Największa konferencja o nieruchomościach 2017

Wielu chce zarabiać na nieruchomościach, ale niewielu wie, jak to robić skutecznie. Jeszcze inni próbują uczyć innych, ale sami nie mają za dużo doświadczenia. Pewnie spotkałeś się już z ideą wolności finansowej – osiąganie pasywnego przychodu, który pozwala Ci pokryć Twoje życiowe potrzeby. Być może jesteś już na drodze to tej wolności. A może masz poczucie, że to „zbyt piękne, żeby mogło być prawdziwe”? Tej jesieni całkowicie zmienisz swoje spojrzenie na nieruchomości! Weź udział w największej konferencji na temat nieruchomości w 2017 roku i dowiedz się, jak skutecznie zarabiać na nieruchomościach.

Zainwestuj kilkaset złotych i dwa dni swojego życia, żeby nauczyć się, jak skutecznie zarabiać na nieruchomościach i przekuć tę wiedzę na dziesiątki tysięcy złotych zwrotu z inwestycji!

Kiedy i gdzie?

21-22 października 2017 w Warszawie

To już drugie seminarium na temat nieruchomości organizowane przez ASBIRO

Jeśli już trochę nas znasz, to wiesz pewnie, że historia ASBIRO dzieli się na dwa okresy – przed i po seminarium o nieruchomościach w 2013. To było absolutnie wyjątkowe wydarzenie! Do tej pory organizowaliśmy seminaria, która przyciągały 250-300 osób. Temat nieruchomości wciąż był dość tajemniczy. Niewiele osób o tym mówiło, dostęp do szkoleń był ograniczony. Postanowiliśmy to zmienić i było to coś, co całkowicie zmieniło ASBIRO. Pierwsze seminarium ASBIRO na temat nieruchomości przyciągnęło prawie 600 osób!

To był ogromny skok a ostatnie dni przed wydarzeniem wypełniał ciągły kontakt z hotelem i prośby o dostawienie kolejnych krzeseł. W tamtym czasie była to największa konferencja na temat nieruchomości. 

Zresztą, zobacz sam:

Dużo się zmieniło przez ostatnie 4 lata

Od tamtego wydarzenia dużo się zmieniło. Rynek dojrzewa, wiedza na temat nieruchomości jest coraz powszechniejsza, a jednocześnie sami mamy coraz więcej możliwości. Być może Twoja firma się rozwija i masz wolne środki, z którymi nie wiesz, co zrobić. A może od lat pracujesz na dobrze płatnej posadzie i udało Ci się odłożyć gotówkę, którą chciałbyś zainwestować? Albo po prostu chcesz zrezygnować z etatu i masz możliwości zakupu nieruchomości pod wynajem?

Kiedy organizowaliśmy nasze pierwsze seminarium, tematem były głównie mieszkania. Od nich dość łatwo zacząć i tym wtedy żyliśmy. Dziś w gronie naszych wykładowców są osoby, które inwestują w grunty, w działki budowlane, budynki komercyjne, garaże, biura, kamienice czy nieruchomości turystyczne. Są osoby, które są specjalistami w podnajmie, czy flipach. Wcale nie musisz mieć dużo gotówki, żeby zacząć. 

Dojrzały już rynek potrzebuje też tematyki związanej z pośrednictwem nieruchomościami, wystrojem wnętrz, sposobami na szybki i tani remont. Obecnie, uczymy się, jak zajmować się działalnością deweloperską, remontowaniem kamienic czy budowaniem całych osiedli. Do tego pojawiło się sporo klubów inwestycyjnych oraz inicjatyw, które zajmują się wspólnym inwestowaniem. Są to tematy, które poznasz podczas tego wydarzenia!

Jeśli chodzi o mnie to uważam, że nieruchomości są zawsze właściwą opcją.
Donald Trum

ASBIRO uczy inwestowania w nieruchomości

Nasza uczelnia od czasu pierwszego seminarium o nieruchomościach zorganizowała już 3 grupy na kierunku MBA Nieruchomości, co przełożyło się na milionowe zyski z inwestycji wśród naszych studentów. Organizowaliśmy też wyjazdy do UK, gdzie pokazywaliśmy, w jaki sposób można inwestować za granicą. Jeżdżąc na wyjazdy ASBIRO „Poznaj Biznes w…” szukaliśmy okazji, aby zdobywać wiedzę na temat lokalnych uwarunkowań na rynku nieruchomości a w gronie naszych studentów i wykładowców są też osoby posiadające nieruchomości chociażby w Azji.

Nie unikniesz tematu nieruchomości

Nie ma najmniejszego znaczenia, czy już dziś interesujesz się aktywnie rynkiem nieruchomości, czy nie. Ostatecznie albo wynajmujesz, albo posiadasz nieruchomość. Być może przymierzasz się do kupna mieszkania. To poważna decyzja i lepiej, żeby się do takiego zakupu dobrze przygotować. A nawet jeśli nie myślisz jeszcze poważenie o inwestycjach w nieruchomości, to dzięki temu wydarzeniu dowiesz się, w jaki sposób możesz dobrze kupić nieruchomość konsumpcyjną, albo jak zająć się remontem bądź urządzeniem. To wiedza, która jest potrzebna tak naprawdę dla każdego. A może okaże się, że po tym seminarium dostrzeżesz wartość w inwestowaniu w nieruchomości i zamiast kupować mieszkanie dla siebie, gotówkę ulokujesz w nieruchomości inwestycyjnej?

Właściciele nieruchomości bogacą się, śpiąc.
John Stuart Mill

Zacznij zarabiać

Biorąc udział w seminarium na temat nieruchomości nie zmarnujesz czasu! Nasi wykładowcy nauczą Cię wielu kwestii związanych ze skutecznym inwestowaniem w nieruchomości. Nie będziesz słuchał osób, które o nieruchomościach umieją tylko mówić. Każdy z naszych wykładowców, to osoba, która nieruchomościami żyje! Nikt z nas nie ma czasu na słuchanie teorii. Interesuje nas praktyka. To, co każdy z nas potrzebuje, żeby skutecznie inwestować w nieruchomości,to wiedza ludzi, którzy już tam byli. 

Nasi wykładowcy podczas tej konferencji przekażą Ci wiedzę, którą zastosowali:

 • poznasz case study konkretnych inwestycji z liczbami,
 • dowiesz się, ile nieruchomości kosztują,
 • zobaczysz, za ile naprawdę można je kupić,
 • nauczysz się, jak finansować takie inwestycje.

Nie czekaj z zakupem nieruchomości. Kup nieruchomość i czekaj.
T. Harv Ecker

Biznes w branży nieruchomości

Podczas wykładów dowiesz się również, jak wyglądają nieruchomości od środka. Część z naszych wykładowców, których będziesz miał okazję posłuchać, to nie tylko inwestorzy, ale również przedsiębiorcy działający w branży nieruchomości. Wiesz przecież, że między kupieniem i sprzedażą nieruchomości jest jeszcze proces przygotowania takiej nieruchomości do sprzedaży. Często musimy dodatkowo zainwestować w remont, wyposażenie, fotografa, który świetnie przedstawi naszą nieruchomość potencjalnym klientom.

A może wciąż obawiasz się, że inwestowanie w nieruchomości nie jest dla Ciebie, bo potrzeba dużo czasu na zarządzanie? Niekoniecznie. Podczas tego wydarzenia poznasz osoby prowadzące firmy zajmujące się zarządzaniem najmem. Są to bardzo doświadczeni inwestorzy, którzy wszystkiego nauczyli się na własnej skórze. Dziś możesz podczas dwóch dni szkolenia skorzystać z ich doświadczenia.

Jedną z osób, które odniosły sukces w nieruchomościach jest Paweł Czerwiński. Najpierw poświęcił kilka lat na pracę w korporacji, gdzie zdobył dużo biznesowego doświadczenia, a następnie zaczął inwestować w nieruchomości. Dziś jest nie tylko doświadczonym inwestorem, ale również posiada firmę świadczącą usługi w branży nieruchomości. Historię Pawła na naszym kanale na YouTube widziało już ponad 100 000 osób!

Nie zmarnuj takiej okazji

Nie wiemy, ile jeszcze będzie trwał tak dobry czas do inwestowania w nieruchomości jak teraz. Szkoda, gdybyś zmarnował taką okazję na naprawdę duże zyski. Dzisiaj wielu inwestorów z Europy Zachodniej szuka możliwości inwestycyjnych właśnie w Polsce. To właśnie u nas ceny nieruchomości są wciąż korzystne a stopy zwrotu większe niż w innych krajach. Z każdym kolejnym rokiem szanse będą wykorzystywane przez tych, którzy podjęli wyzwanie najszybciej. Dzisiaj możesz podjąć decyzję, że wykorzystasz tę szansę, zanim będzie za późno.

Poznaj ludzi, którzy już zarabiają

Na seminarium będziesz mógł posłuchać około 12 godzin wykładów najlepszych specjalistów od inwestowania w nieruchomości w Polsce. Każdy z nich poświęcił wiele lat swojej kariery, żeby poznać rynek nieruchomości i nauczyć się na nim zarabiać. Dzisiaj możesz skorzystać z ich doświadczeń. 

Nasze wydarzenie to jednak nie tylko wykłady! Będziesz miał okazję poznania kilkuset osób, które w tym wydarzeniu wezmą udział. Wielu z nich to również inwestorzy. Gdyby każda osoba, która będzie na sali wykładowej podczas tego wydarzenia odpowiedziała o swoich sukcesach na rynku nieruchomości, to moglibyśmy śmiało organizować tygodniowy kongres! I takie właśnie osoby będziesz mógł spotkać – tylko praktyków. Dla jednych nieruchomości są pasmem niekończących się sukcesów, a dla innych były okazją to zmierzenia się z trudną rzeczywistością. Każdy z nich podzieli się konkretną wiedzą. Bez pustej teorii! Sama praktyka!

Weź udział w warsztatach z inwestowania

Poza samymi wykładami równolegle odbędą się zamknięte, kameralne warsztaty związane z różnymi aspektami inwestowania w nieruchomości. Będziesz mógł w bezpiecznym środowisku przećwiczyć narzędzia, które po zakończeniu wydarzenia będzie można od razu wprowadzać w życie. 

Dlaczego organizujemy seminarium o nieruchomościach

Chcemy, żebyś mógł wykorzystać okazje, które są przed Tobą! Społeczność ASBIRO zrzesza setki osób mniej lub bardziej związanych z branżą nieruchomości i chcemy się spotkać wszyscy razem na jednym wydarzeniu, które pozwoli nam nauczyć się więcej. Jeśli dziś nieruchomości są dla Ciebie tematem nowym, po tym wydarzeniu wyjdziesz z wiedzą, którą już następnego dnia możesz zacząć przekuwać na zyski, które będą sięgać kilku, kilkudziesięciu lub kilkuset tysięcy złotych zysku. Tylko od Ciebie zależy, ile będziesz zarabiać.

Tak wyglądały ostatnie seminaria

Poniżej możesz zobaczyć krótkie relacje z naszych ostatnich seminariów „Jak znaleźć i zatrzymać wartościowych pracowników” oraz zimowego seminarium „Biznes i Rodzina”. Podczas naszych seminariów sale są pełne i często jesteśmy zmuszeniu do wcześniejszego zamykania rejestracji.

Zapraszamy na nasz kanał na Youtube, gdzie znajdziesz wiele godzin wykładów na temat inwestowania w nieruchomości. Po obejrzeniu tego materiału przyjdziesz na konferencję przygotowany i będziesz mógł uzyskać odpowiedzi na dodatkowe pytania.

Jak będzie wyglądało seminarium o inwestowaniu w nieruchomości?

Podczas tego seminarium zajmiemy się dwoma wątkami związanymi z inwestowaniem w nieruchomości:

 1. Jak przeprowadzić skuteczną inwestycję w branży nieruchomości krok po kroku. Poznasz tylko prawdziwe case study projektów inwestycyjnych naszych wykładowców
 2. Jak zarządzać nieruchomościami, żeby inwestowanie nie pochłaniało za dużo czasu.

Czego dowiesz się uczestnicząc w seminarium o inwestowaniu w nieruchomości?

Tematy, które zostaną omówione podczas seminarium:

 1. Jak dobrze kupić mieszkanie
 2. Jak przygotować nieruchomość do sprzedaży
 3. Jak znaleźć klientów na Twoją nieruchomość
 4. Jak finansować inwestycje w nieruchomości
 5. Jak wybrać najlepszą ofertę banku na kredyt
 6. Jak prowadzić firmę deweloperską
 7. Jakie wykorzystać optymalizację podatkową przy inwestycjach
 8. Jak przeprowadzić skuteczny i zyskowny flip
 9. Jak zarządzać najmem
 10. Jak wykorzystać alternatywne formy inwestowania w nieruchomości
 11. Jak odróżnić dobrą inwestycję od złej

To jedynie kilka rzeczy, których dowiesz się, biorąc udział w seminarium.

Dla kogo przeznaczone jest to seminarium?

To wydarzenie jest dla każdego, kto poważnie myśli o nieruchomościach. Jeśli możesz się utożsamić z jedną z poniższych grup, to wydarzenie jest dla Ciebie:

 • chcesz zacząć inwestować w nieruchomości
 • szukasz innych możliwości inwestowania, niż tylko mieszkania
 • chcesz osiągnąć finansową niezależność
 • chcesz zapewnić sobie spokojną przyszłość
 • przygotowujesz się do zakupu mieszkania
 • masz wolne środki, które chcesz dobrze ulokować
 • szukasz kontaktów do osób z branży nieruchomości
 • chcesz zadbać o finansową przyszłość swoich dzieci

Wspólna sobotnia kolacja

Być może najwięcej nauczysz się tak naprawdę po wykładach. Zawsze po pierwszym dniu każdej naszej konferencji spotykamy się na wspólnej kolacji. Będzie okazja, żeby dobrze zjeść, wypić razem piwo i porozmawiać. Po wykładach będziesz mógł uzyskać odpowiedzi na pytania, które pojawią się podczas konferencji. Będziesz mógł porozmawiać o kwestiach, które nie bardzo nadają się do tego, żeby dzielić się nimi ze sceny. Dowiesz się, jak inni inwestują w nieruchomości, poznasz ich historie, a może uda Wam się zacząć wspólne projekty.

Na naszych wydarzeniach ostatecznie chodzi właśnie o relacje. Książki możemy czytać w domu, ale to rozmawiając z innymi doświadczonymi osobami będziesz mógł skorzystać z ich inwestycyjnej mądrości, którą później przełożysz na konkretne zyski.

Noclegi

Jeżeli dojeżdżasz na nasze zajęcia spoza Warszawy i potrzebujesz noclegu, chętnie pomożemy Ci w znalezieniu hotelu. Dysponujemy kilkoma zaprzyjaźnionymi hotelami, w których nocujemy podczas zjazdów. Koszt jednego noclegu bez śniadania waha się od 33 do 54 zł.

Nagrania z zajęć

Wszystkie wykłady na seminarium będą nagrywane. Jeżeli będziesz uczestnikiem (zapiszesz się, opłacisz i pojawisz na miejscu) to po seminarium nagrania zostaną Ci udostępnione w naszych systemie udostępniania nagrań online.

Oferta first minute

Jeśli jesteś przedsiębiorczy i umiesz szybko podejmować decyzję, możesz zapisać się na największą konferencję o inwestowaniu w nieruchomości i do końca lipca zapłacisz nawet 190 złotych jeśli jesteś aktywnym członkiem Klubu ASBIRO!

Ceny w kolejnych miesiącach:

 • 290 złotych – do końca lipca
 • 390 złotych – do końca września
 • 490 złotych – zapisy w październiku

Będąc aktywnym członkiem Klubu ASBIRO możesz skorzystać ze zniżki 100 złotych!
Dowiedz się więcej i opłać konto już dziś.

50 zł rabatu, jeżeli zapłacisz Bitcoinem

bitcoin-225080_640Nieważne z której oferty skorzystasz. Czy jako osoba z zewnątrz, jako członek Klubu ASBIRO lub jego osoba towarzysząca. Jeżeli płatności dokonasz przy pomocy Bitcoin, będziesz mógł zapłacić 50 zł mniej.