Nagrania ASBIRO

Wykład ASBIRO

Budowanie brandu na skalę światową oraz promowanie marki w niszowej branży

O nagraniu

Z wykładu dowiesz się:
✔️ W jaki sposób się wyróżnić na rynku?
✔️ Jak wypromować firmę bez budżetu na marketing?
✔️ W jaki sposób dobierać i docierać do osób, które promują nasz brand?
✔️ Jak szukać i tworzyć niszę w branży?
✔️ Jak zbudować trwałą przewagę konkurencyjną?
✔️Jak zbudować personę klienta?
✔️ Po co persona Twojemu biznesowi?
✔️ Co to jest zasada 3 Z?
✔️ Jakie są 3 grupy klientów i w która grupę celować?
✔️ Czym jest marka?

Na te pytania odpowie Bartłomiej Bucholc, właściciel firmy EMBRO, która zajmuje się personalizacją butów. Prywatnie marzyciel z zamiłowaniem do książek biznesowych i biograficznych.

W wypromowaniu marki w niszowej branży kluczowe jest znalezienie w swoim biznesie supermocy, która Cię wyróżni. W każdej branży jest lider na rynku, który jest dużym graczem. Zniweluj tą różnicę pomiędzy Tobą a nim poprzez współpracę z nim, zbieranie społecznych dowodów słuszności czy rekomendacji. Dzięki temu wizerunek Twojej marki jest dużo większy w oczach Twoich klientów.

Niezbędnym elementem w procesie budowania brandu jest także stworzenie persony swojego klienta, czyli określenie takich rzeczy jak m.in. gdzie Twój klient mieszka, gdzie pracuje, co lubi robić na co dzień, czego pragnie itp. W każdym biznesie potrafi być od 2 do nawet 5 person - z każdą musimy komunikować się inaczej, każda ma inne problemy i inaczej musimy je rozwiązać. Buduj oferty nie do odrzucenia określając co jest w niej magnesem, co aktywatorem, a co maksymalizatorem. Magnesem może być Twoja odpowiedź na wszystkie pytania, które najczęściej zadają Twoi klienci. Aktywator to rzecz która przekona Twojego klienta do tego, aby zaufał Ci na tyle by zostawił u Ciebie pełną pulę. Maksymalizator z kolei to wszystko to, co ułatwi Twojemu klientowi korzystanie z Twojego produktu.

Brak dostępu

Nie masz dostępu do tej podstrony.

Zaloguj się