Ludzie ASBIRO

O sobie...

Jestem przedsiębiorcą, deweloperem i inwestorem na rynku nieruchomości.

Od ponad 14 lat współtworzę polski rynek nieruchomości. Jestem założycielem Grupy Inwestycyjno-Deweloperskiej Magmillon, która specjalizuje się w realizacji projektów deweloperskich w Warszawie i jej okolicach oraz inwestycjach w grunty.

Od lat inwestuję, doradzam i pomagam pomnażać kapitał wszystkim, którzy są zainteresowani zarabianiem na nieruchomościach.

Z chęci i potrzeby zarażania pasją prowadzę bloga nt. inwestowania i nieruchomości KubaKarlinski.pl . Komentuję sytuację na rynku nieruchomości także dla mediów, moje wypowiedzi są cytowane i publikowane przez najważniejsze redakcje ekonomiczne i branżowe.

Napisałem także książkę, poradnik pt. „Zarabiajmy na nieruchomościach”, którą można przeczytać w tradycyjnej formie papierowej, jako ebook lub posłuchać wersji audio.

W 2021 r. uruchomiłem podcast Inwestorium. Inwestorium to podcast dla tych, którzy chcą podejmować lepsze decyzje dzisiaj, by jutro bardziej cieszyć się życiem – zdrowiem, szczęściem, pieniędzmi, inwestycjami i biznesem. Rozmawiam o osiąganiu celów, spełnianiu i realizowaniu się.

Zaufało mi ponad 500 inwestorów, powierzając ponad 70 mln PLN.

Zarządzane przeze mnie spółki z Grupy Magmillon sprzedały ponad 1.200 nieruchomości o łącznej wartości ponad 250 mln PLN.

Jestem laureatem nagrody „Liderzy SGH” przyznanej przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie za istotny pozytywny wpływ i osiągnięcia w roli lidera w obszarze biznesu.

Aktywnie promuję społeczną odpowiedzialność i transparentność procesów inwestycyjnych. W swojej działalności sprzeciwiam się nieuczciwym praktykom instytucji finansowych promujących drogie, ryzykowne inwestycje, które nie przynoszą zysku inwestorom, a także skomplikowanym umowom.

Moją misją jest wspieranie budowania bogactwa Polaków oraz promowanie świadomego inwestowania w nieruchomości przez dostarczenie wiedzy, inspiracji oraz możliwości pasywnego inwestowania m.in. w udziały w spółkach deweloperskich, zarządzanych przez doświadczonych specjalistów.

Moje motto: Każdy może sam zadbać o swoje szczęście i majątek.

Prowadzone przeze mnie projekty oferujące możliwość inwestowania w nieruchomości są świetnym narzędziem do osiągnięcia tego celu. Inwestor powinien rozumieć materię, w którą angażuje swój kapitał i zarabiać możliwie jak najwięcej przy jak najmniejszym ryzyku.

Uwielbiam podróże i fotografię przyrodniczą. Jestem fanem ciekawych książek, rozwoju osobistego i aktywnego, zdrowego trybu życia.

Kontakt

Te informacje są dostępne tylko dla aktywnych członków Klubu ASBiRO.