Prkatyczne warsztaty biznesowe

Warsztaty Biznesowe ASBiRO

Zastanawiasz się, co zrobić, żeby Twoje wskaźniki rozwoju firmy poszybowały w górę?
To proste!
Zacznij stosować w praktyce zdobytą wiedzę.
Wiemy, że łatwo powiedzieć, trudniej zrealizować, stąd właśnie pomysł na warsztaty!
Czyli praktyczne zajęcia w małych grupach ze specjalistami z danych obszarów biznesu.

Peter Drucker powiedział kiedyś: „Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie”. Zatem kreuj swoją przyszłość w sposób przemyślany i z ogromem wiedzy uzyskanej od praktyków biznesu!

Zajęcia warszawskie

Jako, że idea Warsztatów Biznesowych przypadła Wam mocno do gustu, od tego roku akademickiego organizować będziemy je we Warszawie.

Zajęcia warsztatowe odbywają się w mniejszych grupach, a prowadzącymi są eksperci wyspecjalizowani w jakimś obszarze biznesu, co umożliwia uczestnikom kursu natychmiastowe przećwiczenie zdobytej wiedzy.
Co więcej, niewielka liczba osób w grupie pozwala nam odpowiedzieć na indywidualne potrzeby i oczekiwania uczestników warsztatów.  Co ważne, będziecie mieć możliwość przećwiczenia pod okiem wykładowców konkretnych narzędzi, które pomogą szybko rozwinąć biznes. 

Możecie być pewni, że w obydwu miastach nie będziemy tracić czasu na czytanie akademickich podręczników czy szczegółową naukę teorii – tę każdy może sobie uzupełnić samodzielnie.
Nam chodzi tylko i wyłącznie o wiedzę biznesową z pierwszej ręki, czyli od doświadczonych przedsiębiorców, którą możecie być pewni dostaniecie podczas naszych zajęć.

Jakich tematów można się spodziewać?

Od pasji i motywacji, przez tworzenie modeli biznesowych i start-upów, budowanie marki, projektowanie kampanii marketingowych czy też prowadzenie biznesu w sieci i social mediach. Nie brakuje również tematów finansowych, sprzedaży B2B czy też negocjacji w biznesie. Zarządzanie zespołem pracowników oraz stresem – to także zagadnienia, które są poruszane podczas warsztatów.

Ale przede wszystkim o tym, jakie zagadnienia zostaną poruszane na zajęciach, decydują sami uczestnicy warsztatów.

Co w tym takiego wyjątkowego?

Ideą Warsztatów Biznesowych jest stworzenie niewielkiej, maksymalnie 30-osobowej grupy, żeby zmaksymalizować korzyści z uczestnictwa w tego typu zajęciach.Wówczas zyskujemy czas na pytania, dyskusje, analizę konkretnych przypadków biznesowych oraz praktyczne przećwiczenie zdobytej wiedzy pod okiem najlepszych praktyków. Dostaniecie więc możliwość indywidualnej konsultacji Waszych pomysłów i bezpośredni kontakt z praktykami biznesu.

Kim są nasi wykładowcy?

To praktycy biznesu, wśród których znajdują się multimilionerzy z ogromnymi sukcesami oraz właściciele małych sklepów, warsztatów, restauracji, piekarni czy firm internetowych. Część z nich ma tytuły naukowe, a część skończyła zaledwie zawodówkę. Jedni znajdują się na liście najbogatszych Polaków, inni są bankrutami.

Jednak wszystkich ich łączy jedno – doświadczenie biznesowe.

Ponadto wyróżniają się swoją otwartością i chęcią niesienia pomocy innym przedsiębiorcom, zarówno tym rozpoczynającym dopiero przygodę z biznesem, jak i wszystkim tym, którzy zmagają się z konkretnymi problemami czy szukają sposobów na ulepszenia.

Ale to nie koniec!

Jako nasz student otrzymasz kontakty do każdego z wykładowców i będziesz mógł skorzystać z ich konsultacji/doradztwa. Doświadczenie pokazuje, że nasi wykładowcy chętnie prowadzą korespondencje oraz spotykają się ze studentami indywidualnie, po zajęciach.

   

   

  Jaką formę mają nasze zajęcia?

  Warsztaty Biznesowe składają się z 18 całodniowych spotkań, które odbywają się weekendami (sobota i niedziela) mniej więcej co miesiąc. Łącznie jest to 6 weekendów oraz dodatkowo 3, podczas których spotykamy się z uczestnikami wszystkich pozostałych kursów na Seminariach w Warszawie. Zgodnie z tradycją przyjętą na naszych zjazdach, zajęcia rozpoczynają się zwykle o godzinie 10:00 i kończą o 18:00.

  Wspólna sobotnia integracja

  Warszawskim zwyczajem po sobotnich zajęciach spotykamy się na wspólnej kolacji. Ten moment nasi studenci cenią równie mocno, jak wiedzę przekazywaną podczas zajęć. Wbrew pozorom to podczas kolacji rozmawiając z uczestnikami kursów można wynieść ze zjazdu najwięcej ciekawych informacji, rad inspiracji i znajomości, a niejednokrotnie również nowych pomysłów na biznes.

  Noclegi

  Jeżeli dojeżdżasz na nasze zajęcia i potrzebujesz noclegu na czas trwania zjazdu, chętnie pomożemy Ci w dokonaniu rezerwacji w hotelach. Mamy kilka sprawdzonych miejsc, które możemy Wam z przekonaniem polecić.

  Dotychczasowe Warsztaty Biznesowe we Wrocławiu

  Do tej pory zorganizowaliśmy dwa weekendowe wydarzenia we Wrocławiu oraz dwa całoroczne cykle spotkań. Spotkania były na tyle udane, że postanowiliśmy kontynuować nasz program o nowe miasta, dlatego w tym roku Warsztaty Biznesowe odbędą się w Warszawie.

   

  Opinie uczestników poprzednich edycji Warsztatów Biznesowych

  Warsztaty z ASBIRO dają nam ogromną wiedzę jak skutecznie zrobić reklamę, aby przyciągnąć jak najwięcej klientów, są bardzo pomocne zwłaszcza jak ktoś jest na początku swojej kariery i potrzebuje szybko zdobyć Klientów.
  Kasia KabacińskaUczestniczka
  Na rynku brak szkoleń, które edukują. Nie pokazują samej teorii, ale dają możliwość praktycznego przećwiczenia rozwiązania w danej tematyce. Jeśli już takie szkolenie uda się znaleźć to albo są one bardzo ograniczone i mają na celu, aby uczestnik wykupił dalsze pakiety szkoleń lub usługę u firmy / osoby które je przeprowadziły. Albo szkolenie jest dla „wybrańców” pod kątem finansowym. Od tego wszystkiego odróżnia się Rozwojowy Wrocław. Potężne szkolenie z Łukaszem Marczewskim, na którym można było zobaczyć i stworzyć własny model pozyskiwania kontaktów do swojej bazy. Dodatkowo rewelacyjny pokaz narzędzi dostępnych na rynku, na które nawet bym nie spojrzał czy to z powodu braku pomysłu na wykorzystanie ich możliwości, czy też ceny. Oczywiście nie samą nauką człowiek żyje, więc jako wisienka na torcie pozostała wieczorna integracja, gdzie można poznać ludzi nietuzinkowych, a do tego czasem i rozwiązać jeszcze inne problemy z jakimi przyjechało się na szkolenie.
  Krzysztof ArentUczestnik
  Uczestnicząc w warsztatach we Wrocławiu dowiedziałem się nowych i praktycznych rzeczy które stosuje w codziennej pracy. Jeśli tylko tematyka danego warsztatu jest dla kogoś interesująca to z pewnością warto wziąć w nich udział. Kursy są organizowane w dobrych miejscach i są warte swojej ceny a przy okazji można poznać nowe osoby zainteresowane tą samą tematyką i wymienić się doświadczeniami. Pozdrowienia dla ekipy Asbiro i do zobaczenia przy innym interesującym kursie.
  RadosławUczestnik

  Klub ASBIRO

  Gdy zapiszesz się na nasze Warsztaty Biznesowe dostaniesz login i hasło do Klubu ASBIRO, a tym samym otrzymasz dostęp do wielu nagrań z naszych wykładów. A po ukończeniu Kursu, już jako absolwent w Klubie ASBiRO będą na ciebie czekać nowe możliwości, między innymi:

  • Będziesz mógł uczestniczyć w wyjazdach klubowych, z ekskluzywnymi wykładami naszych najcenniejszych wykładowców.
  • Będziesz mógł osobiście uczestniczyć w każdym zjeździe Warsztatów Biznesowych organizowanym w przyszłości oraz gościnnie w zajęciach Kursu Podstawowego, które od ośmiu lat organizujemy w Warszawie.
  • Otrzymasz w zasadzie dożywotnią możliwość konsultowania swoich pomysłów z naszymi wykładowcami.
  • Będziesz mógł uczestniczyć wraz z przyjaciółmi w naszych seminariach nawet z 90% zniżką.

  Więcej na temat Klubu: www.asbiro.pl/klub/

  Zbieramy grupę #1

  Uruchomiliśmy rekrutację do #1 grupy Warsztatów Biznesowych. Poniżej zamieszczamy podstawowe informacje dotyczące organizowanej grupy.

  Czas rekrutacji

  Rekrutacja trwa do: 21 października 2018 Lub do zrekrutowania: 30 osób

  Finanse

  Poniżej zamieszczamy dokładne informacje dotyczące spraw finansowych i wszelkich opłat związanych z rekrutowaną grupą. WPISOWE – 400 zł – jest to wpłata jednorazowa, bezzwrotna potwierdzająca twoje uczestnictwo, którą należy wpłacić na nasze konto po wypełnieniu formularza. Opłacenie wpisowego jest równoznaczne z rezerwacją miejsca w grupie. CZESNE – 3000 zł – należy przelać na nasze konto przed pierwszym dniem zajęć lub opłacić gotówką na pierwszych zajęciach. Istnieje możliwość rozłożenia płatności na raty. Jest to opcja nieco droższa, zapłacisz wtedy 8×425 zł, czyli w ratach to będzie razem 3400 zł.

  Daty zjazdów – nowa grupa 1 rok akademicki 2018/2019

  Warsztaty (Warszawa)

  • 20-21 października 2018 (seminarium w Warszawie)
  • 1-2 grudnia 2018
  • 26-27 stycznia 2019
  • 16-17 lutego 2019
  • 2-3 marca 2019 (seminarium w Warszawie)
  • 16-17 marca 2019
  • 27-28 kwietnia 2019
  • 25-26 maja 2019
  • 15-16 czerwca 2019 (seminarium w Warszawie)

  Integracje

  Zobacz jak bawiliśmy się na integracjach w ubiegłych latach!

  Zimowa integracja – 9-10 lutego 2019

  Letnia integracja – 20-23 czerwca 2019

  Procedura rejestracji

  Aby rekrutacja na Warsztaty Biznesowe przeszła sprawnie bardzo prosimy zapoznać się z tą krótką procedurą.

  • Poniżej znajdziesz opcje wyboru płatności, wybierz tę która bardziej Ci odpowiada.
  • Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w ASBIRO, załóż je oraz wypełnij formularz z danymi osobowymi.
  • W kolejnym kroku odpowiadając na kilka naszych pytań opisz krótko kim jesteś i dlaczego chcesz zapisać się na Warsztaty Biznesowe.
  • Czekaj na kontakt z naszej strony
  • Dokonaj płatności wpisowego.
  • Następnie otrzymasz powiadomienie, że wpisowe do nas dotarło. Oznacza to, że masz zarezerwowane miejsce. Wtedy należy spokojnie oczekiwać na kolejną wiadomość z naszej strony.
  • Po zakończeniu rekrutacji, a przed rozpoczęciem zajęć, otrzymasz dokładne informacje, w którym miejscu, o której godzinie oraz z kim odbędą się pierwsze zajęcia.
  • Jeżeli do pierwszych zajęć nie opłacisz czesnego (całej kwoty lub pierwszej raty) to będziesz mógł to zrobić gotówką w dniu rozpoczęcia zajęć.

  Po uregulowaniu wszystkich tych spraw kończymy proces rekrutacji i zaczynamy zajęcia. Pamiętaj, że w przypadku jakichkolwiek pytań możesz się z nami skontaktować wysyłając maila na adres warsztaty@asbiro.pl

  Zapisy

  Zapisz się

  Wybierz opcję:

  1. Płatność z góry

  3 400,00 zł
  3 300,00zł
  płacąc BTC
  • 1. Płatność: 400.00zł przy zapisie
  • 2. Płatność: 3000.00zł do 19 października 2018
  Zaloguj się
  Załóż konto

  Tylko zalogowani użytkownicy mogą zapisać się na wydarzenie/kurs.


  2. Płatność w ratach

  3 800,00 zł
  3 700,00zł
  płacąc BTC
  • 1. Płatność: 400.00zł przy zapisie
  • 2. Płatność: 425.00zł do 19 października 2018
  • 3. Płatność: 425.00zł do 23 listopada 2018
  • 4. Płatność: 425.00zł do 14 grudnia 2018
  • 5. Płatność: 425.00zł do 18 stycznia 2019
  • 6. Płatność: 425.00zł do 01 marca 2019
  • 7. Płatność: 425.00zł do 26 kwietnia 2019
  • 8. Płatność: 425.00zł do 24 maja 2019
  • 9. Płatność: 425.00zł do 28 czerwca 2019
  Zaloguj się
  Załóż konto

  Tylko zalogowani użytkownicy mogą zapisać się na wydarzenie/kurs.


   

  Masz jakieś pytania?

  Katarzyna Czubak

  574 236 673 k.czubak@asbiro.pl