Nagrania ASBIRO

Wykład ASBIRO

Panel dyskusyjny pt. „Kupić” Influencera i zatrudnić Digital Marketera czy nimi się stać?"

O nagraniu

Z wykładu dowiesz się:

✔️ Czy pytanie zadane w temacie panelu to dziś konieczność, a może jednak wybór?
✔️ Jaki zestaw kompetencji cyfrowych powinien mieć właściciel małej i średniej firmy aby móc efektywnie zarządzać swoją bytnością w Internecie?
✔️ Co musisz wiedzieć, żeby sprzedawać przez Internet?
✔️ Jak ocenić czy pieniądze, które wydajesz na agencję marketingową służą Twojemu biznesowi?
✔️ Czy koniecznie musisz się na znać na influencer marketingu czy możesz komuś zaufać?
✔️ Na co zwracać uwagę przy współpracy z influencerami?
✔️ Jaki procent influencerów odpisuje na propozycje współpracy?
✔️ Jakie są stawki influencererów?
✔️ Jak dobrać social media do swojego biznesu?

Na te pytania odpowiedzą:

Dawid Marciniak - przedsiębiorca z ponad 11-letnim doświadczeniem w branży reklamowej. Od dekady prowadzi firmę specjalizującą się w produkcji reklam. Swoje doświadczenie budował prowadząc różne spółki - tworzył i zarządzał zespołami sprzedażowymi dla największych operatorów telekomunikacyjnych w Polsce.
W jednym z projektów, za które odpowiadał, skupiał się na budowie odcinków światłowodowych. Kolejne doświadczenie zdobywał importując napoje energetyczne do Polski. Od 5 lat prowadzi firmę szkoleniową, specjalizującą się w szeroko pojętym marketingu. Doświadczenie i wiedza, które zdobywał na drodze wielu specjalizacji ekonomicznych, okazały się w tym.
Prowadzi również kanał na TikToku, "Marketing na skróty". Jego myśl przewodnia "Zjedz mięso, zostaw ziemniaczki" doskonale odzwierciedla jego podejście do marketingu: skupienie na tym, co najważniejsze, z pominięciem mniej istotnych aspektów.
Nie tylko pomaga firmom uruchomić kombajn, jakim jest digital marketing, ale także dostarcza paliwa w postaci wartościowego contentu.

Krzysztof Socha-Zalewski - doświadczony lider, interim manager i przedsiębiorca z branży IT z 20 letnim doświadczeniem międzynarodowym w budowaniu oprogramowania i rozwijania biznesów opartych o digital. Konsultant biznesowy w zakresie strategii, business design, poszukiwania i wdrażania innowacji, budowania produktu, sprzedaży i marketingu. Zarządza międzynarodowymi zespołami deweloperskimi i sprzedażowymi. Specjalizuje się w optymalizacji procesów biznesowych, sprzedaży B2B, cold outreach, sales automation, LinkedIn Sales. Pracuje głównie w sektorze korporacyjnym prowadząc procesy digital transformation. Buduje również firmę HELPAL działającą na rynku nieruchomości.

Klaudia Sebesta - Współzałożycielka marki kosmetycznej Slavia Cosmetics, którą stworzyła wraz z mężem, Kacprem Bisanzem oraz Maciejem Wieczorkiem - znanych z popularnego programu na Youtube dla przedsiębiorców Ekspert w Bentley’u. Wcześniej stworzyła markę produktów do stylizacji paznokci dedykowaną stylistkom paznokci - Manirouge, którą w 2023 roku sprzedała. Z wykształcenia prawniczka, pasjonująca się tematyką podatków i kosmetyków

Magdalena Adaś - Specjalistka fizjoterapii dziecięcej. W zaledwie rok zbudowała rozpoznawalną markę na Instagramie, gromadząc ponad 80-tysięczne grono obserwatorów. Prowadzi sklep e-commerce oraz promuje innowacyjne rozwiązania w dziedzinie medycyny. W połączeniu dwóch swoich największych pasji - fizjoterapii i podróży - wprowadziła na rynek konsultacje online, co otworzyło drzwi szerokiej grupie odbiorców, nadając jej status pierwszej zdalnej fizjoterapeutki w Polsce.

Brak dostępu

Nie masz dostępu do tej podstrony.

Zaloguj się

O wykładowcach