Oferta specjalna

Kurs Zaawansowany w formule MBA – oferta dla Absolwentów MBA

Kochani Absolwenci! 

Uruchomiliśmy kolejną rekrutację na Kurs Zaawansowany w formule MBA. Kurs ten ma charakter modułowy i co pół roku będziemy przygotowywać zestawienie różnych modułów tematycznych (mini-kursów) do wyboru w ramach 3 głównych specjalizacji biznesowych, które są filarami wiedzy dla przedsiębiorców i inwestorów.

W semestrze zimowym w roku 2023/2024 oferujemy Wam następującą tematykę w ramach 3 specjalizacji do wyboru:

Specjalizacja: Zarządzanie Przedsiębiorstwem
Moduł: Prawo i finanse w biznesie

(5 weekendów- sobota i niedziela 10:00-18:00)

Wybór tego modułu polecamy przedsiębiorcom, których codzienność biznesowa opiera się na stałym planowaniu finansowym. Którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę o zarządcze zarządzanie finansami. Jest to jeden z najtrudniejszych modułów, ale z pewnością najistotniejszy dla rozwoju firmy. Doskonale wiemy jak kluczowe są trafnie przeliczone inwestycje, jak ważny jest próg rentowności i szacowanie ryzyka finansowego.

Podczas 5 weekendów zajęć omówimy i przedstawimy w praktyce pod okiem doświadczonych przedsiębiorców jak ważną rolę w rozwoju naszych firm pełni budżet. Wprowadzimy wszystkich od podstaw w planowanie finansowe, przedstawimy metody zarządczego zarządzania nimi. Poznamy fuck-upy finansowe doświadczonych przedsiębiorców, które pozwolą nam wyciągnąć z ich porażek, cenne lekcje dla nas. Będziemy sprawdzać rentowność produktów, usług, analizować cash-flow przedsiębiorstwa. Dodatkowo nauczymy się właściwie wyceniać przedsiębiorstwa i przygotowywać je do sprzedaży.

Zajęcia poprowadzą m.in. 

 • Jacek Błaszczak
 • Igor Gielniak
 • Jacek Fabisiewicz
 • Paweł Doniec
 • Anna Gąsiorowska

TUTAJ zobacz zaplanowany harmonogram.


Specjalizacja Sprzedaż i Marketing
Moduł: REKLAMA I PROMOCJA

(5 weekendów – sobota i niedziela 10:00-18:00)

Reklama i Promocja to kolejny moduł, z którego każdy przedsiębiorca duży i mały wyciągnie dla siebie wiele praktycznych informacji i sprawdzonych zasad jak skutecznie zwiększać bazę swoich klientów. Moduł ten łączy ze sobą dwa istotne zagadnienia: Reklama, która powinna być skuteczna i Promocja, która przyciąga klientów. Każdemu przedsiębiorcy zależy na tym, aby ciągle docierać do nowych klientów, zadowolonych klientów, żeby polecali nasze usługi, produkty i stale wracali tylko do nas – jeżeli jesteś w tej grupie to ten moduł jest dla Ciebie.

Podczas 5 weekendów zajęć w ramach tego modułu będziemy rozmawiać o tym jak posługiwać się metodami promocji i reklamy w działalności biznesowej, których celem jest wykształcenie umiejętności doboru skutecznych i efektywnych form działań promocyjnych. Jakie są strategie promocji – poznamy jej zasady i kryteria doboru. Poznamy nowatorskie formy reklamy i promocji. Nauczymy się analizować zjawiska i procesy zachodzące w gospodarce i identyfikować wynikające z nich uwarunkowania dla realizacji skutecznych działań marketingowych. Będziemy badać skuteczność i efektywność działań promocyjnych.

Zajęcia poprowadzą m.in.:

 • Damian Rogala
 • Wojciech Bizub
 • Maciej Dutko
 • Adrian Gamoń
 • Anna Prończuk-Omiotek

TUTAJ zobacz zaplanowany harmonogram.


Specjalizacja Inwestowanie i Nieruchomości
Moduł: Nieruchomości

(5 weekendów – sobota i niedziela 10:00-18:00)

Moduł ten dedykowany jest osobom doświadczonym jak i mniej zaawansowanym w temacie inwestowania w nieruchomości. Podczas zajęć zaproszeni przez nas praktycy opowiedzą o konkretnych inwestycjach ze swojego doświadczenia. Wykłady będą dotyczyły między innymi:

 • Podstawy wiedzy o rynku nieruchomości w Polsce (podstawy prawne oraz finansowe i podatkowe inwestowania w nieruchomości),
 • Przygotowanie Inwestycji (omawiamy różne strategie inwestycyjne, analizujemy przykładowe inwestycje pod kątem ich zakupu, uczymy się analizować otoczenie inwestycji),
 • Wejście w Inwestycję (omawiamy umowy, różne sposoby finansowania inwestycji, formy zabezpieczenia inwestora, czy też kwestie związane ze współpracą z pośrednikami, prawnikami i notariuszami przy zakupie nieruchomości),
 • Realizacja Inwestycji (omawiamy szczegółowo różne formy inwestycji – grunty, mieszkania na wynajem i podnajem, flipping, kamienice, nieruchomości biurowe, handlowe i turystyczne, inwestycje deweloperskie),
 • Zarządzanie Inwestycją (prowadzenie najmu na cele mieszkaniowe i komercyjne, zarządzanie najmem i tworzenie portfolio nieruchomości),
 • Wyjście z Inwestycji (sposoby wyceny nieruchomości, proces przygotowania inwestora i nieruchomości do sprzedaży, zasady negocjacji przy sprzedaży i umowy zbycia).
 • Tematy dodatkowe, m.in. inwestowanie poza granicami Polski, budowanie wolności finansowej poprzez nieruchomości, analiza procesu zakupu nieruchomości na przetargach i licytacjach komorniczych.

Zajęcia poprowadzą m.in:

 • Karolina Nowacka
 • Jakub Karliński
 • Anna Niecikowska
 • Marek Wiśniowski
 • Wojciech Karaszewski

TUTAJ zobacz zaplanowany harmonogram.


Wy jako Absolwenci programu MBA nie musicie zapisywać się na cały dwuletni kurs- możecie po okazyjnej cenie zapisać się wyłącznie na jeden moduł (jeden semestr).

Co to oznacza w praktyce?

To, że przed każdym semestrem możecie zapisać się na interesujący Was blok tematyczny bez konieczności zapisywania się z góry na całe dwa lata studiów! Dzięki temu oszczędzicie nie tylko swój czas i pieniądze, ale również możecie nieustannie uzupełniać Waszą wiedzę biznesową o dowolnie wybrane przez Was zagadnienia. 

Jeden taki moduł specjalizacyjny (mini-kurs) to 5 weekendów + 2 ASBiRO-we Seminaria.

KOSZT: 2 900 zł 

Po ukończeniu wybranego modułu możecie zapisać się na kolejny, jeśli znajdziecie w naszej ofercie coś interesującego lub… odpuścić i wrócić do nas kiedy ponownie będziecie tego potrzebować

 NOWA REKRUTACJA


Uruchomiliśmy rekrutację na Kurs Zaawansowany MBA. Poniżej zamieszczamy podstawowe informacje:

Czas rekrutacji

Rekrutacja trwa do 24 października 2023

Daty zjazdów 2022/2023

5-12 sierpnia 2023 (Biznes Camp – dla chętnych, wyjazd dodatkowo płatny)
21-22 października 2023 (Seminarium)
4-5 listopada 2023
25-26 listopada 2023
9-10 grudnia 2023
13-14 stycznia 2024
27-28 stycznia 2024
7-11 lutego 2024 (Winter Camp – dla chętnych, wyjazd dodatkowo płatny)
2-3 marca 2024 (Seminarium)

Masz pytanie?

Kontakt

Katarzyna Pyrak

608248749 k.pyrak@asbiro.pl
✎   Zapisz się