Nagrania ASBIRO

Wykład ASBIRO

Branża paramilitarna - panel dyskusyjny

O nagraniu

Z tego wykładu dowiesz się:
✔️ Jakie są obecnie trendy w branży paramilitarnej?
✔️ Czy biznesy w tej branży są opłacalne?
✔️ Czy prowadzenie biznesu w branży paramilitarnej jest trudna i obwarowana dużą ilością regulacji prawnych?
✔️ Jakie są regulacje prawne w tej branży?
✔️ Jakie są obecnie nisze na rynku?
✔️ Strzelnice kontenerowe - czy to się opłaca?

Na wszystkie powyższe pytania odpowiedzą nasi specjaliści z branży paramilitarnej: Kamil Cebulski, Mikołaj Hewelt, Mariusz Krawiec, Krzysztof Papadis.

Kamil Cebulski - Przedsiębiorca, dziennikarz, Założyciel Uczelni ASBIRO.

Mikołaj Hewelt - Adwokat, doradca podatkowy i restrukturyzacyjny, wspólnik w kancelarii prawnej HWW, właściciel Strzelnicy FSO. Właściciel strzelnicy w Warszawie.

Mariusz Krawiec - Były oficer jednostki GROM. Od 2015 roku z powodzeniem prowadzi działalność deweloperską, budując markę MieszkajLogicznie.pl. Z nieruchomościami związany jest od 11 lat. Poświęca się również działalności konsultingowej – współtworzy modele biznesowe i prowadzi zajęcia z zarządzania projektami. Doświadczenie menedżerskie i deweloperskie ugruntował w czasie studiów podyplomowych w Szkole Głównej Handlowej.

Krzysztof Papadis - Właściciel Smart Defence specjalizującej się w szkoleniach strzeleckich, ratowniczych i samoobronie z użyciem różnego rodzaju broni palnej w kontakcie bezpośrednim (Force on Force). Producent Smart Target, która jest elektroniczną tarczą, wyprodukowaną w Polsce.

Brak dostępu

Nie masz dostępu do tej podstrony.

Zaloguj się

O wykładowcach