Oferta specjalna

Kurs Zaawansowany w formule MBA – oferta dla Absolwentów MBA

Kochani Absolwenci! 

Uruchomiliśmy kolejną rekrutację na Kurs Zaawansowany w formule MBA. Kurs ten ma charakter modułowy i co pół roku będziemy przygotowywać zestawienie różnych modułów tematycznych (mini-kursów) do wyboru w ramach 3 głównych specjalizacji biznesowych, które są filarami wiedzy dla przedsiębiorców i inwestorów.

W semestrze letnim w roku 2022/2023 oferujemy Wam następującą tematykę w ramach 3 specjalizacji do wyboru:

Specjalizacja Zarządzanie Przedsiębiorstwem
Moduł: Komunikacja i zarządzanie zespołem

(5 weekendów- sobota i niedziela 10:00-18:00)

Moduł ten polecamy przedsiębiorcom, dla których największym wyzwaniem w prowadzeniu własnej firmy są pracownicy. Nie cierpisz na brak pomysłów jak rozwijać firmę, ani co ważniejsze na brak klientów, ale w Twojej firmie regularnie pojawiają się większe lub mniejsze problemy z pracownikami. Ludzie przychodzą i odchodzą, nie przykładają się do swojej pracy tak jakbyś tego oczekiwał, nie chcą brać na siebie odpowiedzialności za losy firmy i mimo, że ty starasz się najlepiej jak potrafisz aby wszyscy grali do jednej bramki i byli zadowoleni z pracy, którą wykonują. Zarządzanie zespołem pracowników i współpracowników to bardzo trudne i czasochłonne zadanie, w którym jedna chwila słabości czy niewielki nawet błąd w komunikacji mogą wszystkich wiele kosztować.

Podczas 5 weekendów zajęć w ramach tego modułu będziemy rozmawiać o tym jak różni są ludzie, z którymi pracujemy. Będziemy analizować typy osobowości pod kątem motywacji do pracy oraz zaangażowania. Spróbujemy zrozumieć i okiełznać wymagania zmieniającego się rynku pracowników. Będziemy rozmawiać o tym jak skutecznie rekrutować i na co zwracać uwagę w pierwszym kontakcie? Jak dobrze dobierać pracowników pod konkretne stanowiska i odpowiedzialności w Twojej firmie? Jak poukładać zespół aby pracował efektywnie i samodzielnie? Jak zarządzać ludźmi, którzy wraz z Tobą tworzą Twoją firmę oraz jak wyłaniać naturalnych liderów, którzy odciążą Cię w tym zarządzaniu? Dodatkowym bonusowym tematem w ramach tego modułu są zajęcia o wypaleniu zawodowym wśród przedsiębiorców i pracowników- z praktycznego punktu widzenia podejdziemy do tego, jak nie dopuścić do wypalenia, a jeśli już jest za późno to jak sobie poradzić z tym problemem. 

Zajęcia poprowadzą m.in. 

 • Karol Froń
 • Igor Gielniak
 • Ewa Wilczewska
 • Izabela Antosiewicz
 • Adrianna Leśniewska


Specjalizacja Sprzedaż i Marketing
Moduł: SPRZEDAŻ I BUDOWANIE MARKI

(5 weekendów – sobota i niedziela 10:00-18:00)

SPRZEDAŻ I BUDOWANIE MARKI to moduł uniwersalny, z którego każdy przedsiębiorca duży i mały wyciągnie dla siebie wiele inspirujących informacji i praktycznych zasad jak skutecznie zwiększyć sprzedaż w swojej firmie. Łączy w sobie dwa zagadnienia: organizacja procesu sprzedaży oraz budowanie marki. Kiedy firma jest mała sprzedajemy nasze produkty i usługi w sposób intuicyjny. Mamy kilka sprawdzonych zasad i sposobów, które działają i dopóki działają wszystko układa się idealnie. Jednak każdemu przedsiębiorcy zależy na tym aby ciągle docierać do nowych klientów, zwiększać sprzedaż i obroty w firmie. W pewnym momencie dochodzimy do momentu, w którym warto uporządkować cały proces sprzedaży w firmie, aby zwiększyć efektywność tego działu i wyeliminować wszystkie wąskie gardła.

Podczas 5 weekendów zajęć w ramach tego modułu będziemy rozmawiać o tym jak zaplanować i uporządkować proces sprzedaży w firmie. Jakie są etapy procesu sprzedaży oraz narzędzia pomocne przy właściwym zarządzaniu procesem sprzedaży? Poćwiczymy różne sposoby negocjacji sprzedażowych pod okiem doświadczonych praktyków-przedsiębiorców. Dodatkowo będziemy analizować również zagadnienia związane z budowaniem silnej marki Twojej firmy- jak ją stworzyć, jak pielęgnować i jak komunikować ją klientom aby silna marka stała się Twoją ogromną przewagą konkurencyjną.

Zajęcia poprowadzą m.in.:

• Adam Pioch
• Jarosław Betlej
• Izabela Antosiewicz
• Artur Melka
• Arkadiusz Zimmermann


Specjalizacja Inwestowanie i Nieruchomości
Moduł: Nieruchomości

(5 weekendów – sobota i niedziela 10:00-18:00)

Moduł ten dedykowany jest osobom doświadczonym jak i mniej zaawansowanym w temacie inwestowania w nieruchomości. Podczas zajęć zaproszeni przez nas praktycy opowiedzą o konkretnych inwestycjach ze swojego doświadczenia. Wykłady będą dotyczyły między innymi:

 • Podstawy wiedzy o rynku nieruchomości w Polsce (podstawy prawne oraz finansowe i podatkowe inwestowania w nieruchomości),
 • Przygotowanie Inwestycji (omawiamy różne strategie inwestycyjne, analizujemy przykładowe inwestycje pod kątem ich zakupu, uczymy się analizować otoczenie inwestycji),
 • Wejście w Inwestycję (omawiamy umowy, różne sposoby finansowania inwestycji, formy zabezpieczenia inwestora, czy też kwestie związane ze współpracą z pośrednikami, prawnikami i notariuszami przy zakupie nieruchomości),
 • Realizacja Inwestycji (omawiamy szczegółowo różne formy inwestycji – grunty, mieszkania na wynajem i podnajem, flipping, kamienice, nieruchomości biurowe, handlowe i turystyczne, inwestycje deweloperskie),
 • Zarządzanie Inwestycją (prowadzenie najmu na cele mieszkaniowe i komercyjne, zarządzanie najmem i tworzenie portfolio nieruchomości),
 • Wyjście z Inwestycji (sposoby wyceny nieruchomości, proces przygotowania inwestora i nieruchomości do sprzedaży, zasady negocjacji przy sprzedaży i umowy zbycia).
 • Tematy dodatkowe, m.in. inwestowanie poza granicami Polski, budowanie wolności finansowej poprzez nieruchomości, analiza procesu zakupu nieruchomości na przetargach i licytacjach komorniczych.

Zajęcia poprowadzą m.in:

 • Aleks Wzorek
 • Paweł Żygowski
 • Michał Łukaszewski
 • Wojciech Karaszewski
 • Jacek Kropielnicki 


Wy jako Absolwenci programu MBA nie musicie zapisywać się na cały dwuletni kurs- możecie po okazyjnej cenie zapisać się wyłącznie na jeden moduł (jeden semestr).

Co to oznacza w praktyce?

To, że przed każdym semestrem możecie zapisać się na interesujący Was blok tematyczny bez konieczności zapisywania się z góry na całe dwa lata studiów! Dzięki temu oszczędzicie nie tylko swój czas i pieniądze, ale również możecie nieustannie uzupełniać Waszą wiedzę biznesową o dowolnie wybrane przez Was zagadnienia. 

Jeden taki moduł specjalizacyjny (mini-kurs) to 5 weekendów + 2 ASBiRO-we Seminaria.

KOSZT: 2 700 zł 

Po ukończeniu wybranego modułu możecie zapisać się na kolejny, jeśli znajdziecie w naszej ofercie coś interesującego lub… odpuścić i wrócić do nas kiedy ponownie będziecie tego potrzebować

 NOWA REKRUTACJA


Uruchomiliśmy rekrutację na Kurs Zaawansowany MBA. Poniżej zamieszczamy podstawowe informacje:

Czas rekrutacji

Rekrutacja trwa do: 7 marca 2023

Daty zjazdów 2022/2023

8-12 lutego 2023 (Winter Camp – dla chętnych, wyjazd dodatkowo płatny)

4-5 marca 2023 (Seminarium)

18-19 marca 2023

1-2 kwietnia 2023

22-23 kwietnia 2023

6-7 maja 2023

20-21 maja 2023

24-25 czerwca 2023 (Seminarium)

5-12 sierpnia 2023 (Biznes Camp – dla chętnych, wyjazd dodatkowo płatny)

Masz pytanie?

Kontakt

Katarzyna Pyrak

608248749 k.pyrak@asbiro.pl
✎   Zapisz się