Ludzie ASBIRO

Zbyszek Dzideczek

O sobie...

Absolwent Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie oraz studiów podyplomowych na różnych uczelniach w zakresie handlu zagranicznego, ekonomii oraz stosunków międzynarodowych. Szkolony przez renomowane firmy w zakresie zarządzania biznesem, zarządzania projektami , sprzedaży, marketingu, negocjacji oraz wystąpień publicznych.

Prywatny przedsiębiorca specjalizujący się w programach restrukturyzacyjnych i zarządzaniem zmianą. Swoją praktyczną wiedzę pożytkuje również w doradztwie oraz edukacji. Był Prezesem/Członkiem Zarządu/ Dyrektorem handlowym w takich firmach jak Huta Stalowa Wola , ZPC Ursus , Polskie Zakłady Lotnicze w Mielcu (obecnie Sikorsky Company) , CIECH S.A. oraz EMFESZ NG Polska sp. z o.o. Od ponad 9 lat członek klubu TOP CAREERS Toastmasters w Warszawie ( https://www.tctm.pl/ ) oraz współzałożyciel klubu WIRTUOZI Toastmasters. W swojej ścieżce edukacyjnej i liderskiej doszedł do najwyższego wyróżnienia Distinguished Toastmaster ( DTM) , wprowadzał m.in. nowa ścieżkę edukacyjną Toastmasters do Polski jako Pathways Guide . Jest Dyrektorem Dywizji D, odpowiedzialnym za kluby w całej południowej Polsce.

Konsultant KACST(King Abdulaziz City for Science and Technology) Arabii Saudyjskiej i nadzorujący projekty energetyczne w Arabii Saudyjskiej . Członek Klubu Trenerów Biznesu oraz mentor Youth Business Poland ( http://ybp.org.pl/ ) .

Partner i certyfikowany trener umiejętności negocjacyjnych austriackiej firmy EnGardE Verhandlungstraining G.m.b.H. (https://treninginegocjacji.pl/ ) , czołowej, europejskiego firmy doradczej i szkoleniowej w obszarze negocjacji . W ramach tej współpracy wyszkolił kilkuset przedsiębiorców zarówno korporacyjnych jak i z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw . Szkolił /trenował również kadrę administracyjną oraz dydaktyczną prywatnych uczelni wyższych.

Współzałożyciel think-tanku z obszaru negocjacji Polska Szkoła Negocjacji (https://szkolanegocjacji.com/ )

Partner i certyfikowany trener prezentacji biznesowych austriackiej firmy HPS Hierhold Presentation Services G.m.b.H. ( https://www.hps-training.pl/ ) unikalnej europejskiego firmy doradczej w obszarze przygotowań do prezentacji inwestycyjnych .

Prowadził trudne i bardziej skomplikowane negocjacje w Polsce i na rynkach międzynarodowych zwłaszcza w Chinach, Pakistanie, Arabii Saudyjskiej, Republice Południowej Afryki oraz Malezji i Tajlandii.

Członek założyciel John Maxwell Team Polska , polskiej społeczności szkoleniowców amerykańskiej organizacji liderów kierowanej przez John C. Maxwell. Certyfikowany trener, coach, mentor i mówca organizacji Maxwell Leadership Certified Team ( https://johnmaxwellgroup.com.pl/ ) Fundator Fundacji Instytut GEBO ( https://instytut-gebo.pl/ ) zajmującej się propagowaniem przedsiębiorczości wśród młodzieży szkolnej jak również dobrych praktyk biznesowych w środowisku mikro, małych i średnich przedsiębiorców. Członek Rady Programowej oraz stały wykładowca Uczelni ASBiRO ( https://www.asbiro.pl ) – unikalnej szkoły wyższej gdzie studentami są w większości przedsiębiorcy a wykładowcami tez przedsiębiorcy .

Autor książki o negocjacjach „Negocjacje to fascynująca podróż” (https://ksiegibarneja.pl/negocjacje-zbyszek-dzideczek ) .

Posługuje się płynnie językiem angielskim i francuskim ma też umiejętności komunikacyjne w języku rosyjskim i arabskim. Jego pasja równa jeździe na nartach i podróżom to dzielenie się wiedzą i doświadczeniem.

Kontakt

Te informacje są dostępne tylko dla aktywnych członków Klubu ASBiRO.