Nagrania ASBIRO

Wykład ASBIRO

Delegować nie znaczy abdykować

O nagraniu

Z wykładu dowiesz się:
✔️ Czym różni się delegowanie od abdykowania?
✔️ Największe błędy w delegowaniu?
✔️ Jakie są pułapki szefów?
✔️ Jak ważne jest angażowanie zespołu w działania firmy?
✔️ Czy szef powinien być też pracownikiem?

Na te pytania odpowie Zbyszek Dzideczek - Absolwent Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie oraz studiów podyplomowych na różnych uczelniach w zakresie handlu zagranicznego, ekonomii oraz stosunków międzynarodowych. Prywatny przedsiębiorca specjalizujący się w programach restrukturyzacyjnych i zarządzaniem zmianą. Swoją praktyczną wiedzę pożytkuje również w doradztwie oraz edukacji. Był Prezesem/Członkiem Zarządu/ Dyrektorem handlowym w takich firmach jak Huta Stalowa Wola , ZPC Ursus , Polskie Zakłady Lotnicze w Mielcu (obecnie Sikorsky Company) , CIECH S.A. oraz EMFESZ NG Polska sp. z o.o. Od ponad 9 lat członek klubu TOP CAREERS Toastmasters w Warszawie oraz współzałożyciel klubu WIRTUOZI Toastmasters. W swojej ścieżce edukacyjnej i liderskiej doszedł do najwyższego wyróżnienia Distinguished Toastmaster ( DTM) , wprowadzał m.in. nowa ścieżkę edukacyjną Toastmasters do Polski jako Pathways Guide . Członek Klubu Trenerów Biznesu oraz mentor Youth Business Poland. Partner i certyfikowany trener umiejętności negocjacyjnych austriackiej firmy EnGardE Verhandlungstraining G.m.b.H., czołowej, europejskiego firmy doradczej i szkoleniowej w obszarze negocjacji . W ramach tej współpracy wyszkolił kilkuset przedsiębiorców zarówno korporacyjnych jak i z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw . Szkolił /trenował również kadrę administracyjną oraz dydaktyczną prywatnych uczelni wyższych.

Zarządzając zespołem, grupą współpracowników, czy nawet wewnątrz rodziny często popełniamy błędy w delegowaniu zadań. Mamy obawy, czy delegując nie ujawnimy swoich słabości, stworzymy dla siebie zagrożenie swojej pozycji ( szefa, rodzica ) i nie osiągniemy założonego celu. Obawiamy się, że z pozycji delegującego po prostu abdykujemy.

O tych dylematach, praktycznie i efektywnie poprowadzone zostały warsztaty oparte na własnym doświadczeniu zawodowym , doświadczeniu życiowym jak i wiedzy nabytej jako trener umiejętności przywódczych.

Pamiętaj - Nie zakładaj, pytaj!

Brak dostępu

Nie masz dostępu do tej podstrony.

Zaloguj się