Co nas czeka

Studia Podyplomowe: Psychologia w Biznesie

 • Seminarium ASBIRO- marzec 2024

  • Sobota

  • - Uroczyste rozpoczęcie
  • - Quo vadis przedsiębiorco i menedżerze? szczegóły

   Jak stać się świadomym liderem, który wykorzysta potencjał, swój i podwładnych oraz możliwości rynkowe, omijając przeszkody? Na co lider może postawić a czego powinien unikać? Jak świadomie zarządzać firmą lub zespołem w sposób holistyczny?

   mniej
  • - Czy kryzys to kryzys? szczegóły

   Z wykładu dowiesz się: - Globalne kryzysy i skutki dla nas - lokalne/branżowe kryzysy i skutki dla nas -jak sobie radzić z kryzysem -jak przetrwać kryzys -jak nie wpakować się samemu w kryzys -jak przewidywać kryzys -system eRKa w życiu firmy, czyli jak wykorzystać kryzys

   mniej
  • - Jak uratować przedsiębiorstwo w kryzysie. Ekonomiczne i prawne aspekty restrukturyzacji. szczegóły

   1. Diagnoza problemów finansowych przedsiębiorstwa - pojęcie niewypłacalności i analiza przyczyn jej powstania. 2. Możliwości reakcji przedsiębiorstwa na zagrożenie niewypłacalnością lub jej wystąpienie - opis postępowań restrukturyzacyjnych oraz upadłość jako forma restrukturyzacji, statystyki. 3. Podstawowe (wspólne) elementy postępowań restrukturyzacyjnych - plan restrukturyzacyjny, propozycje układowe, głosowanie. 4. Upadłość konsumencka jako rozwiązanie problemów finansowych jdg - kiedy wybrać tą drogę. 5. Konsekwencje zaniechania działań naprawczych w trakcie kryzysu finansowego przedsiębiorstwa.

   mniej
  • - Czy biznes w kryzysie oznacza kryzys w biznesie?
  • - Pokonywanie kryzysu - Jakich narzędzi używają najwięksi? szczegóły

   Czego się dowiesz z prezentacji? 1. Jak utrzymać mocny mental w kryzysie swojego biznesu? 2. Jakie narzędzia utrzymują energię i zaangażowanie w rozwoju biznesu 3. Co robią ludzie sukcesu żeby być w formie mentalnej każdego dnia? 4. Jak wykorzystać jedzenie do efektywniejszej pracy mózgu? 5. Dlaczego stan konta powinien równać się stanowi zdrowia. 

   mniej
  • - Uroczyste rozdanie dyplomów
  Więcej
  • Niedziela sala 1

  • - Panel dyskusyjny "Jak efektywnie zarządzać ludźmi - systemy motywowania, strategie zatrudniania i zwalniania" szczegóły

   W trakcie panelu poruszymy tematy efektywnego zarządzania ludźmi w kontekście różnych sektorów (usługowego, przemysłowego, sprzedaży) 1. Jak motywować i wynagradzać pracowników na różnych szczeblach (pracownicy produkcyjni, kierownicy, menedżerowie) 2. Sposoby zatrudniania-proces rekrutacji 3. Strategie komunikacji 4. Metody dyscyplinowania i etyczne sposoby zwalniania pracowników

   mniej
  • - Jak zbudować efektywny zespół sprzedażowy? szczegóły

   1. Efektywny zespół sprzedażowy – czyli jaki? · czym się różni efektywność od skuteczności? · efektywność - perspektywa właściciela firmy a perspektywa handlowca/managera zespołu · efektywny handlowiec – kilka słów o profilu kompetencji 2. Zarządzanie efektywnym zespołem sprzedaży w oparciu o jasne cele i powtarzalne rutyny · jak mądrze wyznaczać cele? · planowanie i monitorowanie codziennych działań handlowców - od czego zacząć? · codzienne rutyny managerskie konieczne w zarządzaniu zespołem handlowym · jaką wartość wnoszą standardy sprzedaży i zachowań – dlaczego warto je wyznaczać? · przegląd metod rozwoju kompetencji handlowych, czyli kilka słów o tym, że nie każdy rozwija się w ten sam sposób · „Jesteś tak dobry jak twój ostatni okres sprzedażowy” – jak podtrzymywać motywację handlowca 3. System wynagrodzeń w zespole sprzedażowym · od czego zacząć tworzenie lub modyfikację systemu wynagrodzeń · jak stworzyć motywujący system premiowy/prowizyjny · system wynagrodzeń to nie tylko pasek z wypłatą

   mniej
  • - Jak budować silną i dochodową markę osobistą w branży nieruchomości szczegóły

   1. Jakie są różnice pomiędzy budowaniem marki osobistej od budowania marki firmy i marki produktu. 2. Czym marka osobista nie jest, czyli mity z nią związane. 3. Jakie błędy w budowaniu marki osobistej popełniamy najczęściej, w konsekwencji których nie osiągamy zamierzonych celów. 4. Najważniejsze aspekty układania strategii dla marki osobistej. 5. Narzędzia online i offline wykorzystywane w budowaniu marki oraz koszty z nimi związane. 6. Hejt podatkiem od sukcesu.

   mniej
  • - Praktyczne zastosowanie AI w marketingu: Narzędzia i wskazówki dla nowoczesnych firm. szczegóły

   Agenda: 1. Sztuczna inteligencja w marketingu oczekiwania kontra rzeczywistość.  2. Jak wykorzystać potencjał AI w działaniach marketingowych. 3.Tworzenie materiałów reklamowych z wykorzystaniem AI.  4. Jak usprawnić video marketing z AI.  5. Najlepsze narzędzia AI w marketingu, które możesz wykorzystać już dziś.  6. Narzędzia dla kreatywnych i przyszłość sztucznej inteligencji w marketingu. 

   mniej
  • - Od Kijowa do Cancun: Pikantne przygody w międzynarodowej rekrutacji HR szczegóły

   Agenda: 1. Wprowadzenie do zatrudniania obcokrajowców 2. Zrozumienie prawnych aspektów zatrudniania cudzoziemców 3. Polskie Konsulaty i ich sposoby na (nie) udzielanie wiz 4. Etyczne aspekty rekrutacji międzynarodowej 5. Dobre praktyki w rekrutacji międzynarodowej 6. Case study i osobiste doświadczenia Jak uniknąć błędów - praktyczne wskazówki

   mniej
  • Niedziela sala 2

  • - Panel dyskusyjny "Dotacje - kto ma racje?" szczegóły

   W trakcie panelu dowiesz się: - Jakie są plusy i minusy dotacji? - W czym dotacje pomogły przedsiębiorcom? - W jakich branżach przedsiębiorcy skorzystali z dotacji i dlaczego? - Czy są branże, w których dotacje nie pomogą? - Na co trzeba uważać przy braniu dotacji? 4 przedsiębiorców – 4 różne perspektywy.

   mniej
  • - Krótka historia przedsiębiorczości, czyli 1670 lalek Barbie nie może się mylić szczegóły

   Spojrzenie na przedsiębiorczość jako być może największe nowożytne odkrycie. Opowieść o świecie, który bardziej niż królewskie nakazy czy unijne dyrektywy zmieniały na lepsze niepozorne innowacje przynoszone przez bezimiennych handlarzy, spekulantów, przemytników a zwłaszcza chcących ułatwić sobie życie leniuchów.

   mniej
  • - Dlaczego małe błędy finansowe generują duże problemy w biznesie – jak się przed tym bronić? szczegóły

   Przez ostatnie 10 lat zajmuję się finansami przedsiębiorstw i obserwuje, że w rosnących biznesach często finanse są na ostatnim miejscu, ale do czasu… do czasu kiedy problemy powstające w tym obszarze zaczynają wpływać na całość biznesu. W skrajnych przypadkach błędy w prowadzeniu finansów „kładą” biznesy, doprowadzają właścicieli do bankructwa. Opowiem o tym jak nie dopuścić do tej sytuacji oraz prostymi metodami zabezpieczyć zarówno siebie jak i swój biznes przed zagrożeniami płynącymi z obszaru finansów tak aby móc się dalej bezpieczenie rozwijać.

   mniej
  • - Jak pokonać krytyczne problemy w projekcie? szczegóły

   - Jak planować projekty – PM House 12 Pytań KISS PM™ - 12 pytań, które trzeba zadać sobie przy każdym projekcie - Jak czytać kartę projektu od zarządu - Jak planować projekty – harmonogram, trójkąt projektowy - Jak pracować z harmonogramem, gdy rzeczywistość nie chce być taka jak plan

   mniej
  • - Budowanie i skalowanie sieci sprzedaży w Polsce i za granicą szczegóły

   Zaczynałam od jednego sklepu i etapami przechodziłam na poziom wyżej pokonując kroki milowe i wyzwania jakie miałam na każdym etapie. Podzielę się z wami moim doświadczaniem w budowaniu marki w 3 krajach. Opowiem, kiedy było najtrudniej, a kiedy już szło z górki. Pokaże wam także co warto zabezpieczyć, jak planuje się taka ekspansję oraz na co trzeba zwrócić uwagę.

   mniej
  Więcej
 • Psychologia w Biznesie

  Arche Hotel Krakowska, Aleja Krakowska 237/U1, 02-180 Warszawa
  • - Jak nie zmarnować potencjału własnego i ludzi, którymi zarządzamy?
 • Psychologia w Biznesie

  Arche Hotel Krakowska, Aleja Krakowska 237/U1, 02-180 Warszawa
  • - Tożsamość przedsiębiorcy a tożsamość firmy
  • - Wypalenie i depresja – antidotum na wypalenie zawodowe
 • Psychologia w Biznesie

  Arche Hotel Krakowska, Aleja Krakowska 237/U1, 02-180 Warszawa
  • -
   Wykładowca nieznany
 • Seminarium ASBIRO- czerwiec 2024

  • -
   Wykładowca nieznany
  • -
   Wykładowca nieznany