Dla właścicieli małych i średnich firm

Kurs Dobrych Praktyk w Zarządzaniu

Zapisz się

Aktualny kryzys z dnia na dzień obnażył słabości wielu biznesów. Pokazał też wiele dobrych decyzji, które przedsiębiorcy podjęli w swoich firmach. Dziś, te dobre decyzje, wdrożenia i narzędzia, style działania i metody zarządzania pomagają im szybko odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Dzięki nim sprawniej zarządzają firmą.

I tymi właśnie sprawdzonymi praktykami w zarządzaniu małą i średnią firmą podzielimy się z Tobą podczas webinarów „na żywo”. Kurs Dobrych Praktyk w Zarządzeniu poprowadzi Rektor Uczelni ASBiRO i współzałożycielka spółki giełdowej Bakalland, Elżbieta Marciniak. 

Czego się spodziewać?

Zaplanowaliśmy serię 15 wakacyjnych webinarów, po dwa „odcinki” w tygodniu przez cały lipiec i sierpień. Webinary będą nadawane na żywo, a każdy z nich dodatkowo nagrywany, abyś mógł do tych materiałów wracać bez ograniczeń. Po każdym webinarze zorganizujemy w luźniejszej formie dyskusję online. Podczas dyskusji będziesz mógł na żywo porozmawiać z Elą i jej gościem oraz skonsultować swoje „kejsy”.  

 • 100% online
 • 15 webinarów
 • dyskusja po każdym spotkaniu
 • dożywotni dostęp do nagrań z webinarów
 • dodatkowy pakiet nagrań

Spodziewaj się rozmów o konkretnych narzędziach, aplikacjach, procesach i procedurach, systemach, sposobach i metodach zarządzania w firmach z wielu różnych branż. Jakie problemy rozwiązały? Jak krok po kroku zostały wdrożone? Na co zwrócić uwagę?

Zapisz się

Ela Marciniak i jej goście

Elżbieta Marciniak

Gospodarzem wakacyjnego cyklu webinarów będzie Ela Marciniak. Gośćmi natomiast będą studenci MBA, Mastersi i absolwenci, prowadzący wyróżniające się firmy.

Wśród gości przeważają Mastersi, czyli uczestnicy tajnej i najbardziej zaawansowanej biznesowo grupy ASBiROwców. Wielu z nich po raz pierwszy w ASBiRO opowie o tym, co sprawiło, że w dobie kryzysu nie zwalniają pracowników, nie potrzebują sięgać po pomoc z tarcz antykryzysowych, a ich biznesy działają stabilnie mimo wielu przeciwności i niepewności na rynku.

Co zyskasz?

Razem z Elą i jej gośćmi będziesz miał okazję zrobić gruntowny audyt swojego biznesu. Przejdziemy przez każdy poziom rozwoju firmy. Zaczniemy od omówienia solidnych fundamentów, idei biznesu oraz analizy rynku i konkurencji. Porozmawiamy o tym, jak definiować potrzeby klientów i jak tworzyć produkty oraz skutecznie wprowadzać je na rynek. Najwięcej czasu poświęcimy jednak na omówienie zasobów firmy (materialnych, finansowych, ludzkich) oraz narzędzi i systemów, które pozwalają w efektywny sposób tymi zasobami zarządzać. Kurs zakończymy rozmowami o budowaniu trwałych przewag konkurencyjnych oraz wyjątkowej kultury organizacyjnej. Wszystkie te informacje pomogą Ci przyjrzeć się poszczególnym poziomom funkcjonowania Twojej firmy i mamy nadzieje, będą dla Ciebie inspiracją do wejścia na kolejny poziom rozwoju.

Kurs będzie interaktywny więc będziesz mógł śmiało zadawać pytania w trakcie webinarów oraz omawiać swoje „kejsy” i spostrzeżenia na dyskusjach po każdym webinarze.

Zapisz się

Zagadnienia z zakresu

 • Finansów: rachunkowość zarządcza, systemy do bieżącego monitorowania stanu finansów firmy, kontrola cashflow, sprawdzone sposoby windykowania należności
 • Zdalnego zarządzania: w oparciu o systemy ERP i CRM oraz metody pozwalające właścicielom zdalnie kontrolować i analizować procesy oraz działania w firmie
 • Budowania procesów i procedur: pozwalających sprawnie i efektywnie działać

 • Pracowników: od sprawdzonych tricków wykorzystywanych przy rekrutacji, przez tricki, systemy i narzędzia pozwalające organizować i kontrolować pracę wykonywaną zdalnie, po sprawdzone metody motywowania oraz budowania zgranych zespołów
 • Planowania i strategii: działań biznesowych całej firmy oraz budowania marki

Nagrania z webinarów

Z racji tego, że kurs będzie trwać dwa miesiące (lipiec i sierpień), a spotkania będziemy organizować dwa razy w tygodniu (wtorek i czwartek), każdy webinar zostanie nagrany.

Oznacza to, że nawet jeśli nie będziesz mógł uczestniczyć w każdym webinarze na żywo, nic Ci nie przepadnie. Nagrania z tych webinarów zostaną z Tobą na zawsze na Twoim profilu na asbiro.pl.

Nie będziemy nagrywać dyskusji po webinarach. Dzięki temu, w „kuluarach” będziesz mógł omówić sytuacje z własnej firmy i zadać prywatne pytania.

Dodatkowe 50h nagrań

Dodatkowo wybraliśmy z naszej bazy 15 nagrań, które poszerzają wiedzę z obszarów omawianych podczas webinarów. Łącznie jest to prawie 50h materiału, w formacie audio i video. Nagrania są dostępne w Pakiecie Premium i zostaną Ci udostępnione bez limitu, na zawsze.

Zapisz się

Terminy webinarów i dyskusji „na żywo”

 • 7 lipca (wtorek) – 18:00- 19:30
  Bartosz Bocheńczak
  „Analiza modelu biznesowego”
 • 9 lipca (czwartek) – 18:00- 19:30
  Łukasz Schmidt
  „Jak wprowadzić nowy produkt na rynek”
 • 14 lipca (wtorek) – 18:00- 19:30
  Damian Sobowiec
  „Trello w organizacji i zarządzaniu firmą”
 • 16 lipca (czwartek) – 18:00- 19:30
  Arkadiusz Zimmermann
  „Budowanie marki”
 • 21 lipca (wtorek) – 18:00- 19:30
  Bartłomiej Głowacki „Budowanie zespołu IT”
 • 23 lipca (czwartek) – 18:00- 19:30
  Bartosz Langa
  „Alternatywne metody rekrutacji i budowania zespołu w branży kreatywnej”
 • 28 lipca (wtorek) – 18:00- 19:30
  Nikodem Zając
  „Metoda MBTI w zarządzaniu zespołem”
 • 30 lipca (czwartek) – 18:00- 19:30
  Krzysztof Kopeć
  „Automatyzacja procesów w firmie dzięki aplikacji Asana”
 • 4 sierpnia (wtorek) – 18:00- 19:30
  Grzegorz Frątczak
  „Zdalne zarządzanie firmą usługową w oparciu o procesy biznesowe”
 • 6 sierpnia (czwartek) – 18:00- 19:30
  Karol Abramczyk
  „Narzędzia pomagające zarządzać projektami”
 • 11 sierpnia (wtorek) – 18:00- 19:30
  Gosia Godzisz-Król oraz Filip Andrzejczak
  „Planowanie i monitorowanie zasobów oraz funkcjonowania firmy dzięki systemowi ERP”
 • 13 sierpnia (czwartek) – 18:00- 19:30
  Ewa Zmysłowska
  „Zwinne metody zarządzania firmą i zespołem”
 • 18 sierpnia (wtorek) – 18:00- 19:30 Dariusz Popławski „Kultura organizacyjna”
 • 20 sierpnia (czwartek) – 18:00- 19:30
  Piotr Pieńczewski
  „Wewnętrzny system zarządzania finansami i windykacja należności”
 • 25 sierpnia (wtorek) – 18:00- 19:30 Magdalena Rytel- Kuc
 • „Jak wykorzystać kontroling finansowy do negocjacji cen z klientami”

Pakiety

 StandardPremium
Dostęp do 15 webinarów w wersji na żywo
Uczestnictwo w dyskusji na żywo po każdym webinarze
Rok aktywności konta
Nagrania webinarów dostępne w Twoim profilu na asbiro.pl bez limitu
Dodatkowy pakiet 15 nagrań z zajęć realizowanych na Uczelni ASBiRO

Zapisz się

Wybierz opcję:

1 Standard

450,00 zł
Wybierz opcję:

1 Premium

550,00 zł

Masz pytania? Skontaktuj się z Asią!