Ludzie ASBIRO

Monika Frank

Nadchodzące wydarzenia

 • Seminarium ASBIRO- czerwiec 2023

  • Sala łączona

  • - Uroczyste rozpoczęcie
  • - Kiedy Bogowie pomagają w biznesie szczegóły

   Jak sprawić aby tajemne siły organizacji pomagały w poprawie efektywności pracy? Jak kształtować kulturę efektywnej organizacji? Jak sprawić aby wszyscy pracownicy angażowali się w rozwój firmy? Kiedy klienci pomagają w rozwoju firmy? Jakim być przywódcą aby odnieść sukces i co to znaczy sukces przywódcy?

   mniej
  • - 7 rzeczy, które musisz wiedzieć o kryzysie, żeby skutecznie sobie z nim poradzić szczegóły

   Kto jest odporny na kryzysy (i czy to w ogóle możliwe)? Jak rozpoznać kryzys psychologiczny? Czy na kryzys da się przygotować? Dla kogo kryzys może być szczególnie trudny? Co robić a czego nie robić w czasie kiedy jest źle?

   mniej
  • - Odpowiedzialność finansowa i karna osób zarządzających przedsiębiorstwem.
  • - "On robi Ci na złość czy jest bezczelny?" - częste myśli przedsiębiorców o swoich pracownikach szczegóły

   Jak to się dzieje, że niektórym trzeba wciąż to samo tłumaczyć, a oni i zrobią "po swojemu"? Dlaczego jedni tak sensownie reagują na zmiany, a inni stale się przed nimi bronią? Jak "rozmawiać z osłem", czyli czemu akurat do tych osób nie trafiają moje argumenty? Czasami masz wrażenie, że ci inni zawsze "dzielą włos na 4" i szukają pretekstu jak tego nie zrobić? Dochodzą Cię słuchy, że ten pracownik jak zacznie mówić to wszyscy od razu przestają słuchać?

   mniej
  • - Wywiad szczegóły

   Kamil Cebulski przeprowadzi wywiad na żywo z Franciszkiem Georgiewem - założycielem Tigersów- nowoczesnej i topowej agencji digital marketingu.

   mniej
  • - Jak zbudować firmę usługową? szczegóły

   1. Jak wystartować firmę usługową? 2. Gdzie jest sens budować firmę usługową wewnątrz już istniejącej organizacji o innej specyfice? 3. Ile da się zarobić na usługach?

   mniej
  • - Premiera filmu: The Rise of The White Eagle
  Więcej
  • Sala 1

  • - panel dyskusyjny- automatyzacja w biznesie szczegóły

   Czy automatyzacja jest bezpieczna? Kiedy warto automatyzować? Kto może automatyzować? Jakie umiejętności są potrzebne? Po czym poznać, czy Twoja firma jest gotowa na automatyzację?

   mniej
  • - Jak wykorzystać generatywną sztuczną inteligencję do automatyzacji codziennych zadań i biznesu? szczegóły

   1.Czym jest generatywna sztuczna inteligencja? 2. Jak rozmawiać z chatGPT aby uzyskiwać treści wysokich jakości? 3.Struktura skutecznej komendy w chatGPT 4.Przykłady wykorzystania chatGPT w procesach firmowych (opisy produktów, symulacje rekrutacji, rozmów handlowych i negocjacji, tworzenie treści, raportów, itp.) 5. 14 Narzędzi AI, które wspólnie z chatGPT oszczędzą Ci setki tysięcy złotych 6. Automatyzacja codzienności, czyli najpierw życie, później biznes

   mniej
  • - Utalentowany właściciel utalentowana firma szczegóły

   1. Czy każdy ma talenty? 2. Dlaczego warto skupiać się na Mocnych Stronach, zamiast podciągać się w słabościach? 3. Jak jest różnica pomiędzy Talentem a Mocną Stroną? 4. Po czym poznać, że opieramy nasze działania na mocnych stronach? 5. Co obserwować, żeby odkryć swoje talenty?

   mniej
  • - Moja droga na szczyt, czyli od zera do najlepszego tour operatora w kraju. Biznes w Gruzji w praktyce szczegóły

   Case study powstawania biznesu od zera do bycia liderem w branży. Podzielę się z Wami opowieścią o mojej drodze od pomysłu, w który nikt nie wierzył, przez biznesowe i społeczne paradoksy Gruzji, a także niechęć w branży, w której rządzą mężczyźni, do odebrania nagrody dla najlepszego tour operatora w kraju. Trzy razy z rzędu – w 2019, w 2020 i w 2021 roku. Opowiem Wam o plusach i minusach prowadzenia firmy w Gruzji, a także dam Wam konkretne wskazówki w co warto tam zainwestować, a od czego trzymać się z daleka. Będą też trudne momenty, bo podzielę się z Wami tym, co czułam, kiedy z powodu wybuchu pandemii, musiałam ograniczyć zespół ze 100 do 1 osoby. Zdradzę Wam też jak, pomimo kryzysu w branży turystycznej, wciąż rozwijam swoją agencję i znajduję czas na przygotowania do wyprawy na wymarzony ośmiotysięcznik.

   mniej
  • - Jak wykorzystać mikrokawalerki w inwestowaniu w nieruchomości i osiągnąć aż 67% więcej zysku z najmu ? szczegóły

   - możliwości zarabiania na mikrokawalerkach -proces inwestycyjny tworzenia mikrokawalerek - jak osiągnąć o 67 % większy zysk z najmu -6 stopniowa weryfikacja najemców -sprawdzony proces windykacyjny

   mniej
  • Sala2

  • - panel dyskusyjny pt. „Kupić” Influencera i zatrudnić Digital Marketera czy nimi się stać?" szczegóły

   Agenda: Czy pytanie zadane w temacie panelu to dziś konieczność, a może jednak wybór? Wspólnie zastanowimy się nad tym jaki zestaw kompetencji cyfrowych powinien mieć właściciel małej i średniej firmy aby móc efektywnie zarządzać swoją bytnością w Internecie. Co musisz wiedzieć, żeby sprzedawać przez Internet? Jak ocenić czy pieniądze które wydajesz na Agencję służą Twojemu biznesowi? Czy koniecznie musisz się na tym znać czy możesz komuś zaufać? Zapraszamy do wspólnej dyskusji. Prowadzący: Dawid Marciniak W panelu wezmą udział następujące osoby: - Krzysztof Socha-Zalewski - Klaudia Sebesta - Magdalena Adaś

   mniej
  • - Skalowanie Biznesu - Sieci Franczyzowe szczegóły

   1.Czym jest franczyza? Jakie są korzyści z rozwoju poprzez system franczyzowy. 2.Jaki biznes kwalifikuje się do rozwoju poprzez sieć franczyzową? 3.Czy jesteś gotowy na franczyzę? 4.Franczyza w Polsce - zmiany prawne. 5.Zostań Franczyzobiorcą. 

   mniej
  • - Jak poukładałem biznes i inwestycje, aby podróżować 6 miesięcy każdego roku? szczegóły

   1. Automatyzacja i outsourcing: wykorzystanie narzędzi i ekspertów do zarządzania firmą i nieruchomościami. 2. Budowanie zaufanego zespołu: klucz do sukcesu podczas nieobecności w kraju. 3. Pasujące dochody z nieruchomości: wybór właściwych segmentów rynku. 4. Zrównoważona strategia inwestycyjna: dywersyfikacja źródeł dochodu. 5. Efektywne zarządzanie czasem: umiejętności produktywności dla przedsiębiorców i inwestorów.

   mniej
  • - Najważniejsze narzędzia do skalowania firmy szczegóły

   Najważniejsze narzędzia do skalowania firmy. Jeżeli chcesz, aby Twoja organizacja rosła, a wraz ze wzrostem dawała Ci, coraz więcej wolności ten wykład jest dla Ciebie. Na przykładzie naszej firmy (adsfox) omówimy:  narzędzia do tworzenia procedur narzędzia do zarządzania firmą  narzędzia przydatne w rekrutacji odpowiednich pracowników narzędzia  przydatne w pozyskiwaniu nowych klientów Jakie są aspekty na które zwracać uwagę w reklamie online narzędzia do mierzenia kampanii reklamowych i raportowania działań marketingowych narzędzia do testów A/B

   mniej
  • - Żelki o smaku e-commerce, z których zbudujemy firmę usługową, czyli marketing partyzancki szczegóły

   Wszystko zaczęło się od internetowej #pasta “Łukasz, weź Ty idź z tymi żelkami gdzieś indziej, bo tu się pracować nie da” Więcej kwasu, kubki smakowe klientów wytrzymają Weźcie no nam też tego bezlingera zainstalujcie 3000 pozytywnych ocen, 0 negatywów na Allegro - da się? Da się Biedronka Anyżowe żelki Yasecure Jasekure Ja se kurę niosę? Gucio bije żaby

   mniej
  Więcej