Co nas czeka

Kurs Podstawowy

 • Kurs Podstawowy

  Hotel O3 w Warszawie
  ul. Mangalia 1
  02-758 Warszawa
  • - P̶o̶m̶y̶s̶ł̶,̶ ̶p̶i̶e̶n̶i̶ą̶d̶z̶e̶,̶ ̶p̶r̶a̶c̶o̶w̶n̶i̶c̶y̶ - 7 rzeczy, które NAPRAWDĘ potrzebujesz na starcie szczegóły

   I tutaj chce podejść do tematu globalnie i nie skupiać się na rzeczach teoretycznie oczywistych, czyli np. strona internetowa, social media itp. Ważne rzeczy wg mnie: - WARTOŚCI - NAWYKI - MENTOR - BARTER - SPRZEDAŻ - 7 WSPANIAŁYCH - INTROSPEKCJA Czeka Cię ciekawa podróż :)

   mniej
  • - Jak nie zostać polskim prywaciarzem - wartości i założenia mądrego przedsiębiorcy szczegóły

   Kim jest przedsiębiorca i dlaczego warto nim zostać. Na czym skupić się podczas prowadzenia biznesu. Jak grać na rynku, by wygrywać. Skuteczne sposoby na usprawnienie funkcjonowania w biznesie. Co zrobić gdy sytuacja jest beznadziejna, a wyjścia nie widać.

   mniej
  • - Pomysł na biznes - planowanie kluczowych założeń szczegóły

   Ad. 1 omówienie narzędzia do planowania i weryfikacji pomysłów biznesowych - Business Model Canvas. Ad. 2 prezentacja kluczowych pytań, które musimy sobie zadać planując biznes Ad. 3 umiejętność weryfikacji oraz identyfikacji słabych i mocnych stron pomysłów biznesowych.

   mniej
  • - Story & telling w biznesie i nie tylko szczegóły

   Powiem o tym jak nie zwracałem uwagi na umiejętności które były ze mną od zawsze. Praktycznie od urodzenia. A skoro były od zawsze i nimi władałem, uważałem, że robię to jak należy. Rzecz o głębokim przekonaniu jakie w sobie nosimy, że jak coś już umiemy robić to robimy to prawidłowo. Czy aby na pewno? Dlaczego chętniej doskonalimy umiejętności z których korzystamy rzadko, a nie dbamy o te które wykorzystujemy praktycznie non stop? I jak bardzo na tym tracimy...

   mniej
  Więcej
  • - Synergia - jak budować partnerstwa w biznesie by 1 + 1 dawało 11. szczegóły

   W dzisiejszych czasach, tempo zachodzących zmian jest kilkukrotnie wyższe, niż jeszcze 10 lat temu. To wymusza na przedsiębiorcach, ciągłe aktualizowania posiadanych informacji i nabywania nowych kompetencji. Ale czy każdy z nas musi znać się na wszystkim, aby z sukcesem rozwijać swoją firmę? Na wykładzie dowiesz się w jaki sposób wchodzić w strategiczne partnerstwa, aby budować synergie i potęgować osiągane rezultaty.

   mniej
  • - Strategie optymalizujące podatki dla małej firmy szczegóły

   Na nienagrywanym wykładzie Kamil opowie jak mali przedsiębiorcy radzą sobie z optymalizacją podatkową. Będzie dużo przykładów, ciekawostek, gotowych pomysłów do wdrożenia. Jak również też dużo takich, gdzie ludzie przesadzili i dostali rok w zawieszeniu na 3, 4 a nawet 5 lat.

   mniej
  • - Czy pasja i umiejętności wystarczą do zbudowania antykruchej firmy ? szczegóły

   Niema jednego sposobu, który da Tobie gwarancje sukcesu. Natomiast jest kilka sposobów, które zagwarantują Ci porażkę … uczenie się na cudzych błędach jest najtańszą formą rozwoju. Jak mając pasję, wiedzę, doświadczenie i potencjał doprowadziłem do upadku 3 firmy. Wyciągając wnioski 4 firmę buduje unikając starych błędów. W tym roku bez marketingu, strony www i działań sprzedażowych - firma urosła x3.

   mniej
  • - Metody pozyskiwania rozchwytywanych specjalistów - co zrobić aby dołączyli do Twojej firmy? szczegóły

   Jak w praktyce sprawić, aby rozchwytywani na rynku specjaliści zdecydowali się na dołączenie właśnie do Twojej firmy i pomogli w osiągnięcia ambitnych celów biznesowych? Czy na pewno mała firma jest skazana na słabszych specjalistów? Jak podejmować trafne decyzje dobierając partnerów i zatrudniając fachowców do interdyscyplinarnego zespołu? Jak zorganizować rekrutację aby była sprawna i skuteczna? Co się sprawdza a co nie? Jak profesjonalnie zaprezentować swoją firmę i stanowisko przed wymagającym kandydatem? Poznacie pomysły i praktyczne taktyki poparte moim wieloletnim doświadczeniem z prowadzenia firm w branży IT. Dlaczego warto uczestniczyć w prelekcji? - Zyskacie oszczędność czasu. - Polepszycie jakość swoich wyborów dotyczących zatrudniania. - Podejmiecie lepsze decyzje związane z inwestowaniem w Wasz nowopowstający dream team.

   mniej
  Więcej
 • Kurs Podstawowy

  Hotel O3 w Warszawie
  ul. Mangalia 1
  02-758 Warszawa
  • -
  • - Delegować nie znaczy abdykować
  • - Lean Canvas czyli jak stworzyć prosty biznes plan szczegóły

   Studenci poznają metodą Lean Canvas, budowania biznes planu . Dowiedzą się dlaczego właśnie ta metoda jest skuteczna w tworzeniu biznes planu a nie inna.

   mniej
  Więcej
  • -
  • -
  • - Jak tworzyć kuloodporny biznes - case study o walce z sektorem, nadzorem i urzędami szczegóły

   1. Jakie tematy zostaną poruszone w trakcie wykładu? - Planowanie - podstawa sukcesu, - jak minimalizować koszty stałe - dlaczego to one psują biznes? - strategia rozwoju biznesu - jak szukać swojej niszy i czy warto to robić? - biznes - na czym się skupić? - dlaczego biznes to gra zespołowa? - jak walczyć z kłodami rzucanymi pod nogi? - Umiejętności dialogu. 2. Czego dowiedzą się uczestnicy w trakcie prelekcji? - tworzenie "drogiego" biznesu w tani sposób, - jak tworzyć plany awaryjne i dlaczego są one kluczowe, - Jak zrozumieć konkurencję i kontrahentów, - jak uczyć się na błędach innych? - jak zdobyć pierwszych klientów? - jaką branżę wybrać, aby odnieść sukces? - kiedy jest dobry moment na rozpoczącie własnego biznesu? - dlaczego warto współpracować ze sprawdzonymi partnerami? 3. Jakie problemy uczestników zostaną rozwiązane dzięki uzyskanej wiedzy w trakcie wykładu? - efektywne zarządzanie niewielkim budżetem, - sposoby na bootstrap, - nawiązywanie relacji w tym poszukiwanie wspólników / inwestorów

   mniej
  Więcej
 • Seminarium ASBIRO- marzec 2023

  • -
   Wykładowca nieznany
  • -
   Wykładowca nieznany
 • Kurs Podstawowy

  Hotel O3 w Warszawie
  ul. Mangalia 1
  02-758 Warszawa
 • Kurs Podstawowy

  Hotel O3 w Warszawie
  ul. Mangalia 1
  02-758 Warszawa
 • Seminarium ASBIRO- czerwiec 2023

  • -
   Wykładowca nieznany
  • -
   Wykładowca nieznany