Pakiet Nagrań

Nagrania z konferencji Myśleć Jak Milionerzy 2015

Kup teraz
 • Video
 • Audio
 • Pliki do pobrania

Co zrobić, żeby osiągnąć sukces w biznesie?

Już od 9 lat pomagamy osobom, które chcą osiągnąć sukces w biznesie poznać sposób myślenia i funkcjonowania ludzi, którzy mają za sobą już duży bagaż biznesowego doświadczenia organizując konferencję Myśleć Jak Milionerzy. W tym roku rekordowo zorganizowaliśmy MJM w 8 różnych miastach, dzięki czemu mogliśmy się spotkać z ponad 700 osobami, które prowadzą już swoje firmy i chcą zarabiać więcej oraz z osobami, które są dopiero na początku swojej biznesowej drogi oraz takimi, które są o krok od rezygnacji z etatu i rozpoczęcia biznesowej przygody na własny rachunek!

Mega dawka pozytywnej energii, świetne, inspirujące, kreatywne rozmowy o biznesie. Czego chcieć więcej? :) Dzięki!
Agnieszka Karpiuk uczestniczka MJM 2015

Tylko praktyczna wiedza!

Na rynku jest ogromna ilość różnych konferencji biznesowo-motywacyjnych, książek, szkoleń, jednak wciąż problemem jest dostęp do wiedzy i doświadczenia ludzi, którzy nie przekazują tylko informacji z drugiej ręki, ale przede wszystkim swoim przykładem pokazują, jak wygląda droga prawdziwego przedsiębiorcy osiągającego sukcesy.

Konferencje Myśleć Jak Milionerzy mają właśnie na celu stworzenie miejsca do spotkania ludzi, którzy osiągnęli sukces z tymi, którzy są w drodze do realizacji swoich celów zawodowych i biznesowych. Nic tak nie motywuje jak historie ludzi, którzy już przeszli tę drogę!

Było tak mega, że brakuje słów, aby to opisać. Prelegenci, uczestnicy oraz osoby koordynujące cały przebieg MJM na najwyższym poziomie. Za rok jestem z wami, bo jeśli nie będę uczestniczył w konferencji MJM, to po prostu będzie stracony rok.
Marcin Zakrzewski uczestniczk MJM 2015

Myśleć Jak Milionerzy w Krakowie i Bydgoszczy

Dowiedz się, jak pokonać przeciwności

Pewnie nie jedną biznesową porażkę mamy już za sobą i każdy wie jak trudno się zebrać, żeby zrobić kolejny krok. Prelegenci konferencji Myśleć Jak Milionerzy sami wielokrotnie ponosili mniej lub bardziej spektakularne porażki, ale dzisiaj są gotowi dzielić się lekcjami, których te doświadczenia ich nauczyły. Poznaj historie ludzi, którzy być może zmagali się z podobnymi problemami, do tych, z którymi Ty się dziś zmagasz i dowiedz się, jak udało im się je pokonać i iść dalej w drodze do sukcesu.

Zaplanuj swój sukces!

Z biznesem jest jak z nasionami, jeżeli się nie rozwijają, to prawa natury skazują je na śmierć. Bardzo często biznes nie rozwinie się bardziej niż jego właściciel. Dlatego musisz się ciągle uczyć. W innym przypadku Twój biznes czeka śmierć a jej katem może być, przykładowo, konkurencja.

Postaw kolejny krok

Nasza droga do sukcesu składa się z małych kroków, które stawiamy każdego dnia i konferencja Myśleć Jak Milionerzy pomoże Ci odkryć miejsce, gdzie najlepiej jest ten kolejny krok postawić. Często tak jest, że jedna historia z życia naszych wykładowców sprawia, że uczestnicy jeszcze lepiej rozumieją miejsce, w którym się znajdują i wiedzą, jakie powinny być kolejny działania na drodze do osiągnięcia sukcesu.

Wdrażaj gotowe rozwiązania

Praktyczny wymiar tych wydarzeń, który jest dla nas absolutnie kluczowy sprawia, że uczestnicy otrzymują know-how, którego próżno szukać na zwykłych studiach, czy w wielu książkach. Treścią tego, co jest istotą konferencji Myśleć Jak Milionerzy są gotowe rozwiązania, które inni już sprawdzili i wiedzą, co działa a co nie. Teraz Ty, dzięki ich doświadczeniu możesz dowiedzieć się, jak rozwiązywać konkretne biznesowe case’y i oszczędzić sobie wielu tygodni i miesięcy prób i błędów, które będą Cię kosztować nie tylko czas, ale również pieniądze.

Idź na skróty

Nasze doświadczenie może być dla nas dobrym nauczycielem, ale jeszcze lepiej jest skorzystać z doświadczenia innych. Oczywiście, są procesy, których nie przyspieszymy, ale dzięki nagraniom z konferencji Myśleć Jak Milionerzy dowiesz się, jak obejść pewne sytuacje, które z pewnością Ciebie spotkają i mogą znacznie przyspieszyć rozwój biznesu.

Przykładowe nagrania

Dlaczego online?

Kupując pakiet nagrań z konferencji Myśleć Jak Milionerzy 2015 dostajesz dostęp zarówno do plików audio, jak również video, które znajdziesz w swoim panelu w systemie ASBIRO. Gdziekolwiek jesteś, jeśli tylko masz dostęp do internetu masz też dostęp do unikalnej biznesowej wiedzy! Kupując pakiet nagrań z konferencji Myśleć Jak Milionerzy otrzymujesz dostęp do około 100 godzin wartościowej i praktycznej, biznesowej wiedzy, której zdobycie kosztowało naszych wykładowców lata prób i błędów, a dziś dzielą się z nami swoim doświadczeniem. 

Podejmij działanie

Uczestnicy konferencji Myśleć Jak Milionerzy zawsze podkreślają wartościową inspirację i motywację do działania. Sama realizacja naszych planów i marzeń zależy jednak od nas, więc nie trać czasu i już dziś zdobądź dostęp do około 100 godzin nagrań z konferencji Myśleć Jak Milionerzy 2015 i zacznij działać. Po co czekać kolejne miesiące a może nawet lata na realizację swoich marzeń skoro już dziś możesz skorzystać z bardzo praktycznego i konkretnego narzędzia. Nie marnuj czasu na snucie planów, ale zacznij je realizować już teraz.

Zacznij realizować swoje marzenia

Nikt nie podejmie działania za Ciebie. To właśnie Ty jesteś tą wyjątkową osobą posiadającą unikalne talenty, środki, sieć kontaktów, osobowość i nikt poza Tobą nie będzie w stanie zrealizować Twojego biznesowego potencjału. Weź odpowiedzialność za swoje życie i już dzisiaj skorzystaj z doświadczenia kilkudziesięciu przedsiębiorców, inwestorów, handlowców, ludzi wolnych finansowo, którzy kiedyś byli dokładnie w takiej samej sytuacji w jakiej znajdujesz się dziś.

Opinie uczestników konferencji Myśleć Jak Milionerzy

Spójrz na kilka opinii uczestników konferencji MJM:

Każdy z wykładowców pokazywał nam biznes z punktu widzenia własnego podwórka. Każdy był unikalny i każdy zwracał uwagę na coś innego. Poza wieloma pozytywnymi przykładami, mogliśmy też usłyszeć ostrzeżenia, czego nie należy robić i jak wychodzić obronną ręką z biznesowej opresji. Naprawdę kawał dobrej roboty!
Paulina Bulek uczestniczka MJM 2015
(…) Spotkania Myśleć jak Milionerzy są świetną okazją do poznania ludzi biznesu oraz wchłonięcia sporej dawki wiedzy o przedsiębiorczości. Wszystkim polecam udział w tym wydarzeniu.
Wojciech Suchomski uczestnik MJM

Co można wyciągnąć z nagrań MJM 2015?

 • Motywacja do działania (historie doświadczonych ludzi, które dają motywacyjnego kopa, aby zrobić coś nieprzeciętnego)
 • Nauka biznesu od praktyków (wykładowcy to praktycy biznesu – sami prowadzą firmy)
 • Wiedza, sugestie i cenne uwagi milionerów (czasem jedna wskazówka od odpowiedniej osoby może zmienić całe nasze życie)
 • Różne sposoby realizacji wyzwań, na jakie trafiają przedsiębiorcy (spojrzenie na biznes z perspektywy doświadczeń innych przedsiębiorczych ludzi)
 • Masa wartościowej wiedzy odkrytej na nowo (nawet jak coś już wiemy i znamy, z upływem czasu zdobywamy nowe doświadczenia i możemy spojrzeć na dane zagadnienie w zupełnie nowy sposób)
 • Pojawienie się nowych pomysłów na biznes (ciekawe doświadczenia wykładowców, które mogą zaowocować nowym pomysłem na biznes)
 • Inspiracja do działania (zwłaszcza w chwilach słabości, które wszyscy przeżywamy
 • Różne doświadczenia, różnych ludzi sukcesu (wykładowcami są biznesmeni z różnych branż, dzięki czemu każdy wyciągnie to, co jest mu aktualnie potrzebne)

Jeszcze więcej opinii uczestników konferencji „Myśleć Jak Milionerzy”

Spójrz na kilka opinii uczestników konferencji MJM:

Idąc na konferencję MJM nastawiałem się głównie na inspirację i motywację, głównie ze względów logistycznych, bo jeśli wykładowca ma tylko 60 minut to wiadomo, że trochę ciężko byłoby uczyć bardzo konkretnych technik. Jednak rzeczywistość mnie zaskoczyła, ponieważ dowiedziałem się kilku naprawdę przydatnych rzeczy na temat biznesu i inwestowania. Całą imprezę oceniam bardzo pozytywnie.
Tomasz Mendecki uczestnik MJM 2014 w Katowicach
Jeśli ktoś szuka inspiracji i motywacji na pewno je tu znajdzie! Cała koncepcja „Myśleć jak Milionerzy” opiera się na pokazywaniu różnych możliwości i sposobów podejścia do wyzwań, które czekają przedsiębiorców. Byłem na wielu konferencjach i uczyłem się od wielu osób. Od kilku lat prowadzę firmę i mimo to po 2 dniach wyszedłem mądrzejszy.
Dawid Rzepczyński uczestnik MJM 2014 w Katowicach
Zacznę od tego, że MJM to świetna inicjatywa. Najważniejszą rzeczą, jaką wyniosłem z tej konferencji jest motywacja i trochę inspiracji, bo w głowie pojawiło mi się kilka ciekawych pomysłów. Słuchając ludzi, którzy mają swoje firmy dużo też się nauczyłem, ale co ciekawe od każdego coś innego.
Ben Fojcik uczestnik MJM 2014 w Katowicach

Do kogo oferta NIE jest skierowana?

Jeśli nie jesteś gotowy podjąć ryzyka związanego z prowadzeniem własnej firmy, to niekoniecznie ta oferta Ci pomoże. Może poczujesz dreszczyk motywacji i przez chwilę będziesz miał wrażenie, że możesz wszystko, ale jeśli nie jesteś gotowy podjąć konkretnych działań to niekoniecznie skorzystasz z tych wykładów. Jeśli uważasz też, że po przeczytaniu kilkudziesięciu biznesowych książek posiadasz wiedzę wystarczającą do tego, żeby skutecznie działać to również niekoniecznie skorzystasz, bo tutaj poza wiedzą jeszcze większy nacisk kładziemy na praktykę i doświadczenie naszych wykładowców.

Do kogo JEST skierowana ta propozycja?

Jeśli jesteś zmęczony miejscem w swoim zawodowym życiu, czy to na etacie, czy prowadząc działalność, kupując pakiet nagrań z konferencji Myśleć Jak Milionerzy zdobędziesz ogromną porcję inspiracji i konkretnej wiedzy, która pomoże Ci postawić kolejny krok na ścieżce Twojego biznesowego rozwoju. Jeśli już dziś jesteś gotowy podjąć działanie i zainwestować w swój rozwój, kupując pakiet nagrań z konferencji otrzymasz wiedzę, która przełoży się na konkretne zyski.

Kup sobie czas

Wyobraź sobie, że prowadzisz firmę, która się rozwija, zatrudniasz kolejnych pracowników, którzy są właściwymi ludźmi na właściwym miejscu. Prowadzenie firmy i zarabianie pieniędzy to nie kwestia czasu, który będziesz poświęcać na aktywność zawodową, ale przede wszystkim to, czy jesteś w stanie podejmować mądre decyzje i planować swój biznes w taki sposób, że będzie mógł pracować mniej, a dzięki temu mieć więcej czasu dla swojej rodziny, przyjaciół, rozwijanie hobby. 

Ale już to słyszałem

W tym roku na konferencję Myśleć Jak Milionerzy zaprosiliśmy kilkudziesięciu przedsiębiorców, inwestorów i ludzi niezależnych finansowo i niektórych z nich pewnie już miałeś okazję posłuchać lub spotkać. Często jednak jest tak, że ta sama informacja, czy usłyszana po raz kolejny historia jest w stanie zapalić w naszych umysłach lampkę idei, o której być może wcześniej w ogóle nie myślałeś. Niektórzy wykładowcy byli też z nami w różnych miastach, a mimo to większość z nich za każdym razem miała inny wykład, żeby jak najbardziej kompleksowo podzielić się swoim doświadczeniem, z którego możesz teraz skorzystać.

Bierz to, co najlepsze i wprowadzaj w życie

Wystarczy, że wyciągniesz z tych nagrań najlepsze rzeczy, jakie stosują wykładowcy w danej branży i zaczniesz je wykorzystywać, a Twoje zyski poszybują w górę. Dobre rozwiązania nawet z innych branż często można łatwo skopiować i bardzo dużo przez to osiągnąć. Rozsądni przedsiębiorcy kopiują najlepsze rozwiązania innych i wdrażają je u siebie. To najszybszy sposób na rozwój biznesu.

Promocja świąteczna tylko do końca roku!

Na sam koniec roku przygotowaliśmy dla Was specjalną promocję świąteczną! Nie tylko macie wyjątkową możliwość, żeby zdobyć dostęp do wszystkich nagrań z konferencji Myśleć Jak Milionerzy 2015 ze zniżką 60%, ale dodatkowo otrzymacie 5 dodatkowych nagrań z seminariów, które organizowaliśmy na przestrzeni ostatnich dwóch lat!

Bonusowe nagrania

Ile to wszystko kosztuje?

Regularna cena pakietu nagrań z konferencji Myśleć Jak Milionerzy to 247 złotych i w tej cenie otrzymujecie dostęp do około 100 godzin nagrań ze wszystkich wykładów, które odbyły się w tym roku. W przeliczeniu za jedną godzinę wartościowej wiedzy biznesowej popartej przykładem wykładowcy zapłacisz około 2,5 zł! Co więcej, tylko do końca 2015 roku możesz liczyć na sporą zniżkę i dodatkowe nagrania o wartości około 119 złotych!

Jeszcze się zastanawiasz?

Bardzo zaskoczyło nas to ile otrzymaliśmy spontanicznych informacji z opiniami na temat tegorocznej konferencji. Pojawiły się również wpisy na blogach uczestników, którzy wzięli udział w Myśleć Jak Milionerzy 2015. Zobaczcie sami, co mieli do powiedzenia

Nie, nikogo nie prosimy o pisanie takich recenzji, a tym bardziej, nie płacimy za to :)

W pakiecie znajdziesz:

Pokaż nagrania Ukryj nagrania

Kup teraz
 • Video
 • Audio
 • Pliki do pobrania