Studia Podyplomowe MBA - specjalizacja

Inwestowanie i Nieruchomości

✎   Sprawdź dostępność miejsc

Chcesz rozwinąć praktyczne umiejętności, które realnie przełożysz na efektywność i skuteczność realizacji projektów inwestycyjnych?

Naszym celem jest, żebyś zdobył wiedzę, która pozwoli Ci rozwinąć skrzydła. Warsztaty i prelekcje prowadzone przez wielu doświadczonych inwestorów i specjalistów, pomogą Ci poznać metody skalowania inwestycji i pozyskiwania nowych perełek inwestycyjnych. Nie jest to oferta krótkiego szkolenia opartego o model “guru”.

 • Dla inwestorów i osób z branży nieruchomości
 • Grupa około 50 osób
 • 2 lata (13 zjazdów w roku)
 • Wideo z każdego wykładu
 • Świadectwo ukończenia studiów podyplomowych
 • Dla absolwentów ponad 700 nagrań z wykładów

Spotkasz i posłuchasz ponad 100 wykładowców, którzy na co dzień zajmują się nieruchomościami i są wyspecjalizowani w różnych dziedzinach związanych z inwestowaniem. Będziesz mieć okazję nie tylko posłuchać wykładów, ale również poradzić się bardziej doświadczonych inwestorów, którzy służą radą i kontaktami nawet po zajęciach.

Co zyskasz dołączając do uczestników Studiów Podyplomowych/ Kursu Zaawansowanego  Inwestowanie i nieruchomości?

 • Zdobędziesz praktyczną wiedzę dot. rynku nieruchomości od wykładowców, którzy mają różnorodne doświadczenie inwestycyjne (deweloperka, działki budowlane, budynki komercyjne, kamienice, pośrednictwo nieruchomościami).
 • Nauczysz się jak lepiej zarządzać projektami, analizować rentowność oraz optymalizować koszty – od flipa do projektów deweloperskich.
 • Rozwiniesz swoje umiejętności związane z zarządzaniem, delegowaniem, sprzedażą czy negocjacjami.
 • Poznasz wiele interesujących aspektów prawnych i podatkowych, dzięki którym zabezpieczysz siebie oraz firmę. (nie znajdziesz ich w żadnej książce).
 • Dzięki rozmowom z Wykładowcami i Studentami poznasz prawdziwe case study ich inwestycji oraz dowiesz się jakich błędów nie popełniać.
 • Po każdym zjeździe będziesz mieć dostęp do nagrań z wykładów na naszej platformie online, dzięki czemu nie umknie Ci nic z wykładów.
 • Po każdym zjeździe będziesz mieć dostęp do nagrań z wykładów na naszej platformie online, dzięki czemu nie umknie Ci nic z wykładów (jeśli któregoś wykładu nie nagrywamy, to wyłącznie ze względu na fakt, że wykładowca podczas zajęć podzielił się kilkoma „pikantnymi” szczegółami dotyczącymi swoich inwestycji i woli, żeby nie były utrwalone na nagraniach).
 • Dołączysz do największego środowiska przedsiębiorców w Polsce, dzięki czemu nawiążesz wartościowe kontakty biznesowe w każdym mieście, które mogą przełożyć się na wspólne inwestycje.
 • Dołączysz do największego środowiska przedsiębiorców w Polsce, dzięki czemu nawiążesz wartościowe kontakty biznesowe, które mogą przełożyć się na wspólne inwestycje.

 • 9LAT
 • 492UCZESTNIKÓW
 • 171WYKŁADOWCÓW
 • 1872GODZIN WYKŁADOWYCH

WYKŁADOWCY

Podczas zajęć kładziemy bardzo duży nacisk na praktyczną wiedzę. Naszymi wykładowcami są wyłącznie doświadczeni inwestorzy i przedsiębiorcy, między innymi:

Pełna lista wykładowców

WYKŁADOWCY ASBIRO

Otrzymasz od nas również dane kontaktowe do wszystkich, dzięki czemu będziesz mógł konsultować z naszymi wykładowcami bieżące decyzje. Zwłaszcza w sytuacjach kryzysowych, gdzie doświadczenie przedsiębiorcy gra bardzo istotną rolę.

Tematy, które poruszamy podczas zajęć na tej specjalizacji:

 • Podstawy wiedzy o rynku nieruchomości w Polsce (podstawy prawne, finansowe i podatkowe),
 • Przygotowanie inwestycji (strategie inwestycyjne, analiza przykładowych inwestycji pod kątem zakupu, uczymy się analizować otoczenie inwestycji),
 • Wejście w inwestycję (omawiamy umowy, różne sposoby finansowania inwestycji, formy zabezpieczenia inwestora, czy też kwestie związane ze współpracą z pośrednikami, prawnikami i notariuszami przy zakupie nieruchomości),
 • Realizacja inwestycji (omawiamy szczegółowo różne formy inwestycji – grunty, mieszkania na wynajem i podnajem, flipping, kamienice, nieruchomości biurowe, handlowe i turystyczne, inwestycje deweloperskie),
 • Zarządzanie Inwestycją (prowadzenie najmu na cele mieszkaniowe i komercyjne, zarządzanie najmem i tworzenie portfolio nieruchomości),
 • Wyjście z Inwestycji (sposoby wyceny nieruchomości, proces przygotowania inwestora i nieruchomości do sprzedaży, zasady negocjacji przy sprzedaży i umowy zbycia).
 • Tematy dodatkowe, m.in. inwestowanie poza granicami Polski, budowanie wolności finansowej poprzez nieruchomości, analiza procesu zakupu nieruchomości na przetargach i licytacjach komorniczych.

Do kogo kierujemy Inwestowanie i nieruchomości?

Zajęcia kierujemy do osób, które aktywnie działają na rynku nieruchomości i dążą do doskonalenia swoich kompetencji, nie tylko bezpośrednio związanych z analizą nieruchomości. Inwestowanie w Nieruchomości to wszechstronna, praktyczna wiedza; poruszamy wiele zagadnień z tej dziedziny, staramy się o różnorodne tematy, a naszym celem jest zaoferowanie Tobie wielu możliwości, z których wybierzesz możliwie najlepsze rozwiązania dla swoich inwestycji lub poszerzysz swoje działania o nowe nieruchomościowe obszary i nie tylko…

Jeśli nie działasz aktywnie w branży, a chcesz się przygotować do inwestycji kapitału w nieruchomości, to bycie uczestnikiem kursu daje Ci sporą swobodę do pozyskania kontaktów biznesowych, które może przełożą się na wspólną inwestycję a wiedza, wyłożona przez praktyków pozwoli Ci na odpowiednie zabezpieczenie.

Najbardziej skorzystasz, jeżeli:
 • Masz już doświadczenie przy pierwszych inwestycjach, chciałbyś jednak zautomatyzować swoje działania 
 • Czujesz, że powinieneś lepiej zarządzać swoimi projektami i optymalizować.
 • Interesują Cię zagadnienia prawne i podatkowe związane z inwestowaniem w nieruchomości.
 • Brakuje Ci rozmów z osobami, które rozumieją Twoje problemy i potrafią Ci doradzić w trudnych momentach.
 • Chcesz wiedzieć w jaki sposób skalować i rozwijać swoje projekty.
 • Potrzebujesz kontaktów do innych inwestorów. 
 • Masz dość szkół i szkoleń prowadzonych przez osoby, które posiadają tylko wiedzę teoretyczną w danej dziedzinie i nastawione są tylko na zarobek.
 • Masz problem z optymalizacją swoich projektów i inwestycji.

Przykładowe zajęcia ASBiRO

Wszystkie zajęcia w naszej Uczelni, w tym również na studiach/ kursie Inwestowanie i nieruchomości, są nagrywane i udostępniane naszym studentom po zajęciach, tak aby w każdej chwili mogli sobie je włączyć i odświeżyć wiedzę. Jeśli któregoś wykładu nie nagrywamy, to wyłącznie ze względu na fakt, że wykładowca podczas zajęć podzielił się ze studentami kilkoma ‚pikantnymi’ szczegółami dotyczącymi swoich inwestycji, które wolał, żeby nie były utrwalone na nagraniach. Poniżej możesz zobaczyć przykładowe nagrania, które udostępniamy na YouTube. Są one skierowane do szerszej publiczności i raczej popularno – edukacyjne, niż „samo mięso” z jakim mamy do czynienia na zajęciach z Nieruchomości. Niemniej możesz zobaczyć jak wygląda atmosfera na naszych zajęciach.

Kliknij w grafikę aby obejrzeć nagranie


REKRUTACJA TRWA- SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ MIEJSC


Sprawdź dostępność miejsc klikając TUTAJ

DODATKOWA WARTOŚĆ! Od razu po zapisie otrzymujesz od nas Aktywne Konto w Klubie ASBiRO. Dzięki temu będziesz mógł od razu po zapisie (jeszcze przed rozpoczęciem nauki) obejrzeć ponad 300 dodatkowych wykładów Uczelni ASBiRO. Nie zwlekaj z zapisem!

Zobacz co mówią o nas Studenci

­ ­ 

Kliknij w grafikę aby obejrzeć nagranieWIĘCEJ INFORMACJI

FAQ

Jak się zapisać?

Inwestowanie i Nieruchomości realizowane jest w ramach rocznych Studiów Podyplomowych lub Kursu Zaawansowanego Sprawdź dostępność miejsc wypełniając prosty formularz.

Przejdź do formularza

CHCESZ NAS SPRAWDZIĆ ZANIM SIĘ ZAPISZESZ?

Zdajemy sobie sprawę, że dołączenie do 1 rocznego programu edukacyjnego jest dość poważną decyzją. Jeżeli chcesz poczuć atmosferę naszych zajęć, poznać uczestników i zobaczyć jak wyglądają wykłady możesz dołączyć do naszych Studentów podczas jednego zjazdu. Taką jednorazową możliwość za drobną opłatą mają osoby, które jeszcze nigdy nie były na naszych zajęciach. Zadzwoń lub napisz do nas na tydzień przed zjazdem – otrzymasz szczegóły organizacyjne. Przygotuj się też na wieczorną integrację. Nasi Studenci na pewno miło Cię przywitają ;)

Przyjedź na jeden zjazd bez obowiązku zapisu

Masz jakieś inne pytanie?

Specjalizacja Inwestowanie i Nieruchomości

Natalia Woźny

728386497 n.wozny@asbiro.pl

Poniższy opis dotyczy jedynie jednej ze specjalizacji Studiów Podyplomowych. Aby dowiedzieć się więcej o studiach i innych specjalizacjach przejdź tutaj.

✎   Sprawdź