Pakiet Nagrań

Nagrania z konferencji Myśleć Jak Milionerzy 2016

Kup teraz
 • Video
 • Audio
 • Pliki do pobrania

Możesz osiągnąć więcej!

Czy kiedykolwiek miałeś poczucie, że możesz w życiu zawodowym osiągnąć więcej? Być może chodziło o rezygnację z pracy na etacie i rozkręcenie własnego biznesu. Jeśli już firmę posiadasz to pewnie nie raz zastanawiałeś się nad tym, co zrobić, żeby ją jeszcze bardziej rozwinąć. Inni mają już dobrze prosperujące firmy i chcieliby dobrze wykorzystać zgromadzone środki, co skłania ich do inwestycji na rynkach kapitałowych bądź na rynku nieruchomości.

W tym roku już po raz dziesiąty pomogliśmy setkom przedsiębiorców w odkrywaniu drogi zawodowego rozwoju. Skoro zdecydowałeś się wziąć odpowiedzialność za swoje życie zawodowe to nagrania z konferencji Myśleć Jak Milionerzy 2016 pomogą Ci w osiąganiu kolejnych celów w osiąganiu wolności oraz budowania prywatnego majątku. Pierwsza konferencja odbyła się w 2007 roku i była ona wydarzeniem, które pokazało nam, że potrzeba w Polsce spotkań dla ludzi przedsiębiorczych, który mają odwagę do tego, żeby rozwijać swoje firmy i odkrywać nowe możliwości bogacenia się, ale często nie mają w okół siebie ludzi, którzy będą w stanie im w tym pomóc.

Świetna idea, super ludzie, nie tylko wiedza praktyczna ale i podejście + sposób myślenia (wykładowców)
Uczestnik MJM 2016 w Warszawie

Zdobądź wiedzę, której nie znajdziesz w książkach

Mając nieograniczony dostęp do informacji coraz więcej osób szuka osób, które książkową wiedzę sprawdziły u siebie lub, co ciekawsze, stworzyli w swoich firmach własne metody działania. Nie mam czasu na wdrażanie wszystkiego o czym czytamy, że się sprawdzi. Zamiast tego chcemy metody sprawdzone, które wpasują się w nasz biznes. I nie chodzi tutaj tylko o to, że nie wszystko o czym piszą amerykańscy autorzy sprawdzi się w Polsce. Może się okazać, że sposób prowadzenia biznesu i docierania do klientów w Trójmieście będzie całkiem inny w Gliwicach, nawet jeśli mówimy o tej samej branży.

To właśnie sprawia, że na Myśleć Jak Milionerzy do poszczególnych miast zapraszamy przede wszystkim lokalnych przedsiębiorców, z którymi uczestnicy mogą się utożsamić. Nie chodzi o nam o spotkania po których wyjdziemy zadowoleni ale wciąż nie będziemy wiedzieć, co mamy robić. Celem konferencji jest przekazanie praktycznej wiedzy, którą będziemy wiedzieli jak wdrożyć.

Nastawiłem się na niesamowicie pracowity okres. Rozwiałem wątpliwości i planuję wprowadzić kilka zmian co do biznesu. Jeżeli chodzi o myślenie to wdrapałem się na wyższy poziom, mam nadzieję zobaczyć 1 i 6 zer na koncie :)
Uczestnik MJM 2016 w Gdyni

Ucz się na błędach innych

Niewiele rzeczy motywuje tak dobrze, jak to, że inni… też popełniają błędy. Nie chodzi o to, żeby słuchać tylko i wyłącznie historii niekończących się sukcesów. Ostatecznie za każdym sukcesem stoi długa lista porażek i to właśnie z nich możemy wyciągnąć wiele wniosków, które pomogą nam iść dalej. Pewnie zgodzisz się, że słuchając o tym jak innym nie wyszło czujemy się lepiej z naszymi porażkami. Ostatecznie chodzi przecież o to, żeby wytrwale dążyć zamierzonych celów.

Skorzystaj z praktycznych rad

Być może masz już za sobą wiele konferencji i głowę pewną pomysłów. Trudno jest oczekiwać tego, że po weekendzie wdrożymy po 5 rad z każdego wykładu, ale mając dostęp do tak wielu różnych punktów widzenia możesz spokojnie znaleźć tę jedną czy dwie rzeczy, które usprawnią Twój biznes od zaraz.

Wdrażaj gotowe rozwiązania

Praktyczny wymiar tych wydarzeń, który jest dla nas absolutnie kluczowy sprawia, że uczestnicy otrzymują know-how, którego próżno szukać na zwykłych studiach, czy w wielu książkach. Treścią tego, co jest istotą konferencji Myśleć Jak Milionerzy są gotowe rozwiązania, które inni już sprawdzili i wiedzą, co działa a co nie. Teraz Ty, dzięki ich doświadczeniu możesz dowiedzieć się, jak rozwiązywać konkretne biznesowe case’y i oszczędzić sobie wielu tygodni i miesięcy prób i błędów, które będą Cię kosztować nie tylko czas, ale również pieniądze.

Idź na skróty

Nasze doświadczenie może być dla nas dobrym nauczycielem, ale jeszcze lepiej jest skorzystać z doświadczenia innych. Oczywiście, są procesy, których nie przyspieszymy, ale dzięki nagraniom z konferencji Myśleć Jak Milionerzy dowiesz się, jak obejść pewne sytuacje, które z pewnością Ciebie spotkają i mogą znacznie przyspieszyć rozwój biznesu.

Przykładowe nagrania

Dlaczego online?

Kupując pakiet nagrań z konferencji Myśleć Jak Milionerzy 2016 dostajesz dostęp zarówno do plików audio, jak również video, które znajdziesz w swoim panelu w systemie ASBIRO. Gdziekolwiek jesteś, jeśli tylko masz dostęp do internetu masz też dostęp do unikalnej biznesowej wiedzy! Kupując pakiet nagrań z konferencji Myśleć Jak Milionerzy otrzymujesz dostęp do kilkudziesięciu godzin wartościowej i praktycznej, biznesowej wiedzy, której zdobycie kosztowało naszych wykładowców lata prób i błędów, a dziś dzielą się z nami swoim doświadczeniem. 

Podejmij działanie

Uczestnicy konferencji Myśleć Jak Milionerzy zawsze podkreślają wartościową inspirację i motywację do działania. Sama realizacja naszych planów i marzeń zależy jednak od nas, więc nie trać czasu i już dziś zdobądź dostęp do około 100 godzin nagrań z konferencji Myśleć Jak Milionerzy 2016 i zacznij działać. Po co czekać kolejne miesiące a może nawet lata na realizację swoich marzeń skoro już dziś możesz skorzystać z bardzo praktycznego i konkretnego narzędzia. Nie marnuj czasu na snucie planów, ale zacznij je realizować już teraz.

Zacznij realizować swoje marzenia

Nikt nie podejmie działania za Ciebie. To właśnie Ty jesteś tą wyjątkową osobą posiadającą unikalne talenty, środki, sieć kontaktów, osobowość i nikt poza Tobą nie będzie w stanie zrealizować Twojego biznesowego potencjału. Weź odpowiedzialność za swoje życie i już dzisiaj skorzystaj z doświadczenia kilkudziesięciu przedsiębiorców, inwestorów, handlowców, ludzi wolnych finansowo, którzy kiedyś byli dokładnie w takiej samej sytuacji w jakiej znajdujesz się dziś.

Opinie uczestników konferencji Myśleć Jak Milionerzy

Spójrz na kilka opinii uczestników konferencji MJM:

Konferencja była dla mnie bardzo pouczająca. Miałem okazję dowiedzieć się wielu ciekawych, a zarazem przydatnych rzeczy w dziedzinach związanych z prowadzeniem biznesu. Na pewno nie jest to ostatnia konferencja MJM, w której brałem udział. Gorąco polecam zwłaszcza przyszłym przedsiębiorcom!
Wojciech MJM 2016 w Lublinie
Moje wrażenia z uczestnictwa w MJM są pozytywne. Pomimo że przyjeżdżając spodziewałem się czegoś innego, to nie zawiodłem się i dowiedziałem się wielu ciekawych rzeczy oraz spojrzałem na biznes oczyma praktyków, a o to przecież chodzi.
Wojciech MJM 2016 we Wrocławiu

Co można wyciągnąć z nagrań MJM 2016?

 • Motywacja do działania (historie doświadczonych ludzi, które dają motywacyjnego kopa, aby zrobić coś nieprzeciętnego)
 • Nauka biznesu od praktyków (wykładowcy to praktycy biznesu – sami prowadzą firmy)
 • Wiedza, sugestie i cenne uwagi milionerów (czasem jedna wskazówka od odpowiedniej osoby może zmienić całe nasze życie)
 • Różne sposoby realizacji wyzwań, na jakie trafiają przedsiębiorcy (spojrzenie na biznes z perspektywy doświadczeń innych przedsiębiorczych ludzi)
 • Masa wartościowej wiedzy odkrytej na nowo (nawet jak coś już wiemy i znamy, z upływem czasu zdobywamy nowe doświadczenia i możemy spojrzeć na dane zagadnienie w zupełnie nowy sposób)
 • Pojawienie się nowych pomysłów na biznes (ciekawe doświadczenia wykładowców, które mogą zaowocować nowym pomysłem na biznes)
 • Inspiracja do działania (zwłaszcza w chwilach słabości, które wszyscy przeżywamy
 • Różne doświadczenia, różnych ludzi sukcesu (wykładowcami są biznesmeni z różnych branż, dzięki czemu każdy wyciągnie to, co jest mu aktualnie potrzebne)

Jeszcze więcej opinii uczestników konferencji „Myśleć Jak Milionerzy”

Spójrz na kilka opinii uczestników konferencji MJM:

Wartościowe zestawienie rożnych tematów poruszanych przez kolejnych prowadzących , dające w efekcie szerokie spojrzenie na rożne aspekty myślenia biznesowego. Pozytywna dawka energii.
Leszek MJM 2016 w Krakowie
Jeśli ktoś szuka inspiracji i motywacji na pewno je tu znajdzie! Cała koncepcja „Myśleć jak Milionerzy” opiera się na pokazywaniu różnych możliwości i sposobów podejścia do wyzwań, które czekają przedsiębiorców. Byłem na wielu konferencjach i uczyłem się od wielu osób. Od kilku lat prowadzę firmę i mimo to po 2 dniach wyszedłem mądrzejszy.
Dawid Rzepczyński MJM 2014 w Krakowie
Jestem zadowolony z wzięcia udziału w konferencji. Dobra atmosfera, ciekawy przekrój tematyczny wykładów.
Uczestnik MJM 2016 w Krakowie

Do kogo oferta NIE jest skierowana?

Jeśli nie jesteś gotowy podjąć ryzyka związanego z prowadzeniem własnej firmy, to niekoniecznie ta oferta Ci pomoże. Może poczujesz dreszczyk motywacji i przez chwilę będziesz miał wrażenie, że możesz wszystko, ale jeśli nie jesteś gotowy podjąć konkretnych działań to niekoniecznie skorzystasz z tych wykładów. Jeśli uważasz też, że po przeczytaniu kilkudziesięciu biznesowych książek posiadasz wiedzę wystarczającą do tego, żeby skutecznie działać to również niekoniecznie skorzystasz, bo tutaj poza wiedzą jeszcze większy nacisk kładziemy na praktykę i doświadczenie naszych wykładowców.

Do kogo JEST skierowana ta propozycja?

Jeśli jesteś zmęczony miejscem w swoim zawodowym życiu, czy to na etacie, czy prowadząc działalność, kupując pakiet nagrań z konferencji Myśleć Jak Milionerzy zdobędziesz ogromną porcję inspiracji i konkretnej wiedzy, która pomoże Ci postawić kolejny krok na ścieżce Twojego biznesowego rozwoju. Jeśli już dziś jesteś gotowy podjąć działanie i zainwestować w swój rozwój, kupując pakiet nagrań z konferencji otrzymasz wiedzę, która przełoży się na konkretne zyski.

Kup sobie czas

Wyobraź sobie, że prowadzisz firmę, która się rozwija, zatrudniasz kolejnych pracowników, którzy są właściwymi ludźmi na właściwym miejscu. Prowadzenie firmy i zarabianie pieniędzy to nie kwestia czasu, który będziesz poświęcać na aktywność zawodową, ale przede wszystkim to, czy jesteś w stanie podejmować mądre decyzje i planować swój biznes w taki sposób, że będzie mógł pracować mniej, a dzięki temu mieć więcej czasu dla swojej rodziny, przyjaciół, rozwijanie hobby. 

Ale już to słyszałem

W tym roku na konferencję Myśleć Jak Milionerzy zaprosiliśmy kilkudziesięciu przedsiębiorców, inwestorów i ludzi niezależnych finansowo i niektórych z nich pewnie już miałeś okazję posłuchać lub spotkać. Często jednak jest tak, że ta sama informacja, czy usłyszana po raz kolejny historia jest w stanie zapalić w naszych umysłach lampkę idei, o której być może wcześniej w ogóle nie myślałeś. Niektórzy wykładowcy byli też z nami w różnych miastach, a mimo to większość z nich za każdym razem miała inny wykład, żeby jak najbardziej kompleksowo podzielić się swoim doświadczeniem, z którego możesz teraz skorzystać.

Bierz to, co najlepsze i wprowadzaj w życie

Wystarczy, że wyciągniesz z tych nagrań najlepsze rzeczy, jakie stosują wykładowcy w danej branży i zaczniesz je wykorzystywać, a Twoje zyski poszybują w górę. Dobre rozwiązania nawet z innych branż często można łatwo skopiować i bardzo dużo przez to osiągnąć. Rozsądni przedsiębiorcy kopiują najlepsze rozwiązania innych i wdrażają je u siebie. To najszybszy sposób na rozwój biznesu.

Ile to wszystko kosztuje?

Regularna cena pakietu nagrań z konferencji Myśleć Jak Milionerzy to 249 złotych i w tej cenie otrzymujecie dostęp do wszystkich powyższych nagrań z wykładów, które odbyły się w tym roku. W przeliczeniu za jedną godzinę wartościowej wiedzy biznesowej popartej przykładem wykładowcy zapłacisz około 2,5 zł! Co więcej, tylko do 6 stycznia 2017 roku możesz skorzystać z 50% zniżki!

W pakiecie znajdziesz:

Pokaż nagrania Ukryj nagrania

Kup teraz
 • Video
 • Audio
 • Pliki do pobrania