Klub ASBIRO

To ukryta część naszego serwisu, jeśli do niej trafiłeś, oznacza to, że chcesz wiedzieć więcej, bo jesteś przedsiębiorczy! Gratulujemy!

Dlaczego warto dołączyć do Klubu ASBiRO?

 RejestracjaAktywne konto
Możliwość zapisu na kursy, integrację i wyjazdy zagraniczne
Dostęp do zamkniętej grupy ASBiRO na Facebook

Dostęp do kilkudziesięciu podstawowych nagrań

Zniżka na seminaria, wyjazdy zagraniczne i integracje 
(dla siebie i osób towarzyszących)

 

Dostęp do ponad 200 wybranych nagrań z kursów

 
Dodatkowe 4 nagrania każdego miesiąca 
Dostęp do profili wykładowców i klubowiczów 
Jaki jest koszt uczestnictwa?Bezpłatne200zł/rok
 Zarejestruj sięAktywuj

Dołącz do Klubu ASBiRO !

 

Aktywuj konto lub przedłuż ważność

 

Jak wyglądają nagrania?

Raz w miesiącu na kanale Uczelnia ASBiRO na Youtube publikujemy wartościowy wykład, po to byś mógł sobie wyobrazić jaką wiedzę otrzymasz w Klubie ASBIRO.

 

Aktywuj konto zapisując się na jeden z poniższych kursów:

Kurs Podstawowy 💡

Najpraktyczniejszy kurs biznesu na rynku, zajęcia prowadzone wyłącznie przez przedsiębiorców rozwijających własne firmy. Prawdziwe doświadczenie, szczere porady biznesowe i ogromna motywacja do działania. Zobacz więcej.

Warsztaty Biznesowe 📝

Praktyczne zajęcia warsztatowe w małych grupach, prowadzone przez przedsiębiorców wyspecjalizowanych w różnych obszarach biznesu. Taka forma zajęć umożliwia Ci natychmiastowe przećwiczenie zdobytej wiedzy w praktyce. A niewielka liczba osób w grupie pozwala na indywidualne podejście oraz odpowiada na potrzeby i oczekiwania uczestników. Zobacz więcej.

Studia Podyplomowe 📈

Studia w formule MBA to dla zaawansowanych, wymagających przedsiębiorców i inwestorów. Modułowa struktura specjalizacji studiów pozwala Ci na dopasowanie tematyki zajęć do własnych potrzeb. Zobacz więcej.

Studia Licencjackie 🎓

Trzyletnie studia biznesowe stworzone przez przedsiębiorców, dla przedsiębiorców skupiające się na praktycznej wiedzy i wymianie doświadczeń w prowadzeniu firmy, a kończące się uzyskaniem wyższego wykształcenia. Zobacz więcej.

 

Aktywuj konto