Klub ASBiRO

To ukryta część naszego serwisu, jeśli do niej trafiłeś, oznacza to, że chcesz wiedzieć więcej, bo jesteś przedsiębiorczy! Gratulujemy!

Dlaczego warto dołączyć do Klubu ASBiRO?

RejestracjaAktywne konto
Możliwość zapisu na kursy, integrację i wyjazdy zagraniczne
Dostęp do zamkniętej grupy ASBiRO na Facebook

Dostęp do kilkudziesięciu podstawowych nagrań

Zniżka na seminaria, wyjazdy zagraniczne i integracje
(dla siebie i osób towarzyszących)

Dostęp do ponad 300 wybranych nagrań z kursów

Dodatkowe 4 nagrania każdego miesiąca
Dostęp do profili wykładowców i klubowiczów
BONUS! Kryzysowy Pakiet Nagrań
Cykl Webinarów „Przedsiębiorca w kryzysie”
Jaki jest koszt uczestnictwa?Bezpłatne300zł/rok
Zarejestruj sięAktywuj

Dołącz do Klubu ASBiRO!

Aktywuj konto lub przedłuż ważność

⬇ Nowość dla aktywnych ⬇

„PRZEDSIĘBIORCA W KRYZYSIE” cykl webinarów z wykładowcami ASBiRO 

Niepowodzenia kreują nas czasem bardziej niż sukcesy. Wiedząc, że żyjemy w bardzo nieprzewidywalnych czasach postanowiliśmy zorganizować specjalny cykl z wykładowcami ASBiRO, który poprowadzi KAMIL CEBULSKI.  Poruszymy zagadnienia związane z upadłością konsumencką – zarówno z prawnymi aspektami jak i psychicznymi. Nikt z nas nie jest w stanie przygotować się w stu procentach na sytuacje kryzysowe, ale bazując na doświadczeniu i wiedzy innych możemy uniknąć wielu błędów.

Wystarczy, że zalogujesz się na naszej stronie i w Panelu Klubowicza znajdziesz zakładkę WEBINARY lub wejdziesz bezpośrednio przez www.asbiro.pl/webinar/

„KRYZYSOWY PAKIET NAGRAŃ ”  dodatkowe 4 nagrania z wykładów

W ostatnim czasie słowo „KRYZYS” obiegło internet. I pomimo, że dyskusje na ten temat zaczęły się już jakiś czas temu, to właśnie teraz przed Przedsiębiorcami okres pełen wyzwań. Przygotowaliśmy Pakiet Nagrań, który naszym zdaniem może pomóc Ci zrozumieć oraz przygotować się do tego wymagającego czasu.

Przemysław Szymczuk – Analiza cykliczności rynków finansowych
Ryszard Jaszczyński – Zarządzanie kapitałem i współczesne pasterstwo
Łukasz Suchocki – Jak przetrwać bankructwo i wyjść na prostą?
Zbyszek Dzideczek – Kryzys w negocjacjach

 

Jak wyglądają nagrania?

Raz w miesiącu na kanale Uczelnia ASBiRO na Youtube publikujemy wartościowy wykład, po to byś mógł sprawdzić jaką wiedzę otrzymasz w Klubie ASBIRO.

Aktywuj konto, zapisując się na jeden z kursów:

Kurs Podstawowy 💡

Praktyczny kurs biznesu dla początkujących, zajęcia prowadzone wyłącznie przez przedsiębiorców rozwijających własne firmy. Prawdziwe doświadczenie, szczere porady biznesowe i ogromna motywacja do działania. Zobacz więcej.

Studia Podyplomowe 📈

Studia w formule MBA to dla zaawansowanych, wymagających przedsiębiorców i inwestorów. Modułowa struktura specjalizacji studiów pozwala Ci na dopasowanie tematyki zajęć do własnych potrzeb. Zobacz więcej.

Studia Licencjackie 🎓 📈

Trzyletnie studia biznesowe stworzone przez przedsiębiorców, dla przedsiębiorców skupiające się na praktycznej wiedzy i wymianie doświadczeń w prowadzeniu firmy, a kończące się uzyskaniem wyższego wykształcenia. Zobacz więcej.

Aktywuj konto