PRACA W CENTRUM ORGANIZACJI STUDIÓW UCZELNI ASBIRO

GENIALNY OGARNIACZ UCZELNIANYCH PAPIERÓW

Odkąd Alternatywna Szkoła Biznesu i Rozwoju Osobowego ASBiRO, działająca na rynku od 2006 roku, rozpoczęła działalność jako szkoła wyższa, co roku pobijamy nasze rekordy w liczbie kandydatów zgłaszających się na studia. Skaczemy z radości na samą myśl o zbliżającym się nowym roku akademickim, ale równocześnie wiemy, że w naszym prawie 30-osobowym zespole, nie będziemy w stanie dobrze i szybko ogarnąć wszystkich czekających nas spraw i wyzwań. Potrzebujemy pomocy…

… pomocy w postaci „Genialnego Ogarniacza Uczelnianych Papierów”, który dołączy do naszego zespołu i zaopiekuje się sprawami administracyjno-biurowymi w Centrum Organizacji Studiów, miejscu, w którym łączą się wszystkie sprawy oraz ścieżki studentów, wykładowców i ministerialnych wymogów

Zanim przeczytasz tę ofertę, obejrzyj krótki filmik o rekrutacji do naszej Uczelni :-)

WARUNKI WSPÓŁPRACY

 • na początek ½ „etatu”,  ale jeśli okaże się, że idealnie do siebie pasujemy, chętnie zmienimy part time w full time;
 • forma zatrudnienia – współpraca B2B (własna działalność gospodarcza) lub umowa zlecenie
 • praca w stałych godzinach (z możliwością pewnej elastyczności) w siedzibie uczelni przy ul. Gdańskiej w centrum Łodzi, tam gdzie mieszkają wszystkie dokumenty, którymi będziesz się opiekować
 • 3-miesięczny „okres próbny”, czyli czas kiedy będziemy się poznawać i uczyć wzajemnej współpracy, która mamy nadzieję przedłuży się w nieskończoność. Taki jest nasz cel.
 • rozpoczęcie współpracy – ustalimy wspólnie, najchętniej w okolicach października 2023
 • wynagrodzenie ustalimy na kolejnych etapach rekrutacji, ponieważ zależy ono od tego, na jaki zakres odpowiedzialności finalnie się umówimy;
 • Nie musisz mieć doświadczenia na stanowisku administracyjnym na uczelni, nauczymy cię obowiązujących procedur wykorzystywanych w codziennej pracy.

CZEGO OCZEKUJEMY

 • Umiejętności obsługi arkusza kalkulacyjnego w szczególności w zakresie (głównie MS Excel):
  tworzenia formuł, korzystania z funkcji suma i auto-sumowanie, tworzenia formuł uwzględniających zakres kolumn/wierszy/arkuszy, funkcji wyróżniania warunkowego, filtrowania tabeli
 • Umiejętności obsługi edytora tekstu w szczególności w zakresie (głównie MS Word):
  tworzenia dokumentów w układzie urzędowym, konwersji dokumentów edytowalnych na format PDF, formatowania tekstu, tworzenia tabel i ich kopiowania z arkusza kalkulacyjnego, ustawiania przesunięcia tekstu (np. przy podpisach)
 • Umiejętności obsługi oprogramowania WordPress, wtyczki: Elementor
 • Umiejętności obsługi drukarki oraz skanera
 • Umiejętności samodzielnej, podstawowej obsługi komputera oraz przeglądarek internetowych

ZA CO BĘDZIESZ ODPOWIEDZIALNA/Y

Do realizacji każdego z zadań Cię odpowiednio przygotujemy i na początku we wszystkim pomożemy, aż zaczniesz samodzielnie „wymiatać” w swojej pracy ;)

 • Kompletowanie dokumentów rekrutacyjnych, tworzenie albumów, teczek i list studentów, ich porządkowanie i aktualizowanie oraz sprawdzanie czy mamy zebrane wszystkie dokumenty;
 • Sprawdzanie i aktualizowanie dokumentacji zw. z prowadzeniem studiów, tj. programów studiów, przedmiotów, punktów ECTS, opisów planów zajęć itp.
 • Wsparcie administracyjne podczas sesji egzaminacyjnych, tj. przygotowywanie i zbieranie protokołów ocen i kart osiągnięć studenta, dokumentowanie terminarza sesji egzaminacyjnych i poprawkowych, prowadzenie dokumentacji zw. z praktykami studenckimi itp.
 • Przygotowywanie danych do raportów o realizacji studiów;
 • Przygotowywanie dokumentów dla studentów wg naszych wzorów;
 • Skanowanie dokumentów i uzupełnianie oraz aktualizacja danych na serwerze;
 • Dokumentowanie skreśleń i rezygnacji ze studiów oraz archiwizowanie dokumentów;
 • Prowadzenie ewidencji hologramów oraz legitymacji wydawanych przez Uczelnię;
 • Odbieranie, nadawanie oraz ewidencjonowanie korespondencji.
 • Obsługa spraw studenckich w bezpośrednim kontakcie raz w miesiącu w weekend na zjeździe naszych studiów w Łodzi lub Warszawie.

POKOCHASZ TĘ PRACĘ JEŚLI…

 1. Jesteś osobą odpowiedzialną. Za każdym dokumentem i każdą sprawą do załatwienia stoi konkretny człowiek, nasz student czy wykładowca, którego uwielbiamy i nie możemy go zawieść.  
 2. Jesteś osobą skrupulatną i cierpliwą. Organizacja studiów to trochę jak układanie puzzli, dostajesz mnóstwo drobnych elementów, które trzeba odpowiednio dopasować, aby razem stworzyły idealną całość.
 3. …ale zwykle krew Cię zalewa, gdy chcesz miło i szybko załatwić jakąś ważną sprawę, a odbijasz się od wypalonych urzędników, którzy traktują Cię z góry, jak petenta i nie zależy im na tym, żeby Ci pomóc. Witaj w klubie! :)| W ASBiRO takie podejście jest nie do zaakceptowania.
 4. Jesteś osobą systematyczną, zorganizowaną i zdyscyplinowaną. Jak coś rozpoczniesz, to masz wewnętrzną motywację, aby skończyć i nic cię nie powstrzyma :)
 5. Lubisz pracować zadaniowo, przygotowywać checklisty aby o niczym nie zapomnieć i lecieć z tematami, aż wszystkie zaplanowane sprawy zrealizujesz.
 6. Uwielbiasz porządek i jest dla Ciebie oczywiste, że każda rzecz ma swoje miejsce. W chaosie i bałaganie nie potrafisz trzeźwo myśleć ani efektywnie pracować.
 7. Potrafisz współpracować w zespole i rozumiesz zasadę synergii. W ASBiRO każdy ma swoją indywidualną rolę do wypełnienia, ale wiemy doskonale, że spektakularne efekty łatwiej i szybciej osiąga się w zespole, który się wzajemnie wspiera, nie rywalizuje ze sobą i ma do siebie zaufanie.
 8. Nie akceptujesz zasady „nie da się”. Wiesz dobrze, że wszystko się da, tylko trzeba sprytnie znaleźć na to sposób :)

DODATKOWE KORZYŚCI WSPÓŁPRACY Z NAMI

 1. ROZWÓJ. Jesteśmy uczelnią dla przedsiębiorców i ambitnych ludzi, którzy uwielbiają się rozwijać. Pracując z nami będziesz mieć dostęp do całej naszej społeczności, poznasz genialnych ludzi, możesz gościnnie uczestniczyć w dowolnych zajęciach, które organizujemy oraz dostaniesz dostęp online do bazy tysięcy nagrań z wykładów. Będziesz się codziennie rozwijać i uczyć razem z nami!
 2. MOŻLIWOŚCI. To, że zaczynamy od współpracy w biurze nie oznacza, że będzie to Twoja odpowiedzialność na zawsze. W ASBiRO co roku organizujemy mnóstwo różnych projektów, w które możesz się zaangażować i kto wie… może po jakimś czasie wyszkolisz na swoje miejsce nową osobę, a Ty będziesz z nami rozwijać skrzydła dalej – przy innych projektach lub realizując u nas Twoje własne pomysły. A wiadomo, że angażując się w nowe, trudniejsze projekty, będziesz też więcej zarabiać. To wszystko zależy od Ciebie :)
 3. GENIALNA ATMOSFERA W ZESPOLE. Osoby, które miały okazję poznać nas od środka, szczerze nie mogą uwierzyć, jak my to robimy. Gdy dołączysz do nas, od pierwszego dnia przekonasz się, jak działa asbirowa magia :)

ETAPY REKRUTACJI DO ZESPOŁU

 1. APLIKACJA VIDEO. Nie zbieramy CV i listów motywacyjnych, chcemy abyś opowiedział/a nam o sobie w formie max 3-min video. Więcej info poniżej.
 2. ROZMOWA TELEFONICZNA z osobą, która w naszym zespole odpowiada za rekrutację do teamu i kontakt z kandydatami. 
 3. SPOTKANIE W SIEDZIBIE UCZELNI W ŁODZI, podczas którego zobaczysz miejsce swojej pracy, poznasz osoby, z którymi będziesz bezpośrednio pracować oraz dowiesz się więcej o charakterze pracy, do której chcemy Cię zaprosić.

JAK PRZYGOTOWAĆ APLIKACJĘ W FORMIE VIDEO

Spokojnie, nie musisz tworzyć produkcji „hollywoodzkiej” :) wystarczy, że telefonem nagrasz max. 3- minutowy filmik, w którym odpowiesz na poniższe pytania. WAŻNE! Nagranie powinno zostać przesłane w ciągu 2 dni od daty aplikowania.

 1. Kim jesteś, czym się zajmujesz, jakie jest Twoje doświadczenie zawodowe? Powiedz nam KONKRETNIE jakie zadania wykonywałeś, jakie były/są Twoje odpowiedzialności zawodowe?
 2. Dlaczego chcesz z nami pracować? Co Cię zmotywowało do aplikowania?
 3. Czego my nauczymy się od Ciebie? Jaką konkretną wartość/kompetencję wniesiesz do naszego zespołu poza kreatywnością, otwartością, zaangażowaniem i uśmiechem? :) (bo to u nas jest normą :))
 4. Co denerwuje Cię w pracy z innymi ludźmi? :)

Gdy masz już gotowy filmik i posiadasz konto na asbiro.pl, kliknij tutaj -> APLIKUJ, po wypełnieniu aplikacji, wyślemy do ciebie mail wraz z linkiem do przesłania filmu

Jeśli jeszcze nie masz konta na asbiro.pl, załóż je -> REJESTRACJA

POWODZENIA OD CAŁEGO ZESPOŁU UCZELNI ASBiRO :)

I mamy nadzieję – do zobaczenia niebawem!

Zapisz się

Wybierz opcję:

1 Rekrutacja do Team ASBIRO | Centrum Organizacji Studiów

Kontakt

Katarzyna Czubak

+48574236673 k.czubak@asbiro.pl
✎   Aplikuj