które rozwiązania warto wdrożyć, aby być przygotowanym na gorsze czasy i z sukcesem prowadzić swoją firmę.

Największy w Polsce Networking dla Przedsiębiorców oraz Kluby Branżowe

Z rozmów z naszymi studentami wynika, że jedną z najważniejszych rzeczy, dla których przyjeżdżają na zjazdy ASBIRO to LUDZIE. Dlatego chcemy Wam pomóc w odnalezieniu konkretnych ludzi z Twojej albo innej branży. Chcemy stworzyć z Waszą pomocą KLUBY BRANŻOWE. Kluby Branżowe będą podstawą do tworzenia tematycznych spotkań oraz szkoleń branżowych.

Nie chodzi nam tylko o poranny networking w “ciemno”, czy wieczorne integracje. Wypełnij ANKIETA BRANŻOWA, dzięki której Ty oraz inni przedsiębiorcy wezmą udział w NETWORKINGU BRANŻOWYM oraz dołączą do konkretnego KLUBU BRANŻOWEGO. Dodatkowo każdy członek konkretnej grupy branżowej dostanie listę osób z tej samej branży! 

Nie jesteś jeszcze naszym studentem?

Nasze seminaria to idealny moment, aby wpaść na Uczelnię ASBiRO i poznać nas osobiście. Poczuć przedsiębiorcze powietrze. Takie otwarte wydarzenia, dla wszystkich studentów oraz osób spoza naszej społeczności organizujemy tylko trzy razy w roku. Jeśli więc zastanawiasz się czym jest ASBiRO, jak działamy, czego możemy Cię nauczyć- przyjedź do nas na SEMINARIUM 29 LUTEGO – 1 MARCA. Będziesz mógł uczestniczyć nie tylko w naszych wykładach, ale przede wszystkim osobiście poznasz wielu niesamowitych przedsiębiorców i inwestorów z naszej asbirowej społeczności, którzy chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami nie tylko na wykładach, ale również w kuluarach przy wieczornym piwie.
Koniecznie zadzwoń do nas i zapytaj o szczegóły!

Wykupując bilet Premium na Seminarium stajesz się aktywnym członkiem społeczności ASBiRO. Co za tym idzie będziesz mógł korzystać z naszych ciekawych zniżek, mieć dostęp do 229 nagrań z wykładów, które już się odbyły na naszej Uczelni, a pula tych nagrań zwiększa się z każdym miesiącem. To gigantyczna dawka bardzo praktycznej wiedzy!

ASBiRO TV – Live na Facebook i YouTube

Równocześnie w trakcie wykładów będzie prowadzona nasza transmisja live ASBiRO TVna Facebooku i YouTube. Są to transmisje na żywo w sobotę i niedzielę. Podczas live przeprowadzane są rozmowy i wywiady z różnymi przedsiębiorczymi osobami. W czasie naszej ubiegłej edycji, przez dwa dni przepytaliśmy około sześćdziesiąt osób. Nagraliśmy ponad osiemnaście godzin materiału. Sprawdź koniecznie kim są nasi studenci i wykładowcy!

 

Nagrania z zajęć 

Wszystkie wykłady na seminarium będą nagrywane. Jeżeli zakupisz bilet Premium (zapiszesz się, opłacisz i pojawisz na miejscu) to po seminarium nagrania zostaną Ci udostępnione na Twoim koncie ASBiRO. Będziesz mógł z nich korzystać tak długo jak będziesz miał aktywne Asbirowe konto.

Noclegi

Jeżeli dojeżdżasz na nasze zajęcia spoza Warszawy i potrzebujesz noclegu, chętnie pomożemy Ci w znalezieniu hotelu.

Nocujemy w zaprzyjaźnionych hotelach Portos*** i Aramis* na Mokotowie, w których możesz zarezerwować cały pokój dla siebie lub dopisać się do innego uczestnika Seminarium. Pokoje są: 

 • Portos – pokoje 2 osobowe
 • Aramis – pokoje 3 osobowe

Koszt jednego noclegu waha się od 40 do 80 zł. Możesz też domówić sobie śniadanie w hotelowej restauracji w specjalnej cenie 30 zł. 

Harmonogram

29 lutego 2020 (sobota)

Przygotowanie do kryzysu

Psychologia w Nieruchomościach

1 marca 2020 (niedziela)

Zarządzanie czasem

 • Zarządzanie sobą w czasie w XXI wieku
  -
 • Moje odwrócone zarządzanie czasem.
  -
 • Czy doświadczenie w planowaniu operacji specjalnych można wykorzystać w biznesie?
  -
 • Zarządzanie czasem to mit - bycie zajętym vs bycie produktywnym.
  -
 • Moje narzędzia do zarządzania sobą i zadaniami.
  -
 • Oficjalne zakończenie i podsumowanie Seminarium.
  -

Praktyki małżeńskie

Wybierz swój bilet

 StandardPremium
Dwa dni konferencji
Kontakt do wykładowców
Biznesowy Networking
Uczestnictwo w integracji w Portosie

Aktywne konto 365 dni

 
Nagrania z wykładów w formie audio i video 
 WybierzWybierz

Zapisz się!

Zapisy zakończone. Zapraszamy na kolejne wydarzenia!

Zapisy zakończone. Zapraszamy na kolejne wydarzenia
 • Standard

  Co zapewnia ten bilet?
  269 zł*
  * 219 dla Klubu ASBiRO
 • Premium

  Co zapewnia ten bilet?
  349 zł*
  * 279 dla Klubu ASBiRO
Zapisy zakończone. Zapraszamy na kolejne wydarzenia
 • Standard

  Co zapewnia ten bilet?
  319 zł*
  * 259 dla Klubu ASBiRO
 • Premium

  Co zapewnia ten bilet?
  419 zł*
  * 339 dla Klubu ASBiRO
Zapisy zakończone. Zapraszamy na kolejne wydarzenia
 • Standard

  Co zapewnia ten bilet?
  379 zł*
  * 299 dla Klubu ASBiRO
 • Premium

  Co zapewnia ten bilet?
  489 zł*
  * 389 dla Klubu ASBiRO

Masz pytania? Skontaktuj się z Julią!