Prkatyczne warsztaty biznesowe

Warsztaty Biznesowe ASBiRO

Zastanawiasz się, co zrobić, żeby Twoje wskaźniki rozwoju firmy poszybowały w górę?
To proste!
Zacznij stosować w praktyce zdobytą wiedzę.
Wiemy, że łatwo powiedzieć, trudniej zrealizować, stąd właśnie pomysł na warsztaty!
Czyli praktyczne zajęcia w małych grupach ze specjalistami z danych obszarów biznesu.

Peter Drucker powiedział kiedyś: „Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie”. Zatem kreuj swoją przyszłość w sposób przemyślany i z ogromem wiedzy uzyskanej od praktyków biznesu!

Zajęcia wrocławskie i warszawskie – podobieństwa i różnice

W obydwu przypadkach nie tracimy czasu na zajęciach na czytanie akademickich podręczników czy szczegółową naukę teorii – tę każdy może sobie uzupełnić samodzielnie.
W obydwu przypadkach chodzi o wiedzę biznesową z pierwszej ręki, czyli od doświadczonych przedsiębiorców.
W obydwu przypadkach spotykamy się średnio raz w miesiącu na zajęciach.

Ale jest jedna zasadnicza różnica!
Zajęcia wrocławskie odbywają się w mniejszych grupach, a prowadzącymi zajęcia są eksperci wyspecjalizowanie w jakimś obszarze biznesu, co umożliwia uczestnikom kursu natychmiastowe przećwiczenie zdobytej wiedzy.
Co więcej, niewielka liczba osób w grupie pozwala nam odpowiedzieć na indywidualne potrzeby i oczekiwania uczestników warsztatów.  

Jakich tematów można się spodziewać?

Od pasji i motywacji, przez tworzenie modeli biznesowych i start-upów, budowanie marki, projektowanie kampanii marketingowych czy prowadzenie biznesu w sieci. Nie brakuje również tematów prawno-podatkowych. Zarządzanie sobą w czasie i zespołem pracowników – to także zagadnienia, które są poruszane podczas warsztatów.

Ale przede wszystkim o tym, jakie zagadnienia zostaną poruszane na zajęciach, decydują sami uczestnicy warsztatów.

Co w tym takiego wyjątkowego?

Ideą Warsztatów Biznesowych jest stworzenie niewielkiej, maksymalnie 30-osobowej grupy, żeby zmaksymalizować korzyści z uczestnictwa w tego typu zajęciach.Wówczas zyskujemy czas na pytania, dyskusje, analizę konkretnych przypadków biznesowych oraz praktyczne przećwiczenie zdobytej wiedzy pod okiem najlepszych praktyków.

 

Kim są nasi wykładowcy?

To praktycy biznesu, wśród których znajdują się multimilionerzy z ogromnymi sukcesami oraz właściciele małych sklepów, warsztatów, restauracji, piekarni czy firm internetowych. Część z nich ma tytuły naukowe, a część skończyła zaledwie zawodówkę. Jedni znajdują się na liście najbogatszych Polaków, inni są bankrutami.

Jednak wszystkich ich łączy jedno – doświadczenie biznesowe.

Ponadto wyróżniają się swoją otwartością i chęcią niesienia pomocy innym przedsiębiorcom, zarówno tym rozpoczynającym dopiero przygodę z biznesem, jak i wszystkim tym, którzy zmagają się z konkretnymi problemami czy szukają sposobów na ulepszenia.

Ale to nie koniec!

Jako nasz student otrzymasz kontakty do każdego z wykładowców i będziesz mógł skorzystać z ich konsultacji/doradztwa. Doświadczenie pokazuje, że nasi wykładowcy chętnie prowadzą korespondencje oraz spotykają się ze studentami indywidualnie, po zajęciach.

 

 

Jaką formę mają nasze zajęcia?

Warsztaty Biznesowe składają się z 18 całodniowych spotkań, które odbywają się weekendami (sobota i niedziela) mniej więcej co miesiąc. Łącznie jest to 6 weekendów oraz dodatkowo 3, podczas których spotykamy się z uczestnikami wszystkich pozostałych kursów na Seminariach w Warszawie. Zgodnie z tradycją przyjętą na naszych zjazdach, zajęcia rozpoczynają się zwykle o godzinie 10:00 i kończą o 18:00.

Wspólna sobotnia integracja

Warszawskim zwyczajem po sobotnich zajęciach spotykamy się na wspólnej kolacji. Ten moment nasi studenci cenią równie mocno, jak wiedzę przekazywaną podczas zajęć. Wbrew pozorom to podczas kolacji rozmawiając z uczestnikami kursów można wynieść ze zjazdu najwięcej ciekawych informacji, rad inspiracji i znajomości, a niejednokrotnie również nowych pomysłów na biznes.

Noclegi

Jeżeli dojeżdżasz na nasze zajęcia i potrzebujesz noclegu na czas trwania zjazdu, chętnie pomożemy Ci w dokonaniu rezerwacji w hotelach. Mamy kilka sprawdzonych miejsc, które możemy Wam z przekonaniem polecić.

Dotychczasowe Warsztaty Biznesowe we Wrocławiu

Do tej pory zorganizowaliśmy już dwa weekendowe wydarzenia we Wrocławiu oraz całoroczny cykl spotkań. Spotkania były na tyle udane, że postanowiliśmy kontynuować nasz program i rozszerzyć go o nowe miasta.

 

Opinie uczestników poprzednich edycji Warsztatów Biznesowych

Warsztaty z ASBIRO dają nam ogromną wiedzę jak skutecznie zrobić reklamę, aby przyciągnąć jak najwięcej klientów, są bardzo pomocne zwłaszcza jak ktoś jest na początku swojej kariery i potrzebuje szybko zdobyć Klientów.
Kasia KabacińskaUczestniczka
Na rynku brak szkoleń, które edukują. Nie pokazują samej teorii, ale dają możliwość praktycznego przećwiczenia rozwiązania w danej tematyce. Jeśli już takie szkolenie uda się znaleźć to albo są one bardzo ograniczone i mają na celu, aby uczestnik wykupił dalsze pakiety szkoleń lub usługę u firmy / osoby które je przeprowadziły. Albo szkolenie jest dla „wybrańców” pod kątem finansowym. Od tego wszystkiego odróżnia się Rozwojowy Wrocław. Potężne szkolenie z Łukaszem Marczewskim, na którym można było zobaczyć i stworzyć własny model pozyskiwania kontaktów do swojej bazy. Dodatkowo rewelacyjny pokaz narzędzi dostępnych na rynku, na które nawet bym nie spojrzał czy to z powodu braku pomysłu na wykorzystanie ich możliwości, czy też ceny. Oczywiście nie samą nauką człowiek żyje, więc jako wisienka na torcie pozostała wieczorna integracja, gdzie można poznać ludzi nietuzinkowych, a do tego czasem i rozwiązać jeszcze inne problemy z jakimi przyjechało się na szkolenie.
Krzysztof ArentUczestnik
Uczestnicząc w warsztatach we Wrocławiu dowiedziałem się nowych i praktycznych rzeczy które stosuje w codziennej pracy. Jeśli tylko tematyka danego warsztatu jest dla kogoś interesująca to z pewnością warto wziąć w nich udział. Kursy są organizowane w dobrych miejscach i są warte swojej ceny a przy okazji można poznać nowe osoby zainteresowane tą samą tematyką i wymienić się doświadczeniami. Pozdrowienia dla ekipy Asbiro i do zobaczenia przy innym interesującym kursie.
RadosławUczestnik

Klub ASBIRO

Gdy zapiszesz się na nasze Warsztaty Biznesowe dostaniesz login i hasło do Klubu ASBIRO, a tym samym otrzymasz dostęp do wielu nagrań z naszych wykładów. A po ukończeniu Kursu, już jako absolwent w Klubie ASBiRO będą na ciebie czekać nowe możliwości, między innymi:

 • Będziesz mógł uczestniczyć w wyjazdach klubowych, z ekskluzywnymi wykładami naszych najcenniejszych wykładowców.
 • Będziesz mógł osobiście uczestniczyć w każdym zjeździe Warsztatów Biznesowych organizowanym w przyszłości oraz gościnnie w zajęciach Kursu Podstawowego, które od ośmiu lat organizujemy w Warszawie.
 • Otrzymasz w zasadzie dożywotnią możliwość konsultowania swoich pomysłów z naszymi wykładowcami.
 • Będziesz mógł uczestniczyć wraz z przyjaciółmi w naszych seminariach nawet z 90% zniżką.

Więcej na temat Klubu: www.asbiro.pl/klub/

Zbieramy grupę #3

Uruchomiliśmy rekrutację do #3 grupy Warsztatów Biznesowych. Poniżej zamieszczamy podstawowe informacje dotyczące organizowanej grupy.

Czas rekrutacji

Rekrutacja trwa do: 20 października 2018 Lub do zrekrutowania: 30 osób

Finanse

Poniżej zamieszczamy dokładne informacje dotyczące spraw finansowych i wszelkich opłat związanych z rekrutowaną grupą. WPISOWE – 400 zł – jest to wpłata jednorazowa, bezzwrotna potwierdzająca twoje uczestnictwo, którą należy wpłacić na nasze konto po wypełnieniu formularza. Opłacenie wpisowego jest równoznaczne z rezerwacją miejsca w grupie. CZESNE – 3000 zł – należy przelać na nasze konto przed pierwszym dniem zajęć lub opłacić gotówką na pierwszych zajęciach. Istnieje możliwość rozłożenia płatności na raty. Jest to opcja nieco droższa, zapłacisz wtedy 8×425 zł, czyli w ratach to będzie razem 3400 zł.

Daty zjazdów – grupa 2 rok akademicki 2017/2018

 • 21-22 października 2017 (seminarium w Warszawie)
 • 25-26 listopada 2017
 • 16-17 grudnia 2017
 • 20-21 stycznia 2018
 • 3-4 marca 2018 (seminarium w Warszawie)
 • 17-18 marca 2018
 • 21-22 kwietnia 2018
 • 26-27 maja 2018
 • 23-24 czerwca 2018 (seminarium w Warszawie)

Daty zjazdów – nowa grupa 3 rok akademicki 2018/2019

 • 20-21 października 2018 (seminarium w Warszawie)
 • 24-25 listopada 2018
 • 15-16 grudnia 2018
 • 19-20 stycznia 2019
 • 2-3 marca 2019 (seminarium w Warszawie)
 • 23-24 marca 2019
 • 27-28 kwietnia 2019
 • 25-26 maja 2019
 • 29-30 czerwca 2019 (seminarium w Warszawie)

Integracje

Zobacz jak bawiliśmy się na integracjach w ubiegłych latach!

Zimowa integracja – 9-10 lutego 2019

Letnia integracja – 20-23 czerwca 2019

Procedura rejestracji

Aby rekrutacja na Warsztaty Biznesowe przeszła sprawnie bardzo prosimy zapoznać się z tą krótką procedurą.

 • Poniżej znajdziesz opcje wyboru płatności, wybierz tę która bardziej Ci odpowiada.
 • Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w ASBIRO, załóż je oraz wypełnij formularz z danymi osobowymi.
 • W kolejnym kroku odpowiadając na kilka naszych pytań opisz krótko kim jesteś i dlaczego chcesz zapisać się na Warsztaty Biznesowe.
 • Czekaj na kontakt z naszej strony
 • Dokonaj płatności wpisowego.
 • Następnie otrzymasz powiadomienie, że wpisowe do nas dotarło. Oznacza to, że masz zarezerwowane miejsce. Wtedy należy spokojnie oczekiwać na kolejną wiadomość z naszej strony.
 • Po zakończeniu rekrutacji, a przed rozpoczęciem zajęć, otrzymasz dokładne informacje, w którym miejscu, o której godzinie oraz z kim odbędą się pierwsze zajęcia.
 • Jeżeli do pierwszych zajęć nie opłacisz czesnego (całej kwoty lub pierwszej raty) to będziesz mógł to zrobić gotówką w dniu rozpoczęcia zajęć.

Po uregulowaniu wszystkich tych spraw kończymy proces rekrutacji i zaczynamy zajęcia. Pamiętaj, że w przypadku jakichkolwiek pytań możesz się z nami skontaktować wysyłając maila na adres warsztaty@asbiro.pl

Zapisy

Wybierz opcję:

1. Płatność w ratach

3 800,00 zł
3 700,00zł
płacąc BTC
 • 1. Płatność: 400.00zł przy zapisie
 • 2. Płatność: 425.00zł do 19 października 2018
 • 3. Płatność: 425.00zł do 23 listopada 2018
 • 4. Płatność: 425.00zł do 14 grudnia 2018
 • 5. Płatność: 425.00zł do 18 stycznia 2019
 • 6. Płatność: 425.00zł do 01 marca 2019
 • 7. Płatność: 425.00zł do 26 kwietnia 2019
 • 8. Płatność: 425.00zł do 24 maja 2019
 • 9. Płatność: 425.00zł do 28 czerwca 2019
Zaloguj się
Załóż konto

Tylko zalogowani użytkownicy mogą zapisać się na wydarzenie/kurs.


2. Płatność z góry

3 400,00 zł
3 300,00zł
płacąc BTC
 • 1. Płatność: 400.00zł przy zapisie
 • 2. Płatność: 3000.00zł do 19 października 2018
Zaloguj się
Załóż konto

Tylko zalogowani użytkownicy mogą zapisać się na wydarzenie/kurs.


Masz jakieś pytania?