Pakiet Nagrań

Nagrania z konferencji Myśleć Jak Milionerzy 2014

Kup teraz
 • Video
 • Audio
 • Pliki do pobrania

Jak myślą milionerzy i w jaki sposób budują swoje fortuny?

Nie jest tajemnicą, że zdobycie bogactwa zaczyna się od odpowiedniego sposobu myślenia. Jak myślą milionerzy? Czy zwracają uwagę na jakieś szczególne kwestie budując swoje bogactwa?

Problemów nie da się uniknąć

Wiele osób marzy o stabilnym biznesie. Jednak w rzeczywistości jedyne, czego można być pewnym to przeciwności. W każdym biznesie zawsze pojawią się trudne chwile. Być może właśnie ich doświadczasz. Nie jesteśmy w stanie ich uniknąć, możemy jednak nauczyć sie wychodzić z nich zwycięsko.

Wiele osób napotkało na podobne problemy i udało im się je pokonać

Jeśli myślisz, że jesteś ze swoim problemem sam i nikt nie jest w stanie Ci pomóc, to pamiętaj, że mnóstwo ludzi już się z nim zmierzyło i udało im się go pokonać. Masz zatem dwie drogi – albo samemu będziesz z nim wałczyć, albo wykorzystasz doświadczenie innych. Możesz rozwiązać ten problem znacznie szybciej. Wybór należy do Ciebie.

Brak rozwoju = powolna śmierć biznesu

Z biznesem jest jak z nasionami, jeżeli się nie rozwijają, to prawa natury skazują je na śmierć. Bardzo często biznes nie rozwinie się bardziej niż jego właściciel. Dlatego musisz się ciągle uczyć. W innym przypadku Twój biznes czeka śmierć a jej katem może być, przykładowo, konkurencja.

Czasem wystarczy jedna drobna wskazówka

Może byłeś kiedyś w sytuacji, gdzie Twój problem wydawał się być nie do rozwiązania. Siedziałeś, myślałeś i nic. Nagle usłyszałeś od kogoś drobną wskazówkę, po której dostałeś olśnienia. Problem, który początkowo wydawał się nie do rozwiązania w jednej chwili stał się banalnie prosty. Często właśnie ta jedna drobna wskazówka pozwoli nam spojrzeć na dany problem zupełnie inaczej.

Tylko praktyczna wiedza

Zakładam, że jesteś praktykiem i nie interesuje Cię pusta teoria. Moja propozycja opiera się tylko i wyłącznie na doświadczeniu – biznesmenów, inwestorów, handlowców. Jeżeli szukasz teoretycznych wykładów akademickich profesorów, to raczej nie jest to oferta dla Ciebie. Jeżeli jednak szukasz praktycznej wiedzy, którą możesz przekuć na działanie w swoim biznesie lub dopiero myślisz o jego rozpoczęciu i chcesz dowiedzieć się, jak to wszystko naprawdę wygląda, z pewnością z niej skorzystasz!

Duży wybór

Chcemy dać Ci wybór. Oferujemy Ci dostęp do 96 godzin nagrań z tegorocznej konferencji „Myśleć Jak Milionerzy”, która po raz pierwszy w historii odbyła się aż w sześciu miastach Polski. Znajdziesz tu wykłady zarówno bardzo dobrych biznesmenów, jak i bardzo dobrych inwestorów. Tylko od Ciebie zależy, w jakim temacie chcesz się rozwinąć. Jedno jest pewne, każdy znajdzie coś dla siebie.

Przykładowe nagrania

Dlaczego online?

Wszystkie nagranie będą udostępnione online, w ten sposób będziesz mieć do nich dostęp wszędzie, gdzie jesteś, z dowolnego komputera w dowolnym miejscu na świecie. Dostaniesz wszystko, co mamy, a więc aż 96 godzin nagrań z konferencji „Myśleć Jak Milionerzy”, które odbyły się w tym roku w 6 miastach Polski: w Poznaniu, Krakowie, Gdańsku, Katowicach, Wrocławiu i Warszawie. Każdy wykład trwa około 60 minut. Różne doświadczenia naszych wykładowców pozwolą Ci spojrzeć na dany temat z kilku stron.

Inspiracja do działania

Jak już wspominaliśmy, jedno w biznesie jest pewne – problemy. Nagrania, które Ci oferujemy, to jednak nie tylko samo doświadczenie, to również inspiracja do działania, zwłaszcza w trudnych chwilach. Historie naszych wykładowców są inspirujące i motywujące. Pokazują, że tak naprawdę wszystko jest możliwe. Wystarczy chcieć i działać. Po tym, co usłyszysz, poczujesz, że możesz osiągnąć znacznie więcej. Taki pozytywny kop motywacyjny.

Na początku był pomysł…

A co jeśli jeszcze nie prowadzisz biznesu? Nagrania z konferencji „Myśleć Jak Milionerzy” są jak najbardziej dla Ciebie. Wszystko zaczyna się od pomysłu, a dobry pomysł zaczyna się od posiadania odpowiedniej wiedzy. Doświadczenia naszych wykładowców mogą być dla Ciebie inspiracją do odkrycia pomysłu na biznes.

Opinie uczestników konferencji „Myśleć Jak Milionerzy”

Spójrz na kilka opinii uczestników konferencji MJM:

Uczestniczyłem w tej konferencji każdego roku – zapraszam – atmosfera i praktyczna wiedza bezpośrednio od przedsiębiorców, plus możliwość poznania fascynujących ludzi.
Remigiusz Stanisławek uczestnik MJM
(…) Spotkania Myśleć jak Milionerzy są świetną okazją do poznania ludzi biznesu oraz wchłonięcia sporej dawki wiedzy o przedsiębiorczości. Wszystkim polecam udział w tym wydarzeniu.
Wojciech Suchomski uczestnik MJM
Dziękuję za interesujący ostatni weekend na Myśleć Jak Milionerzy. Inspiracji jak zwykle nie zabrakło, a towarzystwo to tylko pierwsza klasa.
Kamil Sobkiewicz uczestnik MJM

Co można wyciągnąć z nagrań MJM 2014?

 • Motywacja do działania (historie doświadczonych ludzi, które dają motywacyjnego kopa, aby zrobić coś nieprzeciętnego)
 • Nauka biznesu od praktyków (wykładowcy to praktycy biznesu – sami prowadzą firmy)
 • Wiedza, sugestie i cenne uwagi milionerów (czasem jedna wskazówka od odpowiedniej osoby może zmienić całe nasze życie)
 • Różne sposoby realizacji wyzwań, na jakie trafiają przedsiębiorcy (spojrzenie na biznes z perspektywy doświadczeń innych przedsiębiorczych ludzi)
 • Wiele wartościowej wiedzy odkrywanej na nowo (nawet jak coś już wiemy i znamy, z upływem czasu zdobywamy nowe doświadczenia i możemy spojrzeć na dane zagadnienie w zupełnie nowy sposób)
 • Pojawienie się nowych pomysłów na biznes (ciekawe doświadczenia wykładowców, które mogą zaowocować nowym pomysłem na biznes)
 • Inspiracja do działania (zwłaszcza w chwilach słabości, które wszyscy przeżywamy
 • Różne doświadczenia, różnych ludzi sukcesu (wykładowcami są biznesmeni z różnych branż, dzięki czemu każdy wyciągnie to, co jest mu aktualnie potrzebne)

Opinie uczestników konferencji „Myśleć Jak Milionerzy” 2014

Spójrz na kilka opinii uczestników tegorocznej konferencji MJM:

Idąc na konferencję MJM nastawiałem się głównie na inspirację i motywację, głównie ze względów logistycznych, bo jeśli wykładowca ma tylko 60 minut to wiadomo, że trochę ciężko byłoby uczyć bardzo konkretnych technik. Jednak rzeczywistość mnie zaskoczyła, ponieważ dowiedziałem się kilku naprawdę przydatnych rzeczy na temat biznesu i inwestowania. Całą imprezę oceniam bardzo pozytywnie.
Tomasz Mendecki uczestnik MJM 2014 w Katowicach
Jeśli ktoś szuka inspiracji i motywacji na pewno je tu znajdzie! Cała koncepcja „Myśleć jak Milionerzy” opiera się na pokazywaniu różnych możliwości i sposobów podejścia do wyzwań, które czekają przedsiębiorców. Byłem na wielu konferencjach i uczyłem się od wielu osób. Od kilku lat prowadzę firmę i mimo to po 2 dniach wyszedłem mądrzejszy.
Dawid Rzepczyński uczestnik MJM 2014 w Katowicach
Zacznę od tego, że MJM to świetna inicjatywa. Najważniejszą rzeczą, jaką wyniosłem z tej konferencji jest motywacja i trochę inspiracji, bo w głowie pojawiło mi się kilka ciekawych pomysłów. Słuchając ludzi, którzy mają swoje firmy dużo też się nauczyłem, ale co ciekawe od każdego coś innego.
Ben Fojcik uczestnik MJM 2014 w Katowicach

Do kogo oferta NIE jest skierowana?

Nie jest o propozycja dla ludzi, którzy szukają szybkiego i łatwego zarobku. Nie jest to również propozycja dla osób, które są gotowe zarabiać za wszelką cenę, nawet kosztem innych. Nie jest to propozycja dla osób, które myślą, że można osiągnąć sukces w ogóle nie pracując.

Do kogo JEST skierowana ta propozycja?

Jest to propozycja dla ludzi, którzy chcą zostać przedsiębiorcami, inwestorami lub już nimi są i chcą się rozwijać. Jest to propozycja dla wszystkich osób, które chcą osiągnąć w życiu coś więcej niż przeciętność. Jest to propozycja dla osób, które szukają praktycznych rozwiązań, ale jednocześnie wiedzą, że każde przedsięwzięcie wymaga pracy i działania.

„Pieniądze dadzą Ci wolność”- prawda czy fałsz?

Pieniądze to tylko narzędzie. Oczywiście mogą dać Ci wolność, jeżeli właśnie wolność jest Twoim celem. Pieniądze mogą też dać coś bardzo cennego – wybór. Mając dużo pieniędzy masz wybór czy w danym momencie pracować, czy może wolisz spędzać czas z rodziną lub podróżować po świecie. Rady naszych wykładowców pomogą Ci zarobić więcej.

Jakie wykłady zawiera pakiet nagrań?

Oto lista wszystkich wykładowców, których nagrania znajdziesz inwestując w nasz pakiet wykładów:

Wiedza odkrywana na nowo

Być może miałeś już okazję słuchać historii niektórych spośród wymienionych wykładowców i zastanawiasz się czy jest jakikolwiek sens słuchać ich ponownie. Zdumiewające jest to, że wraz z doświadczeniem, które zdobywamy, zmienia się też nasz punkt widzenia. Możliwe, że wysłuchałeś już kiedyś dwa razy tego samego wykładu. Pewnie zauważyłeś, że słuchając go drugi raz, odkryłeś pewne elementy całkowicie na nowo. Jak do tego doszło? Bierze się to stąd, że przez ten czas zmieniło się Twoje doświadczenie, być może cała Twoja sytuacja życiowa i po upływie czasu zacząłeś dostrzegać kwestie, na które wcześniej zwyczajnie nie zwracałeś uwagi. Wiedza odkrywana na nowo jest tak samo użyteczna jak wiedza odkrywana po raz pierwszy.

Bierz to, co najlepsze i wprowadzaj w życie

Wystarczy, że wyciągniesz z tych nagrań najlepsze rzeczy, jakie stosują wykładowcy w danej branży i zaczniesz je wykorzystywać, a Twoje zyski poszybują w górę. Dobre rozwiązania nawet z innych branż często można łatwo skopiować i bardzo dużo przez to osiągnąć. Rozsądni przedsiębiorcy kopiują najlepsze rozwiązania innych i wdrażają je u siebie. To najszybszy sposób na rozwój biznesu.

Kup teraz
 • Video
 • Audio
 • Pliki do pobrania