Praktyczne warsztaty biznesowe

Warsztaty Biznesowe

Zapisz się

Zastanawiasz się, co zrobić, żeby Twoje wskaźniki rozwoju firmy poszybowały w górę? To proste! Zacznij stosować w praktyce zdobytą wiedzę. Wiemy, że łatwo powiedzieć, trudniej zrealizować, stąd właśnie pomysł na warsztaty. Czyli praktyczne zajęcia w małych grupach ze specjalistami z danych obszarów biznesu.

Zapisz się

 • Dla przedsiębiorców rozwijających firmę
 • Grupa ok. 25 osób
 • 1 rok (9 zjazdów weekendowych)
 • Brak egzaminu kończącego
 • Dla absolwentów ponad 400 wykładów

Peter Drucker powiedział kiedyś: „Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie”. Zatem kreuj swoją przyszłość w sposób przemyślany i z ogromem wiedzy uzyskanej od praktyków biznesu.

Zajęcia warsztatowe

Zajęcia warsztatowe odbywają się w mniejszych grupach, a prowadzącymi są eksperci wyspecjalizowani w określonym obszarze biznesu, co umożliwia natychmiastowe przećwiczenie zdobytej wiedzy.
Co więcej, niewielka liczba osób w grupie pozwala nam odpowiedzieć na indywidualne potrzeby i oczekiwania uczestników. 

Będziesz miał możliwość przećwiczenia pod okiem wykładowców konkretnych narzędzi, które pomogą szybko rozwinąć Twój biznes. Możesz być pewny, że nie będziemy tracić czasu na czytanie akademickich podręczników czy szczegółową naukę teorii- tę każdy może sobie uzupełnić samodzielnie. Nam chodzi tylko i wyłącznie o wiedzę biznesową z pierwszej ręki, czyli od doświadczonych przedsiębiorców, którą niewątpliwie otrzymasz podczas zajęć.

Jakich tematów można się spodziewać?

Od pasji i motywacji, przez tworzenie modeli biznesowych i start-upów, budowanie marki, projektowanie kampanii marketingowych czy też prowadzenie biznesu w sieci i social mediach. Nie brakuje również tematów finansowych, sprzedaży B2B czy też negocjacji w biznesie. Zarządzanie zespołem pracowników oraz stresem – to także zagadnienia, które są poruszane podczas warsztatów.

Co w tym takiego wyjątkowego?

Ideą Warsztatów Biznesowych jest stworzenie niewielkiej, maksymalnie 25-osobowej grupy, żeby zmaksymalizować korzyści z uczestnictwa w tego typu zajęciach.Wówczas zyskujemy czas na pytania, dyskusje, analizę konkretnych przypadków biznesowych oraz praktyczne przećwiczenie zdobytej wiedzy pod okiem najlepszych praktyków. Dostaniesz więc możliwość indywidualnej konsultacji Twoich pomysłów i bezpośredni kontakt z praktykami biznesu.

Kim są nasi Wykładowcy?

To praktycy biznesu, wśród których znajdują się multimilionerzy z ogromnymi sukcesami oraz właściciele małych sklepów, warsztatów, restauracji, piekarni czy firm internetowych. Część z nich ma tytuły naukowe, a część skończyła zaledwie zawodówkę. Jedni znajdują się na liście najbogatszych Polaków, inni są bankrutami.

Jednak wszystkich ich łączy jedno – doświadczenie biznesowe.

Ponadto wyróżniają się swoją otwartością i chęcią niesienia pomocy innym przedsiębiorcom, zarówno tym rozpoczynającym dopiero przygodę z biznesem, jak i wszystkim tym, którzy zmagają się z konkretnymi problemami czy szukają sposobów na ulepszenia.

Ale to nie koniec!

Jako nasz student otrzymasz kontakty do każdego z wykładowców i będziesz mógł skorzystać z ich konsultacji/doradztwa. Doświadczenie pokazuje, że nasi wykładowcy chętnie prowadzą korespondencje oraz spotykają się ze studentami indywidualnie, po zajęciach.

Nasi Wykładowcy:

 

Jaką formułę mają nasze zajęcia?

Warsztaty Biznesowe składają się z 18 całodniowych spotkań, które odbywają się weekendami (sobota i niedziela) mniej więcej co miesiąc. Łącznie jest to 6 weekendów oraz dodatkowo 3, podczas których spotykamy się z uczestnikami wszystkich pozostałych kursów na Seminariach w Warszawie. Zgodnie z tradycją przyjętą na naszych zjazdach, zajęcia rozpoczynają się zwykle o godzinie 10:00 i kończą o 18:00.

Wspólna sobotnia integracja

Po sobotnich zajęciach spotykamy się na wspólnej kolacji. Ten moment nasi studenci cenią równie mocno, jak wiedzę przekazywaną podczas zajęć. Wbrew pozorom to podczas kolacji rozmawiając z uczestnikami kursów można wynieść ze zjazdu najwięcej ciekawych informacji, rad inspiracji i znajomości, a niejednokrotnie również nowych pomysłów na biznes.

Noclegi

Jeżeli dojeżdżasz na nasze zajęcia i potrzebujesz noclegu na czas trwania zjazdu, chętnie pomożemy Ci w dokonaniu rezerwacji w hotelach . Nocujemy w zaprzyjaźnionych hotelach Portos i Aramis na Mokotowie, w których odbywają się warsztaty biznesowe. Możesz zarezerwować cały pokój dla siebie lub dopisać się do innego uczestnika Warsztatów. Koszt pokoju dwuosobowego za dobę to kwota od 110 zł do 160 zł.

Opinie uczestników poprzednich edycji Warsztatów Biznesowych

Warsztaty Asbiro to dla mnie wielka dawka wiedzy praktycznej, inspiracji, pomysłów ale też informacji zwrotnej. Podczas tych warsztatów czułam się super zaopiekowana przez wspaniałe Kasie!!! Zawsze mogłam do nich się o wszystko zwrócić. Mogłabym porównać ten czas do tego jak ktoś przeprowadził by  mnie  przez labirynt. Bardzo cenię sobie czas spędzony wspólnie z innymi uczestnikami jak i wykładowcami. Warsztaty wniosły bardzo dużo wartości nie tylko do prowadzonego przeze mnie biznesu ale też  dla mnie jako przedsiębiorcy i zwykłego człowieka. Jest to najlepsza inwestycja, której dokonałam. Niestety muszę ostrzec Asbiro uzależnia i nie wyobrażam sobie czasu i prowadzenia biznesu bez Asbiro.
Małgorzata Parzych Uczestniczka
Na rynku brak szkoleń, które edukują. Nie pokazują samej teorii, ale dają możliwość praktycznego przećwiczenia rozwiązania w danej tematyce. Jeśli już takie szkolenie uda się znaleźć to albo są one bardzo ograniczone i mają na celu, aby uczestnik wykupił dalsze pakiety szkoleń lub usługę u firmy / osoby które je przeprowadziły. Albo szkolenie jest dla „wybrańców” pod kątem finansowym. Od tego wszystkiego odróżnia się Rozwojowy Wrocław. Potężne szkolenie z Łukaszem Marczewskim, na którym można było zobaczyć i stworzyć własny model pozyskiwania kontaktów do swojej bazy. Dodatkowo rewelacyjny pokaz narzędzi dostępnych na rynku, na które nawet bym nie spojrzał czy to z powodu braku pomysłu na wykorzystanie ich możliwości, czy też ceny. Oczywiście nie samą nauką człowiek żyje, więc jako wisienka na torcie pozostała wieczorna integracja, gdzie można poznać ludzi nietuzinkowych, a do tego czasem i rozwiązać jeszcze inne problemy z jakimi przyjechało się na szkolenie.
Krzysztof Arent Uczestnik
Uczestnicząc w warsztatach we Wrocławiu dowiedziałem się nowych i praktycznych rzeczy które stosuje w codziennej pracy. Jeśli tylko tematyka danego warsztatu jest dla kogoś interesująca to z pewnością warto wziąć w nich udział. Kursy są organizowane w dobrych miejscach i są warte swojej ceny a przy okazji można poznać nowe osoby zainteresowane tą samą tematyką i wymienić się doświadczeniami. Pozdrowienia dla ekipy Asbiro i do zobaczenia przy innym interesującym kursie.
Radosław Uczestnik

Klub ASBIRO

Gdy zapiszesz się na nasze Warsztaty Biznesowe otrzymasz login i hasło do Klubu ASBIRO, a tym samym uzyskasz dostęp do wielu nagrań z naszych wykładów. Po ukończeniu Warsztatów, już jako absolwent w Klubie ASBiRO będą na Ciebie czekać nowe możliwości, między innymi:

 • Jako nasz klubowicz otrzymasz zniżkę na Wydarzenia, które organizujemy.
 • Będziesz mógł uczestniczyć w wyjazdach, z wykładami naszych najcenniejszych wykładowców.
 • Będziesz mógł osobiście uczestniczyć w wybranym zjeździe Warsztatów Biznesowych organizowanym w przyszłości ze zniżką dla Absolwenta.
 • Otrzymasz w zasadzie dożywotnią możliwość konsultowania swoich pomysłów z naszymi wykładowcami.

Więcej na temat Klubu: www.asbiro.pl/klub/

ZBIERAMY GRUPĘ #3

Uruchomiliśmy rekrutację do #3 grupy Warsztatów Biznesowych. Poniżej zamieszczamy podstawowe informacje:

Czas rekrutacji

Rekrutacja trwa do: 23 października 2020 lub do zrekrutowania: 25 osób

Finanse (wpisowe + czesne)

Poniżej zamieszczamy dokładne informacje dotyczące spraw finansowych i wszelkich opłat związanych z rekrutowaną grupą.

WPISOWE: 400 zł – jest to wpłata jednorazowa, bezzwrotna, która potwierdza Twoje uczestnictwo w warsztatach. Wpłać ją zaraz po wypełnieniu formularza zapisu, aby zarezerwować sobie miejsce w grupie 

CZESNE- pozostała kwota, w zależności w jakim terminie się zapiszesz, im szybciej się zdecydujesz, tym oferta cenowa jest dla Ciebie bardziej korzystna.

FIRST MINUTE do 30 czerwca 2020 r.:

CZESNE:

 • przy płatności z góry -2 600 zł – przelej tę kwotę na nasze konto przed pierwszym dniem zajęć lub opłacić gotówką na pierwszych zajęciach. 
 • przy płatności rozłożonej na raty – 3 000 zł – zapłacisz 8 x 375 zł, a pierwsza rata powinna zostać opłacona przelewem przed pierwszym dniem zajęć lub gotówką na pierwszych zajęciach.

OFERTA REGULARNA od 1 lipca do 23 października 2020:

CZESNE:

 • przy płatności z góry 3 400 zł – przelej tę kwotę na nasze konto przed pierwszym dniem zajęć lub opłacić gotówką na pierwszych zajęciach. 
 • przy płatności rozłożonej na raty – 3 800  zł – zapłacisz wtedy  8 x 475 zł, a pierwsza rata powinna zostać opłacona przelewem przed pierwszym dniem zajęć lub gotówką na pierwszych zajęciach.

 

Daty zjazdów i tematyka – nowa grupa 2020-2021

Warsztaty (Warszawa) – Hotel Portos lub Aramis na Mokotowie, ul. Mangalia 3

 • 24 -25 października 2020 (Seminarium)
 • 7 – 8 listopada 2020 
 • 5 – 6 grudnia 2020 
 • 16 – 17 stycznia 2021
 • 10 – 14 luty 2021 (Zimowa Integracja- wyjazd dla chętnych, dodatkowa opłata)
 • 6 – 7 marca 2021 (Seminarium)
 • 20 – 21 marca 2021 
 • 24 – 25 kwietnia 2021
 • 29 – 30 maja 2021  
 • 2 – 6 czerwca 2021 (Letnia Integracja- wyjazd dla chętnych, dodatkowa opłata)
 • 19 – 20 czerwca 2021 (Seminarium)
 • 1-8 sierpnia 2021 (Biznes Camp wyjazd dla chętnych, dodatkowo płatny)

 

Harmonogram

Zjazd 7 – 8 listopada 

7 listopada 2020 (sobota)

 • Jak uporządkować zadania pracowników by firma działała z Twoim minimalnym udziałem - mapy procesowe, procedury, listy kontrolne, karty stanowiskowe
  -

8 listopada 2020 (niedziela)

 • Jak uporządkować zadania pracowników by firma działała z Twoim minimalnym udziałem - mapy procesowe, procedury, listy kontrolne, karty stanowiskowe
  -
 

Zjazd 5 – 6 grudnia 

5 grudnia 2020 (sobota)

 • Sprzedaż online, budowanie lejków sprzedażowych, budowanie systemów sprzedażowych
  -

6 grudnia 2020 (niedziela)

Zjazd 16 – 17 stycznia 

16 stycznia 2021 (sobota)

 • Jak negocjować na najwyższym poziomie z klientem, dłużnikiem i bliskimi? Warsztaty praktycznych negocjacji i sztuka etycznego egzekwowania. 
  -

17 stycznia 2021 (niedziela)

 • Jak negocjować na najwyższym poziomie z klientem, dłużnikiem i bliskimi? Warsztaty praktycznych negocjacji i sztuka etycznego egzekwowania. 
  -

 

 

Zjazd 20 – 21 marca 

20 marca 2021 (sobota)

21 marca 2021 (niedziela)

Zjazd 24 – 25 kwietnia

24 kwietnia 2021 (sobota)

 • Tworzenie skutecznych ofert sprzedaży do internetu i budowanie pozacenowej przewagi konkurencyjnej + najczęstsze błędy
  -

25 kwietnia 2021 (niedziela)

 • Tworzenie skutecznych ofert sprzedaży do internetu i budowanie pozacenowej przewagi konkurencyjnej + najczęstsze błędy
  -

 

 

Zjazd 29 – 30 maja 

29 maja 2021 (sobota)

 • Wykładowca nieznany
  -

30 maja 2021 (niedziela)

 • Wykładowca nieznany
  -

 

Integracje ASBIRO:

Zimowa integracja 

Letnia integracja

Zapisz się

Aby rekrutacja na Warsztaty Biznesowe przeszła sprawnie bardzo prosimy, żebyś zapoznał się z tą krótką procedurą.

 • Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w ASBIRO, załóż je oraz wypełnij formularz z danymi osobowymi.
 • W kolejnym kroku odpowiadając na kilka naszych pytań opisz krótko kim jesteś i dlaczego chcesz zapisać się na Warsztaty Biznesowe. 
 • Wybierz opcję płatności, która najbardziej Ci odpowiada.
 • Czekaj na kontakt z naszej strony.
 • Dokonaj płatności wpisowego.
 • Następnie otrzymasz powiadomienie, że wpisowe do nas dotarło. Oznacza to, że masz zarezerwowane miejsce. Wtedy należy spokojnie oczekiwać na kolejną wiadomość z naszej strony.
 • Po zakończeniu rekrutacji, a przed rozpoczęciem zajęć, otrzymasz dokładne informacje, w którym miejscu, o której godzinie oraz z kim odbędą się pierwsze zajęcia.
 • Jeżeli do pierwszych zajęć nie opłacisz czesnego (całej kwoty lub pierwszej raty) to będziesz mógł to zrobić gotówką w dniu rozpoczęcia zajęć.

Po uregulowaniu wszystkich tych spraw kończymy proces rekrutacji i zaczynamy zajęcia. Pamiętaj, że w przypadku jakichkolwiek pytań możesz się z nami skontaktować wysyłając maila na adres warsztaty@asbiro.pl

Zapisz się

Wybierz opcję:

1 Płatność z góry

3 800,00 zł
 • 1. Płatność: 400.00zł przy zapisie
 • 2. Płatność: 3400.00zł do 06 listopada 2020

2 Płatność w ratach

4 200,00 zł
 • 1. Płatność: 400.00zł przy zapisie
 • 2. Płatność: 475.00zł do 23 października 2020
 • 3. Płatność: 475.00zł do 06 listopada 2020
 • 4. Płatność: 475.00zł do 04 grudnia 2020
 • 5. Płatność: 475.00zł do 15 stycznia 2021
 • 6. Płatność: 475.00zł do 19 marca 2021
 • 7. Płatność: 475.00zł do 23 kwietnia 2021
 • 8. Płatność: 475.00zł do 28 maja 2021
 • 9. Płatność: 475.00zł do 18 czerwca 2021

 

Masz jakieś pytania?

Katarzyna Wojdyła

570 571 372 k.wojdyla@asbiro.pl