Dlaczego nie może Cię zabraknąć na seminarium?

Szukasz rozwiązań na nadchodzące czasy, szans dla swojego biznesu i sygnałów, gdzie możesz popełnić błąd? Może potrzebujesz działających wskazówek, a nie tylko wymyślonych life-hacków? Nic tak nie pobudza do działania, jak poznanie nowych przedsiębiorców i spotkanie się z ekspertami. Oczywiście coś, czego zabraknąć nigdy nie może, to ten ASBiRO-wy, biznesowy,
a jednocześnie luźny klimat.

Miejsce dla Ciebie

Każdy z nas potrzebuje ciągle się rozwijać. Poznawać nowe perspektywy, aby móc dalej rozwijać siebie, swoją firmę i nie zostać z tyłu. Szczególnie, gdy zachodzi coraz więcej zmian oraz z roku na rok są bardziej dynamiczne. Nie mamy wyboru, jak jedynie znaleźć sposób by sobie z tym poradzić. Podczas seminarium zostaną poruszone takie tematy jak:

Trendy w marketingu

Pokażemy Ci, czym jest neuromarketing, jak przekładają się badania z dziedziny psychologii i psychofizjologii na treści sprzedażowe. Nie zabraknie również tematu związanego z tworzeniem treści wideo i kreatywnej reklamy. Jeśli szukasz sposobu, jak przyciągnąć uwagę nowych klientów i nie dać o sobie zapomnieć obecnym, jest to miejsce właśnie dla Ciebie. Znajdziesz tu również odpowiedź, jak w nowoczesny sposób zarządzać sprzedażą i marketingiem B2B.
Porozmawiamy tutaj o narzędziach, automatyzacji oraz o łączeniu marketingu ze sprzedażą.

Zmiany prawno-podatkowe

Omówimy, jak zmieni się polskie prawo podatkowe w roku 2022 r.
Co oznaczają dla nas nowe zmiany podatkowe w takich obszarach jak m.in. VAT, rozszerzenie w opodatkowaniu środowiskowym, PIT, podatek od nieruchomości, podatki międzynarodowe zmiany w składkach ZUS. Odpowiemy, jak możesz przygotować swoją firmę na zmiany związane z reformami przygotowanymi przez rząd oraz doradzimy jakie strategie biznesowe obrać w nowej rzeczywistości gospodarczej.

Zarządzanie w biznesie

Bez strategii i wyznaczonego odpowiednio kierunku dla naszej firmy może być trudno. W szybko zmieniającej się rzeczywistości podpowiemy jak obierać długoterminowe strategie w rozwoju firmy oraz jak wyznaczać cele. Poruszymy też temat, jak efektywnie zarządzać produkcją i jakością. Każde przedsiębiorstwo potrzebuje innowacji w sposobie nie tylko praktyki przemysłowej, ale i organizacyjnym. Znajdziesz odpowiedzi na to, jak zarządzać firmą zdalnie w oparciu o procesy. Zdalne zarządzanie może przynieść wiele różnych problemów. Jednak możemy zminimalizować lub nawet  je wykluczyć całkowicie. Porozmawiamy o efektywnym budowaniu zespołów i jak uniknąć błędów w zarządzaniu ludźmi. Powiemy Ci, w jaki sposób to zrobić i na co zwracać uwagę, aby zespół tworzył integralną całość, która przełoży się na wyniki.

Perspektywy w nieruchomościach

Rynek nieruchomości cały czas się rozwija. Porozmawiamy o tym, jak zarabiać na coraz bardziej popularnym glampingu i condohotelach. Pokażemy, na co trzeba zwrócić uwagę, oraz jakie są realne zyski z tego typu inwestycji. Oprócz tego szerzej rozwiniemy temat nieruchomości o to,
w jaki sposób prowadzić inwestycje deweloperskie i jak inwestować z zyskiem w grunty. Przekażemy Ci, na co szczególnie powinieneś zwrócić swoją uwagę i na co powinieneś uważać przy tego typu inwestycjach.

Lokowanie kapitału

Inflacja jest jednym z głównych tematów, które są poruszane w obecnych czasach. Wartość naszych oszczędności nieuchronnie spada, a do obiegu zostają wprowadzane kolejne dodrukowywane przez banki centralne pieniądze. Jedynym rozwiązaniem, by temu przeciwdziałać, pozostają inwestycje. Jak inwestować w kryptowaluty i mądrze zarządzać swoim portfelem? Jak lokować kapitał w sztukę i wyróżnić się na rynku alternatywnego inwestowania oraz jak ochronić swój majątek przed inflacją inwestując w kruszce? Pokażemy, na czym polegają  i co jest ważne w tego typu inwestycjach, by nie stracić pieniędzy.

Inwestor w firmie

Podpowiemy, jak z głową inwestować w fundusze, a także na giełdzie. Ważne byś coraz lepiej rozumiał ryzyko, z którym się to wiążę i z którym masz do czynienia, bo dzięki temu im lepiej je zrozumiesz, tym lepiej będziesz mógł się zabezpieczyć. Pokażemy, jak budować firmę na sprzedaż, co może spowodować, że jej wartość jest mniejsza, niż może się wydawać i kiedy jest najlepszy moment, by to zrobić. Nie zabraknie również wiedzy o tym jak, pozyskać inwestora
i w jaki sposób się przed nim zaprezentować, by móc prężnie rozwinąć swój biznes.

Seminarium  23.10 – 24.10

Podczas wykładów naszych praktyków biznesu zostaną poruszone wszystkie te niezbędne tematy. Musimy pamiętać, że niezmienna pozostaje tylko zmiana, poszukiwanie rozwiązań i zdobywanie nowej wiedzy. Podczas październikowego seminarium przygotujemy Cię na te zmiany, pokażemy potrzebne Tobie rozwiązania, a zdobytą wiedzę będziesz mógł prowadzić w życie szybciej, niż metodą prób i błędów. Zapisz w kalendarzu 23 i 24 października Seminarium ASBiRO i ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ