Nagrania ASBIRO

Wykład ASBIRO

Negocjacje, czy to takie proste?

O nagraniu

Z wykładu dowiesz się:
✔️Jak wyglądają efektywne negocjacje biznesowe?
✔️Jakie są naturalne czynniki motywujące do osiągniecia wygranej w negocjacjach?
✔️Co nas ogranicza w negocjacjach?
✔️Dlaczego w negocjacjach ważne są kompetencje?
✔️Kiedy mogą mieć miejsce negocjacje?
✔️ Jakie są 3 obszary możliwych negocjacji?
✔️Jak osiągnąć doskonałe rezultaty w negocjacjach?
✔️ Jak przygotować się do negocjacji?
✔️Jak neutralnie analizować informacje i fakty, które przedstawia druga strona?
✔️ Co to są fakty obiektywne i informacje subiektywne?
✔️Co jest podstawą do procesu negocjacji?
✔️Co jest "negocjowalne", a co nie jest?

Na te pytania odpowie Zbyszek Dzideczek - Przedsiębiorca. Praktyk gospodarczy specjalizujący się w restrukturyzacjach przedsiębiorstw i negocjacjach. Członek zarządu i/lub dyrektor w takich firmach jak Huta Stalowa Wola, Ursus, CIECH , PZL Mielec , współzałożyciel Instytutu GEBO. Międzynarodowe doświadczenie zdobył w pracy w przedstawicielstwach handlowych Huty Stalowa Wola i PHZ Bumar w Północnej Afryce. Z powodzeniem prowadził i finalizował negocjacje handlowe na rynkach Chin, Pakistanu, Maroka, RPA, Brazylii specjalizując się zwłaszcza w negocjacjach trudnych warunkach . Jego główną specjalizacją jest przygotowywanie oraz realizacja (jako tak zwany Interim Manager) programów naprawczych i restrukturyzacyjnych przedsiębiorstw. Członek założyciel i trener John Maxwell Team Polska. Wieloletni członek klubów Toastmaster gdzie uzyskał najwyższy poziom edukacyjny DTM. Pasjonat afrykańskich kultur, dobrej kuchni i nart.

Bez względu na to, czy przedsiębiorca rozpoczyna negocjacje z firmą o podobnej wielkości czy z dużo większym kontrahentem, podstawą jest odpowiednie przygotowanie się do spotkania. Warto zastanowić się, na czym nam najbardziej zależy, kiedy będziemy mogli uznać negocjacje za pełen sukces, ale też z czego możemy zrezygnować, jaki jest nasz cel minimalny.

Od jakości przygotowań zależy cały proces negocjacji. Dobrze przygotowana osoba w trakcie spotkania z kontrahentem nie zastanawia się nad każdym kolejnym krokiem, tylko działa zgodnie ze swoim planem, a także wie, jak zachować się w przypadku nieoczekiwanego ruchu rozmówcy.
Aby mieć taki komfort działania, trzeba poświęcić odpowiednią ilość czasu na przygotowania.

Brak dostępu

Nie masz dostępu do tej podstrony.

Zaloguj się