W czym możemy pomóc?

Kontakt

Biuro Obsługi Klienta

Poniżej znajdziesz listę osób do których możesz zwrócić się o pomoc. Jeżeli nie wiesz do kogo napisać, śmiało pisz lub dzwoń do naszego Biura Obsługi Klienta. Odpowiemy na Twoje pytania lub skierujemy Cię do odpowiedniej osoby z naszego teamu, która przekaże szczegółowe informacje. 

Biuro obsługi klienta

Karolina Gdula

572030587 bok@asbiro.pl

Kursy, Studia, Seminaria, Wyjazdy

Kurs Podstawowy, Rezerwacje Noclegów

Koordynator kursu podstawowego

Katarzyna Wojdyła

570 571 372 k.wojdyla@asbiro.pl

Warsztaty Biznesowe, Opiekun Wykładowców

Koordynator warsztatów biznesowych

Katarzyna Czubak

574 236 673 k.czubak@asbiro.pl

Kurs Rozszerzony, Plan na Start

Koordynator kursu

Monika Budna

786861540 m.budna@asbiro.pl

Kurs Rozszerzony III rok, Biuro Obsługi Klienta

Opiekun grupy

Karolina Gdula

572030587 bok@asbiro.pl

Kurs Zaawansowany, Lokalne Kluby ASBiRO

Koordynator kursu

Paulina Gronowska

737609092 p.gronowska@asbiro.pl

Kurs Zaawansowany - Specjalizacja Zarządzanie

Opiekun grupy

Tomasz Borowski

663804625 t.borowski@asbiro.pl

Kurs Zaawansowany - Specjalizacja Nieruchomości

Opiekun grupy

Tatiana Majewska

693964131 t.majewska@asbiro.pl

Studia MBA Przedsiębiorczość

Koordynator kursu

Paulina Kolka

723599530 p.kolka@asbiro.pl

Marketing & PR, ASBiRO TV

Koordynator

Weronika Matwiejczuk

w.matwiejczuk@asbiro.pl

Konferencje i szkolenia zagraniczne

Organizator

Iwona Jabrzyk

504151691 i.jabrzyk@asbiro.pl

Media Społecznościowe

Koordynator

Paulina Fuchs

500592341 p.fuchs@asbiro.pl

Fundacja ASBIRO, Szkoła ASBiRO w Zambii

Strona internetowa i sprawy techniczne

Serwis internetowy ASBIRO

January 15th Ltd

asbiro@january15th.com

Nagrania

Manufaktura Video Jan Bernat

asbiro@manufaktura.video

Zarząd Uczelni ASBIRO

W sprawach współpracy prosimy o kontakt bezpośrednio z zarządem:

Uczelnia ASBIRO

zarzad@asbiro.pl

Rektor Uczelni ASBiRO

Marcin Chmielowski

Prezes ASBIRO

Asia Śliwka

Współzałożyciel ASBIRO

Jan Fijor

ASBIRO LTD

ASBIRO LTD
UNIT 4E, ENTERPRISE COURT,
FARFIELD PARK,
S63 5DB ROTHERHAM
ENGLAND

Konto Bankowe (w Polsce):
03 2490 0005 0000 4530 6206 1404
(wpisowe, czesne i wszystkie inne opłaty)

Company No.:
08221888

Numer BIC:
ALBPPLPW