Ludzie ASBIRO

O sobie...

Dawid Marciniak to przedsiębiorca z ponad 11-letnim doświadczeniem w branży reklamowej. Od dekady prowadzi firmę specjalizującą się w produkcji reklam. Swoje doświadczenie budował prowadząc różne spółki - tworzył i zarządzał zespołami sprzedażowymi dla największych operatorów telekomunikacyjnych w Polsce.
W jednym z projektów, za które odpowiadał, skupiał się na budowie odcinków światłowodowych. Kolejne doświadczenie zdobywał importując napoje energetyczne do Polski.
Od 5 lat prowadzi firmę szkoleniową, specjalizującą się w szeroko pojętym marketingu. Doświadczenie i wiedza, które zdobywał na drodze wielu specjalizacji ekonomicznych, okazały się w tym.
Prowadzi również kanał na TikToku, "Marketing na skróty". Jego myśl przewodnia "Zjedz mięso, zostaw ziemniaczki" doskonale odzwierciedla jego podejście do marketingu: skupienie na tym, co najważniejsze, z pominięciem mniej istotnych aspektów.
Nie tylko pomaga firmom uruchomić kombajn, jakim jest digital marketing, ale także dostarcza paliwa w postaci wartościowego contentu.

Kontakt

Te informacje są dostępne tylko dla aktywnych członków Klubu ASBiRO.