Pakiet Nagrań

Wszystkie MJM

Kup teraz
  • Video
  • Audio
  • Pliki do pobrania

Co to jest Myśleć Jak Milionerzy?

Celem imprezy MJM jest przedstawienie sposobu myślenia bogatych ludzi poprzez spotkanie z nimi. Ludzie wolni finansowo, milionerzy, często multimilionerzy spotykają się z uczestnikami i opowiadają o swojej drodze na szczyt. Mówią o sposobie myślenia, który doprowadził ich do miejsca w którym są teraz. Opowiadają oni swoją historię, mówią o tym co im najbardziej przeszkadzało i co im pomogło. Na co powinniśmy zwrócić uwagę, a czym się nie przejmować. Dzielą się swoimi doświadczeniami i robią to z przyjemnością.

A na poważnie?

Z innej strony patrząc to jest to nasz sposób, aby wyjść z zajęciami ASBIRO poza Warszawę. Co roku, w okresie poprzedzającym rekrutację, odwiedzamy kilka dużych miast w całej Polsce i staramy się pokazać, że istnieje w Polsce alternatywa dla nudnych studiów z zakompleksionymi profesorami.

Nagrania z wszystkich lat za jednym kliknięciem

Każdego roku po konferencji udostępniamy do zakupu nagrania. W 2007 roku gdy zaczynaliśmy były to płyty DVD. Dzisiaj wszystko odbywa się on-line. Przez te wszystkie lata nagromadziliśmy setki godzin nagrań. Korzystając z tej oferty możesz uzyskać do nich wszystkich dostęp zaledwie za jednym czy dwoma kliknięciami. A dodatkowo oszczędzasz sporo pieniędzy.

Gdybyś kupił oddzielnie:

942 zł

Kupując wszystkie razem:

148 zł

Oszczędzasz więc:

794 zł

[asb_btc_discount discount=”40″]

Co dokładnie wchodzi w skład tej oferty?

Poniżej zamieszczamy listę seminariów, których dotyczy ta oferta. Jeżeli klikniesz po szczegóły to zostaniesz przeniesiony na stronę gdzie oferujemy zakup nagrań poszczególnego seminarium. Tam też dokładnie możesz się zapoznać, jakie konkretnie tematy były poruszane na danym seminarium.

Myśleć Jak Milionerzy 2016

Nagrania z najnowszej edycji imprezy Myśleć jak Milionerzy. 66 wykładów wyładowany po brzegi praktyczną biznesową wiedzą.

Zobacz pełny opis nagrań z tego seminarium

 

Myśleć Jak Milionerzy 2015

Są to wszystkie nagrania z 32 wykładów, które się odbyły podczas imprezy MJM 2015. W sumie zarejestrowaliśmy ponad 42 godziny zajęć, na których nasi wykładowcy dzielili się swoimi doświadczeniami w biznesie. Pakiet naszpikowany jest niezbędną biznesową wiedzą.

Zobacz pełny opis nagrań z tego seminarium

 

 

Myśleć Jak Milionerzy 2014

Są to wszystkie nagrania z 6 imprez MJM z 2014 roku. Odwiedziliśmy wtedy Warszawę, Poznań, Wrocław, Katowice, Kraków oraz Gdańsk i w każdym z tych miast nasi wykładowcy opowiadali o biznesie dwa dni. W sumie zarejestrowaliśmy ponad 96 godzin zajęć, na których nasi wykładowcy dzielili się swoimi doświadczeniami w biznesie.

Zobacz pełny opis nagrań z tego seminarium

 

 

Myśleć Jak Milionerzy 2013

W 2013 roku konferencję MJM zorganizowaliśmy tylko w Warszawie. Był to dla nas rok bardzo szybkiego rozwoju i najzwyczajniej na świecie brakowało nam rąk do pracy. Niemniej jednak konferencja była bardzo udana i zarejestrowaliśmy cały weekend nagrań i te nagrania właśnie oferujemy do obejrzenia w tej ofercie.

Zobacz pełny opis nagrań z tego seminarium

 

Myśleć Jak Milionerzy 2012

Chociaż zorganizowaliśmy w 2012 roku dwie konferencje MJM w Warszawie i Krakowie to do sprzedaży udało nam się doprowadzić tylko imprezę z Warszawy. Kupując nagrania, możesz zobaczyć co działo się przez weekend, pełne 2 dni czyli 16 godzin na warszawskiej konferencji.

Zobacz pełny opis nagrań z tego seminarium

 

 

Myśleć Jak Milionerzy 2011

W 2001 roku mieliśmy nad wyraz udaną konferencję z rekordową ilością osób. W pakiecie tym udostępniamy wam nagrania tych wykładowców, którzy zgodzili się na ich publikację. Niestety nie są to wszystkie prezentacje, ale cóż, jest to argument za tym, aby pojawić się na następnej konferencji osobiście.

Zobacz pełny opis nagrań z tego seminarium

 

 

Myśleć Jak Milionerzy 2010

Myśleć Jak Milionerzy to konferencja, na której praktycy biznesu opowiadają o tym jak założyli firmę. Nie inaczej było na MJM w Warszawie w 2010 roku. Weekend bogaty w doświadczenia, sugestie, rady od bardziej doświadczonych kolegów.

Zobacz pełny opis nagrań z tego seminarium

 

 

Myśleć Jak Milionerzy 2009

W 2009 roku odwiedziliśmy 16 miast. Z konferencją gościliśmy w każdym większym mieście w Polsce. Niestety nasza organizacja była wtedy jeszcze mała, a nasze zaopatrzenie w sprzęt było jeszcze mniejsze. W skład tej oferty z nagraniami wchodzi część spośród 256 godzin wykładów, które odbyły się w ramach MJM w 2009 roku.

Zobacz pełny opis nagrań z tego seminarium

 

 

Ile to dokładnie materiału?

Ilość wykładów: 196 wykładów Godzin oglądania: 288 godzin Z ilu lat: 2009-2016

Nagrania udostępnione za darmo

Z każdej konferencji MJM kilka wykładów udostępniamy za darmo. Poniżej zobaczysz listę nagrań, które możesz obejrzeć w serwisie YouTube, aby sprawdzić, czy nagrania z konferencji MJM przypadną ci do gustu.

A co z MJM z kolejnych lat

Każdego roku, po kolejnej konferencji MJM dodajemy nagrania z niej do sprzedaży. Jednocześnie aktualizujemy tę ofertę hurtowego ich kupienia. Kupując pakiet otrzymujesz tylko te nagrania z MJM, które były w pakiecie w dniu zamówienia. Aby być jednak na bieżąco i móc kupować kolejne nagrania z konferencji MJM, które odbędą się w przyszłości po równie atrakcyjnej cenie polecamy, abyś zaprenumerował nasz newsletter lub śledził naszą Uczelnię na Facebooku. Chodzi o to, że za każdym razem gdy dodajemy do sprzedaży nowe pakiety to przez pierwszy tydzień sprzedaży można je kupić z naprawdę dużym rabatem.

W pakiecie znajdziesz:

Pokaż nagrania Ukryj nagrania

Kup teraz
  • Video
  • Audio
  • Pliki do pobrania