Newsletter

Będziemy Cię informować o nowościach w ASBIRO.

Warsztaty Biznesowe ASBiRO

Zastanawiasz się, co zrobić, żeby Twoje wskaźniki rozwoju firmy poszybowały w górę?
To proste!
Zacznij stosować w praktyce zdobytą wiedzę.
Wiemy, że łatwo powiedzieć, trudniej zrealizować, stąd właśnie pomysł na warsztaty!
Czyli praktyczne zajęcia w małych grupach ze specjalistami z danych obszarów biznesu.

Peter Drucker powiedział kiedyś: „Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie”. Zatem kreuj swoją przyszłość w sposób przemyślany i z ogromem wiedzy uzyskanej od praktyków biznesu!

Zajęcia wrocławskie i warszawskie – podobieństwa i różnice

W obydwu przypadkach nie tracimy czasu na zajęciach na czytanie akademickich podręczników czy szczegółową naukę teorii – tę każdy może sobie uzupełnić samodzielnie.
W obydwu przypadkach chodzi o wiedzę biznesową z pierwszej ręki, czyli od doświadczonych przedsiębiorców.
W obydwu przypadkach spotykamy się średnio raz w miesiącu na zajęciach.

Ale jest jedna zasadnicza różnica!
Zajęcia wrocławskie odbywają się w mniejszych grupach, a prowadzącymi zajęcia są eksperci wyspecjalizowanie w jakimś obszarze biznesu, co umożliwia uczestnikom kursu natychmiastowe przećwiczenie zdobytej wiedzy.
Co więcej, niewielka liczba osób w grupie pozwala nam odpowiedzieć na indywidualne potrzeby i oczekiwania uczestników warsztatów.  

Jakich tematów można się spodziewać?

Od pasji i motywacji, przez tworzenie modeli biznesowych i start-upów, budowanie marki, projektowanie kampanii marketingowych czy prowadzenie biznesu w sieci. Nie brakuje również tematów prawno-podatkowych. Zarządzanie sobą w czasie i zespołem pracowników – to także zagadnienia, które są poruszane podczas warsztatów.

Ale przede wszystkim o tym, jakie zagadnienia zostaną poruszane na zajęciach, decydują sami uczestnicy warsztatów.

Co w tym takiego wyjątkowego?

Ideą Warsztatów Biznesowych jest stworzenie niewielkiej, maksymalnie 30-osobowej grupy, żeby zmaksymalizować korzyści z uczestnictwa w tego typu zajęciach.Wówczas zyskujemy czas na pytania, dyskusje, analizę konkretnych przypadków biznesowych oraz praktyczne przećwiczenie zdobytej wiedzy pod okiem najlepszych praktyków.

Kim są nasi wykładowcy?

To praktycy biznesu, wśród których znajdują się multimilionerzy z ogromnymi sukcesami oraz właściciele małych sklepów, warsztatów, restauracji, piekarni czy firm internetowych. Część z nich ma tytuły naukowe, a część skończyła zaledwie zawodówkę. Jedni znajdują się na liście najbogatszych Polaków, inni są bankrutami.

Jednak wszystkich ich łączy jedno – doświadczenie biznesowe.

Ponadto wyróżniają się swoją otwartością i chęcią niesienia pomocy innym przedsiębiorcom, zarówno tym rozpoczynającym dopiero przygodę z biznesem, jak i wszystkim tym, którzy zmagają się z konkretnymi problemami czy szukają sposobów na ulepszenia.

Ale to nie koniec!

Jako nasz student otrzymasz kontakty do każdego z wykładowców i będziesz mógł skorzystać z ich konsultacji/doradztwa. Doświadczenie pokazuje, że nasi wykładowcy chętnie prowadzą korespondencje oraz spotykają się ze studentami indywidualnie, po zajęciach.

Kamil Cebulski

Przedsiębiorca, dziennikarz, Rektor Uczelni ASBIRO.

www.kamilcebulski.pl

 

Justyna Broniecka-Klim

Przedsiębiorca, właścicielka biura rachunkowego.

www.redutax.pl

Małgorzata Lisowska

Przedsiębiorca, specjalista w dziedzinie zarządzania marką, twórca studiów podyplomowych z tego tematu.

Marek Kowalczyk

Marek Kowalczyk jest ekspertem w zarządzaniu projektami na czas metodą łańcucha krytycznego Goldratta. Wraz z zespołem pomógł zrealizować największe IPO w Europie — Polskiej Grupy Energetycznej — w ‚niemożliwym’ (…)

Andrzej Burzyński

Pastor, przedsiębiorca, prowadzi własna firmę szkoleniowa, autor książek Życie pełne pasji, Przebacz i uwolnij siebie, inwestuje w nieruchomości.

www.koah.pl

Dorota Czołak

Trener biznesu, przedsiębiorca, psycholog społeczny. Właścicielka firmy (…)

www.eduforce.pl

Maciej Dutko

Przedsiębiorca, Certyfikowany Wykładowca Allegro, autor książek „Targuj się! Zen negocjacji”, „Biblia e-biznesu”, „Efekt tygrysa”. Wykładowca na uczelniach biznesowych w całym kraju (studia podyplomowe i MBA). (…)

www.dutko.pl

Dawid Dudek

Przedsiębiorca, trener biznesu, zajmuje się szkoleniami z zakresu sprzedaży, technik pozyskiwania klientów i behawioralnego targetowania reklamy. Autor Biblii Taniego Latania. Uczy jak tanio latać po świecie.

www.bibliataniegolatania.pl

Fabian Błaszkiewicz

Doradca rozwoju osobistego, rozwoju i zmiany kariery, zdrowia relacji i związków. Twórca „Life Motif”: modelu osiągania sukcesów w oparciu o filozofię Motywu Życia. Etyk psychologii wywierania wpływu i manipulacji. Ekspert (…)

www.droga-gwaltownika.blogspot.com

Paweł Tkaczyk

Przedsiebiorca, prezes agencji MIDEA specjalizującej się w projektowaniu identyfikacji wizualnej i budowaniu strategii marketingowej firmy i marki.

www.midea.pl

Paweł Królak

Strateg biznesowy i twórca systemów wspierających rozwój firmy, pasjonat niestandardowego marketingu i zarządzania, przedsiębiorca, Coraz Lepszy Szef w CorazLepszaFirma.pl, właściciel Klubu Książki Tolle.pl

www.tolle.pl

 

Jaką formę mają nasze zajęcia?

Zajęcia mają charakter warsztatowy. W całym roku akademickim jest 18 całodniowych spotkań, czyli 9 weekendów (sobota-niedziela). Przy czym 6 spośród wszystkich 9 zjazdów są to warsztaty, które odbywają się we Wrocławiu, pozostałe 3 to seminaria w Warszawie, na które zjeżdżają się uczestnicy wszystkich innych kursów ASBiRO oraz goście.

Wspólna sobotnia integracja

Integracja to stały element naszych weekendowych spotkań! Co więcej, przez wielu uważana za czas równie, lub nawet bardziej, wartościowy, jak ten spędzony na sali wykładowej. To właśnie podczas sobotnich spotkań dochodzi do wymiany informacji, doświadczeń, inspiracji, pomysłów, konkretnych rad.

Noclegi

Jeżeli dojeżdżasz na nasze zajęcia i potrzebujesz noclegu na czas trwania zjazdu, pomożemy Ci w dokonaniu rezerwacji w hotelach. Mamy kilka sprawdzonych miejsc, które możemy z przekonaniem polecić.

Dotychczasowe Warsztaty Biznesowe we Wrocławiu

Za nami I edycja warsztatów biznesowych. Przez cały ubiegły rok spotykaliśmy się na dwudniowych comiesięcznych spotkaniach we Wrocławiu. Projekt kontynuujemy!

Zainteresowany? Napisz nam kilka słów o sobie i swoich dotychczasowych doświadczeniach biznesowych oraz o oczekiwaniach związanych z tym kursem. Informacje te pomogą nam dopasować program warsztatów do Twoich potrzeb.

Wrocław Wrocław Wrocław

 

Opinie uczestników poprzednich edycji Warsztatów Biznesowych

 


Warsztaty z ASBIRO dają nam ogromną wiedzę jak skutecznie zrobić reklamę, aby przyciągnąć jak najwięcej klientów, są bardzo pomocne zwłaszcza jak ktoś jest na początku swojej kariery i potrzebuje szybko zdobyć Klientów.
Kasia KabacińskaUczestniczka

Na rynku brak szkoleń, które edukują. Nie pokazują samej teorii, ale dają możliwość praktycznego przećwiczenia rozwiązania w danej tematyce. Jeśli już takie szkolenie uda się znaleźć to albo są one bardzo ograniczone i mają na celu, aby uczestnik wykupił dalsze pakiety szkoleń lub usługę u firmy / osoby które je przeprowadziły. Albo szkolenie jest dla „wybrańców” pod kątem finansowym. Od tego wszystkiego odróżnia się Rozwojowy Wrocław. Potężne szkolenie z Łukaszem Marczewskim, na którym można było zobaczyć i stworzyć własny model pozyskiwania kontaktów do swojej bazy. Dodatkowo rewelacyjny pokaz narzędzi dostępnych na rynku, na które nawet bym nie spojrzał czy to z powodu braku pomysłu na wykorzystanie ich możliwości, czy też ceny. Oczywiście nie samą nauką człowiek żyje, więc jako wisienka na torcie pozostała wieczorna integracja, gdzie można poznać ludzi nietuzinkowych, a do tego czasem i rozwiązać jeszcze inne problemy z jakimi przyjechało się na szkolenie.
Krzysztof ArentUczestnik

Uczestnicząc w warsztatach we Wrocławiu dowiedziałem się nowych i praktycznych rzeczy które stosuje w codziennej pracy. Jeśli tylko tematyka danego warsztatu jest dla kogoś interesująca to z pewnością warto wziąć w nich udział. Kursy są organizowane w dobrych miejscach i są warte swojej ceny a przy okazji można poznać nowe osoby zainteresowane tą samą tematyką i wymienić się doświadczeniami. Pozdrowienia dla ekipy Asbiro i do zobaczenia przy innym interesującym kursie.
RadosławUczestnik

Klub ASBIRO

Po zapisaniu się na Warsztaty Biznesowe otrzymasz login i hasło do Klubu ASBIRO, i jednocześnie dostęp do wielu nagrań z naszych wykładów. A po ukończeniu kursu będą na ciebie czekać nowe możliwości, m.in.:

 • będziesz mógł uczestniczyć w wyjazdach klubowych, z ekskluzywnymi wykładami naszych najcenniejszych wykładowców,
 • będziesz mógł osobiście uczestniczyć w każdym zjeździe Warsztatów Biznesowych organizowanym w przyszłości oraz gościnnie w zajęciach Kursu Podstawowego, które od ośmiu lat organizujemy w Warszawie,
 • otrzymasz w zasadzie dożywotnią możliwość konsultowania swoich pomysłów z naszymi wykładowcami,
 • będziesz mógł uczestniczyć wraz z przyjaciółmi w naszych seminariach nawet z 90% zniżką.

Więcej na temat Klubu:

www.asbiro.pl/klub/

Zbieramy grupę #2

Uruchomiliśmy rekrutację do #2 grupy Warsztatów Biznesowych. Poniżej zamieszczamy podstawowe informacje dotyczące organizowanej grupy.

Czas rekrutacji

Rekrutacja trwa do: 17 października 2017 Lub do zrekrutowania: 30 osób

Finanse

Poniżej zamieszczamy dokładne informacje dotyczące spraw finansowych i wszelkich opłat związanych z rekrutowaną grupą.

WPISOWE – 400 zł – jest to wpłata jednorazowa, bezzwrotna potwierdzająca twoje uczestnictwo, którą należy wpłacić na nasze konto po wypełnieniu formularza. Opłacenie wpisowego jest równoznaczne z rezerwacją miejsca w grupie.

CZESNE – 3000 zł – należy przelać na nasze konto przed pierwszym dniem zajęć lub opłacić gotówką na pierwszych zajęciach.

CZESNE W RATACH – 3400 zł – opcja nieco droższa: 8×425 zł.

 

Daty zjazdów

 • 21-22 października 2017 (seminarium w Warszawie)
 • 25-26 listopada 2017
 • 16-17 grudnia 2017
 • 20-21 stycznia 2018
 • 3-4 marca 2018 (seminarium w Warszawie)
 • 17-18 marca 2018
 • 21-22 kwietnia 2018
 • 26-27 maja 2018
 • 23-24 czerwca 2018 (seminarium w Warszawie)

Procedura rejestracji

Aby rekrutacja na Warsztaty Biznesowe przeszła sprawnie bardzo prosimy zapoznać się z tą krótką procedurą.

 1. Poniżej znajdziesz opcje wyboru płatności, wybierz tę która bardziej Ci odpowiada.
 2. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w ASBIRO, załóż je oraz wypełnij formularz z danymi osobowymi.
 3. W kolejnym kroku odpowiadając na kilka naszych pytań opisz krótko kim jesteś i dlaczego chcesz zapisać się na Warsztaty Biznesowe.
 4. Czekaj na kontakt z naszej strony
 5. Dokonaj płatności wpisowego.
 6. Oczekuj potwierdzenia zapłaty i rezerwacji miejsca na warsztatach.
 7. Po zakończeniu rekrutacji, a przed rozpoczęciem zajęć, otrzymasz dokładne informacje: gdzie, kiedy odbędą się pierwsze zajęcia oraz kto je poprowadzi.
 8. Jeżeli do pierwszych zajęć nie opłacisz czesnego (całej kwoty lub pierwszej raty) to będziesz mógł to zrobić gotówką w dniu rozpoczęcia zajęć.

Po uregulowaniu wszystkich tych spraw kończymy proces rekrutacji i zaczynamy zajęcia. Pamiętaj, że w przypadku jakichkolwiek pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem warsztaty@asbiro.pl

 

Zniżki dla studentów KR i MBA

Studenci KR i MBA mają szansę uczestniczyć w warsztatach za symboliczną kwotę 100 zł za dzień. Liczba miejsc dla studentów KR i MBA zawsze ograniczona. Decyduje pierwszeństwo zgłoszeń: warsztaty@asbiro.pl.
 

 

 

Zapisy – Wrocław

Wybierz:

1. Płatność w ratach

3 800,00zł
3 700,00zł
płacąc Bitcoinem
 • 1. Płatność: 400.00zł przy zapisie
 • 2. Płatność: 425.00zł do 20 października 2017
 • 3. Płatność: 425.00zł do 24 listopada 2017
 • 4. Płatność: 425.00zł do 15 grudnia 2017
 • 5. Płatność: 425.00zł do 19 stycznia 2018
 • 6. Płatność: 425.00zł do 02 marca 2018
 • 7. Płatność: 425.00zł do 20 kwietnia 2018
 • 8. Płatność: 425.00zł do 25 maja 2018
 • 9. Płatność: 425.00zł do 22 czerwca 2018
Załóż konto

Tylko zalogowani użytkownicy mogą zapisać się na wydarzenie/kurs.


2. Płatność z góry

3 400,00zł
3 300,00zł
płacąc Bitcoinem
 • 1. Płatność: 400.00zł przy zapisie
 • 2. Płatność: 3000.00zł do 20 października 2017
Załóż konto

Tylko zalogowani użytkownicy mogą zapisać się na wydarzenie/kurs.


 

 

Masz jakieś pytania?

Marcin Pryjma

warsztaty@asbiro.pl
tel. 789 118 193

O nas

ASBIRO to jedyna uczelnia w Polsce, w której wykładowcami są wyłącznie przedsiębiorcy. To co nas odróżnia od innych szkół to właśnie praktyczne podejście do przedsiębiorczości.

Naszym celem jest stworzenie przestrzeni dla osób, które prowadzą własną firmę, lub właśnie chcą ją założyć.

więcej »