Newsletter

Będziemy Cię informować o nowościach w ASBIRO.

Warsztaty Biznesowe ASBiRO

Warsztaty Biznesowe z ASBiRO to nowość w naszej ofercie. Są to unikatowe spotkania skierowane do osób pragnących zgłębić tajniki biznesu poprzez praktyczne zajęcia z ekspertami w danej dziedzinie. Jeśli dopiero planujesz założyć swoją firmę lub jesteś początkującym przedsiębiorcą te warsztaty są idealnym pomysłem, aby poszerzyć swoją wiedzę i z większą pewnością wypłynąć na szerokie wody.

ASBiRO na stałe w innych miastach?

Od dłuższego już czasu nasi studenci w Warszawie pytają dlaczego nie organizujemy żadnych cyklicznych spotkań z przedsiębiorcami również w innych miastach. Prawie 70% naszych studentów na kursach, które organizujemy w Warszawie to osoby, które przyjeżdżają na zjazdy z różnych zakątków Polski. I choć na zjazdy przyjeżdżają zawsze z wielką chęcią, to jednak od czasu do czasu sugerują nam, że na dłuższą metę dojazdy do Warszawy są dla nich męczące i też trochę ich kosztują. Co roku we wrześniu pojawiamy się z lokalnymi konferencjami w ramach projektu Myśleć Jak Milionerzy, jednak okazuje się, że raz w roku to zdecydowanie zbyt rzadko. Rozważaliśmy więc organizację stałego kursu gdzieś poza Warszawą, jednak wbrew pozorom, najtrudniejszym dla nas zadaniem było znalezienie zaufanych osób, które mogłyby organizować taki kurs zachowując w pełni wartości, ducha i klimat ASBiRO, który tworzymy od lat na zjazdach w stolicy. Udało się to we Wrocławiu, co zapewne jest bardzo dobrą wiadomością dla osób z południowo-zachodniej części Polski. Projekt wrocławskich warsztatów biznesowych odniósł sukces zatem chcemy uruchomić go również w innych miastach – Krakowie oraz Trójmieście.

Czym różnić się będą zjazdy we Wrocławiu, Krakowie i Trójmieście od tych warszawskich?

Przy tworzeniu kursu w innych miastach zależało nam na tym, aby nie powielać zajęć, na które zawsze można przyjechać do Warszawy. Chcieliśmy zrobić coś zupełnie nowego, kurs który idealnie uzupełniałby naszą stałą ofertę, a równocześnie otwierał przed uczestnikami całkowicie nowe możliwości. Wszystkie zajęcia na naszej Uczelni nastawione są wyłącznie na praktyczną wiedzę. Na naszych kursach nie czytamy podręczników (właściwie to u nas w ogóle ich nie znajdziesz), wykłady nie polegają na omawianiu teorii naukowych, a przygotowanie do zajęć na uczeniu się jak zapamiętać jakieś definicje. Odkąd powstało ASBiRO, na zajęciach zawsze kładziemy nacisk wyłącznie na praktyczne umiejętności i przetestowane przez naszych wykładowców sposoby, które można od zaraz zastosować w Waszych firmach. We Wrocławiu, Krakowie i Trójmieście postanowiliśmy tę praktykę wykorzystać jeszcze bardziej niż dotychczas i skupimy się wyłącznie na organizowaniu tematycznych warsztatów, które prowadzić będą wykładowcy współpracujący z nami od wielu lat.

Jaki jest cel i tematyka tych warsztatów?

Warsztaty Biznesowe z ASBiRO mają na celu w praktyce pokazać Ci jak od podstaw skutecznie zbudować własny biznes. Jest to pigułka wiedzy, którą powinien posiadać każdy przedsiębiorca. Pojawi się tematyka motywacji i pasji w biznesie. Będziemy mówić między innymi o modelach biznesowych i budowaniu start-upów, o tym jak stworzyć spójną i rozpoznawalną na rynku markę, jak zaprojektować skuteczne kampanie marketingowe, czy też jak prowadzić biznes w internecie. Nie zabraknie również tematów związanych z optymalizacją i podatkami. Nasi wykładowcy wprowadzą Cię w tematykę zarządzania czasem, planowania, rekrutacji, a przede wszystkim podzielą się z Tobą swoim bezcennym doświadczeniem, które pozwoli Ci uczyć się na błędach innych osób. Peter Drucker powiedział kiedyś, że „najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie” zatem stwórz swoją przyszłość w sposób przemyślany i z ogromem wiedzy uzyskanej od praktyków biznesu!

A co w tym takiego wyjątkowego?

Ideą Warsztatów Biznesowych jest stworzenie niewielkiej, maksymalnie 30-osobowej grupy, co umożliwi Wam wyciągnięcie z zajęć jak największej ilości informacji. Będzie czas na pytania, dyskusje, analizę konkretnych przypadków biznesowych oraz praktyczne przećwiczenie zdobytej wiedzy pod okiem najlepszych praktyków. Aplikując do tej grupy poprosimy Cię o podesłanie nam kilku informacji o Tobie i Twoich doświadczeniach w biznesie, dzięki czemu będziemy mogli jak najlepiej dopasować program warsztatów do twoich potrzeb i oczekiwań.

Kim są nasi wykładowcy?

Wykładowcami Warsztatów Biznesowych są doświadczeni praktycy biznesu, niektórzy z nich to multimilionerzy z ogromnymi sukcesami na swoim koncie, a inni to często właściciele małych sklepów, warsztatów, restauracji, piekarni czy firm internetowych. Kilku z nich ma tytuł profesora, kilkunastu skończyło zaledwie zawodówkę. Kilku znajduje się na liście najbogatszych Polaków, a kilkunastu jest bankrutami z potężnymi długami. Jedni uczą nas tego co im się udało, a drudzy dzielą się doświadczeniem porażki i ostrzegają przed tym, czego nie robić. Wszystkich jednak łączy jedna rzecz. Wszyscy są przedsiębiorcami, którzy zakładali i prowadzą swoje przedsiębiorstwa oraz mają duże doświadczenie w swojej branży, chcą się nim dzielić i bardzo chętnie służą radą, kiedykolwiek zapyta się ich o zdanie. Z każdy wykładowcą, z którym będziecie spotykać się w ramach wrocławskich spotkań warsztatowych, współpracujemy już od dłuższego czasu przy organizacji zajęć w Warszawie. Wszyscy więc dokładnie znają ideę praktycznych zajęć w ASBiRO i tworzą je razem z nami od lat.

Kamil Cebulski

Przedsiębiorca, dziennikarz, Rektor Uczelni ASBIRO.

www.kamilcebulski.pl

 

Justyna Broniecka-Klim

Przedsiębiorca, właścicielka biura rachunkowego.

www.redutax.pl

Małgorzata Lisowska

Przedsiębiorca, specjalista w dziedzinie zarządzania marką, twórca studiów podyplomowych z tego tematu.

Marek Kowalczyk

Marek Kowalczyk jest ekspertem w zarządzaniu projektami na czas metodą łańcucha krytycznego Goldratta. Wraz z zespołem pomógł zrealizować największe IPO w Europie — Polskiej Grupy Energetycznej — w ‚niemożliwym’ (…)

Andrzej Burzyński

Pastor, przedsiębiorca, prowadzi własna firmę szkoleniowa, autor książek Życie pełne pasji, Przebacz i uwolnij siebie, inwestuje w nieruchomości.

www.koah.pl

Dorota Czołak

Trener biznesu, przedsiębiorca, psycholog społeczny. Właścicielka firmy (…)

www.eduforce.pl

Maciej Dutko

Przedsiębiorca, Certyfikowany Wykładowca Allegro, autor książek „Targuj się! Zen negocjacji”, „Biblia e-biznesu”, „Efekt tygrysa”. Wykładowca na uczelniach biznesowych w całym kraju (studia podyplomowe i MBA). (…)

www.dutko.pl

Dawid Dudek

Przedsiębiorca, trener biznesu, zajmuje się szkoleniami z zakresu sprzedaży, technik pozyskiwania klientów i behawioralnego targetowania reklamy. Autor Biblii Taniego Latania. Uczy jak tanio latać po świecie.

www.bibliataniegolatania.pl

Fabian Błaszkiewicz

Doradca rozwoju osobistego, rozwoju i zmiany kariery, zdrowia relacji i związków. Twórca „Life Motif”: modelu osiągania sukcesów w oparciu o filozofię Motywu Życia. Etyk psychologii wywierania wpływu i manipulacji. Ekspert (…)

www.droga-gwaltownika.blogspot.com

Paweł Tkaczyk

Przedsiebiorca, prezes agencji MIDEA specjalizującej się w projektowaniu identyfikacji wizualnej i budowaniu strategii marketingowej firmy i marki.

www.midea.pl

Paweł Królak

Strateg biznesowy i twórca systemów wspierających rozwój firmy, pasjonat niestandardowego marketingu i zarządzania, przedsiębiorca, Coraz Lepszy Szef w CorazLepszaFirma.pl, właściciel Klubu Książki Tolle.pl

www.tolle.pl

Kontakt do wykładowców

Jako nasz student, nie tylko będziesz miał okazję uczestniczyć w prowadzonych przez nas zajęciach warsztatowych, ale także otrzymasz kontakty do każdego z naszych wykładowców i będziesz mógł skorzystać z ich konsultacji/doradztwa. Nasi wykładowcy nie uciekają przed studentami i chętnie prowadzą korespondencje oraz spotykają się ze studentami indywidualnie, po zajęciach. Kontakty do większości wykładowców publikowane są na naszej stronie i dostępne są po zalogowaniu się do Klubu ASBIRO. Kilku wykładowców poprosiło nas o nie publikowanie ich danych kontaktowych, jednak ciągle można się z nimi kontaktować za naszym pośrednictwem.

Jaką formę mają nasze zajęcia?

Warsztaty Biznesowe składają się z 18 całodniowych spotkań, które odbywają się weekendami (sobota i niedziela) mniej więcej co miesiąc w wybranym przez Ciebie mieście – Wrocławiu, Krakowie lub Trójmieście. Łącznie jest to 6 weekendów oraz dodatkowo 3, podczas których spotykamy się z uczestnikami wszystkich pozostałych kursów na Seminariach w Warszawie. Zgodnie z tradycją przyjętą na naszych zjazdach, zajęcia rozpoczynają się zwykle o godzinie 10:00 i kończą o 18:00.

Wspólna sobotnia integracja

Warszawskim zwyczajem po sobotnich zajęciach spotykamy się na wspólnej kolacji. Ten moment nasi studenci cenią równie mocno, jak wiedzę przekazywaną podczas zajęć. Wbrew pozorom to podczas kolacji rozmawiając z uczestnikami kursów można wynieść ze zjazdu najwięcej ciekawych informacji, rad inspiracji i znajomości, a niejednokrotnie również nowych pomysłów na biznes.

Noclegi

Jeżeli dojeżdżasz na nasze zajęcia i potrzebujesz noclegu na czas trwania zjazdu, chętnie pomożemy Ci w dokonaniu rezerwacji w hotelach. Mamy kilka sprawdzonych miejsc, które możemy Wam z przekonaniem polecić.

Dotychczasowe Warsztaty Biznesowe we Wrocławiu

Do tej pory zorganizowaliśmy już dwa weekendowe wydarzenia we Wrocławiu oraz całoroczny cykl spotkań. Spotkania były na tyle udane, że postanowiliśmy kontynuować nasz program i rozszerzyć go o nowe miasta.

Wrocław Wrocław Wrocław

 

Opinie uczestników poprzednich edycji Warsztatów Biznesowych

 


Warsztaty z ASBIRO dają nam ogromną wiedzę jak skutecznie zrobić reklamę, aby przyciągnąć jak najwięcej klientów, są bardzo pomocne zwłaszcza jak ktoś jest na początku swojej kariery i potrzebuje szybko zdobyć Klientów.
Kasia KabacińskaUczestniczka

Na rynku brak szkoleń, które edukują. Nie pokazują samej teorii, ale dają możliwość praktycznego przećwiczenia rozwiązania w danej tematyce. Jeśli już takie szkolenie uda się znaleźć to albo są one bardzo ograniczone i mają na celu, aby uczestnik wykupił dalsze pakiety szkoleń lub usługę u firmy / osoby które je przeprowadziły. Albo szkolenie jest dla „wybrańców” pod kątem finansowym. Od tego wszystkiego odróżnia się Rozwojowy Wrocław. Potężne szkolenie z Łukaszem Marczewskim, na którym można było zobaczyć i stworzyć własny model pozyskiwania kontaktów do swojej bazy. Dodatkowo rewelacyjny pokaz narzędzi dostępnych na rynku, na które nawet bym nie spojrzał czy to z powodu braku pomysłu na wykorzystanie ich możliwości, czy też ceny. Oczywiście nie samą nauką człowiek żyje, więc jako wisienka na torcie pozostała wieczorna integracja, gdzie można poznać ludzi nietuzinkowych, a do tego czasem i rozwiązać jeszcze inne problemy z jakimi przyjechało się na szkolenie.
Krzysztof ArentUczestnik

Uczestnicząc w warsztatach we Wrocławiu dowiedziałem się nowych i praktycznych rzeczy które stosuje w codziennej pracy. Jeśli tylko tematyka danego warsztatu jest dla kogoś interesująca to z pewnością warto wziąć w nich udział. Kursy są organizowane w dobrych miejscach i są warte swojej ceny a przy okazji można poznać nowe osoby zainteresowane tą samą tematyką i wymienić się doświadczeniami. Pozdrowienia dla ekipy Asbiro i do zobaczenia przy innym interesującym kursie.
RadosławUczestnik

Klub ASBIRO

Gdy zapiszesz się na nasze Warsztaty Biznesowe dostaniesz login i hasło do Klubu ASBIRO, a tym samym otrzymasz dostęp do wielu nagrań z naszych wykładów. A po ukończeniu Kursu, już jako absolwent w Klubie ASBiRO będą na ciebie czekać nowe możliwości, między innymi:

 • Będziesz mógł uczestniczyć w wyjazdach klubowych, z ekskluzywnymi wykładami naszych najcenniejszych wykładowców.
 • Będziesz mógł osobiście uczestniczyć w każdym zjeździe Warsztatów Biznesowych organizowanym w przyszłości oraz gościnnie w zajęciach Kursu Podstawowego, które od ośmiu lat organizujemy w Warszawie.
 • Otrzymasz w zasadzie dożywotnią możliwość konsultowania swoich pomysłów z naszymi wykładowcami.
 • Będziesz mógł uczestniczyć wraz z przyjaciółmi w naszych seminariach nawet z 90% zniżką.

Więcej na temat Klubu:

www.asbiro.pl/klub/

Zbieramy grupę #2

Uruchomiliśmy rekrutację do #2 grupy Warsztatów Biznesowych. Poniżej zamieszczamy podstawowe informacje dotyczące organizowanej grupy.

Czas rekrutacji

Rekrutacja trwa do: 17 października 2017 Lub do zrekrutowania: 30 osób

Finanse

Poniżej zamieszczamy dokładne informacje dotyczące spraw finansowych i wszelkich opłat związanych z rekrutowaną grupą. WPISOWE – 400 zł – jest to wpłata jednorazowa, bezzwrotna potwierdzająca twoje uczestnictwo, którą należy wpłacić na nasze konto po wypełnieniu formularza. Opłacenie wpisowego jest równoznaczne z rezerwacją miejsca w grupie. CZESNE – 3000 zł – należy przelać na nasze konto przed pierwszym dniem zajęć lub opłacić gotówką na pierwszych zajęciach. Istnieje możliwość rozłożenia płatności na raty. Jest to opcja nieco droższa, zapłacisz wtedy 8×425 zł, czyli w ratach to będzie razem 3400 zł.

 

Daty zjazdów

 • 21-22 października 2017 (seminarium w Warszawie)
 • 25-26 listopada 2017
 • 16-17 grudnia 2017
 • 20-21 stycznia 2018
 • 3-4 marca 2018 (seminarium w Warszawie)
 • 17-18 marca 2018
 • 21-22 kwietnia 2018
 • 26-27 maja 2018
 • 23-24 czerwca 2018 (seminarium w Warszawie)

Procedura rejestracji

Aby rekrutacja na Warsztaty Biznesowe przeszła sprawnie bardzo prosimy zapoznać się z tą krótką procedurą.

 • Poniżej znajdziesz opcje wyboru płatności, wybierz tę która bardziej Ci odpowiada.
 • Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w ASBIRO, załóż je oraz wypełnij formularz z danymi osobowymi.
 • W kolejnym kroku odpowiadając na kilka naszych pytań opisz krótko kim jesteś i dlaczego chcesz zapisać się na Warsztaty Biznesowe.
 • Czekaj na kontakt z naszej strony
 • Dokonaj płatności wpisowego.
 • Następnie otrzymasz powiadomienie, że wpisowe do nas dotarło. Oznacza to, że masz zarezerwowane miejsce. Wtedy należy spokojnie oczekiwać na kolejną wiadomość z naszej strony.
 • Po zakończeniu rekrutacji, a przed rozpoczęciem zajęć, otrzymasz dokładne informacje, w którym miejscu, o której godzinie oraz z kim odbędą się pierwsze zajęcia.
 • Jeżeli do pierwszych zajęć nie opłacisz czesnego (całej kwoty lub pierwszej raty) to będziesz mógł to zrobić gotówką w dniu rozpoczęcia zajęć.

Po uregulowaniu wszystkich tych spraw kończymy proces rekrutacji i zaczynamy zajęcia. Pamiętaj, że w przypadku jakichkolwiek pytań możesz się z nami skontaktować wysyłając maila na adres warsztaty@asbiro.pl

 

Zniżki dla studentów KR i MBA

Będąc naszym studentem KR i MBA masz szansę uczestnictwa za symboliczną kwotę 100 zł za dzień w Warsztatach Biznesowych organizowanych przez nas co miesiąc we Wrocławiu. Liczba miejsc dla studentów KR i MBA zawsze ograniczona. Decyduje pierwszeństwo zgłoszeń na adres mailowy warsztaty@asbiro.pl.
 

 

 

Zapisy – Wrocław

Wybierz:

1. Płatność w ratach

3 800,00zł
3 700,00zł
płacąc Bitcoinem
 • 1. Płatność: 400.00zł przy zapisie
 • 2. Płatność: 425.00zł do 20 października 2017
 • 3. Płatność: 425.00zł do 24 listopada 2017
 • 4. Płatność: 425.00zł do 15 grudnia 2017
 • 5. Płatność: 425.00zł do 19 stycznia 2018
 • 6. Płatność: 425.00zł do 02 marca 2018
 • 7. Płatność: 425.00zł do 20 kwietnia 2018
 • 8. Płatność: 425.00zł do 25 maja 2018
 • 9. Płatność: 425.00zł do 22 czerwca 2018
Załóż konto

Tylko zalogowani użytkownicy mogą zapisać się na wydarzenie/kurs.


2. Płatność z góry

3 400,00zł
3 300,00zł
płacąc Bitcoinem
 • 1. Płatność: 400.00zł przy zapisie
 • 2. Płatność: 3000.00zł do 20 października 2017
Załóż konto

Tylko zalogowani użytkownicy mogą zapisać się na wydarzenie/kurs.


Zapisy – Kraków

Wybierz:

1. Płatność w ratach

3 800,00zł
3 700,00zł
płacąc Bitcoinem
 • 1. Płatność: 400.00zł przy zapisie
 • 2. Płatność: 425.00zł do 20 października 2017
 • 3. Płatność: 425.00zł do 24 listopada 2017
 • 4. Płatność: 425.00zł do 15 grudnia 2017
 • 5. Płatność: 425.00zł do 19 stycznia 2018
 • 6. Płatność: 425.00zł do 02 marca 2018
 • 7. Płatność: 425.00zł do 20 kwietnia 2018
 • 8. Płatność: 425.00zł do 25 maja 2018
 • 9. Płatność: 425.00zł do 22 czerwca 2018
Załóż konto

Tylko zalogowani użytkownicy mogą zapisać się na wydarzenie/kurs.


2. Płatność z góry

3 400,00zł
3 300,00zł
płacąc Bitcoinem
 • 1. Płatność: 400.00zł przy zapisie
 • 2. Płatność: 3000.00zł do 20 października 2017
Załóż konto

Tylko zalogowani użytkownicy mogą zapisać się na wydarzenie/kurs.


Zapisy – Trójmiasto

Wybierz:

1. Płatność w ratach

3 800,00zł
3 700,00zł
płacąc Bitcoinem
 • 1. Płatność: 400.00zł przy zapisie
 • 2. Płatność: 425.00zł do 20 października 2017
 • 3. Płatność: 425.00zł do 24 listopada 2017
 • 4. Płatność: 425.00zł do 15 grudnia 2017
 • 5. Płatność: 425.00zł do 19 stycznia 2018
 • 6. Płatność: 425.00zł do 02 marca 2018
 • 7. Płatność: 425.00zł do 20 kwietnia 2018
 • 8. Płatność: 425.00zł do 25 maja 2018
 • 9. Płatność: 425.00zł do 22 czerwca 2018
Załóż konto

Tylko zalogowani użytkownicy mogą zapisać się na wydarzenie/kurs.


2. Płatność z góry

3 400,00zł
3 300,00zł
płacąc Bitcoinem
 • 1. Płatność: 400.00zł przy zapisie
 • 2. Płatność: 3000.00zł do 20 października 2017
Załóż konto

Tylko zalogowani użytkownicy mogą zapisać się na wydarzenie/kurs.


Zapisy – Warszawa

Wybierz:

1. Płatność w ratach

3 800,00zł
3 700,00zł
płacąc Bitcoinem
 • 1. Płatność: 400.00zł przy zapisie
 • 2. Płatność: 425.00zł do 20 października 2017
 • 3. Płatność: 425.00zł do 24 listopada 2017
 • 4. Płatność: 425.00zł do 15 grudnia 2017
 • 5. Płatność: 425.00zł do 19 stycznia 2018
 • 6. Płatność: 425.00zł do 02 marca 2018
 • 7. Płatność: 425.00zł do 20 kwietnia 2018
 • 8. Płatność: 425.00zł do 25 maja 2018
 • 9. Płatność: 425.00zł do 22 czerwca 2018
Załóż konto

Tylko zalogowani użytkownicy mogą zapisać się na wydarzenie/kurs.


2. Płatność z góry

3 400,00zł
3 300,00zł
płacąc Bitcoinem
 • 1. Płatność: 400.00zł przy zapisie
 • 2. Płatność: 3000.00zł do 20 października 2017
Załóż konto

Tylko zalogowani użytkownicy mogą zapisać się na wydarzenie/kurs.


 

 

Masz jakieś pytania?

Marcin Pryjma

warsztaty@asbiro.pl
tel. 789 118 193

O nas

ASBIRO to jedyna uczelnia w Polsce, w której wykładowcami są wyłącznie przedsiębiorcy. To co nas odróżnia od innych szkół to właśnie praktyczne podejście do przedsiębiorczości.

Naszym celem jest stworzenie przestrzeni dla osób, które prowadzą własną firmę, lub właśnie chcą ją założyć.

więcej »