Biznesplan to pierwszy stopień do sukcesu firmy!

Stworzyliśmy dla was live’y przygotowujące do prezentacji przed jury w konkursie PlanNaStart. Pierwszym krokiem jest właśnie biznesplan. Mariusz Mszyca mówi o kwestiach związanych z tworzeniem skutecznego biznesplanu. Najważniejsze punkty i podpunkty. Elementy na które zwracają uwagę inwestorzy i jury konkursu.

ZOBACZ na YouTube

👉 Mariusz Mszyca 👈

Prowadzi firmę produkcyjną o zasięgu europejskim zatrudniając 80 osób o rocznych obrotach 23 mln zł. Produkty trafiają do firm takich jak BMW, VW, Porsche czy Daimler-Mercedes. Wspiera innych w budowaniu swoich biznesów poprzez konsultacje oraz książki: Jak stworzyć swój pierwszy biznes” oraz „Jak stworzyć swój biznesplan”.

📣 Z live dowiesz się:

✔️ Na co zwrócić uwagę przy tworzeniu biznesplanu?

✔️ Na jakie elementy z biznesplanu najczęściej zwraca uwagę inwestor?

✔️ O czym musisz pamiętać tworząc biznesplan?

DODATKOWO

⬇Pobierz materiał uzupełniający wiedzę z prezentacji⬇

BIZNESPLAN – najważniejsze elementy.

_______________________________________

logo Planu na Start

PlanNaStart to konkurs dla wszystkich posiadających iskrę przedsiębiorczości. Dla tych, którzy maja plan na rozwój swojej firmy, ale brakuje im pieniędzy, nie są pewni kolejnych kroków lub chcą zderzyć swój pomysł na rozwój z kimś, kto przeszedł podobną drogę do nich.

W skrócie PlanNaStart to taki ASBiRO’wy Dragons Denn. Zgłaszasz swój pomysł, prezentujesz go przed komisją składającą się z przedsiębiorczych oczu i wygrywasz! Zawsze. To co dzieję się w „pokoju online” jest dla Ciebie. Feedback to (naszym zdaniem) najcenniejsza część konkursu.

Poza feedbackiem, który otrzymuje każdy uczestnik do wygrania są nagrody w postaci 4 000zł oraz 2x stypendium ASBiRO.

Więcej informacji znajdziesz tutaj.