Co nas czeka

Kurs Przedsiębiorczości

 • Kurs Podstawowy

  Hotel Arche Poloneza
  Poloneza 87,
  02-826 Warszawa
  • - Procesy i procedury w firmie. szczegóły

   Jakie tematy zostaną poruszone w trakcie wykładu? - Jak zacząć układanie procesów jeśli masz już swoją firmę i na co zwrócić uwagę jeśli dopiero planujesz biznes - Kto koordynuje temat procesów na co dzień w firmie czyli rola strażnika procedur - Jak przygotować pracowników na omawianie procesów, aby ich nie wystraszyć 2. Czego dowiedzą się uczestnicy w trakcie prelekcji? - Co to są mapy procesowe, procedury - jak je tworzyć i kiedy stosować - Jakie są najczęstsze trudności podczas porządkowania procesów - W czym te narzędzia pomagają obecnym i nowo zatrudnionym pracownikom 3. Jakie problemy uczestników zostaną rozwiązane dzięki uzyskanej wiedzy w trakcie wykładu? - Jak przygotować stanowisko dla nowego pracownika - Jak podzielić zadania i odpowiedzialności pomiędzy pracowników - Jak zaplanować poszczególne działania w firmie

   mniej
  • - Od 0 do Influencera. szczegóły

   Czyli jak z etatu przejść wyboistą drogę do samodzielności biznesowej.

   mniej
  • - Jak wybrać dobrego wspólnika? - komunikacja i współpraca drogą do sukcesu. szczegóły

   Agenda: 1.Od start-up do firmy dojrzałej. Wyzwania w skalowaniu biznesu z punktu widzenia założyciela/li. 2.Mentalność właściciela/li. 3.Razem czy osobno? Kogo zabrać w swoją biznesową podróż?

   mniej
  • - Temat już wkrótce! szczegóły

   (Gra biznesowa)

   mniej
  Więcej
  • - Spowiedź praktyka po 10 latach prowadzenia firmy. szczegóły

   Agenda: 1) jak zacząć od 0, nie mając super-mocy? 2) jak układać kompetencje w firmie, aby nie pracować na 4 etaty? 3) jakie narzędzia pozwoliły zamienić pracę stacjonarną w zdalną? 4) konkretne praktyki, które pozwalają przetrwać inflację, wojnę... 5) czeklista, która pozwoliła mi działać produktywnie. 6) Sesja pytań i odpowiedzi.

   mniej
  • - Od pomysłu do realizacji: 10 kroków do Twojego pierwszego e-biznesu szkoleniowego w 90 dni szczegóły

   Na wykładzie dowiesz się: Czym różni się polski rynek e-learningu od np. USA? Jaki produkt sprzeda się najlepiej? Mentoring, High Ticket, tripwire, społeczność, płatny newsletter etc. Jak przeanalizować rynek i konkurencję? Jak ruszyć sprawnie z marketingiem internetowym bez zewnętrznych specjalistów? Jak szybko wyprodukować kurs online pomimo perfekcjonizmu? Jakie pułapki czyhają przy wyborze strategii produktowej, cenowej oraz modelów płatności? Jak zrobić webinar, który sprzedaje? Jak szybko i bezboleśnie przełamać się do prowadzenia webinarów? Jak robić autowebinary dobrze? Jak przygotować ofertę, która przyciągnie klientów jak magnes? Jakich narzędzi potrzebujesz, a jakich nie? Dlaczego dobrze jest mieć dobrze napisany regulamin? Skąd czerpać dalszą wiedzę? Kogo śledzić? Kto jest prawdziwym ekspertem? Jak skalować i budować zespół w branży edukacji online. Case Study - Jak powtórzyć sukces marki Praktyczny Python?

   mniej
  • - Planowanie biznesu.
  • - Wprowadzenie do Świata Inwestycji w Wielozawodowej Branży Nieruchomości szczegóły

   Poruszone zagadnienia: Pomysł na inwestycję w nieruchomości: jak generować pomysły i identyfikować potencjalne możliwości inwestycyjne. Proces zakupu nieruchomości: od poszukiwań i analiz rynku po negocjacje i finalizację transakcji. Finansowanie inwestycji: różne metody finansowania nieruchomości, w tym kredyty hipoteczne, inwestorzy prywatni, crowdfunding itp. Analiza rentowności i ryzyka: ocena potencjalnych zwrotów z inwestycji oraz identyfikacja i zarządzanie ryzykiem inwestycyjnym. Zarządzanie nieruchomościami: strategie zarządzania nieruchomościami, w tym wynajem długoterminowy, krótkoterminowy (Airbnb), zarządzanie własnością, utrzymanie itp. Strategie flipowania nieruchomości: analiza rynku, renowacje i modernizacje, marketing i sprzedaż. Aspekty prawne i podatkowe inwestycji w nieruchomości: omówienie podstawowych kwestii prawnych i podatkowych związanych z inwestycjami w nieruchomości.

   mniej
  Więcej
 • Kurs Podstawowy

  Hotel Arche Poloneza
  Poloneza 87,
  02-826 Warszawa
  • - Temat już wkrótce!
  • - Temat już wkrótce!
   Wykładowca nieznany
  • - Circulus Invictus - Techniki organizacji przestępczych w służbie uczciwego biznesu.
  Więcej
  • - Przedsiębiorczość bez tajemnic - tworzenie biznesu od zera do Profitu szczegóły

   Kwestie jakie będą poruszać: - Jak znaleźć niszę, czyli wyróżnij się na tle konkurencji - Jak nasze otoczenie wpływa na rozwój nasz oraz naszej firmy - idealny klient, czyli jaki i jak do niego dotrzeć - jak pokonać strach przed nowym, brak czasu i pieniędzy na rozruch firmy - zadbaj o zespół a on zadba o Ciebie - czyli jak sprawić by ludzie chcieli iść z nami przez życie i tworzyć z nami firmę.

   mniej
  • - Jak zrozumieć księgową? Podstawy prawno-podatkowe dla przedsiębiorców
  • - Temat już wkrótce!
   Wykładowca nieznany
  • - Jak mogę z dnia na dzień wzmocnić swoją wiarę w siebie? szczegóły

   1. Jakie tematy zostaną poruszone w trakcie wykładu? Po co nam wiara w swój pomysł, jak od marzeń przejść do realizacji celów, jak sobie zaufać, że dam radę,... 2. Czego dowiedzą się uczestnicy w trakcie prelekcji? Jakimi prostymi trikami wzmocnić swoje poczucie wartości i SPRAWCZOŚCI. Zakładam kilka drobnych ćwiczeń i ciągłą dyskusję z uczestnikami. 3. Jakie problemy uczestników zostaną rozwiązane dzięki uzyskanej wiedzy w trakcie wykładu? Że wciąż o czymś myślą i nie realizują tego. Że wiedzą, że byłoby dobrze coś zrobić w tym kierunku i wciąż: czekają, odwlekają...

   mniej
  Więcej
 • Seminarium ASBIRO- czerwiec 2024

  • -
   Wykładowca nieznany
  • -
   Wykładowca nieznany