Jak dobrze przygotować siebie i prezentację do każdego konkursu!

Cześć #LudzieASBiRO!

Stworzyliśmy dla was live’y przygotowujące was do prezentacji przed jury w konkursie PlanNaStart. Kolejnym krokiem w konkursie jest przedstawienie swojego biznesplanu przed jury. O tym, jak stworzyć biznesplan przeczytasz tutaj. Natomiast w drugiej części Zbyszek Dzideczek mówi o pierwszym wrażeniu, które może pomóc lub przeszkodzić Ci w dalszych etapach konkursu.

Na dole znajdziesz materiał uzupełniający do pobrania.

ZOBACZ na YouTube

👉 Zbyszek Dzideczek 👈

Członek założyciel i trener John Maxwell Team Polska. Wieloletni członek klubów Toastmaster gdzie uzyskał najwyższy poziom edukacyjny DTM. Przedsiębiorca. Praktyk gospodarczy specjalizujący się w restrukturyzacjach przedsiębiorstw i negocjacjach. Członek zarządu i/lub dyrektor w takich firmach jak Huta Stalowa Wola, Ursus, CIECH , PZL Mielec , współzałożyciel Instytutu GEBO.

📣 Z live dowiesz się:

✔️ Na co zwrócić uwagę tworząc prezentację multimedialną?

✔️ Na jakie elementy podczas prezentacji najczęściej zwraca uwagę inwestor?

✔️ O czym musisz pamiętać przygotowując siebie i przestrzeń?

DODATKOWO

⬇Pobierz materiał uzupełniający wiedzę z prezentacji⬇

Lepsza Prezentacja – Plan Na Start

_______________________________________

logo Planu na Start

PlanNaStart to konkurs dla wszystkich posiadających iskrę przedsiębiorczości. Dla tych, którzy maja plan na rozwój swojej firmy, ale brakuje im pieniędzy, nie są pewni kolejnych kroków lub chcą zderzyć swój pomysł na rozwój z kimś, kto przeszedł podobną drogę do nich.

W skrócie PlanNaStart to taki ASBiRO’wy Dragons Denn. Zgłaszasz swój pomysł, prezentujesz go przed komisją składającą się z przedsiębiorczych oczu i wygrywasz! Zawsze. To co dzieję się w „pokoju online” jest dla Ciebie. Feedback to (naszym zdaniem) najcenniejsza część konkursu.

Poza feedbackiem, który otrzymuje każdy uczestnik do wygrania są nagrody w postaci 4 000zł oraz 2x stypendium ASBiRO.

Więcej informacji znajdziesz tutaj.