Wnieś swoją firmę na kolejny poziom

Nowe Studia Podyplomowe w formule MBA

Zapisz się

NOWA REKRUTACJA – dowiedz się więcej

Wiemy drodzy ASBIROWCY, jak cenny dla przedsiębiorców jest czas, indywidualne podejście, wymiana doświadczeń z innymi przedsiębiorcami oraz praktyka biznesowa pozwalająca nie tylko znać konkretne rozwiązania, ale również wiedzieć jak je wdrożyć. W tworzenie Studiów Podyplomowych MBA włożyliśmy całe nasze kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z przedsiębiorcami. Setki absolwentów, 8-letnie doświadczenie przy organizacji studiów podyplomowych MBA Przedsiębiorczość wraz z Uczelnią Łazarskiego, tysiące wspólnie przepracowanych godzin i cenny feedback, jaki starannie zbieraliśmy od Was przez lata. Wszystkie te doświadczenia, nasze dotychczasowe sukcesy i błędy, pozwoliły nam zaprojektować program dla przedsiębiorców, o którego efekty jesteśmy spokojni.

Studia Podyplomowe w formule MBA to nasza propozycja dla zaawansowanych i wymagających przedsiębiorców. Jest to dwuletni program o pięciu specjalizacjach realizowany w formule MBA, a jego modułowa struktura pozwala każdemu studentowi na dopasowanie tematyki zajęć do własnych potrzeb.

 • Dla zaawansowanych przedsiębiorców
 • 3 specjalizacje do wyboru
 • 2 lata (13 zjazdów w roku)
 • Wideo z każdego zjazdu
 • Świadectwo ukończenia studiów podyplomowych
 • Dla absolwentów ponad 700 wykładów

Formuła MBA

Program studiów organizowany jest w formule MBA, co oznacza, że podczas zajęć kładziemy bardzo duży nacisk na praktyczną wiedzę. Naszymi wykładowcami są wyłącznie praktycy. Nie są to zawodowi wykładowcy, którzy wykładami zarabiają na życie. Ponad 95% z nich prowadzi własne firmy w których zdobywali doświadczenie przez wiele lat. Na zajęciach opowiadają o tym, jak w swoich działalnościach próbowali z różnym skutkiem rozwiązać problemy, przed którymi stoją obecni na sali studenci.

Zapraszamy do zapoznania się z listą wykładowców naszej Uczelni.

To co nas odróżnia od innych Uczelni to naprawdę praktyczne podejście. Nasi wykładowcy mają zakaz prowadzenia zajęć w stylu opowiadania o tym jak być powinno. Zamiast opowiadania o tym jak powinna wyglądać rekrutacja, nasi wykładowcy opowiadają jak oni rekrutują i jakie są ich własne doświadczenia.

U nas nie ma teorii. Nikt Ci nie powie jak powinno się coś robić, bo przeczytał o tym w książce. Zamiast tego na zajęcia zapraszamy przedsiębiorców, którzy opowiedzą o swoich największych sukcesach i najbardziej bolesnych błędach.

Formuła MBA to nie tylko wyśrubowane wymagania dla wykładowców, ale także podobne kryteria w stosunku do studentów. Od uczestników już na starcie oczekujemy posiadania pewnego zasobu doświadczenia, wiedzy oraz kompetencji. Wszystko po to, aby na zajęciach nie przeznaczać czasu na omawianie rzeczy podstawowych, jak i po to, aby wymieniając się doświadczeniem studenci mogli też uczyć się od siebie nawzajem.

Kto prowadzi zajęcia?

To co wyróżnia oferowane przez nas Studia Podyplomowe w formue MBA to grupa wykładowców praktyków. Głośno i z pełną powagą mówimy, że w doborze wykładowców nie kierujemy się posiadanymi przez nich tytułami, ukończonymi kursami czy stanowiskami w świecie naukowym. Bierzemy pod uwagę tylko osiągnięcia oraz umiejętność ich przekazania, zgodnie z zasadą “po owocach ich poznacie”.

Wśród wykładowców znajdują się profesorowie jak również osoby, które skończyły zaledwie kilka klas szkoły średniej. Wszystkich jednak łączy to, że w swoich życiorysach mają bogate doświadczenie w zarządzaniu większymi niż kilkunastoosobowymi (własnymi!) firmami.

Wśród naszych wykładowców znajdują się milionerzy, którzy zbudowali swoje majątki od zera tzw. self-made meni. Jest nawet kilka osób, które notowane były na liście 100 najbogatszych Polaków. Wśród wykładowców są także bankruci i ludzie z milionowymi długami, którzy nie poradzili sobie z zarządzaniem 40 czy 80 osobowej firmy. Pierwsi uczą nas w oparciu o to, co im się udało, od drugich natomiast uczymy się w kontekście tego, jakie błędy popełnili.

Wśród wykładowców znajdziesz między innymi:

Nasze studia MBA opierają się na wykładach doświadczonych przedsiębiorców. Poniżej prezentujemy krótkie sylwetki wykładowców, którzy stanowią trzon całego naszego programu.

I wielu innych wykładowców również

Nie sposób wymienić wszystkich wykładowców, którzy będą prowadzić zajęcia. Nie chcielibyśmy, aby ta oferta ciągnęła się w nieskończoność. Zawsze możesz sprawdzić listę wszystkich naszych wykładowców i zobaczyć z jakimi nazwiskami możesz spotkać się podczas zajęć. Gorąco do tego zachęcamy, gdyż do wykładania na Uczelni ASBIRO zaangażowane są obecnie 553 osoby! Zdecydowaną większość z nich znajdziesz w programie Studiów Podyplomowych MBA.

Pełna lista wykładowców:

W ramach studiów otrzymasz również dane kontaktowe do wszystkich naszych wykładowców. Wszyscy oni chętnie się angażują i z pewnością będziesz mógł konsultować z nimi wszystkie bieżące decyzje. Zwłaszcza w sytuacjach kryzysowych, gdzie doświadczenie przedsiębiorcy gra podstawową rolę.

Dla kogo są te studia

Założenie i prowadzenie małej kilkuosobowej firmy wymaga innych umiejętności niż takiej, która już trochę urosła. Na początku jesteśmy sami. Dogadujemy się z sobą bardzo dobrze. Wszystko się zmienia, gdy pojawiają się kolejni pracownicy. O ile na starcie dużą rolę odgrywały umiejętności twarde, tak gdy firma się rozwinie musimy wkroczyć w rolę człowieka zarządzającego zespołem. Wymaga to nie tylko umiejętności miękkich, ale przede wszystkim zmiany postawy, sposobu myślenia, metod zarządzania czy nawet trochę charakteru przedsiębiorcy. Każdy kto rozwinął większy projekt doskonale wie o co chodzi.

Studia są zaprojektowane dla właścicieli małych firm, którzy już w tym momencie zatrudniają ludzi. Przez ostatnie 10 lat, w grupie blisko tysiąca naszych absolwentów zaledwie 7% nie zatrudniało pracowników, a 15% zatrudniało więcej niż 25 osób.

Z dyplomem lub bez…

Jeżeli jesteś doświadczonym przedsiębiorcą lub inwestorem w nieruchomości, a niestety nie posiadasz dyplomu ukończenia studiów wyższych minimum I stopnia-  nadal masz szansę na rozwój z nami. Będziesz realizować ten sam program w formie Kursu Zaawansowanego MBA. Po ukończeniu uzyskasz certyfikat potwierdzający zrealizowane moduły specjalizacyjne.

Kto nie powinien zapisywać się na te studia?

Jeśli nie posiadasz jeszcze własnej firmy i jesteś na początku swojej przygody z biznesem, uważamy że na tym etapie zdecydowanie bardziej przyda Ci się nasz Kurs Podstawowy, ponieważ tematy które będziemy poruszać na zajęciach Studiów Podyplomowych mogą być dla Ciebie zbyt zaawansowane.

Tych studiów nie polecamy również osobom, które wiążą swoją przyszłość z pracą w korporacji. Wprawdzie takie osoby na pewno wyciągnęłyby wiele ciekawych informacji i praktycznych porad jak rozwinąć skrzydła w swojej pracy, to jednak na rynku jest wiele kursów zaprojektowanych stricte pod rozwój kariery w korporacji, które dla takich osób mogą być bardziej przydatne. Jeśli natomiast pracujesz w korporacji, na stanowisku kierowniczym, masz już spory bagaż doświadczeń w zarządzaniu, ale chciałbyś pożegnać się z dotychczasową pracą i pójść własną niezależną drogą, tworząc swoją firmę – to spokojnie się tu odnajdziesz. Zarządzanie dla kogoś, a zarządzanie własną firmą to podobne tematy, ale jednak na tyle różne, że my nie tylko nasze zajęcia, ale również działalność całej Uczelni ukierunkowujemy na ludzi, którzy są właścicielami tego czym zarządzają.

Forma zajęć

Studia trwają 2 lata, a dokładniej 4 semestry. Zjazdy organizujemy od października do czerwca i składają się one z 52 dni wykładowych, każdy po 8 godzin, daje to w sumie 416 godziny wykładów. Zjazdy mamy zorganizowane w weekendy (sobota i niedziela) i takich spotkań organizujemy 13 w trakcie jednego roku akademickiego. Zjazdy odbywają się mniej więcej co 3 tygodnie. Tradycją stało się, że zajęcia zaczynamy o 10.00, a kończymy o 18.00.

Sam wybierasz moduły, które Cię interesują

Modułowa struktura

Modułowa budowa daje uczestnikom wyjątkową możliwość komponowania swojego własnego programu zajęć. Każdy student szyje na miarę, według własnych potrzeb swój dwuletni program zajęć. Aby ukończyć studia, każdy student musi zaliczyć 1 moduł ogólny oraz 4 moduły specjalizacyjne. Z początku może to wydawać się skomplikowane, ale w rzeczywistości to bardzo prosty system, który pozwala dobrać każdemu studentowi takie zajęcia, które najbardziej odpowiadają jego aktualnym potrzebom.

Moduły ogólne
3 z 13 weekendów rocznie przeznaczamy na moduły ogólne

Obowiązkowy Moduł Ogólny

Wygląda to tak, że przez 2 lata nauki każdy student musi ukończyć tzw. Moduł Ogólny. Całe studia to 13 weekendów zajęć rocznie. Z tej puli, dokładnie 3 weekendy – pierwszy weekend naszego roku akademickiego, ostatni weekend, jak i weekend wypadający dokładnie w połowie, między dwoma semestrami – to Moduł Ogólny. Odbywają się wtedy na naszej uczelni tzw. Seminaria. Polegają one na tym, że zbieramy wszystkich naszych studentów, absolwentów, wykładowców oraz ludzi spoza ASBiRO za dodatkową opłatą do jednego centrum konferencyjnego, gdzie na kilku równoległych salach organizujemy zajęcia na różne tematy. Nasi studenci mogą bez problemu przechodzić między salami wybierając taki temat, który najbardziej jest im potrzebny. W ciągu dwóch lat odbywa się 6 spotkań w ramach tego moduły i aby go zaliczyć wystarczy obecność na połowie z nich.

Każdy student wybiera własne moduły specjalizacyjne z puli dostępnych zagadnień

Moduły Specjalizacyjne

Na Studiach Podyplomowych w formule MBA każdy semestr składa się z 5 weekendów. Program modułu stanowi niejako oddzielną całość samą w sobie i opracowany jest właśnie na jeden semestr zajęć. Przed rozpoczęciem każdego semestru szykujemy ofertę kilku różnych modułów. Student wybiera spośród tej oferty taki moduł na dany semestr, którego zagadnienia najbardziej mu się w danym momencie przydadzą.

Ilość modułów do wyboru, które w semestrze będziemy realizować jest uzależniona od poziomu rekrutacji. Docelowo chcemy, aby w zajęciach uczestniczyła grupa ok. 30 osób. To jest nasz ideał. Jeżeli zrekrutujemy na zajęcia 90 osób to zaproponujemy 6 modułów tematycznych do wyboru, z czego zrealizujemy 3 najbardziej popularne. Jeżeli zrekrutujemy 300 osób, to zaproponujemy 20 realizowanych równolegle modułów tematycznych do wyboru, z czego zrealizujemy 10. Zawsze będziemy dążyć do grupy o.k 30 osobowej, a im większą będziemy mieli rekrutację to więcej grup uruchomimy i tym większy wybór tematyki będą mieli nasi studenci. Nasza ostatnia rekrutacja zakończyła się zrekrutowaniem 140 studentów. Jako, że od początku mamy drobną tendencję wzrostową to w tym roku spodziewamy się również przynajmniej podobnego wyniku.

Dodatkowo moduły, a więc wykładowcy w nich uczący i osoby, które je przygotowują, konkurują ze sobą. Jeżeli jakiś moduł jest popularny to będziemy go częściej realizować. Jeżeli któryś raz nie spotkał się z zainteresowaniem to przestaniemy go proponować naszym studentom. Taka konkurencja wewnętrzna to też nasz sposób na dobór z grona ponad 800 wykładowców tych, którzy najlepiej potrafią pomóc naszym studentom w zaspokojeniu ich potrzeb.

Specjalizacje

Dodatkowo wprowadziliśmy specjalizacje. Każdy moduł jest przypisany do jednej z pięciu kategorii tematycznych. Są to:

Aktualne Moduły:

ZARZĄDZANIE OPERACYJNE I PROCESOWE
KOMUNIKACJA I ZARZĄDZANIE ZESPOŁEM
PRAWO I FINANSE
METODY I ROZWÓJ PRZEDSIĘBIORSTW

Aktualne Moduły:

REKLAMA I PROMOCJA
SPRZEDAŻ I BUDOWANIE MARKI
SOCIAL MEDIA I CONTENT MARKETING
SPRZEDAŻ I E-COMMERCE

Aktualne Moduły:

NIERUCHOMOŚCI #1
NIERUCHOMOŚCI #2
NIERUCHOMOŚCI #3
NIERUCHOMOŚCI #4

Oczywiście studenci mają zawsze wolny wybór, w zajęciach którego modułu- z której specjalizacji w danym semestrze uczestniczą. Jedni będą chcieli zgłębić tylko zagadnienia związane z Zarządzaniem. Dla innych największym problemem jest zwiększenie sprzedaży, więc będą odwiedzać raczej moduły związane ze Sprzedaż i Marketingiem, a jeszcze inni będą woleli wziąć udział w różnych modułach z różnych specjalizacji.

Ukończenie Studiów Podyplomowych MBA

Aby otrzymać świadectwo ukończenia studiów, należy ukończyć Moduł Ogólny oraz 4 wybrane Moduły Specjalizacyjne, które kończą się już jakąś formą zaliczenia: egzaminem, napisaniem pracy czy zrobieniem prezentacji. Wszystko zajmie dokładnie 2 lata. Po otrzymaniu świadectwa ukończenia Studiów Podyplomowych w formule MBA zostaniesz naszym absolwentem, co będzie wiązać się z dodatkowymi przywilejami. Jeżeli jednak ukończysz 4 moduły specjalizacyjne w ramach jednej specjalizacji (np. tylko Zarządzanie lub tylko Prawo i Podatki) dostaniesz od nas dodatkowo certyfikat specjalizacyjny z tego właśnie zakresu.

Po uzyskaniu dyplomu możesz dalej zdobywać wiedzę wybierając kolejne moduły!

Oferta dla Absolwentów?

Podczas dwóch lat nauki zaproponujemy ci możliwość udziału w około 40-60 różnych tematycznie modułach.  Oczywiście wszystkie one dotyczą tematyki prowadzenia firmy czy inwestowania pieniędzy. Nawet gdybyś chciał, to nie jesteś w stanie wziąć w nich wszystkich udziału w trakcie 2 lat Studiów. Będziesz musiał zdecydować się na 4 moduły, które najbardziej cię przekonają, lub tematyka których jest ci najbardziej potrzebna. Jedne z tych modułów powtarzamy co 2 lata, inne co 4 czy 5 lat, a ciągle dokładamy nowe moduły. Jeżeli po ukończeniu Studiów Podyplomowych MBA chciałbyś uczestniczyć w dodatkowych zajęciach i poznać zawartość kolejnych modułów lub wyrobić sobie kolejne specjalizacje, to jak najbardziej jest taka możliwość. Nie musisz zapisywać się od nowa na 2 lata nauki. Co semestr dostaniesz od nas najnowszą ofertę modułów, które zamierzamy uruchomić i jeżeli coś cię zainteresuje, to jako absolwent w bardzo atrakcyjnej cenie, będziesz mógł wziąć udział w zajęciach.

Nagrywanie zajęć i udostępnianie nagrań

W naszej Uczelni 97% zajęć jest nagrywanych. Gdy rozmawiamy o podatkach lub niektórych skutecznych sposobach współpracy z kontrolami w firmie, wówczas wykładowcy proszą nas o wyłączenie kamer. Musicie im to wybaczyć.

Nagrania z zajęć w zależności od specjalizacji są różnie udostępniane naszym studentom. Jeżeli chodzi o Studia Podyplomowe MBA, to po zalogowaniu się u nas na stronie będziesz miał dostęp do wszystkich zajęć realizowanych w ramach modułów specjalizacyjnych, które wybrałeś. Jeżeli więc nie będziesz mógł przyjechać na któryś z 5 weekendów (tyle trwają zajęcia z jednego modułu) to na spokojnie będziesz mógł obejrzeć zajęcia z domu w formie nagrania i nic ci nie przepadnie. Do wszystkich zajęć z ukończonych modułów będziesz mógł wracać w dowolnym czasie, również po ukończeniu Studiów.

Nagrania z zajęć w zależności od specjalizacji są różnie udostępniane naszym studentom. Jeżeli chodzi o Studia Podyplomowe MBA, to po zalogowaniu się u nas na stronie będziesz miał dostęp do wszystkich zajęć realizowanych w ramach modułów specjalizacyjnych, które wybrałeś. Jeżeli więc nie będziesz mógł przyjechać na któryś z 5 weekendów (tyle trwają zajęcia z jednego modułu) to na spokojnie będziesz mógł obejrzeć zajęcia z domu w formie nagrania i nic ci nie przepadnie. Do wszystkich zajęć z ukończonych modułów będziesz mógł wracać w dowolnym czasie, również po ukończeniu Studiów.

W momencie ukończenia Studiów Podyplomowych w formule MBA, gdy osiągniesz status naszego Absolwenta, oprócz możliwości oglądania swoich zajęć, udostępnimy Ci też wszystkie nagrania jakie kiedykolwiek zrealizowaliśmy na Kursie Podstawowym oraz na wszystkich Modułach Ogólnych (Seminariach) w całej naszej historii. To już jest baza ponad 5 tys. godzin wykładów na różne tematy, a każdego roku dochodzi kolejne kilkaset godzin. Na pewno znajdziesz wiele takich, które Cię zainteresują. W sam raz do słuchania podczas długich godzin spędzonych w samochodzie :-)

Natomiast jeżeli pójdziesz dalej i ukończysz Specjalizację na Studiach Podyplomowych MBA to dostaniesz niejako dostęp do darmowej uczelni on-line. Wtedy odblokujemy Ci wszystkie nagrania z zajęć zrealizowanych do tej pory na Studiach Podyplomowych w danej specjalizacji (około 500 do 1500 godzin w zależności od specjalizacji), jak i tych, które dopiero będziemy realizować (16 do 96 godzin miesięcznie!).

Noclegi podczas zjazdów

Zdecydowana większość naszych studentów nie mieszka na co dzień w Warszawie i musi dojeżdżać na nasze zjazdy. Nasza ekipa organizacyjna również jest spoza stolicy, więc mamy sprawdzone hotele, w których nocujemy od lat. Nie musisz więc martwić się o noclegi w Warszawie podczas zjazdu, pomożemy Ci je zorganizować w okazyjnych cenach (Hotel Aramis, Atos i Portos na Mokotowie, ceny pokoju wahają się od 110 do 160 zł za nocleg bez śniadania).

Wieczorna integracja

Każdy zjazd to dwa dni. Sobota i niedziela. Tradycją stało się, że w restauracji hotelowej, tam gdzie nocuje większość studentów spotykamy się wszyscy na małą integrację przy kolacji, piwie i wspaniałej atmosferze. Jest to bardzo ważne wydarzanie i z kuluarowych rozmów z innymi studentami i wykładowcami, którzy też nas odwiedzają można wynieść naprawdę wiele.

 NOWA REKRUTACJA


Uruchomiliśmy rekrutację na studia MBA. Poniżej zamieszczamy podstawowe informacje:

Czas rekrutacji

Rekrutacja trwa do: 8 Marca 2021

Daty zjazdów 2021/2022

 • 6-7 marca 2021 (Seminarium)
 • 20-21 marca 2021
 • 10-11 kwiecień 2021
 • 24-25 kwiecień 2021
 • 8-9 maja 2021
 • 29-30 maja 2021
 • 2-6 czerwca 2021 – Letnia Integracja – (wyjazd dla chętnych, dodatkowo płatny)
 • 19-20 czerwca 2021 (Seminarium)
 • 1-8 sierpnia 2021 – Biznes Camp – (wyjazd dla chętnych, dodatkowo płatny)

Finanse

Poniżej zamieszczamy informacje dotyczące wszelkich opłat związanych z udziałem w Studiach Podyplomowych w formule MBA.

1000 zł wpisowe + jest to wpłata jednorazowa, bezzwrotna, która potwierdza Twoje uczestnictwo.


FIRST MINUTE do 31 grudnia 2020 r. :

 • przy płatności z góry – 13 900 zł 
 • przy płatności rozłożonej na raty – 14 900 zł – zapłacisz 4 x 3725 zł
CENA REGULARNA do 5 marca 2021 r. :
 • przy płatności z góry – 14 400 zł
 • przy płatności rozłożonej na raty – 15 400 zł – zapłacisz 4 x 3850 zł, a

Jak się zapisać? 

Wybierz dogodną dla Ciebie formę płatności- w całości lub w 4 częściach płatnych semestralnie. Następnie zostaniesz przekierowany do formularza zgłoszeniowego z prośbą o odpowiedź na kilka kluczowych pytań weryfikujących Twoje doświadczenia biznesowe i inwestycyjne. Następnie automatycznie wygenerują się dla Ciebie proformy (dostępne na Twoim w Panelu Klubowicza). Poczekaj na kontakt z naszej strony, a także pozytywne rozpatrzenie Twojego zgłoszenia. Dopiero wówczas zostaniesz poproszony o uregulowanie płatności. Jest również możliwość dokonania płatności w gotówce na I zjeździe. Wspomnij o tym w formularzu zgłoszeniowym w miejscu na dodatkowe pytania lub uwagi.

Zanim się zapiszesz…

Zdajemy sobie sprawę, że dołączenie do 2 letniego programu edukacyjnego jest dość poważną decyzją. Zajęcia trochę trwają, a i jest też to całkiem spory wydatek. Dlatego też zachęcamy, abyś bliżej zapoznał się z naszą Uczelnią. Oto kilka dobrych sposobów aby to zrobić.

Przyjdź na Seminarium 

Trzy razy do roku organizujemy duże wydarzenie weekendowe, którą nazywamy Seminarium. Przyjeżdżają w tym czasie nasi wszyscy studenci z Kursu Podstawowego, Warsztatów, Studiów Licencjackich i Studiów MBA z każdych specjalizacji.  Odwiedza nas również pokaźna grupa wykładowców i kilkuset absolwentów, z którymi możesz porozmawiać o doświadczeniach z naszych zajęć. Za opłatą, wstęp na tę imprezę mają również goście z zewnątrz, niezwiązani z naszą Uczelnią. Jeżeli nas jeszcze nie znasz to gorąco zachęcamy, abyś przyjechał, sprawdził atmosferę, poziom zajęć jak i poziom ludzi, którzy nas odwiedzają.

Obejrzyj kilka nagrań z wykładów

Jeżeli założysz konto na naszej stronie to odkryjesz, że po zalogowaniu się, masz dostęp do kilkuset nagrań. Są to różne nagrania. Z naszego Kursu Podstawowego, ze Studiów Licencjackich. Jest też całkiem pokaźna grupa zajęć przeprowadzona właśnie na Studiach Podyplomowych MBA. Jeżeli jesteś zainteresowany obejrzeniem czy przesłuchaniem większej ilości nagrań to zapisz się do naszego Klubu ASBiRO. Oprócz zniżek na wydarzenia, każdemu Aktywnemu Członkowi Klubu udostępniamy co miesiąc kilka nagrań z naszych zajęć. Całkiem sporo zajęć publikujemy też na naszym kanale YouTube. Są tam wykłady bardziej skierowane do szerszej publiczności i raczej popularno – edukacyjne, niż „samo mięso” z jakim mamy do czynienia na zajęciach. Niemniej jednak są na wysokim poziomie i przyjemnie się ich słucha. Poniżej kilka nagrań z naszych zajęć.

Gościnny udział w zjeździe

Masz możliwość jednorazowego udziału w jednym z regularnych zjazdów, aby doświadczyć jak wyglądają zajęcia, poznać uczestników, poczuć panującą atmosferę na poszczególnych modułach specjalizacyjnych, a także wieczornej integracji. Za udział w zjeździe pobieramy symboliczną opłatę. Zgłoś chęć udziału w zajęciach mailowo lub telefonicznie na tydzień przed zjazdem- otrzymasz szczegóły organizacyjne.

Przykładowe zajęcia


Zapisz się

Wybierz opcję:

1 Płatność z góry

14 900,00 zł
 • 1. Płatność: 1000.00zł przy zapisie
 • 2. Płatność: 13900.00zł do 08 marca 2021

2 Płatność w ratach

15 900,00 zł
 • 1. Płatność: 1000.00zł przy zapisie
 • 2. Płatność: 3725.00zł do 10 lutego 2021
 • 3. Płatność: 3725.00zł do 10 października 2021
 • 4. Płatność: 3725.00zł do 10 lutego 2022
 • 5. Płatność: 3725.00zł do 10 października 2022

Masz jakieś pytanie?

Specjalizacja Zarządzanie

Paulina Gronowska

737609092 p.gronowska@asbiro.pl

Specjalizacja Inwestowanie i Nieruchomości:

Tatiana Majewska

517676546 t.majewska@asbiro.pl

Specjalizacja Sprzedaż i Marketing

Katarzyna Pyrak

608248749 k.pyrak@asbiro.pl