Nagrania ASBIRO

Wykład ASBIRO

Od dziecięcych marzeń przez korporacje po własny biznes i inwestycje na rynku nieruchomości o wartości ponad 250 milionów złotych - 25 lat drogi przedsiębiorcy

O nagraniu

Z wykładu dowiesz się:
✔️ Jakie siły sterują Twoim życiem, wyborami i jak na nie wpływać?
✔️ Jakie są strategie i narzędzia budowania biznesu, produktów i usług sprawdzone w różnych branżach?
✔️ Odkryjesz metody zwiększania pewności siebie dzięki trafnym decyzjom zawodowym, biznesowym i inwestycyjnym
✔️Otrzymasz klucze do budowy pozytywnych nawyków przedsiębiorcy
✔️Spojrzysz na budowanie biznesu nie tylko jako wehikuł rozwoju zawodowego, ale także budowy spokoju, szczęścia, majątku i zabezpieczenia na przyszłość.

Na te zagadnienia odpowie Kuba Karliński - przedsiębiorca, deweloper i inwestor na rynku nieruchomości. Od ponad 14 lat współtworzy polski rynek nieruchomości. Jest założycielem Grupy Inwestycyjno-Deweloperskiej Magmillon, która specjalizuje się w realizacji projektów deweloperskich w Warszawie i jej okolicach oraz inwestycjach w grunty. Od lat inwestuje, doradza i pomaga pomnażać kapitał wszystkim, którzy są zainteresowani zarabianiem na nieruchomościach. Z chęci i potrzeby zarażania pasją prowadzi bloga nt. inwestowania i nieruchomości KubaKarlinski.pl . Komentuje sytuację na rynku nieruchomości także dla mediów, jego wypowiedzi są cytowane i publikowane przez najważniejsze redakcje ekonomiczne i branżowe.

„Sukces to w 80% psychologia i tylko w 20% strategia”. Wiele osób wpada w spirale szukania sposobów: jak coś mogę zrobić, jak mogę osiągnąć jakiś efekt, jak mogę zdobyć klienta. Natomiast zdecydowanie ucieka im to, co jest absolutnie kluczowe i najważniejsze czyli aspekt psychologiczny – DLACZEGO. Dlaczego to jest dla mnie ważne, dlaczego akurat ja chcę to robić? Zbudowanie odpowiedniego nastawienia wewnątrz w głowie, takiego które w trudnym momencie pozwoli pójść do przodu jest rzeczą priorytetową.

Chcąc zbudować biznes każdy przedsiębiorca powinien zainwestować w siebie. Mogą to być inwestycje czasowe lub materialne ( typu książki, szkolenia). Dobrym pomysłem jest również korzystanie z doradców, którzy pomogą rozwinąć skrzydła i przyczynią się do osiągniecia sukcesu.

Pamiętaj, że chcąc zbudować biznes należy przede wszystkim popatrzeć na klienta. Zastanowić się za co on jest w stanie zapłacić, jakie korzyści osiągnie z zakupionego produktu bądź usługi, jakie problemy dany produkt rozwiąże.

Brak dostępu

Nie masz dostępu do tej podstrony.

Zaloguj się