Pakiet Nagrań

Największa konferencja o nieruchomościach 2017 – Seminarium ASBIRO

Kup teraz
 • Video
 • Audio
 • Pliki do pobrania

Wielu chce zarabiać na nieruchomościach, ale niewielu wie, jak to robić skutecznie. Jeszcze inni próbują uczyć innych, ale sami nie mają za dużo doświadczenia. Pewnie spotkałeś się już z ideą wolności finansowej – osiąganie pasywnego przychodu, który pozwala Ci pokryć Twoje życiowe potrzeby. Być może jesteś już na drodze to tej wolności. A może masz poczucie, że to „zbyt piękne, żeby mogło być prawdziwe”? Dzięki tym nagraniom całkowicie zmienisz swoje spojrzenie na nieruchomości! Kup nagrania z największej konferencji na temat nieruchomości w 2017 roku i dowiedz się, jak skutecznie zarabiać na nieruchomościach.

To było już drugie seminarium na temat nieruchomości organizowane przez ASBIRO

Jeśli już trochę nas znasz, to wiesz pewnie, że historia ASBIRO dzieli się na dwa okresy – przed i po seminarium o nieruchomościach w 2013. To było absolutnie wyjątkowe wydarzenie! Do tej pory organizowaliśmy seminaria, która przyciągały 250-300 osób. Temat nieruchomości wciąż był dość tajemniczy. Niewiele osób o tym mówiło, dostęp do szkoleń był ograniczony. Postanowiliśmy to zmienić i było to coś, co całkowicie zmieniło ASBIRO. Pierwsze seminarium ASBIRO na temat nieruchomości przyciągnęło prawie 600 osób!

To był ogromny skok a ostatnie dni przed wydarzeniem wypełniał ciągły kontakt z hotelem i prośby o dostawienie kolejnych krzeseł. W tamtym czasie była to największa konferencja na temat nieruchomości. 

Zresztą, zobacz sam:

Dużo się zmieniło przez ostatnie 4 lata

Od tamtego wydarzenia dużo się zmieniło. Rynek dojrzewa, wiedza na temat nieruchomości jest coraz powszechniejsza, a jednocześnie sami mamy coraz więcej możliwości. Być może Twoja firma się rozwija i masz wolne środki, z którymi nie wiesz, co zrobić. A może od lat pracujesz na dobrze płatnej posadzie i udało Ci się odłożyć gotówkę, którą chciałbyś zainwestować? Albo po prostu chcesz zrezygnować z etatu i masz możliwości zakupu nieruchomości pod wynajem?

Kiedy organizowaliśmy nasze pierwsze seminarium, tematem były głównie mieszkania. Od nich dość łatwo zacząć i tym wtedy żyliśmy. Dziś w gronie naszych wykładowców są osoby, które inwestują w grunty, w działki budowlane, budynki komercyjne, garaże, biura, kamienice czy nieruchomości turystyczne. Są osoby, które są specjalistami w podnajmie, czy flipach. Wcale nie musisz mieć dużo gotówki, żeby zacząć. 

Dojrzały już rynek potrzebuje też tematyki związanej z pośrednictwem nieruchomościami, wystrojem wnętrz, sposobami na szybki i tani remont. Obecnie, uczymy się, jak zajmować się działalnością deweloperską, remontowaniem kamienic czy budowaniem całych osiedli. Do tego pojawiło się sporo klubów inwestycyjnych oraz inicjatyw, które zajmują się wspólnym inwestowaniem. Są to tematy, które poznasz podczas tego wydarzenia!

 

Jeśli chodzi o mnie to uważam, że nieruchomości są zawsze właściwą opcją.
Donald Trump

 

Nie unikniesz tematu nieruchomości

Nie ma najmniejszego znaczenia, czy już dziś interesujesz się aktywnie rynkiem nieruchomości, czy nie. Ostatecznie albo wynajmujesz, albo posiadasz nieruchomość. Być może przymierzasz się do kupna mieszkania. To poważna decyzja i lepiej, żeby się do takiego zakupu dobrze przygotować. A nawet jeśli nie myślisz jeszcze poważenie o inwestycjach w nieruchomości, to dzięki temu wydarzeniu dowiesz się, w jaki sposób możesz dobrze kupić nieruchomość konsumpcyjną, albo jak zająć się remontem bądź urządzeniem. To wiedza, która jest potrzebna tak naprawdę dla każdego. A może okaże się, że po tym seminarium dostrzeżesz wartość w inwestowaniu w nieruchomości i zamiast kupować mieszkanie dla siebie, gotówkę ulokujesz w nieruchomości inwestycyjnej?

Właściciele nieruchomości bogacą się, śpiąc.
John Stuart Mill

Zacznij zarabiać

Kupując nagrania z seminarium na temat nieruchomości nie zmarnujesz czasu! Nasi wykładowcy nauczą Cię wielu kwestii związanych ze skutecznym inwestowaniem w nieruchomości. Nie będziesz słuchał osób, które o nieruchomościach umieją tylko mówić. Każdy z naszych wykładowców, to osoba, która nieruchomościami żyje! Nikt z nas nie ma czasu na słuchanie teorii. Interesuje nas praktyka. To, co każdy z nas potrzebuje, żeby skutecznie inwestować w nieruchomości,to wiedza ludzi, którzy już tam byli. 

Nasi wykładowcy podczas tej konferencji przekazali wiedzę, którą zastosowali:

 • poznasz case study konkretnych inwestycji z liczbami,
 • dowiesz się, ile nieruchomości kosztują,
 • zobaczysz, za ile naprawdę można je kupić,
 • nauczysz się, jak finansować takie inwestycje.

 

Nie czekaj z zakupem nieruchomości. Kup nieruchomość i czekaj.
T. Harv Ecker

 

Biznes w branży nieruchomości

Dzięki tym nagraniom dowiesz się również, jak wyglądają nieruchomości od środka. Część z naszych wykładowców, których będziesz miał okazję posłuchać, to nie tylko inwestorzy, ale również przedsiębiorcy działający w branży nieruchomości. Wiesz przecież, że między kupieniem i sprzedażą nieruchomości jest jeszcze proces przygotowania takiej nieruchomości do sprzedaży. Często musimy dodatkowo zainwestować w remont, wyposażenie, fotografa, który świetnie przedstawi naszą nieruchomość potencjalnym klientom.

A może wciąż obawiasz się, że inwestowanie w nieruchomości nie jest dla Ciebie, bo potrzeba dużo czasu na zarządzanie? Niekoniecznie. Podczas tego wydarzenia poznasz osoby prowadzące firmy zajmujące się zarządzaniem najmem. Są to bardzo doświadczeni inwestorzy, którzy wszystkiego nauczyli się na własnej skórze. Dziś możesz podczas dwóch dni szkolenia skorzystać z ich doświadczenia.

Jedną z osób, które odniosły sukces w nieruchomościach jest Paweł Czerwiński. Najpierw poświęcił kilka lat na pracę w korporacji, gdzie zdobył dużo biznesowego doświadczenia, a następnie zaczął inwestować w nieruchomości. Dziś jest nie tylko doświadczonym inwestorem, ale również posiada firmę świadczącą usługi w branży nieruchomości. Historię Pawła na naszym kanale na YouTube widziało już ponad 100 000 osób!

Nie zmarnuj takiej okazji

Nie wiemy, ile jeszcze będzie trwał tak dobry czas do inwestowania w nieruchomości jak teraz. Szkoda, gdybyś zmarnował taką okazję na naprawdę duże zyski. Dzisiaj wielu inwestorów z Europy Zachodniej szuka możliwości inwestycyjnych właśnie w Polsce. To właśnie u nas ceny nieruchomości są wciąż korzystne a stopy zwrotu większe niż w innych krajach. Z każdym kolejnym rokiem szanse będą wykorzystywane przez tych, którzy podjęli wyzwanie najszybciej. Dzisiaj możesz podjąć decyzję, że wykorzystasz tę szansę, zanim będzie za późno.

Posłuchaj ludzi, którzy już zarabiają

Dzięki nagraniom będziesz mógł posłuchać około 12 godzin wykładów najlepszych specjalistów od inwestowania w nieruchomości w Polsce. Każdy z nich poświęcił wiele lat swojej kariery, żeby poznać rynek nieruchomości i nauczyć się na nim zarabiać. Dzisiaj możesz skorzystać z ich doświadczeń. 

Dlaczego zorganizowaliśmy seminarium o nieruchomościach

Chcemy, żebyś mógł wykorzystać okazje, które są przed Tobą! Społeczność ASBIRO zrzesza setki osób mniej lub bardziej związanych z branżą nieruchomości i chcemy się spotkać wszyscy razem na jednym wydarzeniu, które pozwoli nam nauczyć się więcej. Jeśli dziś nieruchomości są dla Ciebie tematem nowym, po tym wydarzeniu wyjdziesz z wiedzą, którą już następnego dnia możesz zacząć przekuwać na zyski, które będą sięgać kilku, kilkudziesięciu lub kilkuset tysięcy złotych zysku. Tylko od Ciebie zależy, ile będziesz zarabiać.

 

Jak wyglądało seminarium o inwestowaniu w nieruchomości?

Podczas tego seminarium zajęliśmy się dwoma wątkami związanymi z inwestowaniem w nieruchomości:

 1. Jak przeprowadzić skuteczną inwestycję w branży nieruchomości krok po kroku. Poznasz tylko prawdziwe case study projektów inwestycyjnych naszych wykładowców
 2. Jak zarządzać nieruchomościami, żeby inwestowanie nie pochłaniało za dużo czasu.

Czego dowiesz się kupując nagrania z seminarium o inwestowaniu w nieruchomości?

Tematy, które były omówione podczas seminarium:

 1. Jak dobrze kupić mieszkanie
 2. Jak przygotować nieruchomość do sprzedaży
 3. Jak znaleźć klientów na Twoją nieruchomość
 4. Jak finansować inwestycje w nieruchomości
 5. Jak wybrać najlepszą ofertę banku na kredyt
 6. Jak prowadzić działalność deweloperską
 7. Jakie wykorzystać optymalizację podatkową przy inwestycjach
 8. Jak przeprowadzić skuteczny i zyskowny flip
 9. Jak zarządzać najmem
 10. Jak wykorzystać alternatywne formy inwestowania w nieruchomości
 11. Jak odróżnić dobrą inwestycję od złej

To jedynie kilka rzeczy, których dowiesz się, biorąc udział w seminarium.

Dla kogo przeznaczone są te nagrania?

Ten pakiet nagrań jest dla każdego, kto poważnie myśli o nieruchomościach. Jeśli możesz się utożsamić z jedną z poniższych grup, to wydarzenie jest dla Ciebie:

 • chcesz zacząć inwestować w nieruchomości
 • szukasz innych możliwości inwestowania, niż tylko mieszkania
 • chcesz osiągnąć finansową niezależność
 • chcesz zapewnić sobie spokojną przyszłość
 • przygotowujesz się do zakupu mieszkania
 • masz wolne środki, które chcesz dobrze ulokować
 • szukasz kontaktów do osób z branży nieruchomości
 • chcesz zadbać o finansową przyszłość swoich dzieci

Ile to mnie będzie kosztowało?

Tylko do końca roku możesz kupić te nagrania w świątecznej promocji za 149 złotych! Później cena będzie wynosić 349 zł. Skorzystaj z mega zniżki!

Kup teraz
 • Video
 • Audio
 • Pliki do pobrania