Październikowy Pakiet Nagrań już dostępny!

Oglądaliście już październikowy PAKIET NAGRAŃ, który przygotowaliśmy dla  aktywnych klubowiczów?

Już niedługo udostępnimy Wam LISTOPADOWY PAKIET NAGRAŃ, więc koniecznie obejrzyjcie i zróbcie notatki z nagrań, które już macie dostępne :) 

Pamiętaj, że nasze nagrania zawsze możesz pobrać i przesłuchać w dowolnym miejscu i czasie! 

Czyje wykłady tym razem Wam udostępniliśmy?

  • Artem Rusin – Właściciel firmy Biuro Dla MiŚa. Tematem wykładu jest „Komunikacja biznesowa – korporacja vs mała firma.” Artem porusza kwestie rodzaju komunikacji, określenia celu, wejścia w buty rozmówcy, tworzenia komunikatów. Przedstawia podejście małej firmy (syndrom maleńkości, skupianie się na banałach, brak języku korzyści, media społecznościowe, brak własnej domeny) i podejścia korporacyjnego (Demand Generation, gotowe szablony i grafiki, Księga Znaku, próba personalizacji, przywiązanie do tradycji, strach przed kompromitacją, CSR).
  • Leszek Stafiej – przedsiębiorca, założyciel i prezes Stafiej Partnerzy DKS, niezależny doradca ds. komunikacji społecznej, marketingowej i mediów, współzałożyciel i były wiceprezes Radia Zet, Radia BRW, dziennika Życie, polskich oddziałów agencji JWT, DDB Needham. Podczas wykładu zwraca uwagę w jaki sposób patrzymy na dzisiejszy marketing. Mówi również o tym, jak wyróżnić się na tle konkurencji, w jaki sposób stworzyć skuteczną strategię marketingową oraz na czym skupić się podczas budowania marki. Podaje też wiele ciekawych przykładów kreatywnego marketingu. 
  • Piotr Michalak – prezes zarządu i współwłaściciel holdingu firm Strategie Rozwoju sp. z o.o., Netesc sp. z o.o. i Ententa LTD. Podczas wykładu opowiada o istotności nowoczesnych metod zarządzania. Mówi o swoich doświadczeniach po 10 latach prowadzeniu własnej działalności, o swoich porażkach oraz sukcesach. Opisuje dlaczego filozofia drobnych usprawnień jest ogromną wartością, a cierpliwość wprowadzeniu firmy jest niezbędna do osiągnięcia celów. Wspomina jak ważną rolę odgrywa wybranie odpowiedniego rynku, segmentacja oraz model rozliczeń. Pokazuje że skupienie się na organizacji, na zarządzaniu jest niezmiernie istotne, przynajmniej na samym początku prowadzenia własnej działalności. 
  • Mikołaj Piec –  Właściciel firmy Mera Automatic. Podczas wykładu powiada o swoich doświadczeniach w prowadzeniu własnej firmy. Pokazuje swoją drogę do rozpoczęcia, jakie błędy popełnił oraz jakie trudności napotkał podczas pierwszych lat. Mówi o dobrych praktykach oraz ważnych jego zdaniem punktach, które są niezbędne podczas przygotowań do założenia działalności gospodarczej. Wskazuje elementy, o których należy pamiętać podczas pierwszego roku m.in. cechy dobrych płatników, jak dużą zaliczkę pobierać, jaką firmę windykacyjną wybrać oraz jak wykorzystać weksel wobec niektórych płatników.

 

Co daje aktywacja konta?

Dostęp do większej ilości naszych wykładów i zniżki na nasze wydarzenia!
(Sprawdź nowość, którą dla Ciebie przygotowaliśmy)

Wejdź na naszą stronę i dowiedz się więcej.