Ludzie ASBIRO

O sobie...

Doświadczony praktyk sprzedaży i negocjacji, trener i konsultant. Przez lata rozwijał zespoły i struktury sprzedażowe, projektował procesy i modele negocjacyjne oraz promował nowe idee szkoleń negocjacyjnych w biznesie. Zarządzał zespołem ponad 300 specjalistów i managerów w rozproszonych strukturach.

W ramach Sambor Training oraz ICAN Institute wprowadza turniej negocjacyjny i sparingi negocjacyjne, jako unikalne umiejętności rozwoju umiejętności biznesowych na polskim rynku. Adaptuje nowoczesną metodologię i najnowsze trendy w nauce negocjacji na polskim rynku. Rozwija także projekt indywidualnych konsultacji i modele standaryzacji procesów negocjacyjnych w organizacji.

Przez ostatnie 13 lat przeprowadził ponad 1200 godzin warsztatów i wyszkolił ponad 2000 sprzedawców, managerów i specjalistów. Współpracował z międzynarodowymi firmami z branży finansowej, ubezpieczeniowej, IT oraz FMCG. Obecnie szkoli głównie działy sprzedaży, zakupów oraz zespoły projektowe i odpowiedzialne za zarządzanie zmianą.
Współzałożyciel think tanku Polska Szkoła Negocjacji. Angażuje się w doradztwo strategiczne i operacyjne dla startupów i przedsiębiorwstw

Ukończył Zarządzanie Zasobami Ludzkimi na SGH, oraz Psychologię na UW. Szkolony przez renomowanych trenerów z zakresu negocjacji, zarządzania strategicznego, komunikacji i perswazji.

Autor książki o negocjacjach “Scenariusze negocjacji biznesowych - Trening umiejętności”

Kontakt

Te informacje są dostępne tylko dla aktywnych członków Klubu ASBiRO.