Ludzie ASBIRO

Bartłomiej Bucholc

O sobie...

Jestem Przedsiębiorcą, Wykładowcą i Ekspertem sprzedaży relacyjnej. Ukończyłem studia MBA na kierunku Sprzedaż i Marketing na Uczelni ASBiRO oraz Akademię Młodego Lidera w Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów.


W ciągu 9 lat mojej kariery miałem zaszczyt współpracować z 50 największymi markami na świecie, angażując się w kreację innowacyjnych kampanii marketingowych, w tym Nike, Timberland, Adidas, Puma, czy IQOS. Jako wykładowca na uczelni biznesowej ASBIRO, dzielę się z entuzjazmem i wiedzą z zakresu sprzedaży i marketingu, wspierając przedsiębiorców w ich rozwoju zawodowym.


Jestem także Koordynatorem Klubu Lokalnego ASBIRO Trójmiasto, gdzie angażuję się w budowanie silnej społeczności biznesowej i tworzę przestrzeń dla twórczego rozwoju.


Byłem nominowany do nagrody Pomorskie Sztormy w kategorii Młody Biznes Roku, organizowanej przez Gazetę Wyborczą, za innowacyjne podejście do biznesu. Znalazłem się w gronie nominowanych do rankingu "50 Najbardziej Kreatywnych w Biznesie" magazynu BRIEF.


Moje zaangażowanie w rozwój biznesu nie kończy się na pracy operacyjnej. Jako juror konkursów biznesowych mam przyjemność oceniać i wspierać innowacyjne projekty, które mają potencjał zmieniać oblicze rynku.


W moim życiu i pracy kieruję się poglądami Austriackiej Szkoły Ekonomii, wierząc, że wolny rynek i przedsiębiorczość są kluczowe dla rozwoju społeczeństwa. Moja supermoc, czyli sprzedaż relacyjna, opiera się na budowaniu trwałych relacji z klientami, co uważam za kluczowy element sukcesu w życiu i biznesie. Jako miłośnik pozaschematycznego myślenia w sprzedaży i marketingu zawsze jestem gotów na wyzwania i nowe, nieodkryte ścieżki.

Kontakt

Te informacje są dostępne tylko dla aktywnych członków Klubu ASBiRO.