Ludzie ASBIRO

O sobie...

Jestem przedsiębiorcą, inwestorem, praktykiem sprzedaży i wolontariuszem wspierającym wiele inicjatyw.

Mam ponad 25 lat doświadczenia w sprzedaży i ponad 20 lat w zarządzaniu. od 12 lat prowadzę konsultacje i wdrażam w życie wypracowane koncepcje u moich klientów.
Pracowałem na rzecz małych firm jak i kilkusetosobowych przedsiębiorstwach.
Udzielałem konsultacji dla firm z ramienia Pomorskiego Parku Naukowo Technologicznego w Gdyni i Gdańskiego Parku Naukowo Technologicznego.
Cały czas udzielam comiesięcznych konsultacji dla członków Pracodawców Pomorza - największego stowarzyszenia przedsiębiorców w woj. pomorskim.

Współwłaściciel:
http://smart-defence.pl/
https://lucidit.pl/
https://ari-taxi.pl/

Jako wolontariusz 8 lat byłem przewodnikiem psa w Grupie Ratowniczo Poszukiwawczej - OSP Gdańsk przy PSP Gdańsk
Właściciel i producent innowacyjnej firmy Smart Target, która jest elektroniczną tarczą, stworzoną przez polskich inżynierów i wyprodukowaną w Polsce.
Smart Target w wersji PRO umożliwia pomiar czasu reakcji, dzięki temu rozwiązaniu możliwe jest kontrolowanie swojego progresu i porównanie swoich wyników. Funkcja ta daje możliwość wyciągania średnich np. w celu porównania technik czy realnej jakości różnych rozwiązań.

Nasz cel pozwala na trenowanie w dowolnym miejscu umiejętności strzeleckich. Dzięki regularnym treningom poprawimy celność, szybkość oraz dobre nawyki strzeleckie.

Kontakt

Te informacje są dostępne tylko dla aktywnych członków Klubu ASBiRO.